User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Twoje zdanie na temat tej propozycji?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem za!

    21 70.00%
  • Nie, głupi pomysł i nic nie zmieniać.

    9 30.00%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 31 z 31

Wątek: Dodanie Fire Sword'a do loota innego potwora!

  1. #21
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    675
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie, ponieważ dopiero co wprowadzili UPA, a już chcecie wszystko zmieniać, żeby jak najbardziej ułatwić. Jeśli ktoś przestaje robić misje, bo za długo to jest tylko jego problem.
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

  2. #22
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Miasto
    Kraków
    Posty
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    HELLO!??
    Wszystko? Sorry, pojebały Ci się propozycje. Propozycja dodania Fire Sword'a do loot'a innego mobka. Taki mamy temat, a nie "Poprawcie wszystko".
    Dziś mamy temat 'Dodajcie fire sworda do lota innego potwora', zrobisz tą misję i będziesz miał zrobić coś innego, znów monotonnego, co zajmie Ci dużo czasu i znowu napiszesz temat, aby to zmienić? Bez lipy, ale poświęć jednej misji więcej czasu, a może kolejną szybciej zrobisz, no *****... Czemu zawsze po update jest płacz, ogarnijcie pizdy.




    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Bo nic nigdy nie będzie idealne? No *****, mam teraz czekać miesiąc(jak to wypisujecie), aż prawie każdy zrobi misje, potem dodaj czas na zbieranie, czyli kolejne dwa tygodnie - półtora miesiąca czekania, gdzie większość już będzie miała większą liczbę misji zrobionych? Sorry, ale takie głupoty piszecie. Nie chodzi mi o to, żeby zrobić akurat tą misję w dwa dni. Mogę i ją robić tydzień czy dwa, ale nie prawie dwa miesiące. Tylko jak mam ją robić, skoro biega mi po respie 2131234 osób w tym kilka, które mają ponad 2000 lvl.
    Nikt nie napisał, że masz czekać, biegaj po respie tak jak te 5 osób co zbierają fire swordy, fraguj ich (bo chyba po coś te fragi są w grze?) i uzbierasz

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Napisałem tylko propozycję, żeby dodać fire sword'a do jeszcze jednego mobka, z częstotliwością wypadania jak z DL'a. Czy tak dużo wymagam? Nie sądzę.
    Założę się, że jeżeli wykonasz tą misję i trafisz znów na jakąś długą i monotonną misję, to znów pójdzie w ruch propozycja, aby zwiększyć częstotliwość wypadanie danego itemu, albo dodania go do innego moba.

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Ogarnij pizdę, zbierz tych swoich kumpli(z rooka) i wypierdalajcie na ten swój rookgard.
    Właśnie ostatnimi czasy grałem na mainie, a aktualnie nie gram nigdzie, więc nie trafiłeś.
    btw, nie mam kumpli w tibii xD

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Pozdrawiam.
    Ja również, elo.
    Ostatnio edytowane przez ʍǝǝʞ aka vimpexx : 04-06-2014 o 17:26

  3. #23
    Zaawansowany Sendox's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Posty
    102
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem jak najbardziej na tak mimo, że robiłem tą misje około 2h.

    Ps.
    Misja po Fire Swordach jest tak samo czasochłonna jak zebranie ok. 4k FS'ów

  4. #24
    Średnio zaawansowany Indra's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sendox Zobacz post
    Jestem jak najbardziej na tak mimo, że robiłem tą misje około 2h.

    Ps.
    Misja po Fire Swordach jest tak samo czasochłonna jak zebranie ok. 4k FS'ów
    Dokladnie ;D a nagroda za fsy jest tak zalosna, ze powinni to wprowadzic bez zadnego tlumaczenia.

    #down
    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    Dziwny masz tok myślenia..
    Przynajmniej nie jestem Toba, mnie Bozia tak nie pokarala

    Ja nie rozumiem Twojego toku, nie grasz wiec sie nie wpierdalaj, proste. Chodzi mi o to ze ludzie poswieca duzo czasu,zeby sie zawiesc zwlaszcze teraz kiedy nie da sie locic bo 2k lvl+ robia misje na dragi,ale co ja wiem gram na mainie a Ty na rook'u

    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    Dodajcie do loota na respach ewentowych max do 500 lvla fire swordy i niech małe lvle sobie zarabiają. Wtedy przyciągnie to więcej ludzi z małym lvlem bo sobie poexpią i do tego zarobią. Każdy wie chyba jak jest ciężko zacząć od zera?
    Racja, ja na 600 jedyne co zarabiam to oddajac taska, wiec swordow nie kupie.
    Ostatnio edytowane przez Indra : 04-06-2014 o 20:27

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Indra Zobacz post
    Dokladnie ;D a nagroda za fsy jest tak zalosna, ze powinni to wprowadzic bez zadnego tlumaczenia.
    Dziwny masz tok myślenia..

    My na Rookgardzie mamy misje, która polega na podlewaniu plate seta przez 100 godzin.. Nagroda to ih x10.
    Idąc Twoim tokiem myślenia powinni misję zmniejszyć do godzin 10, ponieważ nagroda to wielkie gówno?

    @up
    Napisze Ci jedno, szybciej nazbierasz te śmieszne mieczyki, niż przez 100 godzin będziesz pucował plate seta.

    @down
    Myślisz, że Squid oraz Rinson siedzą cały dzień i czekają tylko na taki temat, w którym ludzie płaczą, że sobie nie mogą poradzić ze zbiorem mieczyków?

    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    Wiesz co. Ty z takiego mieczyka na tym swoim rooku możesz zabijać tylko potworki haha
    Mylisz się synu. Posiadam topór z którego wale, który jest więcej warty niż Twoja cała postać <śmiech>
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 04-06-2014 o 20:45

  6. #26
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 545
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    Dziwny masz tok myślenia..

    My na Rookgardzie mamy misje, która polega na podlewaniu plate seta przez 100 godzin.. Nagroda to ih x10.
    Fakt, biedna nagroda.. Ale idąc Twoim myśleniem, mają daną misje zmniejszyć do 10 godzin?
    Zapomniałeś o tym jakie zarobki na rooku są porównywalnie do maina chyba chłopcze.

    Dodajcie do loota na respach ewentowych max do 500 lvla fire swordy i niech małe lvle sobie zarabiają. Wtedy przyciągnie to więcej ludzi z małym lvlem bo sobie poexpią i do tego zarobią. Każdy wie chyba jak jest ciężko zacząć od zera?

    Odpisze w końcu Squid lub Rinson??

    #Sasha

    Wiesz co. Ty z takiego mieczyka na tym swoim rooku możesz zabijać tylko potworki haha
    Ostatnio edytowane przez Rekrut : 04-06-2014 o 20:34
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  7. #27
    Master Atom! Mr Fsza's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    1 420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A nie lepiej od razu dodać fire swordy do lotta z takich potworków jak Rotworm ?

    Przecież i tak tutaj taki syf się zrobił, że większego nie będzie .

    jasne TAK
    200lvl=top-6#300lvl=top-4# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /



  8. #28
    Średnio zaawansowany L@be's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za :> tak jak to powiedziałeś przyda się jeszcze kilka mobków z których można bedzie wylocic ten item
    Diablox~1~...
    kicaii ~3259~?
    Niklas~2407~...


  9. #29
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mr Fsza Zobacz post
    A nie lepiej od razu dodać fire swordy do lotta z takich potworków jak Rotworm ?

    Przecież i tak tutaj taki syf się zrobił, że większego nie będzie .

    jasne TAK
    Wiesz, nie chodzi tutaj o coś takiego. Głównie o to, żeby dać jakoś zarobić ludziom z mniejszym poziomem doświadczenia. Na czym on ma zarabiać? Na taskach? Pff.

    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    Dodajcie do loota na respach ewentowych max do 500 lvla fire swordy i niech małe lvle sobie zarabiają. Wtedy przyciągnie to więcej ludzi z małym lvlem bo sobie poexpią i do tego zarobią. Każdy wie chyba jak jest ciężko zacząć od zera?
    Podbijam. Co to za problem dla przykładu, dodać je do loota - Pitiless? Każdy do 500 lvl'a, mógłby sobie jakoś zarobić.

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    My na Rookgardzie mamy misje, która polega na podlewaniu plate seta przez 100 godzin.. Nagroda to ih x10.
    Idąc Twoim tokiem myślenia powinni misję zmniejszyć do godzin 10, ponieważ nagroda to wielkie gówno

    @up
    Napisze Ci jedno, szybciej nazbierasz te śmieszne mieczyki, niż przez 100 godzin będziesz pucował plate seta.
    Od czego masz klejnutki?

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    Mylisz się synu. Posiadam topór z którego wale, który jest więcej warty niż Twoja cała postać <śmiech>
    Twoja historia mnie urzekła, serio!


    Cytat Napisał Sendox Zobacz post
    Jestem jak najbardziej na tak mimo, że robiłem tą misje około 2h.

    Ps.
    Misja po Fire Swordach jest tak samo czasochłonna jak zebranie ok. 4k FS'ów
    Wiesz, ale nie jest pewnie taka jak ta - monotonna.

    Cytat Napisał L@be Zobacz post
    Jestem za :> tak jak to powiedziałeś przyda się jeszcze kilka mobków z których można bedzie wylocic ten item
    Nie trzeba ich dodawać do kilku mobków. Wystarczy do jednego, np. Pitiless. Każdy prawie ma jakiś mniejszy lvl, a jak komuś by się nie chciało zbierać, to by kupował od innych. Mniejszy lvl zarabia - większy wykonuje misje.

    @

    Nikt nie każe dodawać go do każdego mobka na APO. Tak jak już pisałem wyżej, wystarczy do jednego, do którego np. Miałby dostęp tylko gracz, do 500 lvl'a. Sam Squid pisał, że mniejszy lvl powinien zarabiać, przykładowo na Double Axe - wybacz, ale tego leci tak dużo, czasem w każdym orszu. Więc na tym raczej nie da się zarobić. Chyba, że ktoś serio jest zdesperowany i to kupuje. Opcja z FS, wydaje mi się dobrym rozwiązaniem właśnie dla małych leveli.

    Chciałbym, żeby wypowiedział się ktoś z Administracji
    Ostatnio edytowane przez Sokol from West : 04-06-2014 o 21:15

  10. #30
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Posty
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Boże wystarczyło by aby misje przydzielał losowo i znikają wszelkie problemy. Najlepsze rozwiązania to te najprostsze.

  11. #31
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dodam do innych mobków to i tak wiele osób będzie siedzieć na dragon lordach itp więc raczej takie rozwiązanie zbyt wiele nie pomoże.

    Ale skoro Wy się nie wyniesiecie z respów dla low, to low się wyniosą tam gdzie Was nie będzie czyli na respy eventowe.

    Dodam FS do kliku potworów (w tym eventowych dla low lvl). O zmianach zostaniecie powiadomieni na stronie głównej serwera/w nowościach na forum
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 05-07-2010, 18:55
  2. Fire Sword [8.4]
    By Solex in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 14-02-2009, 21:48

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •