User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Wątek: Administracja i wolny przeplyw informacji z dzialow dla ludzi z ranga

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Administracja i wolny przeplyw informacji z dzialow dla ludzi z ranga

    Witam, jak to jest, ze ja, piszac zgloszenie w dziale przeznaczonym tylko i wylacznie dla administracji po dziesieciu minutach od jego napisania dostaje info, ze na filmiku chuja widac od osoby, ktora zglaszalem? Mam na mysli sytuacje, w ktorej nagralem i zglosilem Nemiksa, ktory uzywal exiva push oraz auto manasa. Po ok. 10min od napisania tematu widze go spinajacego sie do mnie, ze on bana nie dostanie no bo na filmikach nic nie widac, a ten Vegeta to biegal sobie na skos obok niego... Skad on mogl o tym wiedziec skoro dzial, w ktorym napisalem temat jest DLA ADMINISTRACJI? Czekam na teorie uzytkownikow oraz jakas sensowna odpowiedz ''administracji'', elo.



    @nizej
    Nie zostales poinformowany o tym, ze nagrywam jakiekolwiek video, a tym bardziej nie otrzymales go ode mnie zatem skad mogles wiedziec czy faktycznie ''nie widac ciebie bocacego'' albo czy ''vegeta biegal wokol ciebie na skos'' - odpowiedz mi na to
    Kazda bardziej ogarnieta osoba zauwazy, ze na nagraniu widac jak Vegeta jest pushowany z wysoka szybkoscia, a nie da sie tego powtorzyc klawiatura numeryczna. Wasza linia obrony zostala obalona, przykro mi.

    @Okej
    Pokaz mi palcem gdzie tam napisalem, ze boce? Ja jedyne co tam widze to to, ze dostales ode mnie wytyczne jak ustawic ms zeby push byl efektywny... Moze jestem slepy?

    Cytat Napisał Assault Zobacz post
    Nie od dziś wiadomo, że Zii Baba to idiota, sam używa pusha, manasa, speedhacka. Też nagrałem ciebie i Axela, wstawiłem filmik w zgłoszeniach, po 15 minutach nie było tematu bo jakiś idiota usuwa tematy.
    Opanuj sie troche i przestan mi ublizac juz w pierwszym zdaniu... Pokaz mi jak boce bo poki co twoim jedynym argumentem sa te wypociny, a ja na poparcie swojej tezy zamiescilem dwa filmy.
    Cytat Napisał Assault Zobacz post
    Ty tak serio? Przecież napisałem, ze filmiki wstawilem do tematu i zostaly usuniete, co za matoł


    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    "NIgdy nie dostanie bana za pusha bo nigdy tego nie udowodnisz" słowa pewnego administratora. ELO
    Napisz ktorego administratora bo gdybac w ten sposob kazdy moze, a jak poleci nick to juz ktos moze sie do tego odwolac
    Poza tym na nagraniu widac jeszcze manasowanie sie i pisanie w jednym czasie.
    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Ty każdemu możesz?
    Moj drogi, a czy debatujemy na temat mojego ublizania osobom postronnym czy o zgloszeniu, ktore wyplynelo z dzialu administracji i ''fejkowego filmiku i braku dowodow''?

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Wybacz Zii, ale pierwszy to Ty powinieneś dostać bana, za rozsyłanie pusha/wskazówek jak go poprawić/używać. Niestety, o tym już nie pomyślałeś, prawda? Dopiero później powinni się zająć osobami, które rzeczywiście go używają
    Jeszcze raz zaznaczam ustawienie ms. Nikogo nie zmuszalem, ani nie namawialem. Poza tym zalecam trzymac sie glownego tematu.

    Cytat Napisał Okey Zobacz post
    ##edit 3, jednak jest
    dobra koniec pajacowania w twoim wykonaniu - pochwaliłeś się na daszku, że napisałeś zgłoszenie a tak wyszło, że mam inva do domku Nivelato który jest przy daszku, biedaku intelektualny, pozdrawiam!
    Zatem, haha... Po raz kolejny, skad wiedziales co nagralo sie na moim dowodzie przeciwko tobie?
    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    No dobrze, nie zmuszałeś i nie namawiałeś, ale pierw rozsyłałeś tego pusha każdemu, a teraz płaczesz? XDDD Wracamy po części do tematu głównego(przecież napisałeś wyraźnie, że push i automanas), poczytaj ze zrozumieniem co napisałeś XD
    Dlaczego mialbym plakac skoro dobrze wiem, ze dzieki mnie ma tego pusha? Przeciez on byl swiadom, ze jezeli ktos go zlapie na uzywaniu tego i podpierdoli, konsekwencje otrzyma on - bo ja przeciez nie bocilem. Wiec o co chodzi bo ***** nie rozumiem?
    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Teraz jeszcze płaczesz o to, że on wiedział o Twoim nagraniu - nie od dziś wiadomo, że każdy szuka sposobu na to, żeby ktoś dostał bana, zresztą Daniel Ci wszystko wyjaśnił skąd wiedział, więc skończ ten płacz i mam nadzieję, że zostaniesz ukarany odpowiednio.
    Nie wyjasnil mi wszystkiego - nie mial mozliwosci wiedziec co znajduje sie na nagraniu, a wiedzial doskonale bo od pierwszej chwili kiedy mi o tym powiedzial bronil sie z calych sil. Co do karania mnie to mozesz miec taka nadzieje, ale nim ja zostane ukarany winien zostac ukarany Nemiks, dziekuje i dobranoc.
    btw. jezeli juz chcesz kar za takie przewinienia to moze zaczniemy od Bleyna i jego kbota?

    Dodam jeszcze tylko, ze jezeli bedzie taka mozliwosc i checi moge nakierowac administracje, jakie kroki poczynic by ten push stal sie bezuzytycznym? Cala reszta ''pseudo pushy'', ktore byly w posiadaniu Zarexa i jego kolegow tez stana sie bezuzyteczne, aby takie czasy nastaly wystarczy 10 minut na znalezienie kodu i edycje go.

    Cytat Napisał Natsu Zobacz post
    ty zii powinieneś dostać bana za udostępnianie pusha wszystkim a potem płakać ze ludzie pushuja?
    Ludzie widzacy w tym temacie placz, prosze was! Wyjasnijcie mi dlaczego mialbym plakac? Przeciez na nagraniach widac, ze ''moj'' push sie sprawdza wiec moge byc z siebie dumny, a nie uzalac sie nad soba jak wiekszosc z was robi Jestem dumny ze swojego produktu bo nigdy na apo nie bylo czegos takiego, no dobra Fiszek ma to samo od kilku lat, a teraz macie to wy - boty takie same jak ja, hipokryci. Nagralem go bo mialem taka ochote i to wszystko. Rownie dobrze moglem nagrac kogos innego, ale to on byl pierwsza osoba, ktora wpadla w obiektyw.
    Ostatnio edytowane przez djakon : 15-11-2015 o 02:03

  2. #2
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Skoro piszesz mi "haha nagrywam" to się nie dziw, że wiem o zgłoszeniu. [??]
    Ty jesteś upośledzony, czy tylko udajesz? XD Jeszcze z Vegetą odjebaliście taką manianę z tym nagraniem, że szokłem normalnie - biegać w okół mnie i nagrać filmik po czym wrzucić go, że mam pusha? XDDDDDD Nie no śmiechłem haha Ogarnij sobie mózg - polecam fajna sprawa, a potem twórz teorie spiskowe bez dowodów i fejkowymi filmikami, pozdrawiam!

    #edit
    nasza linia obrony? XD żeby się bronić muszę mieć przed czym, a takie marne prowokacje to możesz sashy powciskać, ale nie mi - synu XD

    ps. nie zostałem poinformowany? ok XDD

    #edit 2 i ostatni
    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    Pokaz mi jak boce
    nie musi bo sam się do tego przyznałeś idioto
    Cytat Napisał djakon Zobacz post


    ##edit 3, jednak jest
    dobra koniec pajacowania w twoim wykonaniu - pochwaliłeś się na daszku, że napisałeś zgłoszenie a tak wyszło, że mam inva do domku Nivelato który jest przy daszku, biedaku intelektualny, pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Okey : 14-11-2015 o 23:36
    nie ma bo ukradli -_-

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie od dziś wiadomo, że Zii Baba to idiota, sam używa pusha, manasa, speedhacka. Też nagrałem ciebie i Axela, wstawiłem filmik w zgłoszeniach, po 15 minutach nie było tematu bo jakiś idiota usuwa tematy.

    Opanuj sie troche i przestan mi ublizac juz w pierwszym zdaniu... Pokaz mi jak boce bo poki co twoim jedynym argumentem sa te wypociny, a ja na poparcie swojej tezy zamiescilem dwa filmy.
    Ty tak serio? Przecież napisałem, ze filmiki wstawilem do tematu i zostaly usuniete, co za matoł

    Ps. Dzieki twojemu podpisowi dowiedzialem sie skad sie wziales
    Ostatnio edytowane przez Assault : 14-11-2015 o 23:32

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja pierdole jak można zgłaszać kogoś ze ma pusha, sh i auto manasa jak samemu się to ma. Ja już tu was nie ogarniam. "NIgdy nie dostanie bana za pusha bo nigdy tego nie udowodnisz" słowa pewnego administratora. ELO

    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    =przestan mi ublizac =.
    Ty każdemu możesz?

    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    bo ja przeciez nie bocilem.
    DOBRE XDDDDDDDDDDDD

    Cytat Napisał Franek Pall Zobacz post
    Co do Nemiksa/Goku to jest on na tyle mało inteligentny "
    Rozjebałeś mnie typie hahaha. Sam pushasz botem jak nie wiem więc po co ty się tu wypowiadasz?
    Ostatnio edytowane przez Hokage : 15-11-2015 o 08:17

  5. #5
    Średnio zaawansowany Assasin <!<'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Już się spotkałem wcześniej kilkakrotnie, kiedy to nemiks pisał jakie to ma znajomości w ekipie. Dzisiejsza administracja to zwykli gracze, przekłada sie to na klimat APO strasznie. Mortiis, Santano mam nadzieję że kiedyś gm to będzie gm który nie patrzy na znajomości.
    Nie miałeś pusha? nie ośmieszaj się, pewnie nie dostaniesz bana ze względu na znajomości

  6. #6
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wybacz Zii, ale pierwszy to Ty powinieneś dostać bana, za rozsyłanie pusha/wskazówek jak go poprawić/używać. Niestety, o tym już nie pomyślałeś, prawda? Dopiero później powinni się zająć osobami, które rzeczywiście go używają

    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    Jeszcze raz zaznaczam ustawienie ms. Nikogo nie zmuszalem, ani nie namawialem. Poza tym zalecam trzymac sie glownego tematu.


    No dobrze, nie zmuszałeś i nie namawiałeś, ale pierw rozsyłałeś tego pusha każdemu, a teraz płaczesz? XDDD Wracamy po części do tematu głównego(przecież napisałeś wyraźnie, że push i automanas), poczytaj ze zrozumieniem co napisałeś XD Teraz jeszcze płaczesz o to, że on wiedział o Twoim nagraniu - nie od dziś wiadomo, że każdy szuka sposobu na to, żeby ktoś dostał bana, zresztą Daniel Ci wszystko wyjaśnił skąd wiedział, więc skończ ten płacz i mam nadzieję, że zostaniesz ukarany odpowiednio.

    @down
    Cytat Napisał Franek Pall Zobacz post
    Informacje z owego działu wypływają już od jakiegoś czasu..
    Sam jakiś czas temu napisałem zgłoszenie, że Skocio posiada dwa domki co jest niezgodne z regulaminem i bang! chwile po dodaniu zgłoszenia Skocio pisze mi ze jestem p**** konfidentem i robi nową postać więc nic po moim zgłoszeniu.. Niedługo po tym przyznaje się, że to Yagami na kanale ts poinformował go o tym, że ja zawiadomiłem administracje o jego występku.
    Będzie tak dalej, bo "koledzy" xD To samo śmieszne jest usuwanie tematów w zgłoszeniach na niektóre osoby - najlepiej usunąć temat, bo ktoś doniósł na waszego kolegę? XDDDD
    Ostatnio edytowane przez Sokol from West : 15-11-2015 o 00:12

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Miasto
    Z Twoich koszmarów ;>
    Posty
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Informacje z owego działu wypływają już od jakiegoś czasu..
    Sam jakiś czas temu napisałem zgłoszenie, że Skocio posiada dwa domki co jest niezgodne z regulaminem i bang! chwile po dodaniu zgłoszenia Skocio pisze mi ze jestem p**** konfidentem i robi nową postać więc nic po moim zgłoszeniu.. Niedługo po tym przyznaje się, że to Yagami na kanale ts poinformował go o tym, że ja zawiadomiłem administracje o jego występku.

    Co do Nemiksa/Goku to jest on na tyle mało inteligentny, że ciągle jawnie przyznaje się do znajomości z GM'ami. Ostatnio np. twierdził, iż nagrał mnie kiedy bocę i wysłał nagranie Bleynowi na gg, na co- jak twierdzi Goku- Bleyn odpowiedział, że rano zobaczy filmik i mnie zbanuje, zbanowałby nie oglądając filmiku ale nie chce żebym potem przez tydzień mu "płakał"

  8. #8
    Łowca postów Natsu's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    212
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ale z tego co wiem to o merranusie tez wypuścili dane o pacc runach jesli mnie pamieć nie myli nawet ktoś podał jego dane prywatne wiec nie dziwi mnei cos takiego ale akurat w tej sytuacji to ty zii powinieneś dostać bana za udostępnianie pusha wszystkim a potem płakać ze ludzie pushuja? i ich nagrywać śmieszne to

    @Yagami
    Dane Merranusa znał tylko i wyłącznie Santano.
    Gracze poznali jego dane po tym jak żalił się na fanpage'u APO na fb.
    Ostatnio edytowane przez Yagami : 15-11-2015 o 10:35

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ej ale ty mu dałeś wytyczne do ustawienia to ty też powinieneś otrzymać bana

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    myślisz ze pewien "Niemiec" pozwolił by na zbanowanie swojego ziomka?
    szczerze wątpię...
    tutaj bany dostaje się za to kim sie jest dla GMa a nie za boty ;-)
    wielokrotnie pisałem zgłoszenia z camem jak Goku/Pih/Nemiks mnie lub innych wyzywał i wszystkie tematy zostały usunięte z prędkością światła.

    @Yagami
    Widocznie nieprawidłowo dodajesz zgłoszenia lub ktoś uzna, że nie da się udowodnić bota danym nagraniem.
    Nie każde nagranie oznacza bana.

    Temat zamykam, bo sprawa wyjaśniona.
    Ostatnio edytowane przez Yagami : 15-11-2015 o 10:39

Podobne wątki

  1. Lagi, kicki, debugi, zero informacji...
    By Plendil in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 13-11-2014, 17:16
  2. Troch? informacji..
    By Santano in forum Nowości
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni Post / Autor: 09-08-2009, 23:03
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 28-09-2008, 19:05

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •