User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 26

Wątek: Wilk z Wall Street [2013]

  1. #1
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Wilk z Wall Street [2013]

    Cytat Napisał FilmWeb
    Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukanee narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. A w ślad za tym nieuniknione błędy i pragnienie jeszcze większego bogactwa. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem. Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.
    Film trwa 3 godziny, ale śmiało mogę napisać, że jest to najlepszy film jaki widziałem w przeciągu kilku lat. Oczywiście +18. Świetna rola DiCaprio.

  2. #2
    Gaduła Elvanish's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A Oscara i tak nie dostanie, bo wyprzedzi go... ktokolwiek. Takie już jego szczęście.
    A film obejrzę, szykuje się dobra zabawa.
    Cytat Napisał dziq76plx3
    Zawsze trzeba sobie radzić, nawet w prima aprilis, pamiętaj o tym koleś.

  3. #3
    Gaduła True & Blue's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    158
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ogladalem w piatek. Film bardzo fajny,wiele dobrego humoru. Troche dlugi i koncowka juz mnie zaczynala meczyc ale to moze tez przez to ze ogladalem jeszcze o 1 w nocy. Ogolnie pozytywne wrazenia.Moge polecic.
    REBELEK

    REEBEL 1-(850)

  4. #4
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    161
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dicaprio w byle czym nie gra , sam z checia czekam az go zoabcze!

  5. #5
    VIP Ferrum's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    528
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobry film, fakt oglądałem w nocy, trwa faktycznie aż trzy godziny ale jest niezły

  6. #6
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wybieram się na Wilka z Wall Street do kina i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

  7. #7
    VIP Maatinii's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Sz-n
    Posty
    777
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Wybieram się na Wilka z Wall Street do kina i mam nadzieję, że się nie zawiodę.
    Nie ma takiej opcji żebyś się zawiódł.
    Ostatnio edytowane przez Maatinii : 03-02-2014 o 13:06

  8. #8
    Zaawansowany Ralmo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    jest to najlepszy film jaki widziałem w przeciągu kilku lat..
    Jeżeli rajcują cię filmy, w których fabuła jest przez 3h taka sama, żeby nie powiedzieć beznadziejna to podziwiam twój gust.


    Nie wiem od czego zacząć ale napiszę w prost. Nie da się zaprzeczyć, że artyzm tego filmu polega jednocześnie na jego słabości. Fabularnie jest kiepsko. Historia jakich wiele. Tragiczna w skutkach, ale dająca światełko nadziei - ble ble ble. Byłbym jednak hipokrytą, gdybym stwierdził, że ten film nie jest dobry. Każda scena w nim jest przemyslana i dopracowana z chirurgiczną dokładnością. Jedyne co trzeba oddać to fakt, że DiCaprio ma tyle samo fanów co przeciwników, ale w tym filmie udowodnił, że może zagrać każdą postać. Tylko przez moment był postacią drugoplanową — w czasie obiadu z McConaughey’em, który rozniósł jakiekolwiek negatywne wyobrażenie o swoim aktorstwie na kawałki i nie pozostawił nam żadnej wątpliwości o swojej doskonałości. Ale wracając do głównego bohatera — już teraz mogę powiedzieć, że Leonardo to aktor wybitny. Poważnie. Mimo tego, że Wilkowi z Wall Street do bycia wybitnym trochę daleko i wiele momentów można uznać za tanią mainstreamową rozrywkę.

    Tyle ode mnie :P

    #down.
    Widać jak bardzo potrafisz czytać ze zrozumieniem. Polecam wrócić do podstawówki i nauczyć się co nieco. :O. Najlepszy film z ostatnich 5-6latach ? Widać jak bardzo interesujesz się filmem, za pewne oglądasz i chodzisz do kina dwa razy na rok. Ekspert.!
    Ostatnio edytowane przez Ralmo : 29-01-2014 o 17:31

    Morgiback

  9. #9
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ralmo Zobacz post
    Jeżeli rajcują cię filmy, w których fabuła jest przez 3h taka sama, żeby nie powiedzieć beznadziejna to podziwiam twój gust.


    Cytat Napisał Ralmo Zobacz post
    Byłbym jednak hipokrytą, gdybym stwierdził, że ten film nie jest dobry.
    Masz zaburzenie dysocjacyjne tożsamości?

    #topic

    Każdemu się podoba, ale zawsze znajdzie się taki ktoś jak ty, który będzie oceniać czyjś gust. To najlepszy film ostatnich 5-6 lat, nie oszukujmy się.

  10. #10
    VIP Maatinii's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Sz-n
    Posty
    777
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post

    Każdemu się podoba, ale zawsze znajdzie się taki ktoś jak ty, który będzie oceniać czyjś gust. To najlepszy film ostatnich 5-6 lat, nie oszukujmy się.
    Nie zapominajmy o takich filmach jak Django czy Kapitan Phillips oba te filmy również były bardzo dobre.

  11. #11
    One of Top Users 2010 Joogi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Celle
    Posty
    1 874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ogladalem dzisiaj w nocy no i smiem stwierdzic ze zgadzam sie ze jest to jeden z lepszych filmow ostatnich lat . Wszystko dopracowane na ostatni guzik, do tego DiCaprio zagral swietnie swoja role (:

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Byłem na tym filmie 2 dni po premierze(ale wtedy nie miałem konta na forum XD), film godny polecenia, ubaw po pachy, fajnie by było gdyby zrobili jakąś drugą część tego, czy coś

  13. #13
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #up
    Nie mogą zrobić drugiej części, gdyż jest to film biograficzny...

    Obejrzałem Wilka z Wall Street i powiem tak: czytając wiele komentarzy - tych schlebiających filmowi, poprzeczka została postawiona bardzo wysoko pod względem moich oczekiwań. Napaliłem się strasznie na ten film i czekałem na jakąś rewolucję kinową. No i trochę się zawiodłem :/
    Ogólnie mówiąc film został zrobiony na bardzo wysokim poziomie, a gra aktorska Leonarda DiCaprio jest nie do opisania rewelacyjna. Dlaczego się zwiodłem? Otóż w swoim życiu obejrzałem nieprzeciętną ilość filmów i tak naprawdę trudno mnie zaskoczyć, dochodzą do tego opinie innych, którymi naprawdę się podjarałem i napaliłem na film. Wszystko to złożyło się na to, że seans był przyjemny ale nie rewelacyjny.

    Moja ocena Wilka z Wall Street to 8+/10.

  14. #14
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    161
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    dzisiaj ogladalem i szczerze mowiac to pierwsza godzina nie zachwycila mnie. Ale pozniej juz bylo lepiej i jestem pozytywnie zaskoczony ; )

  15. #15
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dyskusji nie ma, bo nie chcesz jej podjąć, mimo że masz okazję. Zapytałam, dlaczego Twoim zdaniem "spartolił", bo kompletnie nie rozumiem Twojej opinii - do paru rzeczy można by się w tym filmie przyczepić, ale akurat nie do gry Leo. Zamiast postarać się odpowiedzieć na pytanie, stosujesz uniki. To świadczy tylko o tym, że żadnych argumentów nie masz, a swoją opinię opierasz na... no właśnie nie wiem na czym.

  16. #16
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do tego filmu zdania są podzielone, oglądałem go już dawno i nie zrobił na mnie większego wrażenia według mnie jest trochę przereklamowany i chyba nie obejrzę go po raz drugi ale główna rola zagrana świetnie

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja również uważam że film jest zdecydowanie przereklamowany... nie ma w nim nic innego tylko imprezy, alkohol, narkotyki i seks, nie podobał mi się , a było wokół niego tyle zamieszania tylko Leonarda DiCaprio zagrał bardzo dobrze

  18. #18
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał bestmindi94 Zobacz post
    Ja również uważam że film jest zdecydowanie przereklamowany... nie ma w nim nic innego tylko imprezy, alkohol, narkotyki i seks, nie podobał mi się , a było wokół niego tyle zamieszania tylko Leonarda DiCaprio zagrał bardzo dobrze
    No, bo takie jest życie. Jeśli chcesz obejrzeć film, w którym ktoś gra w tibię albo inne gry, kto chodzi od komputera do łazienki i tak ciągle to nagraj swoje życie. Przecież ten film jest świetny i nie kumam jak komuś może się nie podobać. Rozumiem, że można mieć inne zainteresowania i poglądy na jakieś tematy, ale to jest konkretny film o życiu o jakim możesz tylko pomarzyć, więc to pewnie dlatego Ci się nie podobał. Obejrzyj sobie american pie i się jaraj, elo.


  19. #19
    Veni, vidi, vici #2015 #2016 Arab's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 908
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Obejrzałem film wczoraj z nudów i śmiało mogę Cie poprzeć, że film jest jednym z najlepszych jakie oglądałem w ostatnich czasach, rola którą odegrał DiCaprio powala w chuj, początek filmu był lekko nudny, ale gdy się akcja rozkręciła film zmiażdżył jakiekolwiek inne.
    Dziwki, Ćpanie, Hajsy warto obejrzeć!

  20. #20
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Byłem na filmie w kinie jakoś w końcówce lutego i po raz pierwszy w życiu wyszedłem z kina przed końcem, bo nie byłem wstanie znieść tego "tworu". Gdybym mógł wciśnałbym w gardła bilety twórcom. Naprawdę oglądając ten film bardziej, niż to co na ekranie interesowały mnie reakcje widzów i podziwianie, jak zubożałe intelektualnie jest społeczeństwo. Na prawdę przez bite półtorej godziny nawet ponad. Ludzie śmiali się, z reakcji postaci na gołe kobiety, z masturbacji i zataczających się naćpanych ludzi. I tyle ten film sobą prezentuję.

Podobne wątki

  1. Bisz - Wilk chodnikowy
    By Tumanbuga in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 26-09-2012, 21:13
  2. Magic Wall !
    By Zarexoholik? in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni Post / Autor: 03-03-2010, 13:10
  3. Magic Wall na APO 7.6 ?
    By Sobi in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 07-09-2009, 15:52
  4. Emo wall...
    By Patrol in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 06-07-2009, 10:45

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •