User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Wątek: sala ''event point''

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie sala ''event point''

    dziendoberek

    chcialbym zapytac sie dlaczego w sali eventowej od dluzszego juz czasu nie ma zadnych itemow na wymiane za punkty z eventow pvp(!epoints)

    podzielcie sie swoimi opiniami na ten temat

    napiszcie jakie itemy chcielibyscie tam zobaczyc w przyszlosci(ceny tez moga byc)

    sam mam ponad 10k punktow i nie mam co z nimi zrobic bo teleporty, ktore moge kupic sa chujowe lekko mowiac

    ogolnie uwazam, ze gdyby itemy sie tam pojawily wiecej ludzi braloby udzial w eventach bo teraz jest kurde zenua i czasami nie ma z kim walczyc, a i tak dostaje sie 500pkt + lvl

    oczywiscie trzeba wypromowac takie dodatki na stronie glownej i na forum wraz z rozpiska itemow i cenami

    dzienki

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Posty
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie ma items, bo wszystkie wykorzystane. A przecież gm/god nie będzie tworzył items specjalnie do tego bo to jest bez sensu. Skądś trzeba brać te itemy.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przedmioty (losowe) powinny same się pojawiać co jakiś czas, np. dwa tygodnie, tydzień, miesiąc (losowo).. Wtedy, kto pierwszy ten lepszy.

    Wy się martwicie przedmiotami, których nie ma, a co z Rookgardem?
    Gdzie w ogóle jakieś nagrody za punkty eventowe albo jakaś opcja, dzięki której będziemy mogli je zdobyć?

  4. #4
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Masz możliwość wykupienia teleportów - to powinno wystarczyć. Co do przedmiotów to akurat nietrafiony pomysł - jedna osoba z dużą ilością punktów wejdzie i wykupi wszystko. Jak dla mnie słabe. Chyba, żeby ustalić, że każdy może sobie kupić powiedzmy za określoną ilość event pointsów przedmioty, które tam będą się znajdować. Oczywiście na różne przedmioty różne przedziały poziomowe.

  5. #5
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Teleporty to już dużo jest co do itemow to moim zdaniem były one zdecydowanie za dobre tam mogą dodać ale takie coś jak np sapphire set, klapy, Golden Bolt jakiś kapok może hota i m mące/axe

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Polać zarexowi i koledze z góry

    Zwiększyc cenę (ilosc e points) bo mozna sie ustawic niezle za te smieszne e points... Albo
    jak pisze czarodziej zmienić itemki na takie jakie wymienił + fajnym pomysłem by było dodanie pacc runki

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Masz możliwość wykupienia teleportów - to powinno wystarczyć. Co do przedmiotów to akurat nietrafiony pomysł - jedna osoba z dużą ilością punktów wejdzie i wykupi wszystko. Jak dla mnie słabe. Chyba, żeby ustalić, że każdy może sobie kupić powiedzmy za określoną ilość event pointsów przedmioty, które tam będą się znajdować. Oczywiście na różne przedmioty różne przedziały poziomowe.

    Dokladnie, przedzial lv albo wcale - ja to bym wgl poczekal z wprowadzaniem tam jakichs itemow poniewaz w przyszlosci mozna tam dodac jakis shit potrzebny na nowy quest np :]

Podobne wątki

  1. Event point
    By Pierwszy Boonek in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 03-10-2014, 15:20
  2. Event Point Island
    By Sendox in forum Bugi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 15-08-2014, 09:32
  3. Event of springtime and Halloween event
    By VixenPasja in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni Post / Autor: 02-02-2013, 20:00
  4. Power Point.
    By .Storm. in forum Sprzęt komputerowy i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 28-02-2010, 12:28
  5. Power Point
    By MerUnia in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 26-03-2009, 17:52

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •