User Tag List

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki 81 do 87 z 87

Wątek: This is the end...

  1. #81
    Zaawansowany Ralmo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Robię te misje swoją postacią i jakoś nie płaczę, że za dużo. Nikt Cię nie zmusza, więc powtórzę to po raz setny: nie chcesz, nie rób. Ale nie płacz później o update. Poza tym ilości są zróżnicowane, bo chyba tego nie zauważyłeś, że mniejszy poziom może dłużej looci double axe ale ma ich mniej do przyniesienia? Co do loota klejnutek też widzę, że jesteś lepiej obcykany niż osoby, które je lootają. Ja z jednego potwora byłbym w stanie w 1h wyloocić przynajmniej 10 klejnut jak nie więcej.
    Aż mi się nie chcę tego komentować, bo szkoda czasu. Powiem tyle, znów śmiechłem xD!

    Cytat Napisał MrMagicBoy Zobacz post
    Mam to traktować jako oficjalną propozycję? To mam taki warunek: jeśli mój update będzie cieszył się większym zainteresowaniem niż wasz, napiszecie ze Squidem na głównej stronie, że jesteście głąbami i zrzekacie się adminów.

    Ile czasu wam zajęło napisanie tych skryptów na zabicie 1000 cyklopów? Pół roku?

    W tyle czasu można napisać skryptów pod nowy serwer.

    Polać temu Panu. Zdziwko lekkie by było na pewno, ale co tam oni wiedzą lepiej : OO

    Morgiback

  2. #82
    Uzależniony rumun's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    hushushush
    Posty
    748
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał MrMagicBoy Zobacz post
    Mam to traktować jako oficjalną propozycję? To mam taki warunek: jeśli mój update będzie cieszył się większym zainteresowaniem niż wasz, napiszecie ze Squidem na głównej stronie, że jesteście głąbami i zrzekacie się adminów.

    Ile czasu wam zajęło napisanie tych skryptów na zabicie 1000 cyklopów? Pół roku?

    W tyle czasu można napisać skryptów pod nowy serwer.

    Pierwszy post, w którym nie płaczesz o balans i od razu jakos lepiej to wyglada RINSON i SQUID pewnie nie mają jaj żeby na takie coś się zgodzić
    Avengo 3093-3201
    Rumun 1-1860

  3. #83
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał MrMagicBoy Zobacz post
    Mam to traktować jako oficjalną propozycję? To mam taki warunek: jeśli mój update będzie cieszył się większym zainteresowaniem niż wasz, napiszecie ze Squidem na głównej stronie, że jesteście głąbami i zrzekacie się adminów.

    Ile czasu wam zajęło napisanie tych skryptów na zabicie 1000 cyklopów? Pół roku?

    W tyle czasu można napisać skryptów pod nowy serwer.

    Jeśli już to w określoną liczbę godzin - bo były tygodnie gdzie nie mogłem nic zrobić bo nie miałem czasu, innym razem nie miałem technicznej możliwości (brak dostępu) itp.
    Gdybym miał jeszcze dostęp do source silnika to uwierz, a zobaczyłbyś na co na prawdę mnie stać Bo jednak przy ograniczonych możliwościach ciężko napisać 100 UNIKALNYCH misji - jest sporo innowacji ale niestety nie można było wielu ciekawych misji dopisać z przyczyn czysto technicznych (brak dostępu do source).

    Mortiis ma dopisać brakujące dla mnie funkcje w source i kolejny duży update (bo teraz będzie kilka mniejszych) będzie czymś, gdzie zobaczycie co to ciężkie i nie monotonne misje
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  4. #84
    Uzależniony #Lordzik#'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    764
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Bo jednak przy ograniczonych możliwościach ciężko napisać 100 UNIKALNYCH misji - jest sporo innowacji ale niestety nie można było wielu ciekawych misji dopisać z przyczyn czysto technicznych (brak dostępu do source).
    No nie powiem unikalne fest (Zabij 1000 cyklopów, przynieś x fire swordów) XD.

    Każdy spodziewał się czegoś w stylu Inq czy Poi quest z rl, no ale widać jaki serwer takie misje niestety. Pomysły Squid brałeś z Marecki OTS? XD.

    Przykładowo czemu ta propozycja nie została wprowadzona, chociaż wiele osób było na tak?: http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=121511
    Zmiana potworów na respie to nie jest chyba tydzień roboty?...

  5. #85
    Łowca postów Anonimowy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    299
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Bo jednak przy ograniczonych możliwościach ciężko napisać 100 UNIKALNYCH misji
    Wolę 20 rozbudowanych, niż 100 takich jak są teraz.
    Z resztą, na moje to misje są w trakcie pisania, a te zbieractwo Fire Swordów i innego gówna jest zwykłym przeciągnięciem czasu.

    Jeśli po tylu argumentach uważacie ten update za trudny, to wróćcie do przedszkola i zapytajcie "ciocię" opiekunkę co to znaczy MONOTONIA. Mówiąc, że jedną misję możemy wykonywać nawet miesiąc podbijacie moje słowa, że update jest nudny. Jak można miesiąc robić to samo, żeby zaliczyć misję? Śmiech na sali. I nie powtarzajcie ciągle, że są KlejNuty bo na dobrą sprawę misje dalej są długie i nudne.


    @Aha i jeszcze jedno
    Osobami, którym podoba się update i monotonne robienie misji w 99% są osoby, którym choćbyście zrobili misję przynieś 3 UW i 4 Shaman Sety to by wam biły brawo i całowały po butach. Trudne, ne?

    @Down
    Najwidoczniej nie czytałeś opinii innych+ nie wiesz jak na serwerze są krytykowane te misje.

    "Dla porównania, niektóre misje !quest też są nudne jak np. zabijanie 1000 ghostów"

    No właśnie, ile można? Widzę, że grasz tym 2k lvlem to chyba wiesz jak nudne jest wbijanie tysiąca cyców, zbieranie double axe czy kopanie scarabów. Jeśli byłoby to rozrzucone przez różne etapy tych misji to może i jeszcze by jakoś to wyglądało, ale nie x misji pod rząd taki chłam.
    Ostatnio edytowane przez Anonimowy : 04-06-2014 o 10:03

  6. #86
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonimowy Zobacz post
    Wolę 20 rozbudowanych, niż 100 takich jak są teraz.
    Z resztą, na moje to misje są w trakcie pisania, a te zbieractwo Fire Swordów i innego gówna jest zwykłym przeciągnięciem czasu.
    Jeśli jesteś takim jasnowidzem przewidzisz mi numerki na jutrzejsze losowanie dużego lotka??

    Cytat Napisał Anonimowy Zobacz post
    Jeśli po tylu argumentach uważacie ten update za trudny, to wróćcie do przedszkola i zapytajcie "ciocię" opiekunkę co to znaczy MONOTONIA. Mówiąc, że jedną misję możemy wykonywać nawet miesiąc podbijacie moje słowa, że update jest nudny. Jak można miesiąc robić to samo, żeby zaliczyć misję? Śmiech na sali. I nie powtarzajcie ciągle, że są KlejNuty bo na dobrą sprawę misje dalej są długie i nudne.
    Skończ typie w końcu płakać, że te misje są nudne i monotonne... Ośmieszasz się ciągle w tym temacie. Jak Ci coś nie pasuje to nie rób tego questa. Nie masz takiego nakazu ;c Zawsze możesz tylko expić, a najlepiej byłoby jakbyś w ogóle nie grał. Jednego płaczka mniej.


    #
    Oceniacie questa po pierwszych kilku misjach. Kur*a, Wam nigdy się nie dogodzi XD Dla porównania, niektóre misje !quest też są nudne jak np. zabijanie 1000 ghostów ale są też ciekawsze jak np. scroll czy Hidden Creator. Zastanówcie się ludziska czego Wy w ogóle chcecie.
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  7. #87
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 266
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jesteście śmieszni. Na miejscu Squida wycofałbym ten update i odszedł stąd w p****. Temat zamykam, bo zrobił się tak wielki offtopic, że szkoda gadać. (idźcie sobie do skarg i zróbcie temat o jakże złym update.
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •