User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Popierasz to co napisałem?

Głosujących
53. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    39 73.58%
  • Nie

    14 26.42%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 33

Wątek: Tutor- osoba, która pomaga bez odpowiedniej wiedzy.

  1. #1
    Łowca postów Anonimowy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    299
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cześć!
    Wiem, że jestem nudny i natrętny, ale znowu się nie wyspałem. Właścicielka mojej szkoły też mnie dzisiaj wygoniła bo powiedziała, że ma dość moich pytań i zażaleń, po czym powiedziała, że się cieszy, że umiem walczyć o swoje-walczę dalej!

    Po krótkim wstępie przejdę do sprawy, która mnie trochę martwi.
    Czy wiecie kim jest tutor?
    Tutor, jak samo tłumaczenie tego anglojęzycznego słowa wskazuje nauczyciel/wychowawca powinien nas doinformowywać.

    Zgodnie z tibijską definicją tutor- to doświadczony gracz, który dzięki doskonałej znajomości Tibii i jej zasad, pomaga odpowiadając na pytania, a także dając rady dotyczące gry.
    Tutor jest również zdolny do raportowania nicków łamiących Regulamin oraz błędów w grze a także w kliencie. Zarówno Tutor jak i Senior Tutor ma dostęp do prywatnego działu na forum oraz kanału "Tutor" w grze.

    W tym miejscu warto się wrócić i przeczytać jeszcze raz dokładnie definicję tego słowa oraz uświadomić sobie jego znaczenie.

    Na Armii niestety tutorzy sami nie potrafią do końca udzielić odpowiedzi, często ich unikają, bądź odsyłają na forum. Osoby, które ostatni raz jak same się przyznają expiły w 2011r(Eklerq) nie mają w mojej(i nie tylko mojej opinii) wystarczającej wiedzy, aby pełnić tę funkcję. Rozumiem, że wybieracie osoby "zaufane", co jak w kilku przypadkach się potwierdziło nie do końca zdało egzamin. To, że dany gracz poświęca, ekhm, przesiaduje dużo czasu na serwerze nie znaczy, że nadaje się na to stanowisko.

    Dlaczego tutorem nie może być osoba, która ma naprawdę swoją wiedzę, jej czas na odpowiedź na pytanie jest równy czasowi napisania jej na klawiaturze, a nie znalezienia na forum linka+ wklejenie/znalezienie odpowiedzi+napisanie odpowiedzi/napisanie "znajdź na forum"

    Patrząc na wiedzę niektórych graczy nie ma z ich strony zagrożenia, żeby dać im tą pozycję. Mapa nie kryje przed nimi tajemnic, mogliby sprawdzić się przy testowaniu balansu itd. Lepiej chyba bazować na doświadczeniu graczy, niż osób, które z serwerem nie mają nic wspólnego od dawien dawna?

    Ranga Senior Tutora powinna być dla osób, które są zasłużone w tym co robią. Brak możliwości stawiania potworów uniemożliwiłby doprowadzanie do sytuacji, o których doskonale wiadomo administracji.

    A jaka jest wasza opinia na ten temat?


    Opinię kilku graczy już poznałem, stąd ten temat.

    Pozdrawiam, pisendlow

    @Demon
    Teraz Cię zaskoczę bo wiem akurat, że co do Twojej wiedzy i paru innych osób nie ma dyskusji. Naprawdę są osoby, które są bardziej kompetentne od Eklerq'a. Tak, teraz mówię o nim, a cały temat traktuje o pozycji tutorów, a podałem jego osobę jako przykład. Chciałem zwrócić uwagę, że Eklerq bardzo długo był nieaktywny o czym sam mi pisałeś.
    Dobrze, że się wstrzymałeś od głosu, bo swoje za uszami też miałeś, a na pozycji dalej jesteś. Z przykładem Pana Encyklopedii nie trafiłeś.

    @Peps
    Przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz mój temat, a później powiedz mi czym zajmuje się tutor.

    @Topic
    Temat dotyczy pozycji tutorów, a nie Eklerq'a : D

    /Demon
    MAMY JEDNEGO TUTORA
    Squid, Crayon, Rinson, Bleyn, Ferrum - nic nie wiedzą o APO, ok. ten temat dotyczy tylko i wyłącznie Eklerqa, nie oszukujmy się



    /Anonimowy
    Dzięki za odpowiedź kogoś "z góry".
    Ale patrząc na to, co napisaliście mogliście wziąć osobę, która ma już znaczną wiedzę i miałaby na czym bazować. Nie mówię o prowadzeniu przez questy za rączkę. Tutor jest utożsamiany z osobą, która ma pomagać graczom(!), do nauki mogliście sobie wynaleźć inną pozycję. A co do tego, że osoba wraz z awansem na kolejne pozycje miałaby więcej uprawnień, to myślę, że w ciągu dłuższego czasu można poznać taką osobę i z każdą pozycją nadal prowadzić jakąś kontrolę. Zauważcie, że przeciętny kowalski nie wie do kogo się zwrócić bezpośrednio o pomoc, a tutor nawet poprzez kolor już jest rozpoznawany.
    Ostatnio edytowane przez Anonimowy : 25-01-2014 o 14:27

  2. #2
    Uzależniony rumun's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    hushushush
    Posty
    748
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadam sie z Tobą w 100%. Przykładem może byc Arcuś(nie jesteś juz St więc moge napisać xd) na temat mapy/questów miał bardzo małą wiedze, administracja daje tylko pozycje tym którym ufa i taka jest prawda. Jest wiele graczy na serverze, którym administracja mogłaby zaufać(flac, aziel, kazek) na 90% pytań by byli w stanie odpowiedzieć od razu pisząc z głowy, a nie szukając linków na forum.
    Avengo 3093-3201
    Rumun 1-1860

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ostatnio napisałem raport i odpisał Eklerq i nic nie wiedział o tym co pisałem dopiero pisał na gg po Rinsona.

  4. #4
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał rumun Zobacz post
    Jest wiele graczy na serverze, którym administracja mogłaby zaufać(flac, aziel, kazek) na 90% pytań by byli w stanie odpowiedzieć od razu pisząc z głowy, a nie szukając linków na forum.
    Zapomniałeś o nas rumun :/ xDDDDDD

    @t

    Całkowicie się zgodzę z tym co napisałeś. Takie są realia na tym serwerze - jesteś osobą godną zaufania, możesz dostać tutora, nawet jak nie będziesz nic wiedział. Administracja o tym decyduję, a wiadomo, że ciężko jest zaufać. Może powinni zrobić rekrutację chociaż na to jedno miejsce(za Arcusia), tylko wybrać osobę, która siedzi na tym serwerze i gra dość długo .

  5. #5
    Gaduła True & Blue's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    158
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadzam sie w 100% z Toba Na pewno jest wielu graczy ktorzy posiadaja wiedze wieksza od obecnych tutorow i chetnie by sie wykazali.Tylko trzeba dac im szanse.No ale coz nie nam o tym decydowac ;]
    REBELEK

    REEBEL 1-(850)

  6. #6
    Nabijacz postów Kimus The Master's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    592
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zaufanie wiadomo to jest podstawa chociaż w niektórych przypadkach zawodzi ;/
    Jeśli chodzi o znajomość mapy i wszystkie szczegóły APO Tutor jak najbardziej powinien mieć o tym pojęcie co wcale nie oznacza, że musi znać wszystko.. Kto wiem może pan tutor Eklerq sprawdza się w inny sposób czym sobie zasłużył na to miano...

  7. #7
    One of Top Users 2010 Joogi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Celle
    Posty
    1 874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na przyklad znaja sie jak taki Joogi nie?

    Nie no dobrze napisales, tez tak uwazam ze tak dziwnie zeby byl Tutor, ktory malo ogarnia nie tylko mape, ale tez questy i inne rzeczy. Najwazniejsza rzecza ktora przewaza o tym czy osoba zostanie tutorem/wyzej, to czy sie jej ufa, ale jak juz pisales to zawiodlo nie raz :X Jest troche osob ktore uwazaja co sie dzieje na serwerze, ale i tak jestem za jakas mala rekeutacja paru osob na probe.

  8. #8
    Nabijacz postów Drako o.o's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    623
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    patrząc na game chat Eklerq jest aktywny, pomaga, odpowiada

    czepiacie się na siłę


    "Gdy się śmiejesz, świat śmieje się z Tobą, gdy płaczesz zostajesz sam."

  9. #9
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 271
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Xahi Zobacz post
    sa tutorami bo sa, a gó... wiedza o tym co sie dzieje na apo.
    grunt, że Ty wiesz wszystko grając od roku, beka
    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    . Może powinni zrobić rekrutację chociaż na to jedno miejsce(za Arcusia), tylko wybrać osobę, która siedzi na tym serwerze i gra dość długo .
    była rekrutacja kiedyś, wjechało 10 nowych tutorów i co? po miesiącu został jeden czy dwóch, to nie ma sensu
    Cytat Napisał Siteg Zobacz post
    Krotko i na temat, EKLERQ nie jest godzien tutora ze sie ze mna spinal to mi teraz na rrv nie odpisuje nawet jak ktos boci ;p beka.
    kumasz, może już go nie było? ofc. Ty wszechwiedzący masz wszystkich T/ST/GM w VIP i możesz sobie ot tak rzucać oskarżeniami na lewo i prawo (a może ktoś kto bocił był z Jihad?)
    Cytat Napisał True & Blue Zobacz post
    Zgadzam sie w 100% z Toba Na pewno jest wielu graczy ktorzy posiadaja wiedze wieksza od obecnych tutorow i chetnie by sie wykazali.Tylko trzeba dac im szanse.No ale coz nie nam o tym decydowac ;]
    mamy tylko jednego tutora, ale spoko. co do posiadających wiedze pare słów będzie o tym na dole (sory Flac, ale taka prawda. cytując rap addix, spierdoliłeś to)


    ^czyli cały temat dotyczy Eklerqa? tylko o nim wspomniałeś, gdzie inni? wszyscy z wyjątkiem Eklerqa umieją pomagać? tak wynika z Twoich słów, a taki Eklerq nie expił od 20XX, ale co z tego? jest aktywnym moderatorem i przy samej moderacji wie wszystko o APO, a nawet jeśli czegoś nie wie to co w tym złego? każdy jest omylny i po to jest tutorem, który jeśli czegoś nie wie szuka wsparcia u wyżej postawionych kolegów (ST/GM), bo pozycje się pokrywają. tak samo na forum cleaner pisze do moderatora z pytaniem o decyzje czy zwarnowaniem kogoś, bo sam tego nie może zrobić albo nie wie do końca jak coś zinterpretować

    wracając do tematu może i masz troche racji, ale czego oczekujesz? zwolnienia Eklerqa i przyjęcia 'encyklopedii APO', która uczestniczyła w VIP najazdach czy nie wiem, Kosy (strach pomyśleć)?

    od głosu się wstrzymuje

    @bart
    straciłem pozycje na pół roku, ale to chyba jest za wcześnie by mówic o tutorze czy jakiejkolwiek innej pozycji dla Flaca? ja przekonałem do siebie Santano i dał mi jeszcze jedną szanse za co mu dziękuje, a Flac będzie musiał troche o swoje 'JA' powalczyć. no i nigdzie nie napisałem, że jego wiedza jest znikoma, bo sam go uważam za 'encyklopedie APO', poza tym mój przypadek był wyjaśniany przez Vimpexa w wywiadzie, ale to nie o tym temat i nie mam zamiaru się wybielać, bo źle i tak zrobiłem.
    Ostatnio edytowane przez Demon : 25-01-2014 o 13:40
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Polska
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ci gracze, którzy posiadają wiedzę i chcą faktycznie pomagać, robią to. Po co ich nagradzać? Robią to dla siebie, bezinteresownie.

    Co do Eklerq, fakt może nie jest obcykany na bieżąco, ale zapewniam Cię, że nowym graczom jest w stanie pomóc, od 2k11 niewiele się zmieniło jeżeli chodzi o sprawy, które są istotne na początku gry, typu gdzie expić, jakie questy robić do 500 lev i tym podobne.
    Tutor nie jest od tego, żeby Was prowadzić za rączkę przy dao/uw i innych wysokopoziomowych questach.
    Co do Too Get'a to i tak zostanie gamemasterem XD.





    Cytat Napisał Anonimowy Zobacz post

    @Peps
    Przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz mój temat, a później powiedz mi czym zajmuje się tutor.
    To, że tutor na rl tibi pełni rolę jaką tutaj nam wszystkim opisałeś, nie znaczy że na apo ma tak być. Zadasz pytanie na game chat, po 5 sec jest odpowiedź, jaki sens jest dawanie tutora, żeby mógł sobie popisać na kanale jak zwykły gracz? Żaden
    Ostatnio edytowane przez Peps : 25-01-2014 o 13:39

  11. #11
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drako o.o Zobacz post
    patrząc na game chat Eklerq jest aktywny, pomaga, odpowiada

    czepiacie się na siłę
    Popieram w 100%. Mimo braku wiedzy odnośnie kilku nowych questów/terenów to jest to jeden z lepszych tutorów. Bardzo aktywny i chętny do pomocy.
    Jeżeli chodzi o zaufanie to bardzo dobrze, że ostatnio do ekipy wybrano 2 zasłużone osoby z forum, które od dawna nie mają styczności z grą. Przynajmniej nie będzie takiej sytuacji jak z Satnox'em

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Miasto
    Sanok
    Posty
    274
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Demon Zobacz post

    wracając do tematu może i masz troche racji, ale czego oczekujesz? zwolnienia Eklerqa i przyjęcia 'encyklopedii APO', która uczestniczyła w VIP najazdach czy nie wiem, Kosy (strach pomyśleć)?

    od głosu się wstrzymuje

    Nie wiem po co czepiasz sie Flaca jak wam przeszkadza że brał udział w najazdach to po ci tak co 2 typ pisze do niego priv co jak zrobic albo zeby cos pomagał ...

    Nie wiem czemu zarabianie na mobach miało by go wykluczyć z opcji tylko i wyłącznie tutora który nie ma takiej władzy skoro np cb Demon kantowanie na itemach na rook co tez doprowadzilo do latwiejszego expa oraz wzbogacenia cie o ladnych pare srebników na apo pozbawiło pozycji na dosłowna chwile .

    Pamietam twoje słowa z wtedy i pisałeś że kżdy ma prawo do błędu bo jest człowiekiem a z okazji łatwo skorzystac nie zastanawiając się .

    Sory ale jak cie znam i lubie to w tym momencie jestes chyba jedna z ostatnich osób co może krytykowac kogoś za oszustwa tego typu .


    Co do tematu to ogólnie prawda a do Eklerqa nic nie mam bo jakoś nie miałem z nim kontaku za wiele wiec nie mi go oceniać .

  13. #13
    Master Atom! Adasik's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 419
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Peps Zobacz post
    Co do Eklerq, fakt może nie jest obcykany na bieżąco, ale zapewniam Cię, że nowym graczom jest w stanie pomóc, od 2k11 niewiele się zmieniło
    Dużo się zmieniło. Wróciłem po około 1.5 roku i został wprowadzone jakieś komendy !speeda, motyle, nowe respy eventowe, quest na tarczę i wiele innych, o których nie miałem zielonego pojęcia. Gdybym nie miał wsparcia z gildii nie wiem od czego bym miał zacząć.

    Jeśli temat już tak siadł na Eklerq'a to od zawsze było wiadome, że on nie ogarnia tej gry. Nigdy i żadną postacią. Na pewno nie ma pojęcia o nowych questach, respach eventowych, cenach itemów. W zasadzie mi jego pomoc nie jest do niczego potrzebna lecz pomimo tego, że nie chciałbym go na pozycji tutora, to jeśli już jest, to niech sobie jest.

    Co do tematu:
    Oczywiście jakieś tam zaufanie jest potrzebne, aby powierzyć komuś pozycję tutora, ale wiadomo, że nawet jakby przyjąć kilku nowych tutorów na APO to żaden tutor wielkiej szkody serwerowi nie wyrządzi. Jeśli by się sprawdził-niech zostanie i być może czeka na wyższą posadę senior tutora czy coś. Jeśli się nie nada-to won do piekła.
    Autorowi tematu muszę przyznać rację. Tutorem powinien być ktoś kto ogarnia tę grę i jest w stanie pomóc ludziom za pomocą użycia wiedzy z głowy, a nie wysyłaniem poradników z forum.

  14. #14
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rozumiem, że wam chodzi o Eklerq.

    Powiem tak - dostał pozycję tutora bo jest zaufaną osobą i ma się powoli wdrożyć w życie serwera - wiadome jest, że nie ma osoby która dostanie pozycję i będzie od razu alfą i omegą. Mogę się założyć, że nawet jakbym dał Flacowi czyli waszej "encyklopedii" pozycję tutora to i tak przez pierwsze kilka dni by nie ogarniał - nawet jeśli miał pozycję na innym serwerze. Zawsze przez pierwsze kilka dni będzie robił niechcący debugi itp.

    Co do gry - tutor powinien pomagać w sprawach które nie są jakoś szczególnie trudne lub są już gotowe poradniki do tego - wtedy może dać link z forum aby było łatwiej wytłumaczyć lub opisać coś. Nie powinien natomiast odpowiadać na pytania typu "jak przejść ots quest 2?", "tu jest jakaś dźwignia nowa, do czego ona?", "ej, bo tu mam taki problem, że nie wiem co napisać do tego nowego NPC", "jest jakis GM?", "moglbys mi pokazac droge na dragony?" [w tej sytuacji powinien dać link do interaktywnej mapy] itp.

    Jeszcze kwestia wyjaśnienia - dlaczego nie chcemy przyjmować aktywnych graczy? Tu też jest problem (widoczny ostatnio) co się dzieje gdy taki ktoś jest w ekipie - robi się stronniczy, próbuje osiągnąć jakieś korzyści itp.

    Co do nowych tutorów - pożyjemy, zobaczymy.
    Co do najazdów robionych przez ST - nawet jakby jako ST nie mógł robić najazdu to kiedyś się doczeka GM i będzie mógł robić, więc to raczej sprawy nie rozwiąże a jedynie zwiększy płacz, że rzadko są najazdy.
    Przyznajcie szczerze - czy jakbym nie mógł robić najazdów i Crayon również to czy byście byli zadowoleni? Bo jakoś najazdy ze strony Game Masterów nie są częstym zjawiskiem

    Tak więc dajcie mu trochę się zapoznać ze wszystkim a nie od razu krytykujecie. Stara się pomagać i w miarę nadrobić zaległości (co mam nadzieję się mu szybko uda) by być doświadczonym tutorem

    Tyle z mojej strony.

    #edit
    Dodam, że też nie wszystkie questy w 100% ogarniam Do tego często zadajecie pytania natury czysto technicznej np. co się stanie jak restart przerwie wam wykonywanie questu - i tu zaczyna się problem bo każdy quest jest oskryptowany inaczej - trzeba mieć dostęp do skryptu (i znać lua) lub przetestować quest na test serwerze Często nawet sam Admin nie jest w stanie pomóc bo skrypt był pisany przez kogoś innego (np. ja nie znam wszystkich questów Santano, Santano nie ma w jednym paluszku swoich jak i moich questów a co dopiero Mortiis który nie kojarzy niektórych miejsc ).
    Wątpię nawet, że "encyklopedia" ma odpowiedzi na wszystkie pytania - niech odpowie np. jak się dostać do czwartej skrzyni za drzwiami na shaman bootach
    I co? Zagiąłem pytaniem? I według was już nie powinien się nadawać na pozycję bo tego nie wie...
    Ostatnio edytowane przez Squid : 25-01-2014 o 14:44
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  15. #15
    VIP Ferrum's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    528
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie zgadzam się z wieloma Twoimi słowami, tu na Armii, tutor to osoba, która uczy się pewnych rzeczy i wdraża powoli do 'naszego systemu' Gdy się sprawdzi, wtedy jest przyjmowana na stanowisko 'Senior Tutora', dopiero wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa, trzeba znać parę pojęć, regulamin powinno mieć się w małym paluszku. Niektórzy skarżą się, że nie mamy wiedzy na pewne tematy dotyczące questów.. hmm, no właśnie! - nie musimy ich mieć, ponieważ i tak nie możemy Wam w tym pomóc, a jeżeli coś nie działa - zgłaszam to odpowiednim osobom tj. Mortiis czy Rinson, Oni to sprawdzają i tyle. Nie możecie mieć zastrzeżeń Bóg wie jakich do tutora, osoba ta zawsze zadaje pytania, wspomaga się ekipy - chce wiedzieć czy dobrze wykonuje swoją pracę. Sam jak zaczynałem pytałem się o wiele, aż doszedłem do odpowiedniej wprawy, awansowałem wyżej, aż do teraz gdy jestem Gamemasterem i mam dopiero parę opcji, możliwości dotyczących gry. Zastanówcie się zanim napiszecie jakiegokolwiek posta, gdybyście trafili na stanowisko tutora, wtedy dopiero przejrzelibyście na oczy, że nie jest to takie proste w praktyce jak się wydaje. To zabawa, ale też trzeba umieć się bawić.

  16. #16
    Łowca postów Citko7's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Poznań/Chodzież
    Posty
    291
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zaufanych ludzi przyjmujecie?
    Fakt jest taki, żeby dostać się do ekipy, trzeba się przylizać komuś z pozycją. Najlepszym przykładem tego jest własnie Arcuś [ I NIE TYLKO ON ]. Magik pewnie trochę pomógł w uzyskaniu pozycji, co? A prawdą jest, że tylko idiota dałby taką funkcję Arcusiowi znając go. XDDD

    Nie mogę też zrozumieć tego najazdu na Flac'a i w dodatku uczestniczą w tym osoby, które też mają swoje za uszami. Ujmę to tak:

    BETON
    Są takie kwiaty których nie wolno zrywać, są tacy ludzie dla których warto oddychać, są takie miejsca do których warto wracać, są takie granice których się nie przekracza.

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Miasto
    Dęblin
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tu jest jak(regulamin w skrócie):
    1. Gm/i inne osoby tego typu mają zawsze rację
    2. Jeżeli Gm itp. nie mają racji, to przeczytaj uważnie punkt 1.

    Co do pracy Eklerq'a nic nie mam dobrze, że się kręci tu i tam, lepiej że jest aniżeli miałoby go nie być.

  18. #18
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tutor, który cie debuguje tylko dlatego że cie nie lubi to żałosne, a taka sytuacja miała miejsce już któryś raz. To smutne, bo tracę tylko 30 minut na powrót do konkretnego miejsca na mapie to raz. Dwa, że osoba, która nie ma pojęcia o APO nie powinna się nawet wypowiadać. Sorry, ale taki crayon, [POLECAM OGARNĄĆ JEGO TEMAT] ma tutaj pozycję i co on może zrobić? Banować za obraźliwe co najwyżej. Przecież takie osoby jak eklerq, czy crayon nie mają pojęcia o tym jak wygląda zabijanie konkretnych mobów, nie znają 3/4 miejsc na mapie, bo wbili tutaj 400 poziomy (crayon nawet nie). To niedorzeczne żeby mieli w czymkolwiek pomóc, chyba że chodzi o poprawę jakości w pisowni na tym serwie, to mogą pobanować za obraźliwe jakichś noobów pod temple, którzy się spinają, bo padli od Pana Zarexoholika.

    Żeby mieć pojęcia o APO potrzeba kogoś kto zna ten serwer od podstaw (czyli z gry), a co może wiedzieć 200 sorc? To chyba na tyle.

    W sumie to nikogo nie pozdrawiam.

    Pan Zarex.

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    350
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bez kitu ja nie wiem skad oni biora tych tutorow... biega za mna jakis arcus robi debugi a po wszystkim wmawia mi jeszcze ze mam bota i to ***** minute po zalogowaniu gdzie nawet wlaczyc niz nie mialem czasu, beka grana

    Co do eklerqa nie ma watpliwosci kolejna nie doswiadczona osoba ktora ew. moze sobie popisac na game chacie w kolorze pomaranczowym..


    znajdzcie kogos ogarnietego nie koniecznie w chuj zaufanego, ale zeby znal sie na rzeczy zablokujcie pewne funkcje ktore moznaby wykorzystac dla wlasnych korzysci i wszyscy beda zadowoleni

  20. #20
    Łowca postów Anonimowy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    299
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niestety jeśli chodzi o ekipę zarówno serwera jak i forum powinna ona być odporna na krytykę, niestety Pan Eklerq zaczął trząść portkami. Macie reakcję na prośbę o skomentowanie tematu:
    Później rozmowa była na równie żenującym poziomie jak jego pierwsza odpowiedź.

    Także proszę Panie Eklerq o nie usuwanie postów, w których gracz wyraża opinię

    [Splaxor]Zapewniam Cię, że Eklerq nie usunął ani jednego postu z tego tematu.
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 26-01-2014 o 13:09

Podobne wątki

  1. Pilnie potrzebna osoba która da dobi? minosa
    By Sir Krystian in forum Questy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 26-09-2012, 14:36
  2. L Karnityna pomaga?
    By Li$ek Von Lid3n in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 20-03-2011, 22:58

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •