User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Wątek: Red Alert...

  1. #1
    Łowca postów Graydon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Police
    Posty
    265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Red Alert...

    Witam. Pasjonuje mnie historia, jak i gry historyczne... Tu nasuwa się moja prośba;] Czy mógłby ktoś mi podesłać link do Red Alert(C&C). Nie chodzi mi o RA2, ani o żadne dodatki. Chce po prostu starą, działającą wersję RA
    08:49 Tygrys: Prosze o wylaczenie bota i zaprzestania uzywania go, albo bede zmuszony zbanowac Cie. Wiec?
    08:49 Ogi Bogi: Ok, juz wylaczam Tygrysku :P
    08:49 Tygrys: Dobrze. To bylo ostrzezenie, na raz nastepny bedzie ban. Dziekuje i milego dnia bb
    08:49 Ogi Bogi: cya

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Zadupie
    Posty
    267
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie


    Command and Conquer: Red Alert – jest to druga w kolejności wydania, część serii Command & Conquer – serii gier na PC, która stała się odniesieniem dla kolejnych gier strategi czasu rzeczywistego.

    Światło dzienne gra ujrzała w 1995 roku, dzięki Westwood Studios, stając się wzorem dla przyszłych gier strategicznych. Gra została wysoko uznana dzięki klimatowi rozgrywek, budowanemu przez przerywniki filmowe z udziałem żywych aktorów oraz muzykę, zwłaszcza utwór Hell March (skomponowany przez Franka Klepackiego). Z przebiegiem gry pod naszą kontrolę oddawano nowe budowle i jednostki, począwszy od piechoty, poprzez czołgi i samoloty, skończywszy zaś na bombie atomowej oraz wynalazkach takich, jak Chronosfera czy Żelazna Kurtyna.

    Do gry zaczerpnięto wiele rozwiązań z wcześniejszego produktu Westwood Studios, Dune II.
    1 link.2 link.(Gdyby pierwszy nie działał)-> Plik umożliwiający grę w Red Alert 1 pod systemem WindowsXP(Nie wiem czy niezbędny , ja grałem jeszcze w C&C pod winde 95 czy pod 98 , zresztą nieważne)



    Stare dobre czasy C&C , ta gra to chyba jest starsza od połowy użytkowników forum xP.
    Ostatnio edytowane przez Angel Death : 12-09-2007 o 15:56

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Police
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    40 misji? ah, to jedynka... no tak, ale RA2 jest lepsza... yogi ma rację, już dwójka ma 7 przeszło lat, jedynka jest jeszcze starsza.. ehh... a nadal diabelnie grywalne, wciągające i nadal mające piękną grafikę

  4. #4
    Łowca postów Graydon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Police
    Posty
    265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kurdę:/ Nie wiem jak uruchomić !

    Faaaaaaak! Ja chcę pograć

    W opcjach zaznaczam 'uruchom w trybie Windows 95' i w rozdzielczości 640xIleś tam i mi nie działa, kto wie WTF?:P
    08:49 Tygrys: Prosze o wylaczenie bota i zaprzestania uzywania go, albo bede zmuszony zbanowac Cie. Wiec?
    08:49 Ogi Bogi: Ok, juz wylaczam Tygrysku :P
    08:49 Tygrys: Dobrze. To bylo ostrzezenie, na raz nastepny bedzie ban. Dziekuje i milego dnia bb
    08:49 Ogi Bogi: cya

  5. #5
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Battle.net
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    http://rapidshare.com/files/30128589/103.rar

    nie ma za co <JEZU 60 ZNAKÓW>

  6. #6
    Łowca postów Graydon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Police
    Posty
    265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Mądry to Ty nie jesteś

    @topic
    Już wszystko działa! Wróciłem do gry, po ponad 4 latach Już wygrałem 1 misję i 3 skirmish'e, ale czas spać

    Dziękuje Angel Death:*
    08:49 Tygrys: Prosze o wylaczenie bota i zaprzestania uzywania go, albo bede zmuszony zbanowac Cie. Wiec?
    08:49 Ogi Bogi: Ok, juz wylaczam Tygrysku :P
    08:49 Tygrys: Dobrze. To bylo ostrzezenie, na raz nastepny bedzie ban. Dziekuje i milego dnia bb
    08:49 Ogi Bogi: cya

Podobne wątki

  1. Poszukuje Red Alert 2.
    By KamilQ in forum Gry komputerowe i konsole
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 18-10-2009, 08:30
  2. Red Alert 2
    By Fallen in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 14-09-2007, 15:43

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •