User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 19 z 19

Wątek: Kolejny przyk?ad kompetencji Ekipy

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Miasto
    Sanok
    Posty
    274
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam dziś dostałem ban za

    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    Zostałeś zbanowany za destruktywne zachowanie.
    Przytoczmy słowa Squida, z tego tematu:



    Przeszkadzanie w wykonaniu questa lub zabicia bossa jest karane za destruktywne zachowanie. Bo w queście można tylko pomagać albo zachowywać się pasywnie. Ty swoimi dwoma - trzema exori maxami sprawiłeś, że Master Atom zaczął atakować Ciebie. Twoje szybkie tłumaczenie, że chciałeś zabić blokera jest naprawdę ciekawe.
    Jak Master Atom już bił Ciebie, to grzecznie podszedłeś pod shooterów i siohera. Wynik? Dwa fragi i dobity Master Atom. Gratulacje, złamałeś regulamin i podstawowe zasady kultury w grze!
    Oczywiście chciałem wyjaśnić to na rrv lecz było ono zamykane a ja sam debugowany , wiec sprawa toczy się na 4um

    Przedstawie tu 2 ssy gdzie sam Crayon oraz Rinson pisza :






    Jak nic widać tutaj w wypowiedziach bezpośrednio kierowanych do mnie ze lurowanie jest dozwolone .... i poraz kolejny mówie ze nie mam obowiazku czytac kazdego posta w kazdym dziale ... ze gdzie tam Squid napisał ze boss sie nie licza .

    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    Wyjście jest do góry, a nie w lewo, gdzie stali shooterzy. A to różnica, wiesz?

    Mam Ci tłumaczyć na czym polega interpretacja regulaminu? Blokowanie to nie tylko utrudnianie dostępu do questa przez zastawienie drogi prowadzącej do niego. Blokowanie polega również na tym, że utrudniasz mu osiągnięcie jakiegoś celu, chociażby zabicie Mastera. Blokowaniem byłoby również podkradanie itemów z mobów niezbędnych do wykonania jakiegoś questa.
    Blokowanie , lurowanie a może Blokowanie<podkradanie itemów> a może po prostu typ sam już nie wie za co banuje i jak to interpretować .

    po napisaniu sprawy do Squida

    dostałem wiadomość "W obrębie respawnu - miał na myśli resp mini minosów którego tyczył się ban/odwołanie. "

    a czy my gracze mamy się kur.. domyślać co ma ktoś z gm na myśli albo jaki pkt regulaminu bedzie zawarty w nowym który ma być wprowadzony za xxx dni ?

    A może po prostu tam jest taki pkt ? np
    -Każdy gracz ma obowiązek domyślać się co oznacza pkt oraz to co pisze gm ponieważ on sam tego nie potrafi ?
    - Każdy ma prawo interpretować pkt inaczej i jeden da bana a drugi nie

    Nie pierwszy raz i nie tylko ja jestem karany za punkty których niema w obecnym regulaminie ... Skoro ktoś pyta kogoś z ekipy i ten mówi ze tak można a drugi za to kara to chyba coś tu jest nie tak !


    II sprawa to nie zbanowanie gracza eltesera za obraze ponieważ


    <11:01:20> "B@ŁT": 11:00 Crayon: z tego co widze sami do siebie mówicie w Jihadzie biedaki, omegi i obrazacie
    <11:02:37> "B@ŁT": 11:01 Crayon: jesli godzisz sie na to, zeby kolega cie tak nazwal i sie z tego smiejesz, ale nie godzisz sie zeby ktos kogo zaczales bic nazwal cie psem
    <11:02:54> "B@ŁT": 11:02 Crayon: co najwyzej moge mu muta dac za slowo 'pies'
    <11:03:18> "B@ŁT": 11:03 Solitary: ok wiec ja to nagrywam teraz i od dzis nazywam kazdego "psem "
    <11:03:24> "B@ŁT": 11:03 Solitary: bo moge tak ?
    <11:03:27> "B@ŁT": 11:03 Crayon: Nie, nie mozna
    <11:03:33> "B@ŁT": 11:03 Crayon: Ale to nie kwalifikuje sie do tego, zeby go karac
    <11:04:37> "B@ŁT": 11:04 Crayon: i ty go na ulicy uderzysz, dostaniesz 48 w areszcie, a on nic. Pójdziesz z tym do sadu i uznaja ze to jest nikla szkodliwosc spoleczna
    <11:05:24> "B@ŁT": 11:04 Crayon: a napisal do ciebie 'psie', a potem napisal, ze juz z toba nie gada bo szkoda slów
    <11:05:28> "B@ŁT": 11:04 Crayon: rozumiesz, sam sie zreedukowal

    a o to filmik dla kogoś kto chce to zobaczyć w całości


    http://www.speedyshare.com/ncyYB/clip0001.avi


    Dziękuje

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    To co Rinson napisał to jest śmieszne według mnie Co innego przeszkadzać w zabijaniu bsossa czy lurowaniu a co innego np w biciu wardów i ich lurowaniu. Z nimi nie wygrasz i tak żebyś nie wiem co robił a bana dostałeś na 1 dzień to szkoda nerwów! Ja dostałem bana za wyzywanie na 2 dni za to, że napisałem Starkowi "allegrusie" a przecież napisałem prawdę ?
    ban byl na 7 dni ;] ale zmniejszyl squid po tej kompromitacji
    Ostatnio edytowane przez Eklerq : 14-02-2014 o 14:36

  2. #2
    Bywalec Panek Kitara's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    312
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Napisał Crayon

    Przeszkadzanie w wykonaniu questa lub zabicia bossa jest karane za destruktywne zachowanie
    Czyli 90% osób na serwerze powinna być zbanowana z tego względu,że więcej niż połowa potworów jest traktowana jako quest patrząc na misję z !quest badz też taski od popiego które również są traktowane jako moby questowe.

    Więc byle jaka osoba która wykonuje dajmy na to misję z !quest na zabijanie dragonów czy innych potworów napiszę na rrv, że ktoś przebiegł obok niego uderzył morta/czy coś tam to dostanie bana?

    Na więcej się nie wypowiadam macie za duży burdel w ekipie.
    Ostatnio edytowane przez Panek Kitara : 14-02-2014 o 12:51

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ale po co Ty tam wbiłeś jak widziałeś, że biją go jacyś nołnejmy?
    To co Rinson napisał to jest śmieszne według mnie Co innego przeszkadzać w zabijaniu bsossa czy lurowaniu a co innego np w biciu wardów i ich lurowaniu. Z nimi nie wygrasz i tak żebyś nie wiem co robił a bana dostałeś na 1 dzień to szkoda nerwów! Ja dostałem bana za wyzywanie na 2 dni za to, że napisałem Starkowi "allegrusie" a przecież napisałem prawdę ?

    15:11 First Boonek: Jihad dobra gildia 15:11 First Boonek: wiec moglbym do niej dolaczyc

    Na pewno Mortiis was nie posłucha tylko Squida tak więc szkoda nerwów chłopaki Większość banów jest przyznana za niewinność no ale taka jest już nasza administracja i trzeba się z tym pogodzić. Dają bana nie przemyślanie a później go zmniejszają i myślą, że jest po sprawie :|
    Ostatnio edytowane przez Eklerq : 14-02-2014 o 14:34

  4. #4
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No wiesz, różnie bywa. Wiesz jak łamiesz regulamin regularnie to sie nie dziwię, ze oni reagują od razu.
    Ale sami widzicie, ze w miarę źle nie jest, chociaż o bezstronności all członków administracji to można już tylko marzyc, bo to nie możliwe. Powstał temat, nikt nie usuwa, chociaz pewnie ktoś zamknie. Ale temat nie wpłynie na to, że ban będzie dłuższy albo deleta, napisz tak na tibii rl i sam sie przekonaj, jak szybko dostaniesz deleta.
    Może się uczą jeszcze jak prowadzić na równi all forum.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    268
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem o co chodzi, ale jestem na tak.
    A tak serio to słyszałem już nie raz, że Crayon wymyśla sobie swój regulamin czy coś i banuje za swoje "widzimisie?"
    A wgl ban za lurowanie potwora na respie? o.o lol (wiem, że nie o to tutaj chodzi, ale o tym też ktoś napisał)

    #Crayon
    Ale się spiąłeś, no ładnie
    Ps. pięknie odpowiedziałeś cytatem na zdanie wyjęte z kontekstu
    Ostatnio edytowane przez Shabus. : 14-02-2014 o 15:04

  6. #6
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał B@ŁT Zobacz post
    ban byl na 7 dni ;] ale zmniejszyl squid po tej kompromitacji
    Zmniejszył? Przecież Ty dostałeś bana za punkt regulaminu, który nawet nie istnieje! Nie powinieneś tego bana w ogóle mieć, a ten typ powinien zostać ukarany za kolejną kompromitację. To żałosne, a ten temat musi trafić do Mortiisa, bo widzę, że tutaj się pomieszało niektórym równo.

    [14/02/2014 13:10] Squid -> Bart was banished because of Destruktywne zachowanie.

    [14/02/2014 10:16] Crayon -> Bart was banished because of Destruktywne zachowanie.

    Pozdrawiam.

    *zmniejszaj bana - ukrywaj prawdę



    Jak ktoś ma przestrzegać regulaminu, którego nie zna, bo ktoś ma go tylko w swojej głowie? hahahha to co się tutaj dzieje to jakiś cyrk XD
    Ostatnio edytowane przez Eklerq : 14-02-2014 o 14:40

  7. #7
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 268
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nawet chyba wiem kto Cie zgłosił

    Dla mnie lurowanie potworów jest czystym pvp, bo zabijać możemy na różne sposoby. Lurowanie potworów na ludzi (bossów/potworów, co za różnica. mob to mob) znane od 944
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  8. #8
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał B@ŁT Zobacz post
    wtedy zobaczymy jaka psyhe ma socjolog XD
    Psycholog

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Przecież Ty dostałeś bana za punkt regulaminu, który nawet nie istnieje!
    Ja bym znalazł parę punktów

    2.2 Kradzież przedmiotów, kont, 'respawnów' i innych dóbr należących do gracza, jest karana. Gamemaster nie może jednak pomóc w odzyskaniu wymienionych dóbr, bez wyraźnych, jednoznacznych dowodów.

    • Bart próbował ukraść loota Master Atoma, którego dobił


    2.20 Utrudnianie innym graczom dostępu do jakiegokolwiek miejsca na mapie jest karane banem bez upomnienia. Nie dotyczy sytuacji, w której gracz blokuje innego gracza, aby ochronić go przed śmiercią (player killing, red skull) i nie blokuje tym samym dostępu do żadnego questa.

    • I ten punkt regulaminu, który jest w praktyce wykorzystywany jak ktoś blokuje respa, dojście do questu i tak dalej tutaj został wykorzystany. Oczywiście, Bart jak i Ty, któryś jest Alfą i Omegą rozumie to jedynie przez to, że nie wolno blokować drogi. My to interpretujemy w taki sposób, że jeśli ktoś blokuje, dobija, zabija, przeszkadza w wykonaniu questa, to wtedy jest karany na podstawie tego właśnie punktu regulaminu za destruktywne zachowanie.
      Wyforsowałem w ekipie, że za lurowanie mobów nie ma kary (co wcześniej było karane), dlatego możecie się obrzucać setką Tinów, Wardów, Elder Demonów i Monster Skeletonów. ALE jesli chodzi o bossy, to jest to zakazane, bo rozumiemy, że Boss = Quest. Wyjaśnił to dokładnie Squid w TYM poście. A najważniejszy fragment przytoczę:
      Cytat Napisał Squid
      Czym jest BOSS? Boss jest to potwór rzadko występujący, zazwyczaj pojedynczy resp co kilka minut czy godzin (np. devil atom, master atom, minos, creator czy ots emperor).


    Poza tym, jeśli mówimy o tym regulaminie, to tam jest bardzo fajny punkt dotyczący zakazu picia piwa w temple. Dla mnie to brzmi jak jakaś ustawa o wychowaniu w trzeźwości. Czy ktoś kiedykolwiek dostał za to bana? A powinien, bo w regulaminie jest taki punkt. To byłby krzyk, gdyby ktoś za to wyrwał!

    Uprzedzam posta Bleyna, który może mi to zacytować, że w takim razie każde lurowanie potworów powinno być karane, bo są misje !quest, są taski u Popiego - otóż nie, bo nie każdy z nas ma aktywnego questa na danego moba.

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    ten typ powinien zostać ukarany za kolejną kompromitację.
    Jedyną kompromitacją są kolejne posty, w których bronisz swoich kolegów tak, że biegaliby na cave bocie, a ty i tak uważałbyś, że to niesłuszne, że dostali delete

    Bart, wyciągasz temat ze zgłoszeń na forum publiczne, no to dobrze, ja też Ci coś wyciągnę. Kiedy kajałeś się przed wszystkimi, że wbiłeś przecież najmniej i nie zarobiłeś z tych prywatnych najazdów niczego szczególnego, dlatego prosisz o łagodny wymiar kary, to napisałeś
    Cytat Napisał B@ŁT Zobacz post
    Błędy w zyciu sie trafiaja ... zastosował bys cos w rodzaju zawiasów na jakis czas ... kolejna wpadka z czymś i dowidzenia <nie mówie tam obrazliwe czy cos > ale np bot albo
    oszustwa
    Z tego powodu mój ban nie był na trzy dni, tylko na siedem, bo jeśli jest to recydywa (i to znacząca, bo teoretycznie postaci już nie powinieneś mieć) to zastosowałem większą karę. I dziękuję Squidowi, że mnie o tym nie poinformował, ale wybaczam mu, no bo przecież nawet taki Muflon nie musiał się tłumaczyć przed kimś z niższą rangą od niego

    Zacytuję nawet Rinsona, z działu zgłoszeń, który filmik widział. Mam nadzieję, że nie obrazi się za to zbytnio

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Dlaczego uważasz, że punkt został usunięty? W mojej wypowiedzi nie padło żadne ze słów: usunięty, pominięty, wykluczony, zniesiony, wyrzucony. Napisałem, że uściśliliśmy swoje procedury w tego typu przypadkach. Nie napisałem co dokładnie - jedynie, że można lurować potwory (nie bossy) w obrębie respa.

    Na filmiku widzę, że wpadłeś, zacząłeś bić Mastera i biegać z nim. W efekcie kilku shooterów padło, gracz nie wykonał misji bo Ty dobiłeś więc ban jest słuszny. Chciałeś nawet loota zabrać, gdyż przerzucałeś potwora. Do wyjścia poszedłeś dopiero wtedy, gdy pozostali gracze wyszli.
    A że już cytujemy Rinsona, no to odpowiem cytatem na cytat
    Cytat Napisał Shabus. Zobacz post
    wymyśla sobie swój regulamin czy coś i banuje za swoje "widzimisie?"
    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Uczepiliście się Crayona jakby Wam przynajmniej pół rodziny zabił...
    Czepiacie się każdego w Ekipie, kto pilnuje porządku. Każdy, kto da Wam bana jest zły, bo nie możecie robić co chcecie, nie możecie łamać regulaminu. Po to regulamin został napisany, żeby go respektować.
    Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy Crayona... Niestety każdy gracz ma zawsze jakieś "ale" odnośnie pracy danej osoby.
    Jeszcze jakieś sugestie?

    @down
    Wiesz, chciałem Ci odpisać, ale nie mam dzisiaj na Ciebie już siły. Jesteś tak samo bez winy, jak Aziel i nawet Satnox, który Ci stawiał moby. Czemu nie odwołujesz się od tamtego bana?
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 14-02-2014 o 15:09

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Miasto
    Sanok
    Posty
    274
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po pierwsze typie to sie nie kajałem tylko pisałem jak było możesz zacytować całość i niema tam nic co by było kompromitujące .

    Rinson dopiero teraz dodal to w (..) ze bossy sie nie dotyczą

    po drugie sam pisałeś dzień przed rinem ze nie slyszałeś o taki pkt i że nawet creatora można wiec poczekam na flaca gdziś ma chyba filmik z tej rozmowy

    kradzież loota ? przecież to też bloczenie ?????? tak napisałeś ( - )

    W odp napisałeś ban za lurowanie nie za kradzież czy blokowanie ?
    Jak cie zgasili to teraz wyszukujesz pktów ? chyba pierw pkt potem ban ?

    ale tak ogar i myślenie to nie jest twoja mocna strona XD

    Zarex nawet jak by chciał to może bronić każdego tak jak cb broni Rinson i Squid

    Z tego powodu mój ban nie był na trzy dni, tylko na siedem, bo jeśli jest to recydywa (i to znacząca, bo teoretycznie postaci już nie powinieneś mieć) to zastosowałem większą karę. I dziękuję Squidowi, że mnie o tym nie poinformował, ale wybaczam mu, no bo przecież nawet taki Muflon nie musiał się tłumaczyć przed kimś z niższą rangą od niego
    Teoretycznie to ty nie powinieneś mieć tu pozycji no ale

    GM>jakiś Crayon

    Nawet taki Muflon może był kimś bardziej znaczącym a ty ? hmm ...


    a ban dla eltesera ? nie dostał go bo ?

    skoro "pies " to nie obraza to od dzis pozwolisz będę do cb tak mówił bo jest szybciej ladniej niż jakiś Crayon .

    #Up

    Hmm powiem to tak <ch... ci do tego kolego > ;] to co tam było to tobie sie nawet nie śniło i nie pojęte dla cb dlatego zajmował sie tym squid .
    Ostatnio edytowane przez BAŁT : 14-02-2014 o 15:46

  10. #10
    Łowca postów Lewy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    291
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A dla mnie to jest cyrk żeby banować za lurowanie i tu już nie chodzi o jakieś animozje między sobą.To jest serwer PVP i to normalne że jedni walczą z drugimi o wszystko bo tak to byłaby nuda.Niedługo za zabicie kogoś przed temple będą bany jak dalej będzie banowanie wg. własnych chorych zasad.

    Kłótnia o pierdołe

  11. #11
    Guru!
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    943
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przecież większość rzeczy, które robi Crayon to cyrk. Byłem często banowany za wysyłanie obraźliwych hotów na game chacie- ok, należało się. Jednak gracz, który mnie prowokował wysyłał obraźliwe hoty, nie dostał ani bana ani mute. Stronniczość i głupota Crayona jest niepojęta. :P

    Według mnie osoba, która popełniła tak wielką pomyłkę w sprawie Twojego bana powinna zostac odpowiednio pouczona albo ukarana.

  12. #12
    Zaawansowany MrMagicBoy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie rozumiem, dlaczego w ogóle administracja i moderatorzy pozwalają na powstawanie takich tematów. Co mnie interesują jakieś posty z płaczem, które są bez ładu i składu? Żeby to jeszcze miało ręce i nogi, a te cielaki pozwalają sobie na jakieś pyskówki. Dostali uzasadnienie na priv i basta. Moim zdaniem każdy kolejny ban powinien być bardziej surowy. Nieważne za co.



    /Demon
    ja bym to usunął, ale przecież zły moderator nie daje się wypowiadać na forum poza tym posty Crayona są tak fajnie pisane, że uwielbiam czytać takie długie 'wymiany zdań'
    Ostatnio edytowane przez Demon : 14-02-2014 o 19:00

  13. #13
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał B@ŁT Zobacz post
    Po pierwsze typie to sie nie kajałem tylko pisałem jak było możesz zacytować całość i niema tam nic co by było kompromitujące .
    Jesli dla Ciebie pisanie w co drugim zdaniu 'przepraszam' i 'błędy się zdarzają, wybaczcie ale mam sentyment do postaci' i ton wypowiedzi jakbyś uniżał się co najmniej do kolan, a nie do pasa jest normalne, to przepraszam.

    Cytat Napisał B@ŁT Zobacz post
    W odp napisałeś ban za lurowanie nie za kradzież czy blokowanie ?
    Jak cie zgasili to teraz wyszukujesz pktów ? chyba pierw pkt potem ban ?
    Naprawdę, od początku staram się nie zniżać do Twojego poziomu, bo nie chcę, żebyś mnie pokonał doświadczeniem. Wyjaśniałem Ci w jaki sposób interpretujemy ten punkt regulaminu. Jak Squid zalegalizuje handel, to wtedy wrzucimy regulamin z poprawionym punktem, który będzie już wyglądał bardziej przejrzyście od poprzedniego

    Cytat Napisał B@ŁT Zobacz post
    ale tak ogar i myślenie to nie jest twoja mocna strona XD
    Ale ja się przynajmniej staram myśleć

    Cytat Napisał B@ŁT Zobacz post
    GM>jakiś Crayon
    Ale nadal jakiś Crayon > jakiś Bart, więc przynajmniej próbuj okazać mi szacunek, dobrze?

    Cytat Napisał B@ŁT Zobacz post
    a ban dla eltesera ? nie dostał go bo ?
    Bo jedno 'psie' nie kwalifikuje się do bana. Najwyżej do mute. To jest moja opinia i prawdopodobnie każdego innego członka ekipy.

    Cytat Napisał B@ŁT Zobacz post
    to od dzis pozwolisz będę do cb tak mówił bo jest szybciej ladniej niż jakiś Crayon .
    Spróbuj, tylko nastepnym razem otwórz sobie od razu skargi i odwołania

    Bart, utwierdzasz mnie w przekonaniu, że pomyłką nie było zbanowanie Cię aż na 7 dni. To było tylko 7 dni. Twoje zachowanie jest naprawdę żenujące, aż nawet sam Eklerq się dziwi dlaczego Ci odpisuję.

    Cytat Napisał Lagga v3 Zobacz post
    Przecież większość rzeczy, które robi Crayon to cyrk. Byłem często banowany za wysyłanie obraźliwych hotów na game chacie- ok, należało się. Jednak gracz, który mnie prowokował wysyłał obraźliwe hoty, nie dostał ani bana ani mute. Stronniczość i głupota Crayona jest niepojęta. :P
    Jesteś naczelnym trollem, ostatnimi czasy jedynie tylko kurwujesz, prowokujesz i za przeproszeniem pierdolisz tak, że ludziom odechciewa się odpalać Chat-Boxa. Nawet Kosa jest grzeczniejszy. Bardzo płakałeś o regulamin. W regulaminie jest zapis o CAŁKOWITYM zakazie przeklinania, więc jak nastepnym razem zamiast przecinka użyjesz słowa 'ku*wa', to wylecisz. I naprawdę, nie obchodzi mnie Twój płacz wtedy. Dura lex sed lex

  14. #14
    Guru!
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    943
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Crayon Zobacz post


    Ale nadal jakiś Crayon > jakiś Bart
    Nie sądzę.
    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    Jesteś naczelnym trollem
    Dziękuję za komplement-doceniam.

    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    Bardzo płakałeś o regulamin. W regulaminie jest zapis o CAŁKOWITYM zakazie przeklinania
    w takim razie czemu gracz, który wysłał hota składającego się z '*****' 'pedał' 'spierdalaj' czy jakoś tak nie dostał bana ani nawet mute? stronniczość?
    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    więc jak nastepnym razem zamiast przecinka użyjesz słowa 'ku*wa', to wylecisz.
    Ty chyba jeszcze nie zauważyłeś jak bardzo mam wyjebane na ten serwer a zwłaszcza na ludzi takich jak Ty
    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    I naprawdę, nie obchodzi mnie Twój płacz wtedy.
    Jedyną płaczącą osobą jesteś Ty. Jesteś gnębiony zarówno na forum jak i w grze. Ludzie cisną z Ciebie ostrą bekę. Dostałeś pozycję-ok. Szkoda tylko, że nie posiadasz niczego co możesz zaoferować jako senior tutor, kompletny brak wiedzy, pozbawione sensu odpowiedzi w kontaktach z graczami, dawanie banów za własne i w dodatku jeszcze niewprowadzone punkty regulaminu.


    bez pozdrowień.

  15. #15
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    Bart próbował ukraść loota Master Atoma, którego dobił
    Silniejszy bierze wszystko, tak to jest. Nie masz pojęcia o tej grze, więc wypisujesz głupoty. To jest GRA, która polega na konkurowaniu i walce z innymi graczami, zrozum to. Dobił, czyli ZABIŁ, a jeśli zabił to chyba logiczne, że chciał wziąć loota.

    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    2.20 Utrudnianie innym graczom dostępu do jakiegokolwiek miejsca na mapie jest karane banem bez upomnienia. Nie dotyczy sytuacji, w której gracz blokuje innego gracza, aby ochronić go przed śmiercią (player killing, red skull) i nie blokuje tym samym dostępu do żadnego questa.
    Czy on komuś utrudniał dostęp do jakiegoś miejsca na mapie? Stał an SQM'ie, na którym oni chcieli stać, tak? hahahahaha wymyś coś jeszcze proszę cię!

    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    Poza tym, jeśli mówimy o tym regulaminie, to tam jest bardzo fajny punkt dotyczący zakazu picia piwa w temple. Dla mnie to brzmi jak jakaś ustawa o wychowaniu w trzeźwości. Czy ktoś kiedykolwiek dostał za to bana? A powinien, bo w regulaminie jest taki punkt. To byłby krzyk, gdyby ktoś za to wyrwał!
    Skoro nadal to jest w regulaminie to taki ktoś powinien dostać za to bana. Regulamin > ty.

    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    Uprzedzam posta Bleyna, który może mi to zacytować, że w takim razie każde lurowanie potworów powinno być karane, bo są misje !quest, są taski u Popiego - otóż nie, bo nie każdy z nas ma aktywnego questa na danego moba.
    A skąd wiesz kto na jakiego moba ma akurat wziętego taska? Jesteś wróżbitą?

    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    Jedyną kompromitacją są kolejne posty, w których bronisz swoich kolegów tak, że biegaliby na cave bocie, a ty i tak uważałbyś, że to niesłuszne, że dostali delete
    "A na imię jej insynuacja."

    #topic

    Nadal nie przyznałeś się do tego, że zbanowałeś go za punkt, którego w regulaminie nie ma. To żenujące gościu, kompromitujesz się tylko.



    MareckiOTS

    Fajna praca, serio. XD

  16. #16
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Silniejszy bierze wszystko, tak to jest. Nie masz pojęcia o tej grze, więc wypisujesz głupoty. To jest GRA, która polega na konkurowaniu i walce z innymi graczami, zrozum to. Dobił, czyli ZABIŁ, a jeśli zabił to chyba logiczne, że chciał wziąć loota.
    No widzisz, nadal pieprzysz swoje głupoty, zamiast pomyśleć. Gdyby Tobie dobito takiego OTS Emperora i ukradziono loota to byś zrobił taki płacz, że nawet Tygrys by z zimowego snu wstał i Ci odpisał. Nie rozumiesz o czym rozmawiamy od bodaj drugiego tematu to się może nie udzielaj, bo rżniesz głupa coraz bardziej, ku poklaskowi Twoich kolegów "hehe ale dojebałeś Krajonowi brawo dawaj tego psa xddd"

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Czy on komuś utrudniał dostęp do jakiegoś miejsca na mapie? Stał an SQM'ie, na którym oni chcieli stać, tak? hahahahaha wymyś coś jeszcze proszę cię!
    Trzeci raz powtarzać się nie mam zamiaru hahahahahaha

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Skoro nadal to jest w regulaminie to taki ktoś powinien dostać za to bana. Regulamin > ty.
    Ja tego punktu nie wymyśliłem. Dostosowałem się do realiów APO i banuję za niewiele więcej niż inni Tutorzy i Game Masterzy. Problemem jest to, że ktoś zaczyna patrzeć na to, co robią poziomy powyżej 2,5k, dlatego tak panikujesz. Bo jak banuję za to samo lvle ~300, tzw. "nołnejmów" w Twoim słowniczku, to nic się nie dzieje.

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    A skąd wiesz kto na jakiego moba ma akurat wziętego taska? Jesteś wróżbitą?
    W przeciwieństwie do Ciebie mam dojście do osób, którzy mogą sprawdzić czy kliknąłeś prawy, czy lewy przycisk myszy

    @down
    Właśnie wyczerpałeś swój limit moich odpowiedzi do Ciebie, bo naprawdę, nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu i zostać pokonanym przez doświadczenie. Ta pseudodyskusja wygląda tak, że ja odpisuję Tobie, Zarex mi odpowiada, ja odpowiadam Zarexowi i Ty odpowiadasz mi. Bez sensu, bo moje słowa nie odnoszą się do Ciebie, tylko do niego. Chyba że macie zaburzenia dwubiegunowe, wtedy wybaczam i zapraszam na terapię rodzin za kilka lat.
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 15-02-2014 o 10:16

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Miasto
    Sanok
    Posty
    274
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jesli dla Ciebie pisanie w co drugim zdaniu 'przepraszam' i 'błędy się zdarzają, wybaczcie ale mam sentyment do postaci' i ton wypowiedzi jakbyś uniżał się co najmniej do kolan, a nie do pasa jest normalne, to przepraszam.
    A czym dla cb jest przepraszanie gościa któremu dales mute za to że pisał ile ktoś tam za chara dał a potem squid cie za to stłamsił

    Cytat:
    Napisał B@ŁT Zobacz post
    a ban dla eltesera ? nie dostał go bo ?
    Bo jedno 'psie' nie kwalifikuje się do bana. Najwyżej do mute. To jest moja opinia i prawdopodobnie każdego innego członka ekipy.
    Cytat:
    Napisał B@ŁT Zobacz post
    to od dzis pozwolisz będę do cb tak mówił bo jest szybciej ladniej niż jakiś Crayon .
    Spróbuj, tylko nastepnym razem otwórz sobie od razu skargi i odwołania
    Czyli mam rozumieć do cb jak ktoś napisze "psie " to ban ?

    a ktoś inny do gracza napisze i ma mute ?

    Ale nadal jakiś Crayon > jakiś Bart, więc przynajmniej próbuj okazać mi szacunek, dobrze?
    Nie Sondze , szacunek okazuje sie ludziom co na niego zasługują a nie bo maja ST na ots ;]]]

    No widzisz, nadal pieprzysz swoje głupoty, zamiast pomyśleć. Gdyby Tobie dobito takiego OTS Emperora i ukradziono loota to byś zrobił taki płacz, że nawet Tygrys by z zimowego snu wstał i Ci odpisał. Nie rozumiesz o czym rozmawiamy od bodaj drugiego tematu to się może nie udzielaj, bo rżniesz głupa coraz bardziej, ku poklaskowi Twoich kolegów "hehe ale dojebałeś Krajonowi brawo dawaj tego psa xddd"
    Po pierwsze nie dał by nikt rady
    po drugie nawet jeśli to miał by szybki tp do temple ;]
    po trzecie i ostatnie tobie nie trzeba pomagać sam sie kompromitujesz ;]

    W przeciwieństwie do Ciebie mam dojście do osób, którzy mogą sprawdzić czy kliknąłeś prawy, czy lewy przycisk myszy
    wytłumacz nam jak zwykły gracz może sprawdzić czy ktoś na respie aktualnie zabija np kinga bo ma na niego misje albo taska a kiedy po prostu jest to mob do expa a nie questowy ?

  18. #18
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs down

    Przecież Squid, jak mi kiedyś pisał niedługo przejmie cały serw, więc robi to co uważa za słuszne, jego sprawa.
    Ja nie czaje po co sie tak usprawiedliwiacie (do członków administracji), przeciez moglibyście dawać delety i co komu do tego, to wasz świat. Po co się zniżać do poziomu graczy?
    Porażka jak dzieci z apo dostają pozycje, to mamy to co mamy.

  19. #19
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał DRONI Zobacz post
    Przecież Squid, jak mi kiedyś pisał niedługo przejmie cały serw, więc robi to co uważa za słuszne, jego sprawa.
    Ja nie czaje po co sie tak usprawiedliwiacie (do członków administracji), przeciez moglibyście dawać delety i co komu do tego, to wasz świat. Po co się zniżać do poziomu graczy?
    Porażka jak dzieci z apo dostają pozycje, to mamy to co mamy.
    Porażką jest taka nagonka na ekipę która istnieje tu od wielu lat - cokolwiek nie zrobić będzie źle. Nawet jeśli zrobisz coś, co poprze 100% graczy to po dodaniu tego zawsze będzie płacz. I co najważniejsze - zawsze najgłośniej krzyczą Ci których jest najmniej i akurat im to nie odpowiada. A Ci którym to odpowiada oczywiście nie krzyczą bo po co?

    Do tego źle zrozumiałeś - zyskałem dostęp do serwera dzięki czemu mogę robić aktualizacje. Przejąć go nie przejmę (nadal będzie własnością Mortiisa i on tu dalej będzie decydował o ważnych sprawach).

    Punktów w regulaminie jest wiele za które można zbanować za ten wyczyn, dlatego też usprawiedliwianie się i robienie płaczu na forum publicznym jedynie ośmiesza samego Barta który jak widać nie zapoznał się z regulaminem do tej pory.

    Kradzież przedmiotów, kont, 'respawnów' i innych dóbr należących do gracza, jest karana. Gamemaster nie może jednak pomóc w odzyskaniu wymienionych dóbr, bez wyraźnych, jednoznacznych dowodów.
    Wbicie na respa, odciągnięcie potwora od blokera i bicie potwora to już się kwalifikuje na kradzież respawnu Gdybyś nie chciał go "ukraść" to byś czym prędzej uciekł z respa (byłeś przy wyjściu! - sam pisałeś) a nie biegał z potworem po całym respie i wybijał ekipę.

    Temat zamykam bo jest śmieszny tak samo jak usprawiedliwienia Zarexoholika który oczywiście najwięcej wie (niczym encyklopedia stworzona przez gimbów) i zawsze ma najwięcej do powiedzenia:
    Dobił, czyli ZABIŁ, a jeśli zabił to chyba logiczne, że chciał wziąć loota.
    Czyli popierasz to, że jak Cię dobiję to będę mógł publicznie pisać, że Cię zabiłem np. 1k msem? Jeszcze może kilkukrotnie - ale będzie fejm!


    Oczywiście Czekam tylko na to Mortiis najchętniej zostawiłby delete Bartowi i innym z tej grupy a tym bardziej chętnie wróci do tej decyzji jak zobaczy takie tematy

    Co do pracy - oczywiście, kiedyś nad tym pracowałem jednak niedługo przed startem serwera nieco się poknociło Ale cóż, doświadczenie jest - dlatego pracuję teraz nad aktualizacjami na APO (o ile dacie popracować bo spamując ciągle i robiąc takie beznadziejne tematy tracimy tylko czas na odpisanie bo jak modek usunie/zamknie to jest płacz bo "jak on śmiał zamknąć mój beznadziejny temat?").

    Rozumiem, że Crayon przesadził z długością bana (co poprawiłem ale widzę, że niesłusznie gdyż zachowanie Barta nie było tego godne) ale mimo wszystko ban słuszny. I taka uwaga na przyszłość:
    Co do banów jest dział "Skargi/odwołania" a nie "Opinie i krytyka"
    Ostatnio edytowane przez Squid : 15-02-2014 o 10:34
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

Podobne wątki

  1. Returned - kolejny przyk?ad moba tylko dla knightów.
    By Zarexoholik? in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni Post / Autor: 12-02-2014, 14:35
  2. Brak kompetencji administratora.
    By Zii Baba in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 07-02-2014, 17:23
  3. Typowy przyk?ad n00ba
    By Raptorq in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 05-12-2009, 13:43
  4. Kolejny + dla ekipy? :D
    By Marcelllo in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 14-08-2009, 22:55

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •