User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Jakie jest Twoje zdanie na ten temat.

Głosujących
68. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem na tak - byłaby to ciekawa opcja

    31 45.59%
  • Jestem na nie - za dużo tego by było (bądź nie umiem czytać)

    32 47.06%
  • Jest mi to obojętne - nie gram lub coś tam

    5 7.35%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 36 z 36

Wątek: Skull na Rookgardzie - wasze opinie?

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał MrMagicBoy Zobacz post
    Jest mi to obojętne - nie gram i nie będę grał na rook'u.

    Piszę w tym temacie, gdyż nie uważam żeby to rook był w tym momencie priorytetem, należy ogarnąć burdel, który z każdym tygodniem rozrasta się na mainie.

    Od października (?) ubiegłego roku miało się coś zmienić w balansie postaci. Nie zostało poprawione kompletnie nic. TOP6 (sick!) Apo to rycerze, nowe questy i moby są robione pod rycerzy.

    Panowie z administracji




    W temacie o piłce nożnej też niedługo to będziesz pisał XD Jak widzisz to ten temat dotyczy rooka a nie maina!
    #Oj Ty płaczku naucz się grać i wtedy weź się wypowiadaj XD Płaczesz, że questy są robione pod ek a powiedz mi czy dao zrobił byś sam? Od tego sa knighty żeby blokać questy

    @Squid
    A co rozpierdala samemu? Minosa przez tp czy Generała przez drzwi? To również można robić palladynem !
    [Squid] No nie wiem, widziałem wiele akcji jak sobie stoi EK i sam bije Nie koniecznie przez drzwi ^^
    Ostatnio edytowane przez Squid : 14-02-2014 o 11:38

  2. #22
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    W temacie o piłce nożnej też niedługo to będziesz pisał XD Jak widzisz to ten temat dotyczy rooka a nie maina!
    #Oj Ty płaczku naucz się grać i wtedy weź się wypowiadaj XD Płaczesz, że questy są robione pod ek a powiedz mi czy dao zrobił byś sam? Od tego sa knighty żeby blokać questy
    Blokać ale nie roz****dalać samemu - to jest różnica
    Musicie poczekać na balans i proszę przestać mi tu offtopować

    Póki co to jest tak jak się spodziewałem - zdania są podzielone średnio 50:50
    Jednakże później zbadam głosy kto czym gra itp
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  3. #23
    Średnio zaawansowany Helpfull's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Coś czuję, że mało kto będzie się w to bawił (tak jak teraz się to z outfitami stało ), ale to wyjdzie w praniu, może się mylę

    Ja myślę że jest to trochę zbędne, bo pewnie graczom będzie szkoda runek na coś takiego, ale można wykorzystać to, że z niektórych potworów lecą "blank rune" i zrobić jakieś pomieszczenie (dostępne po iluś tam misjach), w którym z zebranych kamieni robiłoby się właśnie jakieś runki za soule + jakieś składniki. To by się mogło przydać w pvp jak i na normalnym expie.

    A co do samego pvp to może dodać przynajmniej możliwość bicia z dystansowych broni, bo tak to za kija się nikogo nie ubije
    Ostatnio edytowane przez Helpfull : 13-02-2014 o 23:50

  4. #24
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Uderzenie kogoś runą i odebranie mu kilku hp to ma być 'fajna rozrywka'? No rzeczywiście świetna zabawa! Sama gra w Tibię to powinna być rozrywka, a ty chcesz wprowadzać rozrywki w rozrywce. Nigdy bym nawet nie robił żadnych misji, żeby coś takiego wykonać. Prędzej usunę swojego mocarnego rookera niż zacznę tracić czas na tak zbędną rzecz. Wy zajmujecie się takim syfem zamiast np. wprowdzić misje do !quest, bo z tego co zauważyłem od kilku miesięcy mam ten sam napis 'kolejne misje już wkrótce'.

    [Squid] Jak znajdę scenariusze Santano to może wprowadzę kilka Bo nie wiem co tam miało być a nie chcę się wtrącać.
    Ostatnio edytowane przez Squid : 13-02-2014 o 22:47

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    1. Skulla mogłaby odpalić osoba która ukończyła wiele czasochłonnych misji (więc nie będzie to poziom <50 bo raczej będzie ciężko to uzyskać).
    Ad. 1
    Robisz dużo, czasochłonnych misji dla jednej rzeczy, a dokładniej dla pvp? Po co coś robić długiego, jeżeli nie będzie żadnej satysfakcji z ukończenia takiej misji?

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    2. Odpalenie skulla kosztowałoby 255 soul points (tak, to dużo zabijania potworów!)
    Ad. 2
    Wątpię czy ktoś skorzysta z takiej opcji, aby raz uderzyć gracza załóżmy z runy explosion. Łatwo wcale nie jest zdobyć tych 255 souli. Już lepiej wprowadzić jakiś długi quest, którego robiłoby się kilka dni, a na końcu bramkę, w którym moglibyśmy wejść mając 255 souli.. Już lepsze rozwiązanie tych souli albo resp, który kosztowałby nas 255 souli.

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Odpalenie skulla nie umożliwiałoby bicia innych osób z broni (nie można atakować innych graczy z broni). Jedyną opcją jest tzw. yellow skull - ktoś uderzy gracza z runy i wtedy dopiero gracz ze skullem może go zaatakować również tylko z runy
    Ad. 3
    Jest mało run na Rooku. Ciężko je ogólnie zdobyć, więc tylko duże poziomy mogłyby by się bić, więc znowu małe poziomy ucierpią. Dla mnie trochę będzie to miało mały sens, ale spoko.
    Pytanie, jeżeli gracz miałby yellow skula, to również inne osoby mogłyby go bić, czy tylko osoba, przez którą wbiliśmy yellow skulla?

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Byłaby to taka niecodzienna zabawa, nikt by raczej nie ucierpiał, jednakże od czasu do czasu byłoby to fajną rozrywką.
    Nie SONDZE

    ______________________________



    Cytat Napisał Shabus. Zobacz post
    Zawsze jakieś urozmaicenie, można by było robić jakies wojny gildii, czy USTAWKI!
    Wątpię powiem Ci szczerze. Za dużo bajek chyba obejrzałeś.
    W ogóle dla mnie ta propozycja nie ma urozmaicenia.
    Pierw aby zrobić wojnę gildii potrzeba mieć 255 souli oraz sporo run, więc ziomek... Marzenia, które się nie spełnią.



    Cytat Napisał Sorc Kingow Zobacz post
    Proponowałbym aby jednak ataki osoby mającej skulla były też z broni, ale osoba która na nim odpali Yellow skulla obrywała 5% tego co bije 100% w potwora.
    Oczywiście oby dwie osoby musiałyby ukończyć quest
    No nie wiem czy w moim przypadku byłaby taka różnica bicia załóżmy 200 poziomu oraz z runy. Uwierz, że szybko padłby.. Również jestem za tym aby można bić z miecza ludzi po wbiciu yellow skulla, ale oczywiście nie wiem jak to by wyglądało w stosunku do mnie czy też fszy..




    Cytat Napisał Nullo Zobacz post
    Nie gram na rooku, lecz propozycja jest obiecująca, rook byłby bardziej ciekawszy dałem TAK!
    Post tylko po to, aby nabić go, co? Dlaczego obiecująca? Wyjaśnij to ziomek!
    Wątpię, że byłby ciekawszy mają skulla, które możemy bić z run, których praktycznie nie ma.



    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    [Squid] Na rooku głównie jest gfb/explo i można będzie kogoś trapnąć np. magic wallem (które są dostępne) Bardziej walka jak na rl :P
    [/QUOTE]

    Squid, magic wall, które są dostepne, yhym..
    Tylko, że aby ich używać, potrzeba 9 magic levela, a nikt takiego nie ma.



    Cytat Napisał Nixomka Zobacz post
    Fajny pomysł, ale sądze ze 50 lvl to malo. Proponowałbym zrobic również arene rookgard dla graczy aby mogli również sie bronią bić
    To już dawno powinna być taka arena.



    Cytat Napisał Adasik Zobacz post
    Nie ma takiej opcji. Rookgard to wyspa początkujących. Pozostanie tam to tylko i wyłącznie wola ludzi, którzy chcą tam zostać. W odniesieniu do real tibii, na rooku nie powinno być nic, a nic dodawane, bo nikt nie miał w planach tam zostać. PvP na wyspie początkujących? Przecież to nawet pokrycia nie ma...
    Absolutne nie. Jeśli gracze chcą PvP zapraszamy na przeznaczony do tego Main.
    Stary, nie porównuj real tibii do alternatywnego serwera.. Nie rozumiesz, że 35% osób z całego APO również gra na Rookgardzie? Również coś chcą od życia, a nie tylko ciągłej krytyki osób z Main'a, którzy ciągle piszą jedno i to samo, że nic nie chcieliby na Rooku, bo tam nie grają. Wez w ogóle z takimi komentarzami ziomuś nawet nie podchodz, ok?



    Cytat Napisał Demon Zobacz post
    serio? chce Ci sie marnować czas na robienie XXX misjii, po których 10 graczy z rooka będzie mogło się walnąć z gfb? ani to rozrywka, ani zabawa, ani fajna nagroda, ale to tylko moje zdanie. jestem na nie, bez przesady

    [Squid] Byłaby to jedna z wielu nagród ;P

    ale to i tak lepiej ją zastąpić czymś innym, po co to komu? przecież to umrze po tygodniu i będzie useless
    Odpowiedni komentarz odpowiedniej osoby, nic dodać nic ująć. Good Job!



    Cytat Napisał Lethornek Zobacz post
    Brzmi ciekawie ;D ale przydałoby się jakieś runy fajne wprowadzić

    [Squid] Również mam to na uwadze Jednakże będą równie ciężko dostępne :P Dlatego takie walki musiałyby być bardzo rzadko żeby walka odniosła jakiś ciekawszy skutek
    Już lepiej przerobić sd z mlvla 15 na 5 i po problemie. Ludzie na Main'ie i tak z tego nie walą, więc żadnego problemu nie byłoby (chyba - nie znam się, czy dałoby radę tak zrobić). Walki bardzo rzadko powiadasz? Więc po co robić coś, co będzie rzadko używane?



    Cytat Napisał Man Rookqard Zobacz post
    Propozycja bardzo dobra, soul sie spali i można bić z run a tak to runy leżą nie ma co znimi robić.
    Dlaczego kłamiesz Gracz? Sam pisałeś ostatnio, że runy są bardzo potrzebne. Sam kupowałeś ostatnio ich sporo, aby np. mieć je na bossa (Rook Madnes oraz najazd).


    Cytat Napisał Turoczeeek Zobacz post
    Lepiej dodajcie jakiegoś bossa, na którego trzeba iść w 6-10 : )

    [Squid] Zbieram opinię, boss jeden już jest na którym Sasha się wykłada, kilka nowych się pojawi. Co do zabijania 100 lvl - jeżeli się odważy uderzyć z runy i nie będzie ogarniał ihania się/uha no to może temu z topki uda się zabić - jednakże ten niski lvl musi go najpierw uderzyć.

    Również jestem za tym, heh :P Fakt boss jest od kilku tygodni/ miesięcy, ale nie ma go dostępnego w grze (na respie) tylko najazdy :P



    Cytat Napisał Xelluś Zobacz post
    Zamiast tego może byście zrobili nowy Quest od 400 lvl
    Na coś bardzo interesującego
    Ale propozycja bardzo fajna
    w końcu sashe bym ubił hehe
    Powodzenia..

    Również ujrzałbym nowego Questa tak od 400-500 poziomu, a może nawet większego. Tygrys planował Quest od 1000 poziomu, znikł i nie ma koncepcji już na nowego Questa xdd Fakt, przydałby się nowy Quest, ale na co


    Cytat Napisał MrMagicBoy Zobacz post
    Piszę w tym temacie, gdyż nie uważam żeby to rook był w tym momencie priorytetem, należy ogarnąć burdel, który z każdym tygodniem rozrasta się na mainie.

    Od października (?) ubiegłego roku miało się coś zmienić w balansie postaci. Nie zostało poprawione kompletnie nic. TOP6 (sick!) Apo to rycerze, nowe questy i moby są robione pod rycerzy.

    Panowie z administracji

    My również coś chcemy od życia, uwierz. Na Main przyjdzie pora, uwierz że niedługo



    Cytat Napisał Helpfull Zobacz post
    Coś czuję, że mało kto będzie się w to bawił (tak jak teraz się to z outfitami stało ), ale to wyjdzie w praniu, może się mylę

    Ja myślę że jest to trochę zbędne, bo pewnie graczom będzie szkoda runek na coś takiego, ale można wykorzystać to, że z niektórych potworów lecą "about blank" i zrobić jakieś pomieszczenie (dostępne po iluś tam misjach), w którym z zebranych kamieni robiłoby się właśnie jakieś runki za soule + jakieś składniki. To by się mogło przydać w pvp jak i na normalnym expie.

    A co do samego pvp to może dodać przynajmniej możliwość bicia z dystansowych broni, bo tak to za kija się nikogo nie ubije
    Zawsze na nowości jest zajawka, a następni się nudzi. Tak już jest
    Nom, lepiej zrobić maszynkę do robienia runek albo samemu można byłoby robić. Dodać nowego moba, lub do jakiegoś moba dodać blank rune i po kłopocie. Quest na fiolkę, która umożliwiałaby robienie run i już jeden Quest zrobiony



    Co do samego tematu, dla mnie to zbędna rzecz, która nie zadowoli w praktyce nikogo. Bo co komu po uderzeniu jednego typa daną runą, jak nic z tego nie będzie miał? Żadnego pozytywa, a wręcz przeciwnie, same negatywy: straci soule, czas oraz rune. Dla mnie już lepiej wykorzystać te soule na czar na łączenie run (prócz ihów), misje wykorzystać na dany Quest. Dodać dwa, trzy mocne bossy (nie patrze tutaj na siebie). Dodać nowe moby (patrze na siebie oraz innych, którzy już płacza starymi respami). Dodać część propozycji, które ludzie piszą.
    Jeżeli coś mi jeszcze będzie leżeć na sumieniu to na pewno napisze.

    @edit

    Squid, jeżeli moja wypowiedz Cię uraziła to przepraszam. Piszę co myślę.
    Wiem, że chcesz dla nas dobrze, ale raczej to niewypał


    @edit2

    Cytat Napisał Mopsu_Lechista Zobacz post
    W sumie nie widzę tego kompletnie 255 souli to nie jest chwila roboty no chyba że specjalnie bym biegał na raty sobie tłuc żeby szybciej było
    Nie da rady zdobyć souli na ratach, ponieważ masz za duży poziom. Musisz zabić odpowiednie moby, aby dostać soula ^^
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 14-02-2014 o 00:34

  6. #26
    Średnio zaawansowany Teddy RookslayeeR's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Miasto
    Podlaskie [ B-stok ]
    Posty
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Arrow

    Doceniam twoje pomysły żeby nie było .
    Akurat tu jest mi to objętne ponieważ są + i - .

    " + " --> że ciężko będzie odpalić "Skull"

    " - " --> że z moim lvl 470+ jest bardzo mało grających ludzi na rooku z podobnym lvl a chyba do 570-1k nie wyskoczę ?

    Z jednej strony mam lepszą propozycję [Jeśli Ludzie grający na rooku się zgodzą ? Nie pytam Noob'ków którzy mają 10-200lvl i nie wiedzą nic o tej wyspie ] bo tak jak mówicie to już nie jest "ROOK" .Zrób nam arenę na "Paccu lub przy Temple" w której komuś będzie się chciał PVP to niech sobie się bawi. Lecz z drugiej strony to wystarczy wbić 15 lvl i wyjść na main

    Pozdrawiam .
    Tak naprawdę jak zapałki łamią się Ci, którzy myślą, że są nie do złamania psychicznie.

  7. #27
    Zaawansowany Mopsu_Lechista's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Miasto
    GDAŃSK
    Posty
    103
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W sumie nie widzę tego kompletnie 255 souli to nie jest chwila roboty no chyba że specjalnie bym biegał na raty sobie tłuc żeby szybciej było, runy na rooku jest strasznie ciężko dostać więc wątpię że ktokolwiek by je użył na bicie kogoś, i jak już to powinno być dostępne bicie z broni....

    Moim zdaniem to kompletnie nie wyjdzie i lepiej zrobić coś innego pożytecznego niż marnować czas na zrobienie tego pvp.... fajny pomysł z tymi misjami i questem do którego potrzebne jest kilka ludzi A jeśli chodzi o pvp to można zrobić gdzieś arenę i po sprawie

    PS. Mam nadzieje że to nie wejdzie w życie wiem że to nie jest już rook ale jednak zachowajmy z rooka non pvp i że bije się tylko z broni jeżeli dojdzie pvp to tylko czekać aż wprowadzone zostaną czary za soule np. exori rook...;/
    Ostatnio edytowane przez Mopsu_Lechista : 14-02-2014 o 12:38
    Hardcorowy Mopsu- 0-.......

    JAK RYCERZE ZAKŁADALI ZBROJE I BRALI MIECZE TAK MY BIERZEMY BARWY I CHODZIMY NA MECZE


  8. #28
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Miasto
    Compton.
    Posty
    82
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W sumie to odniose sie do tego tak, nie ma sensu robic tyle misji tylko po to zeby ktos raz w miesiacu wbil skulla, prawda jest taka, ze wlasnie tak by to wygladalo. Kazdy jeden poszczegolny quest czy misja w obecnych czasach jest wprowadzana na takiej zasadzie, aaa no chuj, dajmy im cos zeby sie w chuj potrudzili(czyt. dropnij x100 natural fibre czy skeleton bone), mieli ''safystakcje'' z wykonania tych smiesznych misji, pocieszyli sie z nagrody 5 minut, a pozniej to wyjebane, czekali teraz 3 czy 4 miesiace na update, ktory mial wejsc po miesiacu to i drugi raz tyle poczekaja. SQUID! Odwalasz kawal roboty, ale szczerze ta robota idzie na marne. W kazdym badz razie cieszy mnie fakt, ze uprzednio zalozyles watek by wyrazic opinie na twoj pomysl, ale powinno sie to odbywac troche inaczej, w koncu to propozycja dotyczaca rookgardu wiec polecam ogarnac kto jest rookerem(nie 50 czy 150lvl, a i nie sasza XD) i porozmawiac z takimi osobami na dane tematy. Wspomniales ''czasochlonne misje'', z tego co mi sie wydaje misja nie powinna byc czasochlonna tylko ciekawa do tego stopnia by gracz wykonywal ja z checia, a nie siedzial 10 godzin bijac smieszne kwiatki by uzbierac jakies chujowe włókna. Ja osobiscie mialbym gleboko w powazaniu takie misje i nie zabralbym sie za ich wykonywanie za chuj, no bo po co sie przemeczac nie majac frajdy z gry. Polecam ogarnac cos na prawde ciekawego bo monotonnia apo jest dobijajaca.

  9. #29
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Boże jaki bezsens... szkoda czasu aby to w ogóle wprowadzić.. na rooku jest za mało run aby strzelanie w siebie miało większy sens.. tyle innych rzeczy trzeba na rooku poprawić a Ty wylatujesz z "pvp" które by umarło śmiercią naturalną jak tropicano.

  10. #30
    Uzależniony #Lordzik#'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    764
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla mnie to i tak za dobrze jest na tym rooku. Tyle potworów, questów itp. Powinna być tam stypa taka jak na rl. Jeżeli się decydujesz tam pozostać to trzeba się z czymś takim liczyć, jednak nie na APO, bo tu na rooku można się nieźle pobawić.

    Uważam jednak, że skulle to już lekka przesada, trochę zawiało orszabal ots'em.
    Wprowadzić można coś umilającego grę, ale nie pekowanie na rooku XD.
    Jestem na NIE.

  11. #31
    Łowca postów Anonimowy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    299
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    PS. Dla tych którzy uważają "Nie róbcie z rooka drugiego maina" odpowiadam:
    I tak już jest
    Na moje to jest to drugi main, ale z trybem non-pvp i tak powinno pozostać.
    Przeczytałem cały Twój temat(żeby nie było) i znowu widać, że adekwatność czasu wykonania misji do nagrody kuleje.
    Zastanów się, skoro niełatwo jest zdobyć runy i wbić full soule to komu będzie się to opłacało?
    Do tego spójrz też na inną sytuację: ktoś odpala skull'a i nikt go nie zaatakuje- soule w plecy

    [Squid] Widać, że natrudziłeś się by przeczytać temat jednakże nie podjąłeś trudu czytania ze zrozumieniem, przykre... Do tego najwidoczniej nie czytałeś wszystkiego

    Oj przeczytałem Twoją propozycję ze zrozumieniem i skomentowałem co Ty miałeś do powiedzenia Ok. Przeczytałem już dalsze w sumie tylko Twoje wypowiedzi i dochodzę do wniosku, że nadal to niezbyt ciekawy pomysł. A moja wypowiedź wyżej w sumie wszystko tłumaczy poza tym, że jest to nieadekwatna nagroda. Pozdrawiam =*
    Ostatnio edytowane przez Anonimowy : 14-02-2014 o 11:52

  12. #32
    Master Atom! Mr Fsza's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    1 420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Skoro uważasz, że ROok jest już mainem !

    TO ja proponuję dodać npc w u którego zakupimy manasy te co się bije mlvl bo wbił bym sobie 15 i bił z sd..

    No i jakieś czary ue ? no może exori ?

    Dla tych co są na nie to odpowiadam ^i tak już jest main ! < facepam >

    ( boli mnie to gdy gracz napisałby taką propozycję to zaraz była by skasowana uzasadniając " jest beznadziejna " )

    UUU nie! pojebało ? ( niech wbije w światło dzienne propozycja pana Mortiisa ( chyba jeszcze jest właścicielem serwera ? http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=99849
    Ostatnio edytowane przez Mr Fsza : 14-02-2014 o 21:49
    200lvl=top-6#300lvl=top-4# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /



  13. #33
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up

    To może być ciekawe w sumie, daje to większe szanse na ciekawe questy, misje. No cóż jestem ciekaw jak to rozwiążecie, ale rook na tym może tylko zyskać.

  14. #34
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem rook slayerem i dla mnie wprowadzenie pvp na rooku była by jedna z najgorszych opcji jaką widziałem do tej pory .. dlaczego ? Rookgard to wyspa na której zaczynamy grę tam nigdy nie widziałem żeby ktokolwiek miał skulla... i na real tibi i na innych otsach. Na apo chyba to się zdarzyło poprzez błąd... jestem przeciwko.

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post


    @edit

    Dałbym warna Capitanowi von Rookerowi za odświeżanie starych (2 miesięcznych) tematów.
    Żadnym kontem na forum się nie wypowiedziałem więc miałem prawo się wypowiedzieć nic nie znaczący pjonku.
    Ostatnio edytowane przez Capitan von Rooker : 09-04-2014 o 16:05

  15. #35
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    837
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Capitan von Rooker Zobacz post
    Jestem rook slayerem i dla mnie wprowadzenie pvp na rooku była by jedna z najgorszych opcji jaką widziałem do tej pory .. dlaczego ? Rookgard to wyspa gdzie się zaczyna grę a nie wyspa na której można się bić poza tym to by było trochę chore jakby taki Sasha czy Fsza biegał po mieście i bił każdego ... Oczywiście jestem przeciwko tej propozycji. NIE
    no to pewnie na takiej zasadzie by nie działało na 100 %

    jest mi to obojętne.

  16. #36
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Capitan von Rooker Zobacz post
    Jestem rook slayerem i dla mnie wprowadzenie pvp na rooku była by jedna z najgorszych opcji jaką widziałem do tej pory .. dlaczego ? Rookgard to wyspa na której zaczynamy grę tam nigdy nie widziałem żeby ktokolwiek miał skulla... i na real tibi i na innych otsach. Na apo chyba to się zdarzyło poprzez błąd... jestem przeciwko.
    Był skull kiedyś na Rookgardzie i płaczu nie było.

    #t

    Ja już swoje 3 grosze napisałem co myślę o tym.

    Dla mnie powinno to wejść w życie, lecz na innych zasadach.
    Ponieważ taka opcja, którą napisałeś szanowany Squidzie byłaby bezużyteczna, a po co robić rzeczy, z których nie korzystaliby ludzie


    Squid, odpowiedz czy propozycje wejdzie w życie, czy też nie.


    @edit

    Dałbym warna Capitanowi von Rookerowi za odświeżanie starych (2 miesięcznych) tematów.

Podobne wątki

  1. [Non-Steam administratorem?] Wasze opinie
    By Chaos in forum Ogólne
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni Post / Autor: 22-05-2011, 00:14
  2. Nokia 5530 vs SE W595 - wasze opinie.
    By Kamor Wielki in forum Telefony komórkowe
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 21-04-2010, 11:15
  3. Wasze opinie na temat GMów.
    By Maly in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni Post / Autor: 26-01-2010, 14:52

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •