User Tag List

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 70

Wątek: Opinia na temat czerwcowego up'a(100 misji, bla bla bla)

  1. #1
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Opinia na temat czerwcowego up'a(100 misji, bla bla bla)

    Witajcie!



    Postanowiłem wyrazić swoją opinię, na temat wakacyjnego update(tego z 1 czerwca). Niestety, jest to opinia bardziej negatywna, niż pozytywna. Dlaczego tak? Wyjaśnię to niżej:


    Pierwszym, zasadniczym punktem są misje, które ponoć miały być "wyjątkowe?". Już na samym wstępie, mogę śmiało napisać, że te misję za nic na świecie(pierwsze 17), nie są "wyjątkowe". Misję ciągle się powtarzają(idź zabij, idź zbierz, idź coś zrób). Czy Ty Squid, nie mogłeś się już bardziej postarać? Wybacz, ale jak nikt tego nie skrytykuje, to chyba nikt błędów tutaj nie zauważy. Zapewne chciałeś, byśmy nie płakali o to, że robimy misje w kilka dni/tygodni/ - ja to rozumiem, ale mam jednak wrażenie, że troszeczkę Cię poniosła fantazja. Nawiąże tutaj, do kolejnego punktu mojej opinii.

    Drugim punktem, który pragnę zaprezentować - ILOŚĆ DO ZEBRANIA/ZROBIENIA. Wybacz, ale ponownie stwierdzę, że fantazja Cię niosła, podczas pisania tych misji. Czy Ty w ogóle przemyślałeś to np. "Czy za dużo nie wpisałem"? Chciałbym osobiście usłyszeć(pewnie nie tylko ja), odpowiedź na to jakże ważne pytanie. Śmiem twierdzić, że walnąłeś taką liczbę, żebyśmy nie płakali później, pisząc "Lol, co za update, zrobiłem go w 2 tygodnie itd.". Rozumiem, że chciałeś by robić to jak najdłużej, ale CHYBA SĄ JAKIEŚ GRANICE?! Jak pewnie zauważyłeś, Twój update nie cieszy się większym powodzeniem, wręcz przeciwnie - mało osób go robi, gdyż każdego przeraża ilość do zrobienia. Przecież gdybyś pomyślał, dał połowę tego co tam wpisałeś(lub pozmieniał ilość w poszczególnych misjach), to czy przypadkiem większa liczba osób by go nie robiła(no chyba, że o tym zapomniałeś). Przecież nawet jakbyś zmniejszył o tą połowę, to i tak bardzo długo by się te misje robiło, nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Twoje tłumaczenia do mojej misji aktualnie, żebym expił - rozśmieszyły mnie. Pomyślałeś może o tym, że nie każdy chce expić, tylko robić misję, żeby oderwać się od monotonności na tym serwerze(sądzę po misjach, że chyba zbytnio nie wiesz co to)? Dojebałeś ilość, że by zaliczyć tą misję, musiałbym siedzieć 40h online(np. 8 dni po 5h) i napierdalać lvl'e. W ogóle nie przemyślane, moim zdaniem jebnięte tak aby było. Myślę, że w tej kwestii napisałem wystarczająco, więc przejdźmy do trzeciego punkty.

    Po trzecie i ostatnie, chodzi mi tutaj o nagrody. Szczerze, to spodziewałem się czegoś lepszego(szczególnie po tych dłuższych misjach). Rozczarowałem się, a Twoja odpowiedź w jednej kwestii rozbawiła. Mianowicie chodzi mi o klucz do piekła. Zacytuje Twoją wypowiedź, która pojawiła się na chatboxie.
    Cytat Napisał Squid
    Bez 3k blokera, nie masz po co tam iść nawet
    Nasuwa się tutaj jedno, ważne pytanie. Po co dodałeś tak właściwie ten klucz do piekła, w misjach początkowych? Twoje tłumaczenia, że przecież mogę go sprzedać, rozśmieszyły mnie. Dlaczego mam sprzedawać nagrodę, z której chciałbym skorzystać(bez pomocy innych). Pomyślałeś, że nie każdy ma 3k level na serwerze? Wydaje mi się, że chyba zapomniałeś o tym.

    Podsumowując ten temat, chciałbym napisać, że JA( nie wiem jak inni) się rozczarowałem tą aktualizacją. Bardziej mnie ona zniechęciła, niż zachęciła do robienia jakichkolwiek misji dalej. Nie ukrywajmy, miałem wenę do robienia tych misji, gdyż spodziewałem się za każdym razem, bardziej ciekawszych. Ogólnie fajnie, że powstał taki update, ale nie oszukujmy się - każdy spodziewał się czegoś fajnego i nie "monotonnego", a jak na razie rozczarowuje się na prawie każdym kroku. Chyba do tego nie chciała administracja dojść, prawda? Określę Squid, to jedynie słowem - "Przesadziłeś". Chodzi mi tutaj ogólnie o ilość tego wszystkiego. Bardzo chętnie, chciałbym zobaczyć jak Ty wykonujesz misje. Mam nadzieję, że się tego doczekam i zobaczę z chęcią, jak długo wytrzymasz. Nie każdy ma czas, by siedzieć i napierdalać po xx godziny przy kompie. Czasem trudno nawet znaleźć godzinę by usiąść. Mam teraz misję robić, miesiąc? W takim razie, to ja podziękuje .

    Jest to moja opinia na temat tego update. Chciałem wam przedstawić, co ja zauważyłem podczas wykonywania tych 17 misji, bo jedyne co mogę napisać, to "nuda, nuda, nuda..." Zapraszam do wypowiadania się na ten temat.

    Zacytuje tutaj kolegę Flac'a:
    Cytat Napisał ..:Too Get:.. Zobacz post
    Rozumiem, że Squid chciał zrobić dluższego up'a, bo gracze narzekali, że update'y są wykonywane po "tygodniu".
    Jednak te misje w tym tempie, w najlepszym przypadku zajmą około 6 miesięcy. To chyba nie tak powinno wyglądać.
    Liczba graczy wzrosła chilowo. Lepszym rozwiązaniem było by dodanie czegoś co wykonuje się 2-4 tygodnie, bo jednak monotonne misje na 6 miesięcy nikogo nie przekonają do powrotu. Squid chyba zapomniał o różnicy między "trudnością", a "monotonnością". Nie zaprzeczam, że niektóre misje są ciekawe, ale długość ich wykonywania są znacznie przesadzone. Znacznie lepszą opcją niż ta są już upy, które wykonuje się tydzień.
    Mam nadzieję, że w najbliższej aktualizacji będą misje, które zajmą trochę czasu do wykonania, ale nie ze względu na monotonność, ale na trudność ich wykonania(np. misje, w których trzeba iść zgraną ekipą), ale czas wykonania nie będzie aż tak przesadzony. Ogółem mówiąc Squid miał dobry pomysł, ale przesadził.
    Jak widać, cały temat obejmuje ilość, jaką Squid wpisał do każdej misji. Ja rozumiem, że niektóre misje trzeba robić kilka dni, ale nie kilkanaście! To już jest lekka przesada. Flac to świetnie określił, że pomysł dobry, ale przesadzone pewne rzeczy

    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Sokol from West : 06-07-2014 o 23:26

  2. #2
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Im mniej osób dotrwa do końca tym lepiej dla tych którzy zrobią - będą mieli większy profit. Dlatego liczby są dobrane tak, aby misja trwała dość długo - jedne trwają tydzień, inne np. 2h.

    2. Nagrody nie są dobierane do konkretnego zadania - raz są słabsze, raz lepsze, liczy się całość i nagroda ostateczna (suma wszystkich nagród + finalna).

    3. Klucz do piekła - owszem, możesz przecież do niego wejść i leczyć blokera na przykład - nawet może czasem zgarniesz loota trochę Niestety jakbym zrobił coś pod low lvl to by siedział taki 2k ek solo i by ubijał - staram się robić bossy które trzeba bić z ekipą lub przynajmniej z pomysłem (a nie stać i ciągle klikać hotkeye z !mm/!uh/exori max ). Oprócz tego są inne nagrody które się przydadzą do wejścia tam, będą one pożądane przez wyższe poziomy więc pewnie Ci będą pomagać byś tam się dostał :P

    4. Wszystkie misje są oparte na robieniu czegoś/zabijaniu itp - jeśli chcesz questa typu PoI czy coś takiego to owszem, możliwe, że się pojawi jeszcze w wakacje.

    5. Pierwsza osoba ma najtrudniej dlatego tak długo to schodzi - później np. będą już w obiegu ape fur, rogi minotaurów co przyspieszy robienie misji
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  3. #3
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 270
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    wiecie o co tu chodzi? ja widze w serwerach typu APO OTS, który ma być serwerem dla zabawy, a tutaj nowości idą w strone RPG co jest anomalią patrząc na to jakie mamy lvle i jak wygląda expienie/pvp

    albo w lewo albo w prawo, bo jak narazie to kopa
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  4. #4
    Średnio zaawansowany Myterro's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Posty
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ciekawe jaka jest koncowa nagroda, mysle ze gra nie jest warta swieczki, sam zrezygnowalem po uzbieraniu 1,1k fire swordow i uswiadomieniu sobie ze to nawet nie jest polowa

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Łódź
    Posty
    117
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ten update to porażka tylko Squid się do tego nie przyzna.


    Cytat Napisał Squid Zobacz post

    3. Klucz do piekła - owszem, możesz przecież do niego wejść i leczyć blokera na przykład - nawet może czasem zgarniesz loota trochę Niestety jakbym zrobił coś pod low lvl to by siedział taki 2k ek solo i by ubijał
    A nie można po prostu zrobic bossow do konkretnych przedziałow lvowych ? Tak aby na każdym przedziale trzeba by było zabijac bossy w ekipie a nie solo...

  6. #6
    Uzależniony #Lordzik#'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    764
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomysły rodem z Marecki OTS.
    Już dawno pisałem, że takie misje tylko ośmieszają ten kiedyś najlepszy serwer.

    Niby miało być dobrze, elegancko a wyszło jak zawsze ostatnimi czasy, czyli do bani.

    Tylko nie wyskakujcie tutaj z tekstami typu: "Sam zrób coś lepiej". Gdybym miał jakieś pojęcie o "programowaniu" itp. w tibi z pewnością nie wydurniałbym się z takim czymś. W tym czasie co to robiłeś/liście powstałyby ze 3 questy chociaż na poziomie questu na uw czy przykładowo dao.

    Co z tego, że po tych 100 misjach może być jakiś quest, skoro misje są tak debilne, że szok i odechciewa się ich robić?

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    zrobił coś pod low lvl to by siedział taki 2k ek solo i by ubijał
    Sam sobie tym odpowiadasz, że balans jest tu z dupy, ale oki.

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    ciągle klikać hotkeye z !mm/!uh/exori max
    Kiedy wy się obudzicie? 99,99% APO od kilku dobrych lat nie klika już sama w hota pod którym jest !mm, ale spoko żyjcie dalej w nieświadomości.
    Ostatnio edytowane przez #Lordzik# : 07-07-2014 o 08:45

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    1. Im mniej osób dotrwa do końca tym lepiej dla tych którzy zrobią - będą mieli większy profit. Dlatego liczby są dobrane tak, aby misja trwała dość długo - jedne trwają tydzień, inne np. 2h.

    Sorry, siedząc po 10h+ wykonuję już jedną misje ponad 12 dni.. Zaraz będzie dwa tygodnie, chociaż, że włożyłem w misje 60% KlejNut!


    Co to misji, wszystko mogłoby to jakoś lepiej wyglądać, gdyby było do zebrania mniej przedmiotów albo częstotliwość ich wypadania/ zdobywania byłaby większa.



    Ja się pytam jedno GDZIE SĄ AUTOMATYCZNE NAJAZDY NA ROOKGARDZIE, KTÓRE RZEKOMO WPROWADZIŁEŚ 1 CZERWCA!?!?!??!?!?

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Posty
    158
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    2. Nagrody nie są dobierane do konkretnego zadania - raz są słabsze, raz lepsze, liczy się całość i nagroda ostateczna (suma wszystkich nagród + finalna).
    Pierdolenie... Tak samo było z !quest, który nadal nie jest skończony, a na pytanie do Ciebie dlaczego jest nadal jest 70~ misji, a nie 100 odpowiedziałeś - ja się tym questem nie zajmuje. Jaki z Ciebie administrator? XD !quest był podpuchą tak samo jak i Santano. W pizde misji, a nagrody końcowe do dupy. Każda jedna osoba, która robiła misje i odebrała nagrody pewnie się ze mną zgodzi. Jestem pewien, że w tym przypadku będzie tak samo.

    Ja to ujmę tak, update zrobiony totalnie na wymaganie poświęconego czasu, a co za tym idzie mniej roboty dla samego Squida. Wiemy doskonale, że to z jego powodu takie opóźnienie, już mniejsza o szczegóły... Teraz na dodatek stroi jakieś fochy, lol

    ''Im mniej osób dotrwa do końca tym lepiej dla tych którzy zrobią''
    hahaha no ja pierdole, jebłem! Od kiedy to update robi się dla jak najmniejszej ilości osób? Do reszty odj***ło?

    Dla mnie to największy niewypał jaki miał miejsce w historii apo. Jeszcze tyle osób narzekających na update chyba nie było... Wiele rzeczy jest totalnie nie przemyślanych i zrobionych na odpierdol czyt. nagrody za misje/nakład czasowy na ich wykonanie/brak adekwatności dla graczy niskopoziomowych oraz brak alternatyw w nagrodach. ''Pierwsza osoba ma najtrudniej dlatego tak długo to schodzi'' helloł!? Tak długo schodzi ponieważ ilość wymaganych przedmiotów do zebrania/potworów do zabicia jest w chuj za wysoka! Przestań pierdolić takie głupoty chłopcze. ***** mać, kto to słyszał żeby wydać na jedną misje przykładowo 300kcc, a w nagrodę dostać 1sc + dostęp to jeszcze bardziej dojebanej misji? To się w pale nie mieści. Zamknijcie ten burdel w pizdu albo przestańcie walić w chuja Panowie! Najbardziej interesuje mnie czy Mortiis w ogóle zdaje sobie sprawę co tu się dzieje... Jeżeli jedną z nagród z całości mają być te długo zapowiadane respy dla poszczególnych profesji to gratuluje mózgu - rób to sam i sam tam sobie exp. Pozostaje pytanie - a co z balansem?

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    Ja się pytam jedno GDZIE SĄ AUTOMATYCZNE NAJAZDY NA ROOKGARDZIE, KTÓRE RZEKOMO WPROWADZIŁEŚ 1 CZERWCA!?!?!??!?!?
    hahahaah to zajebałeś pytaniem XD Pewnie sam twórca na oczy ich nie widział XD Squid mam dla Ciebie propozycje może zamiast robieniem updatów i zajmowaniem się serwerem zabierz się za bajkopisarstwo? Z pewnością odniósłbyś w tej dziedzinie większy sukces. Już widzę te mokre ósemki. (:
    Ostatnio edytowane przez zii_twardziel : 07-07-2014 o 09:40

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    350
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bez kitu ten caly update to smiech xD mialbyc balans a nie jakies debilne misje na zabicie czasu, czy widzial ktos na rl tibi zeby trzeba bylo zbierac nie potrzebne do niczego setki przedmiotow? xd wszystkie misje roznia sie od siebie mniej lub wiecej i o to chodzi, a na apo jak zwykle to samo gowno xd slabo, slabo
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 08-07-2014 o 12:39

  10. #10
    #Encyklopedia APO ..:Too Get:..'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Sanok
    Posty
    200
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    1. Im mniej osób dotrwa do końca tym lepiej dla tych którzy zrobią - będą mieli większy profit. Dlatego liczby są dobrane tak, aby misja trwała dość długo - jedne trwają tydzień, inne np. 2h.
    Z tego punktu można wywnioskować, że przy robieniu update'u nie interesowało Cię zwiększenie liczby graczy, jeśli myślałeś inaczej to sorry, ale administrator czegoś takiego nie powinien pisać. Jak ma być rywalizacja w robieniu misji skoro robią ją tylko kilka osób? Gdyby liczby w misjach były odpowiednie to każdy robił by jak najszybciej. Obecnie robię misję, na którą użyłem nut 42%, a zajmie mi około miesiąc.

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    2. Nagrody nie są dobierane do konkretnego zadania - raz są słabsze, raz lepsze, liczy się całość i nagroda ostateczna (suma wszystkich nagród + finalna).
    Zastanawiam się co by mogło wynagrodzić te tysiące godzin przeznaczone na robienie misji.

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    3. Klucz do piekła - owszem, możesz przecież do niego wejść i leczyć blokera na przykład - nawet może czasem zgarniesz loota trochę Niestety jakbym zrobił coś pod low lvl to by siedział taki 2k ek solo i by ubijał - staram się robić bossy które trzeba bić z ekipą lub przynajmniej z pomysłem (a nie stać i ciągle klikać hotkeye z !mm/!uh/exori max ). Oprócz tego są inne nagrody które się przydadzą do wejścia tam, będą one pożądane przez wyższe poziomy więc pewnie Ci będą pomagać byś tam się dostał :P
    Nie lepiej dodać do piekła słabsze moby po to, żeby low lvle też mogły coś pobić?

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    4. Wszystkie misje są oparte na robieniu czegoś/zabijaniu itp - jeśli chcesz questa typu PoI czy coś takiego to owszem, możliwe, że się pojawi jeszcze w wakacje.
    Mam nadzieję, że to "PoI" wejdzie jeszcze w tym roku.

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    5. Pierwsza osoba ma najtrudniej dlatego tak długo to schodzi - później np. będą już w obiegu ape fur, rogi minotaurów co przyspieszy robienie misji
    Ciekawe jak mają się pojawić w obiegu, nie ma nowych graczy, inni niechętnie zbierają, a jak już to za dużą sumę. Dodatkowo ape fury trzeba zbierać specjalnym "nożykiem", nie wiem jak inne itemy.



    Odniosę się jeszcze do "automatycznych najazdów".
    Pominę fakt, że nie ma ich na rooku. Na mainie są to tylko pojedyncze potwory(czasem 2 crea), czegoś takiego nie można nazwać najazdem. Gram na APO od paru lat i najazd zawsze kojarzył się inaczej niż postawienie 1 bossa i elo. Nie lepiej zrobić skryptu do terenu najazdowego na ev, który wpuszczał by graczy tylko do określonego lvla, a z czasem ten limit by się zwiększał. Zamiast od razu bossów dać słabe moby, ale w dużej ilości, następnie coraz silniejsze tak żeby potrwało to z 1,5h+. Wiem, że dałbyś radę zrobić coś takiego.
    7.6: Too Get 402-837 Nobik 1012-1062 Shon1699-1797 Reishy 758-905 Flac 1-1033 1045-?
    Ramius Pephilvola 1537-1594 Bartolomeoziom 1502-1539 Labelizer 1780-1894 Kostel Zibi 2530-2582 Endrolid 2400-2481 Neko Knight-2711-2717 Alet Mort 1420-1448 Pupaj 2275-2375 Azeff 2135-2214 Aziel Vara 2682- 3405

  11. #11
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 545
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Do piekła dodać bramki lvlowe i już sprawa załatwiona...

    Co do upa to na pewno nie będę go robił. Zatrzymałem się na kopaniu skarabów (1500) i robić dalej nie będę. Z tego co pisał mi Sokol from West jakie misje są dalej to podziękowałem.
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  12. #12
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #topic
    Bardzo fajny update, polecam. Specjalnie zaloguję się za jakieś 5-6 lat żeby zobaczyć jak sasha robi ostatnią misję.
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 08-07-2014 o 12:40
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  13. #13
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Boonek' Zobacz post
    Bez kitu ten caly update to smiech xD mialbyc balans a nie jakies debilne misje na zabicie czasu, czy widzial ktos na rl tibi zeby trzeba bylo zbierac nie potrzebne do niczego setki przedmiotow? xd wszystkie misje roznia sie od siebie mniej lub wiecej i o to chodzi, a na apo jak zwykle to samo gowno xd slabo, slabo
    Balansu nie mam jak zrobić bo nie mam dostępu, Mortiis ostatnio ma problemy z internetem tam gdzie obecnie przebywa więc jest to wszystko bardzo utrudnione.
    Setki przedmiotów masz między innymi na addony (tak jakbyś nie grał nigdy na rl?).

    Cytat Napisał ..:Too Get:.. Zobacz post
    Nie lepiej dodać do piekła słabsze moby po to, żeby low lvle też mogły coś pobić?

    Mam nadzieję, że to "PoI" wejdzie jeszcze w tym roku.



    Ciekawe jak mają się pojawić w obiegu, nie ma nowych graczy, inni niechętnie zbierają, a jak już to za dużą sumę. Dodatkowo ape fury trzeba zbierać specjalnym "nożykiem", nie wiem jak inne itemy.


    Odniosę się jeszcze do "automatycznych najazdów".
    Pominę fakt, że nie ma ich na rooku. Na mainie są to tylko pojedyncze potwory(czasem 2 crea), czegoś takiego nie można nazwać najazdem. Gram na APO od paru lat i najazd zawsze kojarzył się inaczej niż postawienie 1 bossa i elo. Nie lepiej zrobić skryptu do terenu najazdowego na ev, który wpuszczał by graczy tylko do określonego lvla, a z czasem ten limit by się zwiększał. Zamiast od razu bossów dać słabe moby, ale w dużej ilości, następnie coraz silniejsze tak żeby potrwało to z 1,5h+. Wiem, że dałbyś radę zrobić coś takiego.
    Co do piekła - owszem, są słabsze moby ale i tak solo nic ED nie zdziała. Wejdziecie, pobawicie się z 50x to ocenicie

    Co do itemów - przykładowo misja którą robi Sasha, jak ktoś teraz będzie robił to już wie co mu trzeba i może zacząć loocić podczas expa/kupować... Ape fury itp owszem, zbiera się przy pomocy noża ale zauważ, że z dnia na dzień tych noży pojawia się więcej a co za tym idzie możliwości zdobycia rosną. Do tego oprócz zbierania nożem, przedmioty te lecą normalnie z potworów (rzadko, to rzadko ale lecą)

    Co do najazdów - owszem, mam takie rozbudowane w planach jednakże to nie jest godzina skryptowania czy dwie, lecz kilka dni (tak, no chyba, że chcecie wszystko na jedno kopyto). Dlatego musicie jeszcze trochę poczekać aż skończę to co zacząłem...
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  14. #14
    Średnio zaawansowany Indra's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Setki przedmiotów masz między innymi na addony (tak jakbyś nie grał nigdy na rl?).
    Po pierwsze to nigdy nie porównuj rl do APO, nie te realia, tam puszczasz bota i chuj, masz itemy albo zawsze kupisz. Tutaj? nie ma takiej opcji bo kazdy ma na te misje wyjebane. Sam robie teraz krewetki i z misji na misje sa coraz bardziej chujowe, i odechciewa sie je robic. Taki quest nie jest pod serwer gdzie gra po 70 osob, przykro mi.
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 08-07-2014 o 12:41

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    350
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Balansu nie mam jak zrobić bo nie mam dostępu, Mortiis ostatnio ma problemy z internetem tam gdzie obecnie przebywa więc jest to wszystko bardzo utrudnione.
    Setki przedmiotów masz między innymi na addony (tak jakbyś nie grał nigdy na rl?).

    Dlatego nie do ciebie kieruje wąty marcelku :P dobrze zdaje sobie sprawe z tego, ze nie masz nic do balansu / A co do addonow na rl - jest znacznie wiecej graczy dzieki czemu przedmioty takie jak wlasnie addonowe (max 100, nie 6000) sa latwiej dostepne chocby przez kupno w markecie (osobiscie nie znam nikogo kto sam by nazbieral)

    btw. za nazbieranie itemow na rl dostajesz w dupe jebany addon czyt. widoczny dla wszystkich profit - dlatego oplaca sie to zbierac, a co masz z misji? pare kcc i moze jakis przedmiot? Gdzie zapewne gdybym poswiecil czas zamiast na zbieranie fsow tylko na expa to zarobilbym wiecej niz warte sa przedmioty z nagrod


    jeszcze dodam, ze zbierajac addonki na rl mozna przy okazji expic (w wiekszosci przypadkow) a nie bic potwory ktorych tak na prawde nigdy w zyciu bys nie chcial bic bo 5432875432872 da ci jeden a moze i nawet nie jeden % do lv
    Ostatnio edytowane przez 'Boonek' : 07-07-2014 o 14:29

  16. #16
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A ja mam pytanie jak te misje mają być równe skoro na rooku trzeba jeść koło 700-1000 big fish przy czym teraz jedną można co 5 min??

    Inni wykonali te misje na bugu i zrobili to w pare minut i zgłosili problem do naprawy żeby innym zajeło to koło 2 tyg.
    Taka to sprawiedliwość że powinno się cofnac im i jak maja być takie same dla każdego to niech wpieprzaja je jak teraz inni...

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał propos Zobacz post
    A ja mam pytanie jak te misje mają być równe skoro na rooku trzeba jeść koło 700-1000 big fish przy czym teraz jedną można co 5 min??

    Inni wykonali te misje na bugu i zrobili to w pare minut i zgłosili problem do naprawy żeby innym zajeło to koło 2 tyg.
    Taka to sprawiedliwość że powinno się cofnac im i jak maja być takie same dla każdego to niech wpieprzaja je jak teraz inni...

    7. Wykorzystywanie i ukrywanie błędów serwera/gry dla własnego zysku jest karane usunięciem konta.


    Ukrywanie błędów gry jest karane, dlatego ludzie, w tym ja zgłosiliśmy ten błąd.


    Inni zrobili bez buga, Ty również zrobisz.


    @down

    Ognisko gasi się co 3h.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 14-07-2014 o 13:16

  18. #18
    Średnio zaawansowany Indra's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał propos Zobacz post
    A ja mam pytanie jak te misje mają być równe skoro na rooku trzeba jeść koło 700-1000 big fish przy czym teraz jedną można co 5 min??

    Inni wykonali te misje na bugu i zrobili to w pare minut i zgłosili problem do naprawy żeby innym zajeło to koło 2 tyg.
    Taka to sprawiedliwość że powinno się cofnac im i jak maja być takie same dla każdego to niech wpieprzaja je jak teraz inni...
    Taka sama misja na jedzenie jest na mainie tylko cos innego. Jedni wykonali na bugu inni juz normalnie.

    Ognisko gasic co 2h? Chyba was poje.... z kazdej misji to staje sie coraz bardziej zalosne.
    Ostatnio edytowane przez Indra : 14-07-2014 o 12:49

  19. #19
    Uzależniony rumun's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    hushushush
    Posty
    748
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Misje sa dobre, ale uwazam tak jak sokol "PRZESADZONE". Juz mogłeś zrobić taki konkurs jak kiedyś administracja na misje !quest- to sa naprawde fajne, ciekawe misje. Skończyłem robić te misje jak doszedłem do scarabow(tak wiem proste) ale sokol mi pisal jakie są następne, więc od razu podziękowałem. Jedyny ratunek dla tego update jest taki, że albo zmienisz ilość danej misji lub ze zwykłych mobów będą leciały klejnutki 10-12%.
    Avengo 3093-3201
    Rumun 1-1860

  20. #20
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    1. Im mniej osób dotrwa do końca tym lepiej dla tych którzy zrobią - będą mieli większy profit. Dlatego liczby są dobrane tak, aby misja trwała dość długo - jedne trwają tydzień, inne np. 2h.
    Profit? Ty nawet nie wiesz o czym piszesz. Żenujące to jest. Spotkałem się może max. z 3-4 misjami, które w miarę krótko robiłem. Reszta to monotonne misje, które są tak nudne...

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    2. Nagrody nie są dobierane do konkretnego zadania - raz są słabsze, raz lepsze, liczy się całość i nagroda ostateczna (suma wszystkich nagród + finalna).
    Po 17 misjach, nic szczególnego. Same proste nagrody.


    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    3. Klucz do piekła - owszem, możesz przecież do niego wejść i leczyć blokera na przykład - nawet może czasem zgarniesz loota trochę Niestety jakbym zrobił coś pod low lvl to by siedział taki 2k ek solo i by ubijał - staram się robić bossy które trzeba bić z ekipą lub przynajmniej z pomysłem (a nie stać i ciągle klikać hotkeye z !mm/!uh/exori max ). Oprócz tego są inne nagrody które się przydadzą do wejścia tam, będą one pożądane przez wyższe poziomy więc pewnie Ci będą pomagać byś tam się dostał :P
    Ok, ale zrób za mnie resztę misji. Chciałbym, żeby te wyższe poziomy pomagały mi się tam dostać.

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    4. Wszystkie misje są oparte na robieniu czegoś/zabijaniu itp - jeśli chcesz questa typu PoI czy coś takiego to owszem, możliwe, że się pojawi jeszcze w wakacje.
    Tak, chce. Wykonam go na którym lvl'u? 3000+ ? Jak tak, to podziękuje.

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    5. Pierwsza osoba ma najtrudniej dlatego tak długo to schodzi - później np. będą już w obiegu ape fur, rogi minotaurów co przyspieszy robienie misji
    Większej głupoty nie słyszałem. Jak ma iść w obieg, skoro każdy(no prawie, są wyjątki), poległ na fs'ach czy czymś innym.


    Najpierw myśl, później rób - taka rada na przyszłość. Stwierdziłem po 17 misjach, że szkoda czasu na takie gówno. Po co się męczyć xxx godzin, jak i tak zatrzymam się na którejś misji(trafiło na tą). Wybacz, pisze Ci to po raz n-ty(?), że nie mam zamiaru siedzieć i napierdalać xxx godzin na serwerze, tylko po to, żeby zrobić misje. Zastanów się co zrobiłeś, bo jak na razie to ten update jest jednym, wielkim GÓWNEM, które śmierdzi i odstrasza każdego. Takie było Twoje założenie? Trzeba było napisać tak od razu, a nie zapowiadasz 100 "wspaniałych czy tam pięknych" misji, które są tak monotonne, że nic nie pozostaje, tylko za przeproszeniem "Pierdolić ten update". Pierwszy raz w życiu spotkałem się z czymś takim, żeby takie założenie zakładać. Nie rozumiem, jak może Cię to cieszyć, że nikt nie chce tych misji robić. Co tym zyskasz? O ile w ogóle coś zyskasz, a raczej w to wątpię.

    Cytat Napisał propos Zobacz post
    A ja mam pytanie jak te misje mają być równe skoro na rooku trzeba jeść koło 700-1000 big fish przy czym teraz jedną można co 5 min??

    Inni wykonali te misje na bugu i zrobili to w pare minut i zgłosili problem do naprawy żeby innym zajeło to koło 2 tyg.
    Taka to sprawiedliwość że powinno się cofnac im i jak maja być takie same dla każdego to niech wpieprzaja je jak teraz inni...
    Na main było to samo. Mimo tego, błąd znalazłem dopiero pod koniec misji(wykonywałem ją 2-3 dni). Ten kto robi pierwszy, zawsze znajdzie jakiś bug i go zgłosi.

    Cytat Napisał Indra Zobacz post
    Ognisko gasic co 2h? Chyba was poje.... z kazdej misji to staje sie coraz bardziej zalosne.
    Spokojnie, dojdziesz do jeszcze kilku misji, to i Tobie się skończą siły do ich robienia. Jak już pisała nie jedna osoba, misje są ciekawe, ale ilości napisane jak największe, żeby było co robić. Niestety, autor nie widzi w tym nic złego, wręcz przeciwnie - Broni się, że wszystko jest przemyślane.<beka>

    Squid, ja dalej czekam, aż mi odpowiesz na pytanie - Ile misji zrobiłeś na mainie, a ile na rooku?

    Pozdrawiam!

    P.s Czeka na jakiś sensowny update od Santano.

Podobne wątki

  1. Opinia na temat servera.
    By Czhupakabrassek in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 23-05-2012, 15:32
  2. Moje osobiste zdanie oraz opinia na temat otsa.
    By Karossu in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 25-09-2011, 23:03
  3. Opinia na temat trade
    By Royal Lipa in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 19-02-2010, 19:18
  4. Wasza opinia na temat Santano a moja
    By dziki wonrz in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni Post / Autor: 21-06-2009, 09:46

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •