User Tag List

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 41 do 45 z 45

Wątek: Aukcja WO?P 365 dni Premium Account

  1. #41
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    200
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kacper! Zobacz post
    smiesza mnie wypowiedzi, ze owsiak kradnie. ludzie przeciez on robi to z dobroci serca i marnuje kupe czasu i przygotowan + pracy ludzi ktorzy musza dostac wynagrodzenie na takie cos i chyba logicznym jest, ze za to powinien cos dostac. pierdola ze 30%, w tamtym roku bylo 59 mln za 49 kupili dla szpitali + kilka innych dla domow dziecka przedmiotow itd. niech ma chlopak z tego nawet 2mln sciska wam dupsko ze ma z tego hajs mogliscie wy to wymyslec i ciagnac zlotowki. jak dla mnie jak wezmie te 2mln z 60 prawie to jest nieduzy odsetek wiec jak najbardziej a reszta wiadomo oplata ludzi itd itp
    Ściska nam dupę z tego powodu że jest komunistą i ma wgl jakiekolwiek prawa do robienia takich rzeczy, ściska nam dupę z tego powodu że jego żona jest księgową w WOŚP, ściska nam dupę że ma dom za ponad 5 milionów złotych, ściska nam dupę z tego powodu że robi WoodStock dla lewackiego bydła, które powinno się utylizować, ściska nam dupę z tego powodu że popiera to lewacstwo komunista.

    Warto przeczytać, dlaczego warto mu nie dawać kasy, lepiej dać na Caritas albo na fundację Anny Dymnej, daje sobie wszystkie kończyny uciąć że ona nie bierze z tego ani grosza. NIGDY NIE WSPIERAŁEM I WSPIERAĆ NIE BĘDĘ.
    http://niezalezna.pl/50522-jak-owsia...-z-nas-idiotow
    [Squid] Od siebie dodam, że niezależna robi z ludzi większych idiotów niż Owsiak Proponuję Ci przestać czytać bzdury i zacząć konkrety.
    Nie wiem dlaczego wolałbyś dać Dymnej która bierze od 10 do 20% jako wynagrodzenie (w 2012r. było to 13,42% co wyniosło 1 645 385,69zł) podczas gdy WOŚP nie ma żadnych wynagrodzeń? ;>
    Ostatnio edytowane przez Squid : 14-01-2014 o 13:05

  2. #42
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Komu ściska temu ściska Kosa. Tobie nikt nie broni robić tego co on

    Każda kasa przyda się na chore dzieci i każdy grosz się liczy

  3. #43
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Każdy ma 0 komentarzy na aukcjach WOŚP jeżeli nic nie kupił albo nie sprzedał na aukcjach WOŚP, wystarczy sprawdzić danego użytkownika na normalnym Allegro i zobaczymy komentarze danej osoby. Dwie osoby już wycofały ofertę, więc uznałem, że trzecią ofertę za 300zł również należy wycofać bo zapewne to również była pomyłka lub żart. Dlatego macie nadal możliwość licytowania PACC w przyzwoitej cenie, obecnie 51zł tyle że zostało niewiele czasu.

  4. #44
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A ja odchodząc trochę od tematu samej aukcji, widząc szerzący się flamewar dotyczący WOŚPu, Owsiaka, jego działalności, podatków, kradzieży i tego, że Kosa nadal nie dał zadeklarowanych skanów ze skarbówki, które rzekomo posiada - link do artykułu z wykop.pl, gdzie obalane są wszystkie argumenty niezależnych, frondli, telewizji republik i innych mediów propagandowych niższej kategorii - http://www.wykop.pl/artykul/1819096/...cja-z-faktami/

  5. #45
    Nowicjusz WYROCZNIA !'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sądzę że temat można zamknąć, nic się chyba nie zmieniło z licytacją.

Podobne wątki

  1. Premium Account
    By Witold in forum Premium Account
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 30-01-2013, 16:01
  2. Premium Account!
    By The Master Sorc in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 24-01-2010, 11:15
  3. Premium Account
    By Saheer Fin in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 02-11-2009, 18:13

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •