User Tag List

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki 61 do 70 z 70

Wątek: Opinia na temat czerwcowego up'a(100 misji, bla bla bla)

  1. #61
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Osobiście to ch.. mnie trafia , jak czytam wypociny grubego, jak widze, ze marnuje swoje najlepsze lata na calkowite poswiecanie sie tej grze, ale w tym wypadku (az wstyd) musze mu przyznac racje.
    W sumie z jednej strony nie dziwie sie Squidowi, chcial dostarczyc zajecie na dluzszy okres czasu, lecz pewnie sam nie wiedzial, ze az tyle to zajmie. A teraz wstyd mu sie przyznac do bledu, proste. Probuje sie usprawiedliwiac tym, ze dla tych, co wykonali bedzie nie fair. Rzuca tam jeszcze jakimis "argumentami" z palca wyssanymi, wiekszosc pewnie pod wplywem nacisku wymyslone. Ale to juz widac, wylewa sie wszystko na wierzch.
    Bez kitu, nie wiem, ile masz lat Squid, ale honor i dume schowaj teraz do kieszeni i wykaż sie jajami, bo z kazdym takim tematem, z każdą Twoją wypowiedzią(o innych juz nie wspominam, bo maja racje, piszac n-ty raz to samo, co do Ciebie nie dociera) pogrążasz się.

  2. #62
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bajceps Zobacz post
    Probuje sie usprawiedliwiac tym, ze dla tych, co wykonali bedzie nie fair.
    Bo będzie nie fair. Jak zmniejszy każdą misję to zaraz sasha będzie płakał, że poświęcił xxx godzin na zrobienie misji a inni zrobią tą misje w xx godzin XD Tak samo jak był przypadek dodatkowych skili w looteri. Też nasz APOwski płaczek musiał wylać swoje łzy na ten temat.

    Najlepszym rozwiązaniem byłoby zresetowanie tych misji każdej osobie i zaczęcie od nowa ale Administracja i tak tego nie zrobi ponieważ znowu będzie płacz ;] Najlepiej niech mają wyjebane na to. Jak ktoś chce to zrobi te misje. Jak nie to nie ;] A to, że poświęci na to dużo czasu powinno ich guzik obchodzić.
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  3. #63
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To teraz skoro uważacie, że powinienem zmniejszyć wszystkie ilości to co powiecie na to by na rooku:
    zebrać 1 róg minotaura, wylanie slime na posąg zawsze zaliczało misje i każdy vial się uzupełniał, studnia wykopana za pierwszym machnięciem łopatą i zebraniu 2 jagód (żebyś z jednego krzaczka mógł jeszcze jedną zjeść), wylanie wiadra wody czyści zbroję i w ogóle?

    a na mainie:
    wykopać 2 scaraby, zabić 2 smoki, spalić 2 dokumenty, zjeść 2 łososie itd...

    Rozumiem, że takie ilości by Wam odpowiadały i Sokół z Sashą nie macie nic przeciwko abym teraz takie ilości wprowadził? Czy może jednak to byłoby w stosunku do Was nie fair, że Wy poświęciliście tyle czasu a ktoś nagle zrobi w jeden dzień wszystkie misje?
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  4. #64
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    251
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    To teraz skoro uważacie, że powinienem zmniejszyć wszystkie ilości to co powiecie na to by na rooku:
    zebrać 1 róg minotaura, wylanie slime na posąg zawsze zaliczało misje i każdy vial się uzupełniał, studnia wykopana za pierwszym machnięciem łopatą i zebraniu 2 jagód (żebyś z jednego krzaczka mógł jeszcze jedną zjeść), wylanie wiadra wody czyści zbroję i w ogóle?

    a na mainie:
    wykopać 2 scaraby, zabić 2 smoki, spalić 2 dokumenty, zjeść 2 łososie itd...

    Rozumiem, że takie ilości by Wam odpowiadały i Sokół z Sashą nie macie nic przeciwko abym teraz takie ilości wprowadził? Czy może jednak to byłoby w stosunku do Was nie fair, że Wy poświęciliście tyle czasu a ktoś nagle zrobi w jeden dzień wszystkie misje?

    Wiadomo, że o takie misje nam nie chodzi Squid.. Byłoby to bez sensu, ale zrozum, że te tysiące rzeczy do zebrania jest nieludzkie..

    Jeżeli chodzi o moją misje (pomarańcze). "Podpowiedziałeś" mi, że wypadają z jakiegoś moba butle z sokiem pomarańczowym. Skąd ludzie mają wiedzieć, że to leci jak w treści zadania nie ma tego napisane.. Ehh, zrozum nas, my nie chcemy źle, a wręcz przeciwnie.

    Chcemy dojść z Tobą do jakiegoś kompromisu, a nie wejść Ci na głowę..

  5. #65
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Rozumiem, że takie ilości by Wam odpowiadały i Sokół z Sashą nie macie nic przeciwko abym teraz takie ilości wprowadził? Czy może jednak to byłoby w stosunku do Was nie fair, że Wy poświęciliście tyle czasu a ktoś nagle zrobi w jeden dzień wszystkie misje?
    Nie chodzi mi o takie ilości. Jak mam być z Tobą szczery, to ja nie mam nic przeciwko, żebyś chociaż trochę zmienił te misje, które mieliśmy(ilości). Nie pisałem, żeby dawać takie małe ilości jak napisałeś, ale nawet zmniejszyć o te 20-30% z obecnych(może więcej osób by zaczęło to robić). Nie chce mi się z Tobą dalej kłócić, bo my swoje, a Ty swoje i tak możemy do końca serwera.

    Sasza ma rację z tą podpowiedzią. Jak dobrze pamiętam, to na main była w jednej misji właśnie taka podpowiedź i nie trzeba było latać i szukać

    Wracając do ilości - nie wiem co na to inni gracze(bo nie tylko ja tyle misji zrobiłem), ja napisałem swoją propozycję i swoje zdanie na ten temat.
    Ostatnio edytowane przez Sokol from West : 30-11-2014 o 19:59

  6. #66
    Łowca postów Zdenio's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała _/
    Posty
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    zmniejszyć o te 20-30% z obecnych(może więcej osób by zaczęło to robić)
    Jestem jak najbardziej ZA !.
    Zdenio (1-444) Tiuso (2794-2824) Zdenislaw (1-...) Nivelato (3338 - 3655)

  7. #67
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To proponuję zrobić temat w propozycjach. Warunkiem zaliczenia głosów będzie podanie w poście nicku oraz numeru misji którą aktualnie dana osoba wykonuje (żebym mógł uwzględnić ile % z osób które już mają misje zaliczone jest za wprowadzeniem tego ułatwienia).

    Jeśli uważają, że nie będą w żaden sposób poszkodowani i nie będą się niczego domagać to zmniejszę również i te które już są zrobione przez inne osoby.
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  8. #68
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    To proponuję zrobić temat w propozycjach. Warunkiem zaliczenia głosów będzie podanie w poście nicku oraz numeru misji którą aktualnie dana osoba wykonuje (żebym mógł uwzględnić ile % z osób które już mają misje zaliczone jest za wprowadzeniem tego ułatwienia).

    Jeśli uważają, że nie będą w żaden sposób poszkodowani i nie będą się niczego domagać to zmniejszę również i te które już są zrobione przez inne osoby.
    Człowieku nie pierd*l tyle za przeproszeniem, tylko zacznij coś robić. Tym durnym postem odwlekasz tylko zmiany. Zanim powstanie taki temat, zanim wypowiedzą się wszystkie osoby, żebyś mógł wciągnąć adekwatny procent to minie kolejne 1.5 miesiąca, a potem napiszesz, że za mało osób się wypowiedziało, żeby mieć jakikolwiek obraz rzeczywistości.

    Poświęć godzinę, weź na test serwer 10 ogarniętych osób, które robiły Twoje głupie misje i wiedzą co trzeba zmienić. Bo jak zaczniesz czytać wszystkie posty na forum i milion różnych propozycji to nigdy nie dojdziesz ładu. Nie pisz żadnych usprawiedliwień, przyznaj się, że zjebałeś sprawe, a gracze inaczej na Ciebie spojrzą. Małymi, konkretnymi krokami napraw swój błąd, a wszyscy będą happy.

    Wyłącz na pewien okres czasu wykonywanie Twojego questa, żeby każdy stanął w miejscu, tam gdzie skończył robić misje. Można zrobić punktacje trudności(czyt. czasochłonności) poszczególnych misji i na tej podstawie ocenić, kto doszedł najdalej i adekwatnie do tego przyznać mu jakieś nagrody, tak jakby quest się skończył. Po naprawieniu wszystkiego, każdy wraca tam gdzie skończył i kontynuuje wykonywanie misji. Takie ku*wa trudne, trochę pomyśleć? Na pewno znalazłoby się kilka osób, którym by to nie pasowało, ale lepiej coś naprawić i nie czytać więcej, że te misje to porażka, tylko, że po przeróbce, to najlepszy quest na APO.

    #down
    Ziomek, widzę, że nic się nie nauczyłeś Znasz takiego Pana, który nazywa się Tusk? On też dużo mówił... :P
    Ostatnio edytowane przez Ktoś II : 01-12-2014 o 16:33

  9. #69
    Łowca postów Zdenio's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała _/
    Posty
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Człowieku nie pierd*l tyle za przeproszeniem, tylko zacznij coś robić. Tym durnym postem odwlekasz tylko zmiany. Zanim powstanie taki temat, zanim wypowiedzą się wszystkie osoby, żebyś mógł wciągnąć adekwatny procent to minie kolejne 1.5 miesiąca, a potem napiszesz, że za mało osób się wypowiedziało, żeby mieć jakikolwiek obraz rzeczywistości.

    Poświęć godzinę, weź na test serwer 10 ogarniętych osób, które robiły Twoje głupie misje i wiedzą co trzeba zmienić. Bo jak zaczniesz czytać wszystkie posty na forum i milion różnych propozycji to nigdy nie dojdziesz ładu. Nie pisz żadnych usprawiedliwień, przyznaj się, że zjebałeś sprawe, a gracze inaczej na Ciebie spojrzą. Małymi, konkretnymi krokami napraw swój błąd, a wszyscy będą happy.

    Wyłącz na pewien okres czasu wykonywanie Twojego questa, żeby każdy stanął w miejscu, tam gdzie skończył robić misje. Można zrobić punktacje trudności(czyt. czasochłonności) poszczególnych misji i na tej podstawie ocenić, kto doszedł najdalej i adekwatnie do tego przyznać mu jakieś nagrody, tak jakby quest się skończył. Po naprawieniu wszystkiego, każdy wraca tam gdzie skończył i kontynuuje wykonywanie misji. Takie ku*wa trudne, trochę pomyśleć? Na pewno znalazłoby się kilka osób, którym by to nie pasowało, ale lepiej coś naprawić i nie czytać więcej, że te misje to porażka, tylko, że po przeróbce, to najlepszy quest na APO.
    Ziomek widzę że trochę nie w temacie jesteś i nie patrzyłeś w dziale propozycje że taki temat już jest od wczoraj i sporo osób już zagłosowało i napisało w jakiej misji są obecnie .

    Myślę że temat jest do zamknięcia . Dzięki
    Zdenio (1-444) Tiuso (2794-2824) Zdenislaw (1-...) Nivelato (3338 - 3655)

  10. #70
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Człowieku nie pierd*l tyle za przeproszeniem, tylko zacznij coś robić. Tym durnym postem odwlekasz tylko zmiany. Zanim powstanie taki temat, zanim wypowiedzą się wszystkie osoby, żebyś mógł wciągnąć adekwatny procent to minie kolejne 1.5 miesiąca, a potem napiszesz, że za mało osób się wypowiedziało, żeby mieć jakikolwiek obraz rzeczywistości.

    Poświęć godzinę, weź na test serwer 10 ogarniętych osób, które robiły Twoje głupie misje i wiedzą co trzeba zmienić. Bo jak zaczniesz czytać wszystkie posty na forum i milion różnych propozycji to nigdy nie dojdziesz ładu. Nie pisz żadnych usprawiedliwień, przyznaj się, że zjebałeś sprawe, a gracze inaczej na Ciebie spojrzą. Małymi, konkretnymi krokami napraw swój błąd, a wszyscy będą happy.

    Wyłącz na pewien okres czasu wykonywanie Twojego questa, żeby każdy stanął w miejscu, tam gdzie skończył robić misje. Można zrobić punktacje trudności(czyt. czasochłonności) poszczególnych misji i na tej podstawie ocenić, kto doszedł najdalej i adekwatnie do tego przyznać mu jakieś nagrody, tak jakby quest się skończył. Po naprawieniu wszystkiego, każdy wraca tam gdzie skończył i kontynuuje wykonywanie misji. Takie ku*wa trudne, trochę pomyśleć? Na pewno znalazłoby się kilka osób, którym by to nie pasowało, ale lepiej coś naprawić i nie czytać więcej, że te misje to porażka, tylko, że po przeróbce, to najlepszy quest na APO.

    #down
    Ziomek, widzę, że nic się nie nauczyłeś Znasz takiego Pana, który nazywa się Tusk? On też dużo mówił... :P
    Ja nie będę czekał miesiąc na wypowiedzi tylko max 2-3 dni a na weekendzie jak będzie określona liczba głosów zmniejszę ilości misji które są już wykonane o te 20-30%.
    Jak byś nie wiedział to kolejne misje zmniejszyłem a teraz chcę być fair wobec tych którzy już poświęcili sporo czasu.

    Temat zamykam bo widzę, że ludzie nie czytają tylko tworzą zbędny SPAM. Czekam do czwartku na wyniki tematu w propozycjach.
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

Podobne wątki

  1. Opinia na temat servera.
    By Czhupakabrassek in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 23-05-2012, 15:32
  2. Moje osobiste zdanie oraz opinia na temat otsa.
    By Karossu in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 25-09-2011, 23:03
  3. Opinia na temat trade
    By Royal Lipa in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 19-02-2010, 19:18
  4. Wasza opinia na temat Santano a moja
    By dziki wonrz in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni Post / Autor: 21-06-2009, 09:46

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •