User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Wątek: Nile zwiększony dmg

  1. #1
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Nile zwiększony dmg

    Elo, miały być wprowadzone jakieś tam respy dla MS/ED których od dawna nie widać, dzisiaj wchodzę na Nile i co chwile łapie gleby albo ledwo co daje rade się wysiochać na dwóch swoim ed bo nawalają takiego spama i nie wydaje mi się bo po wbiciu 900lv idzie zobaczyć różnice, poza tym nie tylko ja tak mam m.in Baby Vegeta, Kakashi Hatake więc nie ma mowy o jakimkolwiek złudzeniu, nie wiem czemu za każdym razem profesje magiczne(ed/ms) dostają najbardziej po dupie, nie wiem jak teraz taki 2k ed/ms ma tutaj expic skoro na 2,9 jest ciężko, czy wy naprawdę chcecie doprowadzić do tego aby tylko sami ek byli na serwerze?

    Chociaż mogliście poinformować jak już naprawdę wydawało wam się że są za słabe te moby dla ed/ms..

    Nie wspomnąc już o nowych piratach gdzie ed/ms jednego ledwo może bić góra-dół(skeletona), warmastery też bo przy próbie lurowania pod schodki więcej i tak się pada.. wszędzie ek ma się najłatwiej, ciekawe kiedy zrobicie coś dla ms/ed bo o ile dobrze pamiętam to zostało wam 8 dni na balans xD
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Sabziro : 29-08-2014 o 03:49

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jakoś tam każdy expi i nikt nie narzeka, idź na coś innego co cie nie zabije, proste.

  3. #3
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 021
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nic nie było zmieniane w potworze Nil.
    Zamykam

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •