User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: twoje zdanie !

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie mamy nic do stracenia - Tak !

    16 69.57%
  • Pojebało, cię - Nie

    5 21.74%
  • e tam ja to wiecie nie znam się to się nie udzielam

    2 8.70%
Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Wątek: Rozwój Armii, ta maszyna musi ruszyć !

  1. #1
    Master Atom! Mr Fsza's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    1 420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Rozwój Armii, ta maszyna musi ruszyć !

    Rozwój Armii, ta maszyna musi ruszyć !

    Więc tak chciałem zaproponować tutaj szanownej ekipie Armii by wprowadzili na stronie głównej takie coś jak ( Zbieraj Punkty Wymieniaj na nagrody ) Okej, tak wiem teraz bezsensowne pytania skąd będą na to pieniądze ?


    Okej już wszystko wyjaśniam

    - Jest dużo serwisów którzy płacą za klikanie w ich linki dajmy na to np ( bc.vc ) gdzie za około 1000 kliknięć "Skipp Add" Płacą około 20zł, a serwisów jest mnóstwo .
    Tak nie mam w zasadzie informacji ile ludzi korzysta z stronki i ile na nią wchodzi ale myślę i w zasadzie jestem pewien, że nagrody jakie będą to kubki, smycze związane z Armia.toproste.pl być może kiedyś nawet lepsze. To zachęci innych na wchodzenie i na klikanie a być może wbiją i zagrają na serverze i jak im się spodoba to zostaną na dłużej ?

    + Można inaczej też urozmaicić jakiś kubek np IKSIKSIKS puntów doświadczenia w grze Armia.toproste.pl punkty doświadczenia MINUS




    Okej a teraz każdy wymieni z 800 osób w tym samym momencie nagrode i co?

    Nagrody nie muszą być cały czas dostępne a jak już dostępne to parę sztuk lub w cenie licytacji kto da więcej heh


    Szczegółowe info

    Nie wiem czy znacie taki serwis jak Firegifts i trochę zrzynam pomysł ale tak jak widzicie odwiedza dziennie około 200osób ( 25k lajków nie znaczy, że serwis jest popularny ) To prawie tyle ile na tym serverze a nagrody tam są od 5zł do ponad 1000zł .


    Na co były by przeznaczone pieniądze ? W stosunku nie muszą być przeznaczone na reklamę bo jeśli armia miała by swój serwis z nagrodami to popularność sama by kwitła a jeśli już to wykupić lajki na faceeboku ?

    A czemu nie? Kiedyś widziałem reklamę jakiegoś servera ponad 10k polubień, wchodzę na stronkę i gra 1000 osób na 1000 przypadek czy może facebook zadziałał ?


    Propozycje moją zawsze można urozmaicić. Przecież wiecie to jest tylko propozycja


    Wiem, że jest dużo osób którzy po prostu nie wierzą jak to jest mieć coś za nic [ są na to dowody w internecie jest nawet takie forum, które mogę zapodać ale nie podam go publicznie ]
    Ostatnio edytowane przez Mr Fsza : 26-11-2014 o 21:10
    200lvl=top-6#300lvl=top-4# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /



  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    mieszkam w mieszkaniu
    Posty
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mr Fsza Zobacz post
    Rozwój Armii, ta maszyna musi ruszyć !
    Niczym lokomotywa.

    Najpierw -- powoli -- jak żółw -- ociężale,
    Ruszyła -- maszyna -- po szynach -- ospale,
    Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem,
    I kręci się, kręci się koło za kołem,
    I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej,
    I dudni, i stuka, łomoce i pędzi,
    A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost!
    Po torze, po torze, po torze, przez most,
    Przez góry, przez tunel, przez pola, przez las,



    Cytat Napisał Mr Fsza Zobacz post
    kubki, smycze związane z Armia.toproste.pl być może kiedyś nawet lepsze. To zachęci innych na wchodzenie i na klikanie a być może wbiją i zagrają na serverze i jak im się spodoba to zostaną na dłużej ?
    -Ejże mirku słyszałeś jakie czadowe smycze są do wygrania na takim serwerze tibijskim?
    -Nie.
    -Ale ja słyszałem
    -No i co?
    -Cho no w internety, wygramy fajne smycze i będziemy cool


    Cytat Napisał Mr Fsza Zobacz post
    + Można inaczej też urozmaicić jakiś kubek
    *rzecz dzieje się w starbaksie* (pozdro dla kumatych)

    -Cześć
    -Cześć
    -Co podać?
    -Latte
    -Jak masz na imię?
    -Mirek, ale ja mam swój kubek i nie pisz mi nic na nim. *dumnie wyciąga kubek z napisem armia.toproste.pl* Nalej mi do tego, baristo.



    Cytat Napisał Mr Fsza Zobacz post
    Nagrody nie muszą być cały czas dostępne
    xD
    Cytat Napisał Mr Fsza Zobacz post
    popularność sama by kwitła a jeśli już to wykupić lajki na faceeboku ?
    xD

    Cytat Napisał Mr Fsza Zobacz post
    A czemu nie? Kiedyś widziałem reklamę jakiegoś servera ponad 10k polubień, wchodzę na stronkę i gra 1000 osób na 1000 przypadek czy może facebook zadziałał ?
    Cukierberg uruchomił swoje kontakty i wszystko ruszyło. Jak czołg. On ma takie kontakty, że nawet rezurekcja intergamingu to pikuś.


    Świetnie się bawiłem podczas czytania i wymyślania kąśliwych komentarzy. Daję okejkę za chęci. Niestety nie do końca czaiłem o co ci chodzi. Pewnie chcesz dobrze.

    Dobrze zrozumiałem, że twój pomysł opiera się na zebraniu hajsu na późniejszą reklamę w sposób, który nie działa? No bo te klikanie to raczej szwindlem jest.
    Ostatnio edytowane przez Azbestowy Człowiek : 26-11-2014 o 17:00

  3. #3
    Master Atom! Mr Fsza's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    1 420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie kopiuj tyle cytatów bo sam nie wiem co pierdole i gorzej bo sam nie wiem co pierdole i gorzej bo sam nie wiem co ty pierdolisz

    szwindlem ?

    Nabijanie puntów za 1 klik = 1pkt.

    Nagrody dajmy od 500pkt?

    Przecież nie muszą być związane tylko z armia.toproste.pl

    Mogą być też całkiem inne lub jakieś bony, doładowania.




    Chociażby w stylu takim jaki jest na beerlovers dla pasjonatów piwa dodają fotki z piwem jak piją a potem wymieniają standardowo na nagrody
    Punktowy limit tam jest ;s
    W sensie gracze mieli by dodatkowe punty jeśli byli by aktywni .
    200lvl=top-6#300lvl=top-4# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /



  4. #4
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mr Fsza Zobacz post
    a jeśli już to wykupić lajki na faceeboku ?
    Przeczytałem "fajki" - coś ze mną nie tak, prawda?

    Wiesz co, propozycja propozycją, jest fajna. Ale ze swojego doświadczenia wiem, ze trzeba tutaj wszystko wyłożyć na stół, aż nożyce się odezwą. Kawa na ławę. Gacie w dół, pieniądze na stół. Hulaj dusza, wal śmiało, Ciś ciś, bo to ino dziś. Na tacę, czarno na białym.

    Dopiero wtedy na pewno jest duże prawdopodobieństwo jest możliwość, że ktoś się tym zainteresuje. Bo sloganami fajnie rzucać. Twoja propozycja jest jak obietnica wyborcza. A kto to wszystko zaprojektuje i zrobi? Nie, nie widzę tutaj takiej osoby. Ale może jestem krótkowzroczny (dlatego korzystam z dobrodziejstw okularów i soczewek kontaktowych)

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Miasto
    Zbąszynek/Hrubieszuw
    Posty
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mr Fsza Zobacz post
    Nie kopiuj tyle cytatów bo sam nie wiem co pierdole i gorzej bo sam nie wiem co pierdole i gorzej bo sam nie wiem co ty pierdolisz
    ze co? bo nie zrozumialem




    musi to ruszyc

    ale coz

    takie jest apo

    tego nie odnowisz

    pozdrawiam

  6. #6
    Master Atom! Mr Fsza's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    1 420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    o to mi chodziło, że bym proponował wykupić lajki na facebooku bo facebook jest chyba najlepszą reklamą ( Dużo polubień to każdy będzie mówił o dobry serv i już nie będzie wstyd tego lajkować heheh )



    No ja nie wiem kto by to ogarnął ale myśli,że Santano po studiach Informatycznych jak się nie mylę to by takie zrobił.

    Wszystko nie musi powstawać na głównej stronie APO akurat mogą zrobić nową i tam zrobić reklamę jakieś zadania dodatkowe związane z armią.

    Dajmy na przykład taką nagrodę doładowanie do orange za 5zł

    Mamy te klikanie na bc co płacą za 1000klik w "Skipp add" 20zł dziennie raczej tyle kliknięć by było bo 1 osoba może kliknąć więcej niż raz na konto 1 użytkownika chyba jest do 10 kliknięć z tego samego ip


    Dodatkowe zadania by polegały na dodawaniu zdjęć z gry, prezentacji, pomysłów na forum i wgl.

    Wiece co by było najlepsze? Że wszystko by zostało ożywione gra, forum.

    Oczywiście punkty były by z limitem miesięcznym - Oprócz zadań na klikanie.


    średnio wyszło by 100zł na dzień zarobku czyli 3k na mies. Nagrody 1000zł, reklama 1000zł i zostaje 1000 może pójść na informatyka, który codziennie będzie dodawał zadania oraz ludzi co będą ogarniać tą stronkę .

    Z tego co wiem teraz właśnie co chwilkę jest jakiś serwis z nagrodami, którzy wyrabiają dobrą markę firmy np tak jak K2 do samochodów nic nadzwyczajnego po prostu wypełniaj ankiety i wymieniaj na nagrody a im rośnie przez to reklama i mają coraz mniej konkurencji
    Ostatnio edytowane przez Mr Fsza : 27-11-2014 o 13:42
    200lvl=top-6#300lvl=top-4# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /



  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    kupować lajki na fb? lepiej na foum innym się reklamować

  8. #8
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Krótka piłka, jeżeli Mortiis nie chce restartować servera to niech postawi drugi raki sam. Inaczej nie da sie tego odratowac

  9. #9
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mr Fsza Zobacz post
    o to mi chodziło, że bym proponował wykupić lajki na facebooku bo facebook jest chyba najlepszą reklamą ( Dużo polubień to każdy będzie mówił o dobry serv i już nie będzie wstyd tego lajkować heheh )



    No ja nie wiem kto by to ogarnął ale myśli,że Santano po studiach Informatycznych jak się nie mylę to by takie zrobił.

    Wszystko nie musi powstawać na głównej stronie APO akurat mogą zrobić nową i tam zrobić reklamę jakieś zadania dodatkowe związane z armią.

    Dajmy na przykład taką nagrodę doładowanie do orange za 5zł

    Mamy te klikanie na bc co płacą za 1000klik w "Skipp add" 20zł dziennie raczej tyle kliknięć by było bo 1 osoba może kliknąć więcej niż raz na konto 1 użytkownika chyba jest do 10 kliknięć z tego samego ip


    Dodatkowe zadania by polegały na dodawaniu zdjęć z gry, prezentacji, pomysłów na forum i wgl.

    Wiece co by było najlepsze? Że wszystko by zostało ożywione gra, forum.

    Oczywiście punkty były by z limitem miesięcznym - Oprócz zadań na klikanie.


    średnio wyszło by 100zł na dzień zarobku czyli 3k na mies. Nagrody 1000zł, reklama 1000zł i zostaje 1000 może pójść na informatyka, który codziennie będzie dodawał zadania oraz ludzi co będą ogarniać tą stronkę .

    Z tego co wiem teraz właśnie co chwilkę jest jakiś serwis z nagrodami, którzy wyrabiają dobrą markę firmy np tak jak K2 do samochodów nic nadzwyczajnego po prostu wypełniaj ankiety i wymieniaj na nagrody a im rośnie przez to reklama i mają coraz mniej konkurencji
    HAHAHAH O *****! XD Chyba ostatnie co robilbym na facebooku to wszedl na OTS bo GO TAM ZNALAZLEM ***** XD
    Słoń - Kłamca

    "Czekasz na boską interwencję? To na prawdę bosko...
    Wsłuchaj się w ciszę, a ja krzyknę w Twój stetoskop."

Podobne wątki

  1. Rozwój postaci.
    By Laytenkowy in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 16-12-2012, 14:17
  2. Rozwój Ponad Standard (10.12.12)
    By Ryśku xD in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 09-12-2012, 08:57
  3. Maszyna EU
    By Sir Krystian in forum Pytania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 08-03-2012, 20:16
  4. Animowcy - rozwój
    By Sadowicz in forum Prezentacje Gildii
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 25-06-2011, 02:31
  5. Nowa maszyna
    By Mortiis in forum Nowości
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni Post / Autor: 02-10-2007, 08:16

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •