User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Wątek: premium lotter ticky

  1. #1
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 547
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie premium lotter ticky

    Super, że to wprowadziliście! Dzięki temu sasza na roku expi jak pojebany i w ogóle nie można teraz kupić sobie pacca bo każdy woli kupić smsy na lotter ticky. Jak np nowi gracze mają zacząć grać? jak dzięki wam pacc kosztuje teraz 150kcc a od 300 lvla pacc już trzeba mieć. Jak taki lvl ma uzbierać sobie na pacca? Akurat to jest nie przemyślane i bezsensowne. Super pomysł.

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    Prosze przestac plakac arkadiuszu.
    Nie kazdemu szkoda pixelowej kasy na losy.
    Premium losy sa za zl, wiec dobrze ze za kazdy los dostaje sie okolo 10%.. Cos za cos, nie sadzisz?
    Po loterii cena pacc bedzie normalna.
    Chyba czegoś nie zrozumiałeś. Pacc runy i kody pacc za zł więc twoim zdaniem też powinny dodawać lvl tak? Nie pisze o pixelowej kasie i o tych beznadziejnych losach tyko o tym, że przez to nie można teraz kupić pacca! Dzięki administracji właśnie ;] Pacc na pewno nie stanieje jak skończy się loteria tylko wtedy będzie można go kupić
    Ostatnio edytowane przez KaZeK : 25-09-2014 o 17:36
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rekrut, przeciez sam sobie mozesz zakupic premium account a jak nie to nie proste. Tez przeciez mozesz expic nikt ci nie zabrania.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Prosze przestac plakac arkadiuszu.
    Nie kazdemu szkoda pixelowej kasy na losy.
    Premium losy sa za zl, wiec dobrze ze za kazdy los dostaje sie okolo 10%.. Cos za cos, nie sadzisz?
    Po loterii cena pacc bedzie normalna.
    Ostatnio edytowane przez KaZeK : 25-09-2014 o 16:24

  4. #4
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    Prosze przestac plakac arkadiuszu.
    Nie kazdemu szkoda pixelowej kasy na losy.
    Premium losy sa za zl, wiec dobrze ze za kazdy los dostaje sie okolo 10%.. Cos za cos, nie sadzisz?
    Po loterii cena pacc bedzie normalna.
    Nie będzie normalna.

    #topic
    Jak 300 lvl ma zarobić na pacc? A kto powiedział, że każdy musi kupować pacc za kasę w grze? Zresztą sami do tego doprowadziliście skupując losy po 3-4uc. ^^
    Ostatnio edytowane przez KaZeK : 25-09-2014 o 16:24
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  5. #5
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    676
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To gracze ustalają ceny przedmiotów nie administracja, to gracze sprzedają itemy w grze nie administracja, więc nie wiem po co ten temat? Pretensje mniej do graczy, że nie sprzedają akurat teraz pacc run, bo wolą sie więcej dorobić na lottery ticketach. Jeśli chcesz kupić sobie pacc to wyślij sms lub zrób przelew.
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Miasto
    Giewont
    Posty
    396
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Prawda.. Po co jeszcze exp za te tickety.. Nie wystarczy ze nagrody są przesadzone ?
    Ostatnio edytowane przez Dementor : 25-09-2014 o 18:18

  7. #7
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W sumie z tym expem to racja, bo nie powinno go być w ogóle. Cena pacc runy/kodu pacc wzrosła i ciężko nawet kupić teraz jedno lub drugie.

    Jednak z drugiej strony, taki 1 premium ticket sporo kosztuje i niektórzy wydali już na to bardzo dużo kasy, a nie oszukujmy się - wygląda to teraz tak, że za zł można wbijać lvl xD Trochę śmieszne jak dla mnie. Nie zapominajmy również o płaczu osób, które z tego nie skorzystały, a mają zamiar skorzystać - będzie tak, że jedni wbili sobie lvl'e, a drudzy już nie, bo to usunięto.

    Nic z tym nie zrobisz, mogli pomyśleć wcześniej. Teraz jak dla mnie, sprawa jest przegrana, bo został ponad tydzień loterii i nie ma po co tego usuwać. Na przyszłość pozostaje nie robić więcej takich loterii z expem XD Nagrody i tak są bardzo dobre, więc ten exp jest zbędny xD

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Posty
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zastanawia mnie jedna rzecz, o co Ci chodzi z tym 300lvl i pacc'em...
    Ty masz jakis 3000+ więc nad czym tu płakać że pacc teraz kosztuje 150kcc, stać Cię, a jak nie to kup za pln, zrozumiałbym gdyby jakiś lov lvl miał z tym problem, ale Ty? Jesteś śmieszny, nie masz co robić to szukasz dziury w całym, mi się pomysł podoba bo dzięki temu zarabiam i stać mnie by kupić sobie pacc za 150kcc na 20lvl :[

  9. #9
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    Super, że to wprowadziliście! Dzięki temu sasza na roku expi jak pojebany i w ogóle nie można teraz kupić sobie pacca bo każdy woli kupić smsy na lotter ticky. Jak np nowi gracze mają zacząć grać? jak dzięki wam pacc kosztuje teraz 150kcc a od 300 lvla pacc już trzeba mieć. Jak taki lvl ma uzbierać sobie na pacca? Akurat to jest nie przemyślane i bezsensowne. Super pomysł.



    Chyba czegoś nie zrozumiałeś. Pacc runy i kody pacc za zł więc twoim zdaniem też powinny dodawać lvl tak? Nie pisze o pixelowej kasie i o tych beznadziejnych losach tyko o tym, że przez to nie można teraz kupić pacca! Dzięki administracji właśnie ;] Pacc na pewno nie stanieje jak skończy się loteria tylko wtedy będzie można go kupić
    Haha! Co za płacz! Nie wierze Co Cię to obchodzi w jakim tempie expi Sasha? I co z tego, że pacc teraz 150kcc? Ja pierdole.

    Jest dobrze i niech tak zostanie, loteria przecież nie trwa wiecznie

  10. #10
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    O co wam chodzi z tym expem przecież z tego co wiem to nie ma dodatkowych bonusów za kupowanie w zł tylko bonus jest za wygranie w loterii jako nagroda.

    [Dementor]Przy samym użyciu premium lottery ticket dostajemy kilka procent do kolejnego poziomu doświadczenia.
    a to sory nie miałem zaszczytu używać :P ale z tego co wiem to sasha dostaje 10% to i tak 10 musi mieć na lvl więc sporo

    a ceny? każdy kupuje za tyle ile chce ;D nie stać cię to kupuj za zł proste xD
    Ostatnio edytowane przez Sabziro : 26-09-2014 o 14:45

  11. #11
    Gaduła PokerowyKoc's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Miasto
    Bielsk Podlaski
    Posty
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rekrut sory ale co ty pieprzysz. Ja na przykład pracuje i na pacc 12 złotych mi nie szkoda bo to jest tańsze niż jedna paczka fajek. A to że Sasha ma kase na apo żeby kupować lottery ticket to już niczyja winna :P. Bardziej czepiaj się ludzi którzy mu sprzedają tickety bo to oni daja mu expic. A co jak chłopak nazbierał kcc na apo niech coś ma z życia na apo jakieś małe przyjemności
    Takiego jednego jak nas dwóch nie spotkasz nigdzie, powiedział trzeci i odeszli obaj...
    Klosnam-rook
    Zdałem prawko za pierwszym

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Podstawa powinien byc mniejszy exp za tickety na rooku w stosunku do main..


    #co do cen jesli ci nie pasuje, wyslij sms .. / jak dla mnie loteria spoko



    btw. za uc ktore rownie dobrze mozesz kupic na allegro (zl) mozesz miec motyle, ktore takze daja expa... do tego to juz nie placzesz?
    Ostatnio edytowane przez Pierwszy Boonek : 26-09-2014 o 08:45

  13. #13
    Średnio zaawansowany Pewniacha's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie bądź śmieszny taki sms kosztuje raptem 11zł także osoba która pracuje w polsce zarobi na niego w godzinę ? XD a jak nie pracujesz to powodzenia w lootowaniu kccków twój wybór

Podobne wątki

  1. Lotter Ticket
    By Yoohi in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 31-08-2014, 00:29
  2. Premium SMS x2
    By Harold in forum Handel
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 11-02-2010, 13:49
  3. Premium...
    By User in forum Premium Account
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 04-06-2008, 21:29

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •