User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za umożliwieniem dowodu na naszą winę?

Głosujących
52. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    39 75.00%
  • Nie, ponieważ..

    13 25.00%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 26 z 26

Wątek: Dowody w odwołaniach.

  1. #21
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Jeżeli ja dałem bana (a ostatnio przyznaję ich mało), to zawsze pisałem, np.
    "było zgłoszenie, że używałeś botów, sprawdziłem i faktycznie bociłeś to dostałeś bana". Nie każdy w Ekipie odpisuje tak samo:
    Moim zdaniem każdy w Ekipie powinien odpisywać tak jak Ty, a nie nic nie odpisuje, co jest żałosne. Jebnął bana komuś i koniec tematu, bez jakiegoś uzasadnienia XD

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Akceptowałeś regulamin? Jak tak to "włącz mózg, jeśli posiadasz coś takiego."
    Akceptowałem jakiś śmieszny regulamin, który interpretujecie tak jak Wam się to podoba(nie jeden raz już to pokazaliście).

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    A po co ktoś z teamu ma Cię oszukiwać z banem i ryzykować tzw. "free banem"? Każda osoba równa rangą lub wyższą może poprosić o dowód i co jak nagle się okaże, że dowodu nie ma?
    Jeżeli dane nagranie nie zawiera treści przeznaczonych tylko dla Ekipy to możemy pokazać - owszem. Co do napisania za co ban, gdzie i kiedy to nie widzę żadnego problemu, aby tak pisać.
    Tak jak pisałem wyżej - zacznijcie pisać gdzie i kiedy jak to określiłeś, znacznie to ułatwi niektóre sprawy(jeśli chodzi o bany), bo może dla Ciebie to nie jest problemem, a dla innych w ekipie jest jak widać.

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Czytając Wasze posty zastanawia mnie jedno...
    Akceptowaliście pewne zasady w regulaminie związane z odwołaniami. Dodatkowo macie wyszczególnione co powinien dany temat w dziale odwołań zawierać:
    http://www.forum.toproste.pl/announcement.php?f=49
    A już kompletnie nie mogę zrozumieć Waszej burzy wokół zdania:
    Mogę =/= muszę, robię to. Mogę nie oznacza muszę ani nie oznacza, że robię. Mogę - mam takie prawo, ale nie muszę z niego korzystać. Przedstawiliśmy Wam pewne zasady, zaakceptowaliście je (w 90% pewnie nawet nie czytając) a teraz wielkie halo, bo nie czytaliście co akceptujecie. Ciekawe czy umowę na kredyt, sprzedaż domu, auta itp. też podpiszecie bez czytania, chociaż pewnie część tak by zrobiła.
    Marny przykład z tym:
    Ciekawe czy umowę na kredyt, sprzedaż domu, auta itp. też podpiszecie bez czytania, chociaż pewnie część tak by zrobiła.
    Nie porównuj jakiś umów z rl do jakiegoś regulaminu tibijskiego serwera, bo to jest śmieszne.

    Ktoś dostał bana, to chyba ma prawo dowiedzieć się kiedy, gdzie i z jakiej sytuacji wynikł ten ban, a nie ktoś mu pisze, że "takie są zasady w ekipie bla bla bla". Przecież nikt od Was nie wymaga od razu nagrania lub nicku osoby która zgłosiła, a podstawowych informacji, a to chyba nie jest problem. Jeżeli ktoś za każdym razem takie coś odpisuje, bo mu się nie chce odpisać na zgłoszenie, to po cholerę taka osoba jest w ekipie?
    Wystarczy napisać:
    "Dostaliśmy zgłoszenie od jednego z graczy na Ciebie, zrobiłeś xxx w miejscu xxx, dnia xxx. Sprawdziłem, osoba banująca Cię miała racje z tym, że nałożyła na Ciebie bana na xxx czasu, po uprzednim obejrzeniu przeze mnie nagrania"
    Ostatnio edytowane przez Sokol from West : 24-11-2015 o 21:22

  2. #22
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 023
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Akceptowałem jakiś śmieszny regulamin, który interpretujecie tak jak Wam się to podoba(nie jeden raz już to pokazaliście).
    Moim zdaniem punkt związany z odwołaniami i dowodami jest na tyle jasny, że istnieje tylko jedna jego interpretacja.
    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Nie porównuj jakiś umów z rl do jakiegoś regulaminu tibijskiego serwera, bo to jest śmieszne.
    Czemu mam nie porównywać? Akceptując regulamin w pewnym sensie zawierasz z nami umowę. Skoro tutaj ciężko niektórym przeczytać regulamin tylko od razu cisną checkboxa i przycisk "Dalej", to w realnym życiu podsunąłbym kartkę, powiedział "podpisz tutaj" i niektórzy bez czytania by podpisali. No ale jeżeli byś coś zaakceptował/podpisał i poniósłbyś poważniejsze konsekwencje to wtedy byś zaczął czytać co podpisujesz/akceptujesz.
    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Ktoś dostał bana, to chyba ma prawo dowiedzieć się kiedy, gdzie i z jakiej sytuacji wynikł ten ban, a nie ktoś mu pisze, że "takie są zasady w ekipie bla bla bla". Przecież nikt od Was nie wymaga od razu nagrania lub nicku osoby która zgłosiła, a podstawowych informacji, a to chyba nie jest problem.
    Zgadzam się. Ale też uciążliwe jest, jak osoba chce zobaczyć nagranie, a my nie możemy go jej pokazać, później jest spam w zgłoszeniu "pokaż nagranie albo ban za free", a dalej na forum/w grze jest "a no bo on za free banuje", "nie rób tak bo zaraz on cie zbanuje".

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Zgadzam się. Ale też uciążliwe jest, jak osoba chce zobaczyć nagranie, a my nie możemy go jej pokazać, później jest spam w zgłoszeniu "pokaż nagranie albo ban za free", a dalej na forum/w grze jest "a no bo on za free banuje", "nie rób tak bo zaraz on cie zbanuje".
    Jaki powód jest, aby takowego nagrania na pokazać? Myślę, że nie ma żadnego powodu, tylko specjalnie tak piszecie. Jeżeli dalej tak będziecie podchodzili do sedna sprawy, to nie dziwcie się, że ludzie negatywnie was i wasze argumenty odbierają. Pokazać dowód oraz opisać dokładnie co popełniliśmy i po sprawie, a nie jakieś tajemnice. Aaa i nie porównuj realnego życia do tego wirtualnego - tutaj w grze.


    #t
    Ponad 75% głosów jest na tak. Będziecie pokazywać i pisać dowody czy dalej będziecie bawili się w kotka i myszkę? Czekam z góry na odpowiedź i można zamknąć temat, bo robi się spam, a tak odpowiadać sobie to możemy do usranej śmierci. Ty myślisz, że masz racje, my myślimy, że to my mamy racje, więc raczej się nie dogadamy.


    @down

    Oczywiście wszystkie Twoje słowa to brednie. Po co tak bezczelnie kłamiesz? Nie znasz sprawy, a komentujesz, weź chłopie leki i się ogarnij w końcu. O_o
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 25-11-2015 o 11:14

  4. #24
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pierwszy Boonek Zobacz post
    <wypociny boonka>
    Ile razy miałeś bana za boty? Podlicz ze wszystkich postaci, na których dostałeś bana. Nie wstydzisz się bezczelnie kłamać, że nie używałeś bota? W sumie czego można spodziewać się po typku, który rozpowszechniał nagie zdjęcia swojej tibijskiej dziewczyny.

    #topic

    Oczywiście sonda została ustawiona w taki sposób, żebyśmy nie mogli zobaczyć kto jak zagłosował. Ze względu na to, że ludzie oddawali głosy z kilku kont na forum.

    Prawda jest taka, że złamałeś regulamin i zostałeś za to ukarany. Przeszkadzałeś ekipie bić creatora, lurowałeś, więc poniosłeś tego konsekwencje. Czego jeszcze nie rozumiesz?

    W odwołaniu zawsze otrzymasz informację na temat tego za co dostałeś bana i sam najlepiej powinieneś wiedzieć o co chodzi.

    W związku z kolejnym zamieszczonym filmikiem, na którym ewidentnie widać jak łamiesz regulamin (przez Adasika) również zwracam się z prośbą o przedłużenie ci bana.


    Zrozum wreszcie, że jeśli ktoś nagrywa na kogoś filmik to może nie chce się ujawniać, a swoje zgłoszenie traktuje jako anonimowe. W odwołaniu możesz prosić o wyrażenie opinii przez innego GM'a. Jeśli wypowiedział się drugi GM, a ty podważasz również jego opinię, powinieneś zostać ukarany za nieznajomość regulaminu.

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Oczywiście wszystkie Twoje słowa to brednie. Po co tak bezczelnie kłamiesz? Nie znasz sprawy, a komentujesz, weź chłopie leki i się ogarnij w końcu. O_o
    Hipokryto. Ja leki? Ty jakiś spalacz tłuszcz, np. FAT BURNERS.
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 26-11-2015 o 13:00

  5. #25
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Idąc tokiem rozumowania Rinsona - zbanujmy wszystkich, a odbanujemy tych którzy mają dowody na swoją niewinność. Według jego zdania, każdy jest winien a musi udowodnić swoją niewinność, nie wiem - może ze mną jest coś nie tak, ale czy nie powinno być na odwrót? Nam graczom każecie udowadniać wszystko nagraniami, kiedy sami mając większe obowiązki od nas macie na to wyjebane i trzeba się prosić o unbana na forum (często trwa to nawet do 24h, lub nawet więcej), więc kiedy dostałem DARMOWEGO bana, musiałem czekać jeden dzień aby mi go zdjęto - ale rekompensaty nie dostałem - sugerujesz, że taka sytuacja jest fair? Więc wydaje mi się, że okazanie dowodów na rzekomą winę zbanowanego to niewiele a może wtedy połowa bezsensownych banów nie miałaby miejsca? No i też łatwo napisać "dostałeś bana za nagranie", gdzie potem się okazuje, że żadnego nagrania nie było, co nie Bleyn? : D
    nie ma bo ukradli -_-

  6. #26
    VIP Voltan's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Posty
    2 684
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście propozycja odrzucona, zdarzają się wyjątki od reguły i czasem jest możliwe udostępnienie chociażby poszczególnych materiałów, lecz przede wszystkim chodzi o anonimowość zgłoszeń przez co nie możemy udostępniać większości dowodów, pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. CSI: Niezbite Dowody
    By Lady Knighter in forum Pytania
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 10-05-2010, 16:55
  2. Kto? zbanowany -dowody?
    By Ktoś II in forum Strona / Forum / Konto
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni Post / Autor: 15-02-2009, 12:06

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •