User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: czy jesteś za?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • oczywiście

    22 68.75%
  • oczywiście, że nie

    10 31.25%
Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Wątek: Możliwość dania reputa bezpośrednio z chatboxa

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    mieszkam w mieszkaniu
    Posty
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Lightbulb Możliwość dania reputa bezpośrednio z chatboxa

    Otóż dziś podczas rutynowego przeglądu wiadomości napotkałem na masakrę. No wiecie, jeden forumowicz zrównał z ziemią drugiego za pomocą celnej riposty. I tutaj zaczyna się moja prośba i propozycja zarazem. Proszę o możliwość dodania przycisku do dodawania punktów reputacji przy nicku danej osoby na chatboxie. Po prostu czasami napisać 'ło, aleś mu powiedział, dobrze mu tak' to tak jak nie napisać nic.

    Ewentualnie jeśli reputy do czatboxa mają się jak jeż do sosny, to w takim razie proponuję wprowadzenie jakiegoś systemu okejek. Na razie jest ramka z top spamerami cb, jednakże jak ciekawie wyglądałoby okienko w którym wyświetlałaby się jakość tych postów a nie ich ilość.
    Ostatnio edytowane przez Azbestowy Człowiek : 27-07-2014 o 22:43 Powód: PROSZĘ KLIKNĄŁ JEDNĄ Z IKON SZYBKIEJ PROSZĘ KLIKNĄŁ JEDNĄ Z IKON SZYBKIEJ ODPOWIEDZI PROSZĘ KLIKNĄŁ JEDNĄ Z IKOODPOWIEDZI

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gościu, ale powiedz mi w ogóle po co Ci ta reputacja? Abyś jej coraz więcej dostawał za chujowe tematy, które robisz?

    Jakie okejki, ramki? O czym Ty gościu wypisujesz, znowu się szaleju najadłeś?
    Jestem nie, nie i jeszcze raz nie. Repruty dajesz osobom, które coś piszą w danym temacie (post), a nie to, co kto pisze na "strefie luzu", czt. chatbox..

  3. #3
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 266
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    Gościu, ale powiedz mi w ogóle po co Ci ta reputacja? Abyś jej coraz więcej dostawał za chujowe tematy, które robisz?

    Jakie okejki, ramki? O czym Ty gościu wypisujesz, znowu się szaleju najadłeś?
    Jestem nie, nie i jeszcze raz nie. Repruty dajesz osobom, które coś piszą w danym temacie (post), a nie to, co kto pisze na "strefie luzu", czt. chatbox..
    niby czemu nie, oddzielna reputacja na chatboxie była by fajna tylko wtedy jakbyśmy mieli jakiś ranking czy coś, ale jak wiadomo na forum jest z reguły tak, że kolega da koledze i w tym momencie wszystko traci sens, także rownież jestem na nie =d
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  4. #4
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #temat

    Mogli by dodać do reputacji jakieś nowe gwiazdki jak ktoś ma już full reputacje ale to na czatbooxie też było by fajną sprawą i zaznaczam TAK
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 28-07-2014 o 01:03
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  5. #5
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Posty
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Widzę mój post na chatboxie tak Ci się spodobał, że aż temat zrobiłeś, ciekaw jestem, czy ktoś kiedykolwiek wpłynął tak na Ciebie jednym postem, że aż temat założyłeś i zastanawiam się, czy mogę sobie z kartki papieru zrobić jakieś trofeum azbestowe

    Co do tematu, ja jestem neutralny
    Życie byłoby piękniejsze, gdyby nie włosy łonowe na jajach

  6. #6
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tutaj znajomi by sobie punktowali, ludzie by prosili się o to jak o punkty reputacji, czy o komenty w temacie. Jestem na nie.

  7. #7
    Uzależniony #Lordzik#'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    764
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przecież ta reputacja nic nie pokazuje. Na co ona jeszcze jest to nie wiem.
    Jestem na NIE.

  8. #8
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Posty
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mi to jest na prawdę obojętne, ale zaznaczyłem tak dla beki.

  9. #9
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie, bo po co? Dobrze niektórzy piszą, że (cytuje Zarexa) "Tutaj znajomi by sobie punktowali, ludzie by prosili się o to jak o punkty reputacji, czy o komenty w temacie.".

    Zresztą co wam z tych reputów, jak to i tak o niczym nie świadczy?!

    Zbędna propozycja

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Posty
    158
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co z tego, że koledzy dawaliby sobie te reputy czy tam okejki? Można zrobić takie samo zabezpieczenie jak ze zwykłymi reputami za posty i w jakimś stopniu to zminimalizuje takie właśnie sytuacje. Ważne żeby coś się tu zaczęło dziać, a to dobry pomysł i uważam, że warto poświęcić mu trochę uwagi.

Podobne wątki

  1. Polska-Dania o Br?z
    By Nakomi Takahata Old in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni Post / Autor: 02-02-2009, 10:04
  2. Polska - Dania
    By Nakomi Takahata Old in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni Post / Autor: 25-01-2009, 10:51
  3. Bezpo?redni PACC
    By Czopeq in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 31-07-2008, 17:16

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •