User Tag List

Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 221 do 240 z 337

Wątek: Ataki Ddos Do Administracji

  1. #221
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sir Krystian Zobacz post
    Szczerze to mam nieziemską bekę z ludzi, którzy piszą żeby wyłączyć serwa i spędzać święta z rodziną.. Nie każdy ma z kim spędzać te święta, nie każdy je obchodzi więc po jaką cholerę spinacie tak bardzo dupy, że ktoś chce pograć? Spędzasz święta z rodziną? Twoja sprawa. Spędzasz święta w tibi? Tym bardziej Twoja sprawa. Więc jeśli tak bardzo chcecie spędzać święta z rodziną to idźcie je "Obchodzić", a nie spinać się na tibijskim forum, very funny x2.
    A co do ataków?
    Nie znam się na tym totalnie ale koleś chyba robi co chce z tym serwerem, nie wiem czy są jakieś zabezpieczenia przeciwko temu i czy administracja stara się coś z tym zrobić ale takie coś graczy na pewno nie przyciągnie.
    Ma chłopak zajawkę prowadzić świętą wojnę w "święta, w których autor tematu bardzo nawiązuje do spędzania ich z rodziną, a sam siedzi przed kompem i robi lagi xD "
    A na koniec życzę Wesołych Świąt.
    P.S Tak spędzę święta w Tibi i ..... Wam do tego. Pozderki :*
    @Down
    Wychodzi na jedno (Siedzi na telefonie żeby zrobić lagi zamiast spędzać je z rodziną!) Pozdrawiam.
    Moim celem jest wyjebac glubaska, a kto gdzie chce spedzic swieta i jak, to juz jego sprawa

  2. #222
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Panie Przemysławie radzę iść spędzić święta z rodziną, bo ma Pan dużo szczęścia, że milicja działa tak wolno i jeszcze się Pan nie przekonał o tym, że piszę samą prawdę. Każda kolejna czynność podejmowana na szkodę serwera będzie zgłaszana do złożonego zawiadomienia, a co za tym idzie sam sobie Pan szkodzi co raz bardziej. Szczerze nie chciałbym zrobić sobie takiego prezentu na święta jaki Pan sobie zafundował. Może będzie Pan musiał na niego nieco dłużej poczekać, ale na pewno Pana nie ominie. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt.

  3. #223
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Panie Przemysławie radzę iść spędzić święta z rodziną, bo ma Pan dużo szczęścia, że milicja działa tak wolno i jeszcze się Pan nie przekonał o tym, że piszę samą prawdę. Każda kolejna czynność podejmowana na szkodę serwera będzie zgłaszana do złożonego zawiadomienia, a co za tym idzie sam sobie Pan szkodzi co raz bardziej. Szczerze nie chciałbym zrobić sobie takiego prezentu na święta jaki Pan sobie zafundował. Może będzie Pan musiał na niego nieco dłużej poczekać, ale na pewno Pana nie ominie. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt.


    Brawo Mortiis, że próbujesz coś działać, ale czy na pewno zapuka do niego policja? W sumie bym się smiał jakby jadł kolację Wigilijną a tu puka policja hehe

  4. #224
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Panie Przemysławie radzę iść spędzić święta z rodziną, bo ma Pan dużo szczęścia, że milicja działa tak wolno i jeszcze się Pan nie przekonał o tym, że piszę samą prawdę. Każda kolejna czynność podejmowana na szkodę serwera będzie zgłaszana do złożonego zawiadomienia, a co za tym idzie sam sobie Pan szkodzi co raz bardziej. Szczerze nie chciałbym zrobić sobie takiego prezentu na święta jaki Pan sobie zafundował. Może będzie Pan musiał na niego nieco dłużej poczekać, ale na pewno Pana nie ominie. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt.

    Po 1 komuna się skończyła teraz mamy Policje
    Po 2 Policja też ma święta i takimi pierdołami się nie zajmuje
    Po 3 wszyscy czekają na jakieś działania Panie Kamilu. Zmotywować Pana w bardziej konkretny sposób, a może odpuścić ataki na okres świąteczny? Do Pana nic nie mam i chętnie się mogę dogadać na gg

  5. #225
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    żadnego sylwestra nie spedzilem przed gra i nie spedze. glupkiem jestes ty i mnie bronic nie musisz bo mam gdzies co mysla o mnie dzieci tibi twojego pokroju-.- ty za to spedzisz go z współlokatorami murzynami. piszesz ze nie znam cie z rl życia ale na twoim miejscu cieszyl bym sie z tego powodu raczej. i nikomu nie jade po rodzicach jak roobisz to ty, jak ostatnio napisales mi szczylu ze wyruchales mi m...(za co miales bana przez tydzien)ty kogos potrafisz krytykowac a jestes zwyklym pospolitym lisciem,.

    A przypomniec ci jak dzwoniles do shin w sylwestra ze to niby chory jestes i nakurwiasz wardy?XDDD A telefon od niej wzial malahada i jeszcze cie pocisnal, wtf



    13:33 XXX: a slyszales o tym
    13:33 XXX: ze arab z koleszkami pie browarka
    13:33 XXX: a areg wpada i mowi ze ma sarumara i wbil nim juz 5 lvli?


    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Panie Przemysławie radzę iść spędzić święta z rodziną, bo ma Pan dużo szczęścia, że milicja działa tak wolno i jeszcze się Pan nie przekonał o tym, że piszę samą prawdę. Każda kolejna czynność podejmowana na szkodę serwera będzie zgłaszana do złożonego zawiadomienia, a co za tym idzie sam sobie Pan szkodzi co raz bardziej. Szczerze nie chciałbym zrobić sobie takiego prezentu na święta jaki Pan sobie zafundował. Może będzie Pan musiał na niego nieco dłużej poczekać, ale na pewno Pana nie ominie. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt.


    kiedy mistrzu kiedy!



    #server znow lezy
    Ostatnio edytowane przez Pierwszy Boonek : 24-12-2014 o 14:34

  6. #226
    Veni, vidi, vici #2015 #2016 Arab's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 908
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie ddosuj juz :| psujesz mi swięta ;/

    #down

    Dzięki ziom!
    Ostatnio edytowane przez Arab : 24-12-2014 o 14:16

  7. #227
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Scuv Zobacz post
    Nie ddosuj juz :| psujesz mi swięta ;/
    Na prośbe gracza zawieszenie broni na okres świąt. Zatrzymuje wszystkie ataki !!! Panie Kamilu ma Pan kilka dni aby przemyśleć pewne rzeczy!!!

  8. #228
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Panie Przemku to Pańska decyzja ja Panu tylko dobrze radzę i informuję, że sprawa została zgłoszona. Nie wchodzę w żadne układy z przestępcami i zawsze takie sprawy od razu zgłaszam na policję i prokuraturę. Pozdrawiam i radzę dać sobie spokój i cieszyć się, że może Pan spędzić te święta w domu, bo po nich zapewne będzie Pan miał dużo spraw do załatwienia.

  9. #229
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ddosuja Zobacz post
    Na prośbe gracza zawieszenie broni na okres świąt.
    HAHAHAHHAH dobry jesteś.


    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Panie Przemku to Pańska decyzja ja Panu tylko dobrze radzę i informuję, że sprawa została zgłoszona. Nie wchodzę w żadne układy z przestępcami i zawsze takie sprawy od razu zgłaszam na policję i prokuraturę. Pozdrawiam i radzę dać sobie spokój i cieszyć się, że może Pan spędzić te święta w domu, bo po nich zapewne będzie Pan miał dużo spraw do załatwienia.

    No oby zabulił trochę kasy z portfela, może wtedy zanim coś zrobi to użyje mózgownicy
    Ostatnio edytowane przez Norbix95 : 24-12-2014 o 14:18

  10. #230
    Guru!
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    943
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azielu$ Zobacz post
    #topic
    Co rok były propozycje wyłączenia serwera na święta i w końcu się doczekaliście XD
    Nic dodać nic ująć XD


    @top
    Wszystkim życzę wesołych świąt.
    Dla Ciebie Trzynastak props za całą akcję i plucie Mortiisowi w twarz, jesteś moim mistrzem XD


    @down
    Byłoby mi nawet z tego powodu weselej
    Ostatnio edytowane przez KaZeK : 24-12-2014 o 14:53

  11. #231
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jakby nie Mortiis to bys tu nie zagral nigdy

  12. #232
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Panie Przemku to Pańska decyzja ja Panu tylko dobrze radzę i informuję, że sprawa została zgłoszona. Nie wchodzę w żadne układy z przestępcami i zawsze takie sprawy od razu zgłaszam na policję i prokuraturę. Pozdrawiam i radzę dać sobie spokój i cieszyć się, że może Pan spędzić te święta w domu, bo po nich zapewne będzie Pan miał dużo spraw do załatwienia.
    Mortiis jak ty mało wiesz o życiu :*

  13. #233
    Zaawansowany Deragon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Lubuskie
    Posty
    82
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Widzę że temat dalej ciekawie się rozwija. Może zróbmy ogólnoserverową ankietę czy spełnić żądania Ddos'era

  14. #234
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 271
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przemuś jest mega pewny siebie, w sumie to szanuje

    jakieś super spiskowe teorie dotyczące finału sprawy?
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  15. #235
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    228
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Deragon Zobacz post
    Widzę że temat dalej ciekawie się rozwija. Może zróbmy ogólnoserverową ankietę czy spełnić żądania Ddos'era
    był już owy temat i sam byłem jego założycielem. Mortiis nie spełni żądań i w sumie dobrze, bo już te ataki stały się nudne, bo nic tym i tak nie wskurasz, a jeżeli to trafiło na Policje to prędzej czy pozniej i tak cię znajdą jeżeli dalej będzie Mortiis to zgłaszał. ; )

  16. #236
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yoohi Zobacz post
    był już owy temat i sam byłem jego założycielem. Mortiis nie spełni żądań i w sumie dobrze, bo już te ataki stały się nudne, bo nic tym i tak nie wskurasz, a jeżeli to trafiło na Policje to prędzej czy pozniej i tak cię znajdą jeżeli dalej będzie Mortiis to zgłaszał. ; )
    odezwal sie ten co nagle zmienil zdanie a jeszcze kilka dni temu zalozyl temat z sonda o usuniecie saszy. zastanow sie gimbus czego sam chcesz

    #niżej

    nie wiesz co to jest edytowanie postów? mam nadzieje, że administracja będzie warnowała za to bo to nie jest piaskownica.
    Ostatnio edytowane przez Hokage : 24-12-2014 o 21:59

  17. #237
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Posty
    89
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No to jak w końcu, kasujemy tego Sashe?

  18. #238
    Mastah! Palldino's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 033
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    koniec?


    ______________________

  19. #239
    Zaawansowany Deragon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Lubuskie
    Posty
    82
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ddosuja Zobacz post
    Na prośbe gracza zawieszenie broni na okres świąt. Zatrzymuje wszystkie ataki !!! Panie Kamilu ma Pan kilka dni aby przemyśleć pewne rzeczy!!!
    Czytaliście to w ogóle?

  20. #240
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszystko jest dobrze jutro chyba zaczynamy D

Podobne wątki

  1. Ataki na statki part 2
    By Brain in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni Post / Autor: 04-04-2010, 20:32
  2. Ataki potworów na statki
    By Xelix in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni Post / Autor: 04-04-2010, 17:50
  3. Ataki na rooku.
    By Meen in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni Post / Autor: 27-08-2009, 12:15
  4. Rookgard: Ataki
    By Dylus Knight in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 19-06-2009, 22:55
  5. Ataki na Epileptyków
    By Ormin in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 09-09-2008, 20:57

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •