User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy wierzycie w opętanie demoniczne?

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, wierzę

    3 27.27%
  • sam/a nie wiem

    0 0%
  • Nie, jest to choroba psychicznaa

    8 72.73%
Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: Opętanie demoniczne, czy może raczej choroba psychiczna?

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Opętanie demoniczne, czy może raczej choroba psychiczna?

    Oglądaliście "Egzorcyzmy Emily Rose" lub też "Egzorcyzmy Anneliese Michel"? Filmy oparte na faktach. Jeżeli oglądaliście to wierzycie może w opętanie demoniczne, czy jest to raczej choroba psychiczna?

    Wierzę w duchy, jestem chrześcijaninem itd. ale w opętania nie wierzę, dlaczego? Twierdzę, iż jest to choroba psychiczna, ponieważ ludzie sami wbijają sobie do głowy, że rzeczywiście może ich coś opętać, i po jakimś czasie po prostu coraz bardziej się nakręcają, aż w końcu coś się w głowie przewraca i dzieję się z człowiekiem to co się dzieje. Nie umiem tego inaczej wytłumaczyć bo nie jestem jakimś psychologiem, ale medycyna w tych latach jest lepiej rozwinięta niż była 30/40 lat temu i psycholodzy/lekarze są coraz bliżej do udowodnienia, że jest to choroba psychiczna.
    Ostatnio edytowane przez Oxion95 : 06-01-2015 o 17:35

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    nie istnieje cos takiego jak opentanie

    jest to choroba psychiczna, ja wierze ze kazdy to posiada

    przez to stracilem najlepszego ziomka, jego dziewczyne (czyli kolezanke) bo sie powiesili

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    228
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Spejson Zobacz post
    nie istnieje cos takiego jak opentanie

    jest to choroba psychiczna, ja wierze ze kazdy to posiada

    przez to stracilem najlepszego ziomka, jego dziewczyne (czyli kolezanke) bo sie powiesili

    Widać jak wierzysz w Boga, bo jeżeli nie wierzysz w szatana, to jak możesz wierzyć w BOG? Na pewno w twoim mieście jest kościół w ktorym chociaż raz w miesiącu odbywają się spotykania z księdzem który odprawia modlitwe, a osoby opętane mdleją. Nie wierzysz sam o tym poczytaj, sprawdz.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yoohi Zobacz post
    Widać jak wierzysz w Boga, bo jeżeli nie wierzysz w szatana, to jak możesz wierzyć w BOG? Na pewno w twoim mieście jest kościół w ktorym chociaż raz w miesiącu odbywają się spotykania z księdzem który odprawia modlitwe, a osoby opętane mdleją. Nie wierzysz sam o tym poczytaj, sprawdz.

    Kościół to jedno wielkie zakłamanie szczerze mówiąc Dlaczego ukrywają prawdę, np. jak było 12 apostołów, a w tych 12 była 1 kobieta. Dlaczego to ukrywają? Dlatego, że kobieta nie mogła być apostołem? Parodia jakaś. Nawet nie wiesz ile kościół ukrywa. Kiedyś biskup się wypowiedział, że opętanie jest chorobą psychiczną




    Opętanie to jeden z rodzajów odmiennych stanów świadomości. Jako forma wyrazu zaburzenia psychicznego traktowane jest jako zaburzenie transowe i opętaniowe i od 1994 uznawane jest za chorobę (International Classification of Diseases and Related Health Problems: ICD-10, F44.3).



    Ludzie wierzą w demony, opętania i po jakimś czasie w głowie się miesza i zachowują się tak jakby byli opętani, że w środku nich coś jest. Oni sami to sobie wmawiają, aż po jakimś czasie tak się z nimi dzieje. Jak mówiłem nie umiem tego dobrze wytłumaczyć. Poczytaj w internecie na temat opętań.
    Ostatnio edytowane przez Oxion95 : 06-01-2015 o 18:39

  5. #5
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    617
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Oxion95 Zobacz post
    Wierzę w duchy
    Mam tak samo jak napierdolę się jak meserszmit :v

    #Topic

    Nie, nie wierzę w takie głupoty i Ty lepiej też przestań, bo zamkną Cię na babińskiego.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yoohi Zobacz post
    Widać jak wierzysz w Boga, bo jeżeli nie wierzysz w szatana, to jak możesz wierzyć w BOG? Na pewno w twoim mieście jest kościół w ktorym chociaż raz w miesiącu odbywają się spotykania z księdzem który odprawia modlitwe, a osoby opętane mdleją. Nie wierzysz sam o tym poczytaj, sprawdz.
    chodzilem do kosciola ale slabo sie czulem i niekiedy mdlalem, dlatego przestalem chodzic :v


    i jest mi z tym dobrze

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam.
    Jest to brednia ludzi chorych psychicznie, którzy powinni się leczyć. Tak samo jak homoseksualizm. Wmawiają sobie coś przez długi okres czasu, a później staje się to rzeczywistością. Wystarczy tylko racjonalne podejście do życia i takie rzeczy nie mają miejsca. Wiem, że Stanisław Wokulski nie wyznawał tej ideologii jednak ja muszę ją tutaj z wielkim bólem przytoczyć. Kiedyś były inne czasy, było mniej środków masowego przekazu i mniej informacji na takie tematy dostawało się do opinii publicznej.

    PS. Myślałem, że naszła Cię refleksja po Bożym Narodzeniu, że ludzie wyglądają jak chorzy psychicznie, gdy całe dnie spędzają na zakupach. Tzw. konsumpcyjne święta.

    Pozdrawiam,
    Stanisław Wokulski.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stanisław Wokulski Zobacz post
    Witam.
    Jest to brednia ludzi chorych psychicznie, którzy powinni się leczyć. Tak samo jak homoseksualizm. Wmawiają sobie coś przez długi okres czasu, a później staje się to rzeczywistością. Wystarczy tylko racjonalne podejście do życia i takie rzeczy nie mają miejsca. Wiem, że Stanisław Wokulski nie wyznawał tej ideologii jednak ja muszę ją tutaj z wielkim bólem przytoczyć. Kiedyś były inne czasy, było mniej środków masowego przekazu i mniej informacji na takie tematy dostawało się do opinii publicznej.

    PS. Myślałem, że naszła Cię refleksja po Bożym Narodzeniu, że ludzie wyglądają jak chorzy psychicznie, gdy całe dnie spędzają na zakupach. Tzw. konsumpcyjne święta.

    Pozdrawiam,
    Stanisław Wokulski.
    OO KURRWAAA WOKULSKI

    wez ogarnij niektorych kolesiow z forum bo prezentujo niski poziom wiedzy

Podobne wątki

  1. Wymiennicy, a raczej ich brak...
    By Pierwszy Boonek in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 19-11-2014, 14:24
  2. Choroba [wasze sposoby]
    By Iron Killer in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni Post / Autor: 28-12-2012, 15:44
  3. Odpowiedzi: 65
    Ostatni Post / Autor: 23-10-2010, 12:11
  4. Elvanica - UWAGA! NOWY WIRUS (CHOROBA)
    By czesiulek in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 22-11-2007, 07:06

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •