User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 20 z 28

Wątek: Informacje

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 024
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Informacje

    Dzisiaj wprowadziliśmy na serwer nowe funkcjonalności, które zostaną użyte w najbliższym update. Między innymi poprawiliśmy zasięg NPC Archeologist. Również pracujemy nad nowymi efektami magicznymi do nowych zaklęć w nadchodzącym update.
    Informujemy też, że w dniu dzisiejszym do Ekipy dołączyła nowa osoba - Nostromo. Życzymy powodzenia na stanowisku oraz owocnej współpracy!


    Pozdrawiamy i życzymy dużo exp'a!
    Ekipa APO
    Ostatnio edytowane przez Rinson : 28-06-2015 o 14:03

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo ładne zmiany, sam testowałem czary i powiem szczerze, że nigdzie indziej takich funkcji nie ma. Naprawdę warto poczekać!

    Jak wrócę z wakacji to mam nadzieje, że Ahmed i inne aktualizacje zostaną dodane!

    Powodzenia życze!

  3. #3
    Veni, vidi, vici #2015 #2016 Arab's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 908
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co z mainem ? Bo wiecie, ze jest jeszcze taka wyspa?

  4. #4
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    619
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    APO w 2007 r - 500 osób online, 4 GMów, 2 Senior Tutorów, 2 moderatorów.
    APO w 2015 r - 40 osób online, 10 GMów, 15 Senior Tutorów, 1 Tutor, 3 Super Moderatorów, 2 moderatorów.

    Zajebista robota ekipo APO, trzymajcie tak dalej

  5. #5
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ciekawe. Czy Mortiis wie o tym Nostramo?? )

  6. #6
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 024
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Week Zobacz post
    APO w 2015 r - 40 osób online, 10 GMów, 15 Senior Tutorów, 1 Tutor, 3 Super Moderatorów, 2 moderatorów.
    Czekam na listę tych 10 osób z pozycją GM (przypominam, że mam na myśli osoby, które są w Ekipie a nie te, które były), 15 nicków Senior Tutorów i nicki dwóch moderatorów.

    Cytat Napisał Prextonbdg Zobacz post
    Ciekawe. Czy Mortiis wie o tym Nostramo?? )
    Pewnie nie, skoro sam przyznał mu pozycję.

  7. #7
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    619
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Czekam na listę tych 10 osób z pozycją GM (przypominam, że mam na myśli osoby, które są w Ekipie a nie te, które były), 15 nicków Senior Tutorów i nicki dwóch moderatorów.

    Pewnie nie, skoro sam przyznał mu pozycję.
    Chyba nie wyczułeś odrobiny ironii w tym co napisałem, co nie znaczy, że i tak Was jest od zajebania i tak jak Azbest napisał w swoim temacie, każdy gracz powinien mieć swojego GM'a i moderatora.

    PS. wiele się nie pomyliłem z GM'ami, jest Was 9, a w grze (z tego co zauważyłem po liście osób zbanowanych) widać tylko Aziela

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Posty
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie podoba mi się nowy opiekun game-chatu, strasznie ogranicza mój potencjał. Przestałem czuć się swobodnie

    Co do tego screena to niezła beka jeżeli zostanie to wprowadzone na rookgard dla użytku graczy. Nie dość, że jest tam rasowy mini mainland to jeszcze biegaliby z ue XD

    Liczę, że dotrzecie do Squida albo nie, niechaj ktoś przejmie syf, który zostawił i ogarnie jego wspaniałe i kreatywne misje - chyba każdy z Was boi się tego tykać z wiadomych powodów... Jakkolwiek co z mainem drogi Rinsonie?
    Ostatnio edytowane przez errthang_purp : 29-06-2015 o 23:44

  9. #9
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    676
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kiedyś olewali rooka i zajmowali się mainem, teraz na odwrót, dobra taktyka . Dobrze, że coś się zaczyna dziać, bo wchodzę dosyć często na forum i myślałem, że kolejnego newsa doczekam w 2020 roku. Plus dla ekipy, pozdro
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajnie, że jest nowa osoba. Może nie będzie stronnicza? A kiedy dodacie to ani3 na które czekamy już rok? Trochę nuda na apo jak nie ma questów itp ;/


    $niżej

    już 5 lat sellam ten domek nołnejmie i będę go sellał kolejne 10 lat
    Ostatnio edytowane przez Hokage : 06-07-2015 o 14:06

  11. #11
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Fajnie, że jest nowa osoba. Może nie będzie stronnicza? A kiedy dodacie to ani3 na które czekamy już rok? Trochę nuda na apo jak nie ma questów itp ;/
    Nudne to jest sprzedawanie domku nad Piratem od roku

    Typowy gracz - wszędzie widzi problem Robią, źle - nie robią, jeszcze gorzej

  12. #12
    Veni, vidi, vici #2015 #2016 Arab's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 908
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Petruss Zobacz post
    Typowy gracz - wszędzie widzi problem Robią, źle - nie robią, jeszcze gorzej
    Nie, nie widzi wszędzie problemu, załóżmy OTS quest 2 - zrobili fajny, długi quest, który się ciekawie robi.

    Misje u Ahmeda - Żenada. Nawet po zmianie tych misji i zmniejszeniu ilosci przedmiotów jest jedną wielką porażka tzn. zrobione na odpierdol aby pozbyć się pytań "kiedy update" idź zbieraj banany, zbieraj dsm, zbieraj k axe, zbieraj fire swordy etc. po co takie cos? Wykonywanie tych misji jest nudne jak oglądanie tego samego filmu codziennie.

    Misje !quest ile one już są 4 lata? i nadal jest ich 76 a miało być 100 jeszcze po wykonaniu tych 76 pisze, że niebawem pojawią się kolejne heheheheheh

    ANI III - misje u piratów? Ciekawe, prawdę mówiąc podobały mi się , nie były nudne, ale co dalej? Po zabiciu ostatniego Bossa dostaniemy Ani token, ale do czego on nam jest potrzebny, skoro już rok ~ nic się z tym nie robi, a tymczasem na rooku wprowadzają quest za questem, naprawiają zbugowane tp czy cos tam, nie wiem dokładnie.

    #Week
    Chyba, że ten Tutor będzie potrafił "pomóc" zrobić update, jakąs mape czy chociażby podsuwał pomysły na dalsze działania. Ale wątpię, że cokolwiek takiego będzie potrafił zrobić bo z tego co ostatnio widziałem, to było xxx osób zmutowanych na 160 minut za byle słowo, ale pomijając ten fakt, skoro obecnej ekipie nie chce się tym zajmować, niech przyjmą kogos nie od banowania/mutowania, ale osobę która wprowadzi cos sensownego, zajmie się chociażby w jakims stopniu update/mapa ( nie tylko jedną wyspą - Rook ) czymkolwiek bo naprawdę do banowania można zatrudnić jak to napisałes "własnego psa"

    Ps. myslę, że ktos się wypowie na ten temat ( nie mam na mysli glupich odzywek typu: Nie podoba się? nie graj, lub - Nie wiesz nic w tym temacie, więc się nie wypowiadaj, albo CAŁY CZAS COS ROBIMY bo sory ale tego od dłuższego czasu nie widać)
    Ostatnio edytowane przez Arab : 06-07-2015 o 20:30

  13. #13
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    619
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Scuv Zobacz post
    Nie, nie widzi wszędzie problemu, załóżmy OTS quest 2 - zrobili fajny, długi quest, który się ciekawie robi.

    Misje u Ahmeda - Żenada. Nawet po zmianie tych misji i zmniejszeniu ilosci przedmiotów jest jedną wielką porażka tzn. zrobione na odpierdol aby pozbyć się pytań "kiedy update" idź zbieraj banany, zbieraj dsm, zbieraj k axe, zbieraj fire swordy etc. po co takie cos? Wykonywanie tych misji jest nudne jak oglądanie tego samego filmu codziennie.

    Misje !quest ile one już są 4 lata? i nadal jest ich 76 a miało być 100 jeszcze po wykonaniu tych 76 pisze, że niebawem pojawią się kolejne heheheheheh

    ANI III - misje u piratów? Ciekawe, prawdę mówiąc podobały mi się , nie były nudne, ale co dalej? Po zabiciu ostatniego Bossa dostaniemy Ani token, ale do czego on nam jest potrzebny, skoro już rok ~ nic się z tym nie robi, a tym czasem na rooku wprowadzają quest za questem, naprawiają zbugowane tp czy cos tam, nie wiem dokładnie.
    Najśmieszniejsze jest to, że dali tutora jakiemuś kolesiowi co podobno sprzedawał pacc'eza kcc, ale co im z tego tutora?
    Jaką On będzie tam pełnił rolę w tej 15 osobowej ekipie?
    Będzie banował rozumiem?
    Tylko, że banować to nawet mój pies by potrafił się nauczyć.
    Zamiast dodać kogoś, kto pomógłby w robieniu upa, to dają byle gównowi pozycję, żeby tylko był, bo z pozycją fajniej.

  14. #14
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Scuv Zobacz post
    Chyba, że ten Tutor będzie potrafił "pomóc" zrobić update, jakąs mape czy chociażby podsuwał pomysły na dalsze działania. Ale wątpię, że cokolwiek takiego będzie potrafił zrobić bo z tego co ostatnio widziałem, to było xxx osób zmutowanych na 160 minut za byle słowo, ale pomijając ten fakt, skoro obecnej ekipie nie chce się tym zajmować, niech przyjmą kogos nie od banowania/mutowania, ale osobę która wprowadzi cos sensownego, zajmie się chociażby w jakims stopniu update/mapa ( nie tylko jedną wyspą - Rook ) czymkolwiek bo naprawdę do banowania można zatrudnić jak to napisałes "własnego psa"
    Tylko, że na tym serwie nikt nie chce przyjąć pomocy. Znam parę osób które mają łeb na karku i potrafią coś sensownego wymyślić. Sam kiedyś zaproponowałem, że mogę oddać kawałek mapy którą stworzyłem z nudów. (idealnie nadawałby się pod resp nowych potworów dla profesji magicznych) Nic poza tym nie chciałem oprócz śmiesznego tutorka na test serwie bo sam chciałem sprawdzić jak to wszystko wygląda w praktyce, co można poprawić, zmienić etc. Nawet jak wysłałem ssy pewnemu adminowi napisał mi, że mu się to podoba ale nie przekaże tego dalej bo nie poświęca kilku godzin aby szukać ukrytych przedmiotów które dodałem na 99.9% XD Tak więc oni sami mają na to wszystko wyjebane.

    Cytat Napisał Splaxor Zobacz post
    No właśnie i o to chodzi. Oni potrzebują kogoś zaufanego i jak dla mnie wszyscy, którzy są zaufani, i potrafią robić mapy są już w ekipie od takich zadań. Gracze chcą pomóc, ale taka mapa będzie musiała być sprawdzania i na jedno wyjdzie czy trzeba będzie zrobić ją od podstaw czy sprawdzić czy jest coś ukryte.
    Tylko zauważ to, że ta 'zaufana' osoba ma kilkukrotnie większe szanse aby ukryć dane przedmioty XD Bo przecież jej nie będą sprawdzać. Nikt tutaj nie docenia inicjatywy innych graczy którzy z własnej woli chcieliby pomóc.

    Zresztą nie ogarniam jak ***** przez 3 tygodnie nie można poświęcić godziny czasu aby podmienić pliki w silniku gdzie wszystko jest gotowe...
    Ostatnio edytowane przez Goatee : 06-07-2015 o 17:13
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  15. #15
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goatee Zobacz post
    napisał mi, że mu się to podoba ale nie przekaże tego dalej bo nie poświęca kilku godzin aby szukać ukrytych przedmiotów które dodałem na 99.9%
    No właśnie i o to chodzi. Oni potrzebują kogoś zaufanego i jak dla mnie wszyscy, którzy są zaufani, i potrafią robić mapy są już w ekipie od takich zadań. Gracze chcą pomóc, ale taka mapa będzie musiała być sprawdzania i na jedno wyjdzie czy trzeba będzie zrobić ją od podstaw czy sprawdzić czy jest coś ukryte.

    Inna sprawa, że coraz mniej czasu poświęcają na serwer bo sami wiedzą, że nie da się przywrócić dawnej ilości graczy. Nie mam na myśli tutaj 300-500 osób online bo to jest nie do osiągnięcia, ale przynajmniej te 100.

    Mamy wakacje, a w tej chwili na serwerze jest 30 osób (jak zaczynałem pisać post było 23 graczy). Ekipo jakich argumentów potrzebujecie, aby przywrócić serwerowi dawną świetność?

    Cytat Napisał Goatee Zobacz post
    Tylko zauważ to, że ta 'zaufana' osoba ma kilkukrotnie większe szanse aby ukryć dane przedmioty XD Bo przecież jej nie będą sprawdzać. Nikt tutaj nie docenia inicjatywy innych graczy którzy z własnej woli chcieliby pomóc.
    Tylko, że te osoby są tak zaufane, że nie zrobią czegoś takiego. Taki Tygrys czy Rinson są na tyle długo tutaj, że nie ma opcji, aby odwalili takie coś.

    Cytat Napisał Goatee Zobacz post
    Zresztą nie ogarniam jak ***** przez 3 tygodnie nie można poświęcić godziny czasu aby podmienić pliki w silniku gdzie wszystko jest gotowe...
    Tu się zgadzam z Tobą. Są osoby, które czekają na aktualizację swoich dodatków do domku i są na teście, ale "nie ma czasu", aby wgrać plik na główny serwer.
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 06-07-2015 o 17:24

  16. #16
    Średnio zaawansowany wicu's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2015
    Miasto
    -
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goatee Zobacz post
    Nawet jak wysłałem ssy pewnemu adminowi napisał mi, że mu się to podoba ale nie przekaże tego dalej bo nie poświęca kilku godzin aby szukać ukrytych przedmiotów które dodałem na 99.9% XD Tak więc oni sami mają na to wszystko wyjebane.
    tacy pro programiści, a nie mogli napisać jakiegoś skryptu, co by przeszukał mapę pod kątem itemów, które można przesunąć XD

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Posty
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Scuv Zobacz post
    Misje u Ahmeda - Żenada. Nawet po zmianie tych misji i zmniejszeniu ilosci przedmiotów jest jedną wielką porażka tzn. zrobione na odpierdol aby pozbyć się pytań "kiedy update" idź zbieraj banany, zbieraj dsm, zbieraj k axe, zbieraj fire swordy etc. po co takie cos? Wykonywanie tych misji jest nudne jak oglądanie tego samego filmu codziennie.
    Osobiście byłbym w stanie przeboleć te denne misje gdyby były one w 100% skończone, a zamiast 100 mamy 51

    @off
    Ej, patrzcie! Pewnego wieczoru poświęciłem godzinę czasu na te cacko bo zwyczajnie mi się nudziło, oto efekt:








    I proszę więcej nie pisać, że ktoś nie ma czasu bo mu prywatne życie ucieka...

    PS
    Picassem map editora to ja nie jestem bo to raczej hobby, którego nie pielęgnuje...

Podobne wątki

  1. Informacje cd.
    By Mc Maciek in forum Nowości
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni Post / Autor: 02-02-2010, 12:28
  2. Informacje cd.
    By Mortiis in forum Nowości
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni Post / Autor: 01-02-2010, 18:19
  3. Informacje
    By Mortiis in forum Nowości
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni Post / Autor: 21-01-2010, 19:17
  4. informacje o paladynie :)
    By J@zz in forum Pytania
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 30-06-2008, 18:44

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •