User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 37

Wątek: Równi i równiejsi - kolejna kpina!

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Równi i równiejsi - kolejna kpina!

    Ostatni temat, w którym Yagami napisał:

    Cytat Napisał Yagami Zobacz post
    Sprawa będzie wyjaśniona w ekipie.
    Prawdopodobnie już została wyjaśniona, więc MY - TAK, MY GRACZE chcemy wiedzieć do czego doszliście, dlaczego skróciliście/ odbanowaliście niektóre osoby z tej trójki osób, które zostały ukarane za używanie botów.

    No spoko, ban Broxa był kontrowersyjny, dlatego mogliśmy się mylić, iż on używał jakichś botów, rozumiem. Ale Zarexoholik? Przecież perfidnie widać, że używa bota na wkładanie poprzez hotkeya energy ringa. 90% osób o tym wie, widać to na filmie, więc dlaczego tylko ban na 2-3 dni? Kpina!
    Powinien dostać bana na co najmniej 2 tygodnie (14 dni). Czy znajomość w Administracji (Ekipie APO OTS) tak wpływa na wasze decyzje? Inni dostają bana na dwa tygodnie, a on na 48 godzin? Haha.
    Zaraz się okaże, że jutro zostanie od banowany gracz o nicku Bart, który używał, używa i pewnie będzie używał botów, tak jak cała reszta tej bandy z gildii Jihad. Perfidnie widać dwa szybkie magic walle (dla ślepych, polecam puścić sobie film w zwolnionym tempie).

    I co, za takie wykroczenia zdejmujecie bany? Haha, jakim prawem.

    Kolejna sprawa. Ferrum przyznał te bany owym osobom, więc dlaczego nawet z nim o tym nie porozmawialiście? Wsypał Jihad to co? Już wyjebane w niego, chociaż że jest tutaj Gamemasterem? Również tej sytuacji nie rozumiem. Skąd znam takie info? Nieważne, zachowam to dla siebie.

    Zaraz się postaracie, aby wyleciał z Ekipy, co?


    Dla mnie jest to kpina i przez takie sytuacje ludzie odchodzą z Waszego OTSa. Nie dziwcie się później jakie nastawienie gracze mają do waszej osoby.


    Proszę nie usuwać/ zamykać tematu, ponieważ będę robił kolejne.


    @down

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Irytuje mnie Twój roszczeniowy, bardzo pretensjonalny ton każdej wypowiedzi.
    Czymś to musi być spowodowane, nie sądzisz? Owszem, nie jestem święty, lecz inni również mają coś na sumieniu.
    Santano: chodzi mi o ton każdej wypowiedzi, nie tylko tutaj.
    Jak przerobisz jakąkolwiek moją wiadomość w tym poście, to dostaniesz delete. I proszę o pisanie nowych postów, bo tak się wygodniej odpisuje i czyta.


    Dlaczego mam coś przekręcać? Delete straszysz? Śmieszne, serio. Znowu ktoś Ci makaron na uszy nałożył i napisał, że przekręcam czyjeś zdanie? :<

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Irytuje mnie Twoje pisanie w imieniu ogółu, kiedy większość osób się z Tobą nie zgadza.
    Ja nic na to nie poradzę, że Cie to irytuje. Ja mam inne informacje co do większości osób, odnośnie niektórych spraw.

    Większość? Pewnie KaZeK, Demenetor, Rinson, Bleyn, Yagami (mogę się mylić), nieważne.
    Większość z którymi rozmawiałem, w tym osoby spoza ekipy.

    No chciałbym znać te osoby, ale pewnie chcą być anonimowi, lecz wiadomo, że wszyscy nie poprą mojego zdania.

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Irytuje mnie też ta hipokryzja, bo w momencie, w którym ja byłem osądzany o faworyzowanie Ciebie, mimo że prawie Cię nie znam - nie było to problemem... a teraz wszyscy jesteśmy źli, bo ktoś został odbanowany.
    Nie o to chodzi. Każdy wie co to są za osoby, że rozmawiają z niektórymi członkami z Ekipy po xx godzin prawie codziennie, więc mamy prawo pisać o jakiejś faworyzacji, nie sądzisz?

    Jeśli sądzisz, że rozmowa jest powodem do oskarżeń o faworyzowanie, to to bardzo dziwny pogląd. Macie prawo pisać wszystko pokazując dowody. Póki co wszystkie okazały się nieprawdziwe.

    Pisanie/ rozmawianie z członkami z Ekipy, chodzenie na różne quest, na "bójki" w grze i tak dalej nie są powodem do oskarżania o faworyzowanie? No to chyba Ty serio nie wiesz co tutaj się dzieje na serwerze.

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Irytuje mnie również fakt, że w pełnym pretensjonalności poście na samym końcu robisz z siebie pana i władcę i grozisz zakładaniem kolejnych tematów, spamem, de facto łamaniem regulaminu.

    Nie robię z siebie żadnego Pana. Nieraz moje tematy były usuwane, zamykane więc nie chciałbym tego po raz kolejny zobaczyć. Uwierz, że sporo osób chce się dowiedzieć jakiejkolwiek informacji odnośnie tej sprawy.

    To jest typowe. Dochodzi do sytuacji, że ja boję się oddać postać komuś, kto nie logował pół roku, bo zaraz zostanę oskarżony o coś. Ludziom za bardzo zależy na tym, żeby innym było źle, mimo że wszystko co staramy się robić jest dla dobra graczy.

    Nie prawda, ludzie dostrzegają te dobre jak i te złe rzeczy.

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Irytuje mnie bardzo szukanie wszędzie teorii spiskowych, wyolbrzymiania i próby przewidywania skutków danych działań.
    Większość osób widzi różne teorie spiskowe pomiędzy niektórymi członkami z Ekipy, a graczami. Więc coś w tym musi być.

    Teorie spiskowe są tylko teoriami spiskowymi do czasu przedstawienia jasnych dowodów.

    Mało było dowodów?

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Ale masz prawo mnie irytować, jesteś klientem, użytkownikiem, nie mogę Ci nic powiedzieć, mimo, że część ekipy obrażasz do tego stopnia, że momentami trudno się im opanować.
    No tak, od razu każdego obrażam.. Bez przesadyzmu Santano.

    Właśnie, tu Twoja nadinterpretacja. Nie każdego, tylko "część ekipy".

    Gdybym ostro po nich jeździł/ wyzywał to już dawno nie byłoby mnie na tym koncie, uwierz.

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Tak samo, jak znasz termin każdego Update, tak, jak już parę dni temu zapowiedziałeś, że Update strony będzie "na dniach", tak samo, jak teraz mówisz, że skądś masz jakieś informacje i nie powiesz skąd - nie, nie masz racji, wymyślasz terminy i fakty, żeby inni sobie coś pomyśleli.
    Ja udaje, że mam dostęp do jakichś danych? Pierwsze słyszę. Może przedstawisz mi jakieś dowody Twojego oskarżenia? To, że mam/ miałem dostęp do Test Serwera nie oznacza, że każdemu to pisałem. No może raz, dwa razy napisałem to komuś, ale bez przesadyzmu. Ktoś z Ekipy APO również pisał, że mam tam dostęp i to publicznie.
    Update strony będzie na "dniach", jest to tzn. serwerowy dowcip. Każdemu wiadomo, że sporo na serwerze się działo.. Przekraczanie deadline i tak dalej, dlatego dużo osób pisze, że jakaś nowość będzie "na dniach, na tygodniach, itp.", rozumiesz?
    Skąd mam informacje? SAM MI TO FERRUM NAPISAŁ. COŚ W TYM MUSI BYĆ, CO?

    No właśnie rzekomo bardzo się tym chwaliłeś. Wiem to również od osób spoza ekipy.
    Skoro Ci to Ferrum napisał, to czemu nie chciałeś o tym mówić? Jeśli korespondencja w sprawie powodów zdjęcia i przyznania bana między użytkownikiem a Gamemasterem ma być niejawna, to czemu my mamy Ci się tłumaczyć z powodów unbana?
    Był temat na forum, gdzie prowadziliśmy dyskusję na temat tego bana. Masz złe informacje.


    No ja również różne rzeczy słyszałem o mnie, o Tobie i nawet o Mortiisie. Uwierz, że we wszystko nie wierze kto co mi pisze.
    A po co pisać skąd wiem ową informacje? Co kogo to interesuje. Ty mnie o to właśnie zapytałeś, więc Ci odpowiedziałem.
    Mi nie musisz się tłumaczyć, a prawie całemu SERWEROWI, który jest ciekawy, który nie jest zadowolony z waszej decyzji.
    Ja
    Kontaktowali się z tobą odnośnie banów dla nich>?
    Ferrum
    nie

    Tyle w temacie. Sorry Ferrum, ale musiałem to napisać, bo zaraz ktoś coś napisze, że wymyślam.


    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Tyle prywaty, za którą przepraszam, teraz do rzeczy.
    Nie musisz przepraszać. Cieszy mnie to, ze się wypowiedziałeś w tym temacie, doceniam.

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Część banów została zdjęta, gdyż zdecydowana większość osób w ekipie uznała, iż nie było powodu przyznania owych kar.
    Ja podjąłem tą decyzję, bo mimo że sam się nie znam, przyjmuję statystyczną przewagę kilku osób nad jedną w kwestii obiektywności opinii.
    Jaka część? Bleyn, Rinson, Yagami? Nie wypowiem się na ten temat, bo zaraz ktoś mnie oskarży o wprowadzanie graczy w błąd. KAŻDY NA SERWERZE WIE, ŻE YAGAMI/ BLEYN TRZYMA ZE SWOIMI (GILDIĄ JIHAD, A W TYM owymi TRZEMA GRACZAMI, którzy zostali ukarani).

    Każdy to też ja. Ja nie wiem. Stwierdzenie nieprawdziwe. Co kończy dowód.

    "Każdy".

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Pragnę również zauważyć, że to, że Ty nie potrafisz czegoś zrobić, nie znaczy, że jest to niemożliwe. Jeśli sądzisz, że nie jest możliwe prawie jednoczesne wykonanie dwóch akcji w grze, weź pod uwagę, że gdzieś po świecie chodzi Japończyk, który w tym samym czasie zrobi cztery takie akcje.
    To też jest niemożliwe.
    Marne porównanie, nie tylko ja tak myślę, ale mniejsza..

    Nie ma tutaj porównania. Zresztą ocenienie poziomu marności czegoś bez podania przyczyny jest naprawdę bezsensowne.
    Ale dam lepsze. Wejdź sobie w jakieś testy/rankingi użycia i celności myszki. Sprawdź swoje wyniki i porównaj z najlepszymi.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 09-12-2015 o 02:28

  2. #2
    VIP
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1 022
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam.
    Irytuje mnie Twój roszczeniowy, bardzo pretensjonalny ton każdej wypowiedzi.
    Irytuje mnie Twoje pisanie w imieniu ogółu, kiedy większość osób się z Tobą nie zgadza.
    Irytuje mnie też ta hipokryzja, bo w momencie, w którym ja byłem osądzany o faworyzowanie Ciebie, mimo że prawie Cię nie znam - nie było to problemem... a teraz wszyscy jesteśmy źli, bo ktoś został odbanowany.
    Irytuje mnie również fakt, że w pełnym pretensjonalności poście na samym końcu robisz z siebie pana i władcę i grozisz zakładaniem kolejnych tematów, spamem, de facto łamaniem regulaminu.
    Irytuje mnie bardzo szukanie wszędzie teorii spiskowych, wyolbrzymiania i próby przewidywania skutków danych działań.

    Ale masz prawo mnie irytować, jesteś klientem, użytkownikiem, nie mogę Ci nic powiedzieć, mimo, że część ekipy obrażasz do tego stopnia, że momentami trudno się im opanować. Jednak muszę tutaj niestety wyrazić swoje zdanie i powiedzieć Ci, że udawanie kogoś, kto ma dostęp do wszelkich danych jest żałosne. Tak samo, jak znasz termin każdego Update, tak, jak już parę dni temu zapowiedziałeś, że Update strony będzie "na dniach", tak samo, jak teraz mówisz, że skądś masz jakieś informacje i nie powiesz skąd - nie, nie masz racji, wymyślasz terminy i fakty, żeby inni sobie coś pomyśleli.

    Tyle prywaty, za którą przepraszam, teraz do rzeczy.

    Część banów została zdjęta, gdyż zdecydowana większość osób w ekipie uznała, iż nie było powodu przyznania owych kar.
    Ja podjąłem tą decyzję, bo mimo że sam się nie znam, przyjmuję statystyczną przewagę kilku osób nad jedną w kwestii obiektywności opinii.

    Pragnę również zauważyć, że to, że Ty nie potrafisz czegoś zrobić, nie znaczy, że jest to niemożliwe. Jeśli sądzisz, że nie jest możliwe prawie jednoczesne wykonanie dwóch akcji w grze, weź pod uwagę, że gdzieś po świecie chodzi Japończyk, który w tym samym czasie zrobi cztery takie akcje.
    To też jest niemożliwe.

    Jeszcze, co do oskarżeń o stronniczość. Nie znam zbanowanych, może poza Broxem, z którym mam kontakt taki jaki miałem swego czasu z Tobą - pomagał mi w testach.

    Bany zdejmujemy takim prawem, że mamy prawo podjąć taką akcję, jaką uznamy za słuszną, aby wyegzekwować regulamin. Podjęliśmy.
    Ostatnio edytowane przez Santano : 09-12-2015 o 01:29

  3. #3
    Zaawansowany Tirell's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Santano
    Albo masz totalnie ten serwerek w dupie i tylko wprowadzasz nowe upy albo traktujesz te marne 80 osób jak debili(wiem że gra po 100 ale reszta to ekipa studenta Z).

    Przeciez odrazu widac ze gildia Jihad gra tutaj na specjalnych prawach.

    Od dawna tu nie gram ,tylko czasem przeglądam forum.
    Dziwne że zawsze jakies prywatne najazdy, szybciej zdejmowane bany, albo w ogole nie banowanie za boty dotyczy szajki pana Z. XD
    Kazdy kto gra albo gral tu przez dłuższy czas wie ze faworyzujecie tych pajaców.
    Tzn flac z tym drugim cpunem bleynem, bo reszta administracji ma wyjee bane w to co sie tutaj dzieje.

  4. #4
    VIP
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1 022
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Panie Forumowy Inspektorze do spraw Równości,
    Wasz prywatny najazd to było postawienie na arenie, na której nie dostaje się expa jednego potwora osobie, która testowała dla mnie różne rzeczy. Wy macie bardzo dużą skłonność do atakowania, nie znając faktów. Ja wszystko analizuję, sprawdzam logi GMów, wiem co się dzieje. Ale oczywiście Ty wiesz lepiej.

    A co do banów i niebanowania - nie zauważyłem, może dlatego, że nie znam się na botach.

  5. #5
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Część banów została zdjęta, gdyż zdecydowana większość osób w ekipie uznała, iż nie było powodu przyznania owych kar.
    Ja podjąłem tą decyzję, bo mimo że sam się nie znam, przyjmuję statystyczną przewagę kilku osób nad jedną w kwestii obiektywności opinii.
    Wybacz, ale mnie rozbawiłeś w tym momencie. Nie od dnia dzisiejszego wiadomo, ze zarówno Flac(Yagami), jak i ten śmieszny Bleyn(Sciex) są powiązani z gildią Jihad. Dziwny przypadek, że ich bany są usuwane po kilku dniach, a zgłoszenia na nich usuwane, prawda? Tematy zakładane w dziale zgłoszenia na każdego z tej gildii są dziwnym trafem omijane lub w ogóle usuwane. Może otwórz oczy, przejrzyj tematy z przed miesiąca, dwóch(dział opinie i krytyka) i zobacz czy przypadkiem ktoś tu czegoś za przeproszeniem nie odpierdala, bo to co tutaj się dzieje ostatnim czasem, to jest parodia/cyrk(jak to określił Adasik).

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Bany zdejmujemy takim prawem, że mamy prawo podjąć taką akcję, jaką uznamy za słuszną, aby wyegzekwować regulamin. Podjęliśmy.
    Podjęliście wspólnie, gdzie dwóch gm'ów jest powiązanych z gildią Jihad i wiadomo, że zawsze będą ich bronić Nie wiem, Ty tego nie widzisz wszystkiego, że coś tu jednak jest nie tak? Zobacz ile ostatnim czasem pojawia się tematów ze skargami np. na Bleyn'a. Od kiedy nikt poza tą dwójką się nie zajmuje utrzymaniem porządku na tym serwerze, to dzieją się tu fajne cuda, bo niektórzy myślą, że im wszystko wolno. Wiedziałem, że unbany polecą, bo skoro w ekipie jest dwóch gm'ów powiązanych z tymi osobami, to o czym my tu piszemy? To już się robi śmieszne.

    Załączę jeszcze jeden filmik. Rozumiem, że takie zachowanie jak było na tym filmiku i to co dana osoba(gm) zrobiła, było ok? Mam nadzieję, że sprawdzisz logi i czy w tym czasie był na postaci Gm'a, bo sorry, ale jeżeli ma takie prawa, że może sobie ustawić auto sio i w tym czasie odpisywać na raporty, to może w ogóle usuńcie punkt o zakazie używania botów?



    Skoro GM może używać botów, to dlaczego zwykli gracze nie mogą?

    Uwierz Santano, doceniam to co robisz dla serwera(chodzi o up'y), ale poza tym nie masz bladego pojęcia co tu się ostatnim czasem odpierdala, a poleganie na dwójce śmiesznych gm'ów, którzy są jak napisałem wyżej - powiązani z tymi osobami jest dla mnie śmieszne.

    @down
    Wiem, że nie dostanie bana, tylko takie zachowanie jest niedopuszczalne. Innych kara za boty, a sam ich używa? (na 99% auto sio), ten 1% mogło być tak jak napisałeś.
    Ostatnio edytowane przez Sokol from West : 09-12-2015 o 02:09

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Załączę jeszcze jeden filmik. Rozumiem, że takie zachowanie jak było na tym filmiku i to co dana osoba(gm) zrobiła, było ok? Mam nadzieję, że sprawdzisz logi i czy w tym czasie był na postaci Gm'a, bo sorry, ale jeżeli ma takie prawa, że może sobie ustawić auto sio i w tym czasie odpisywać na raporty, to może w ogóle usuńcie punkt o zakazie używania botów?



    Skoro GM może używać botów, to dlaczego zwykli gracze nie mogą?

    Uwierz Santano, doceniam to co robisz dla serwera(chodzi o up'y), ale poza tym nie masz bladego pojęcia co tu się ostatnim czasem odpierdala, a poleganie na dwójce śmiesznych gm'ów, którzy są jak napisałem wyżej - powiązani z tymi osobami jest dla mnie śmieszne.
    Brawo Sokół. Jednakże myślę iż pokazanie tego filmiku nic Ci nie da, bo tak samo jak w poprzednich przypadkach nie ma bota. Po prostu Flac siedział przed kompem i robił sobie z was jaja...

    Oczywiście żartuje.

  7. #7
    VIP
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1 022
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Filmik jest podejrzany, przyznam, jednak Flac w danej chwili nie był online na postaci GMa.
    Nie chcę tutaj też niczego domniemywać, ale nie sądzę, żeby ktokolwiek obyty z grą, a tym bardziej znający aktualną sytuację i konflikty był idiotą do tego stopnia, żeby zostawiać postać na automatycznym leczeniu w City. A tym bardziej członek ekipy.

    Jednak mimo wszystko poproszę Flaca o wypowiedź w tym temacie, bo nie wiem, trudno mi to ocenić. Może miał bota, może Was trollował.

    Od tej pory zapewniam, że każda osoba z ekipy przyłapana na użyciu bota zostanie bezwzględnie zdegradowana.

    @Edit
    Podobno Flac ma filmik z tego zajścia. Oby wrzucił.
    Ostatnio edytowane przez Santano : 09-12-2015 o 02:25

  8. #8
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Filmik jest podejrzany, przyznam, jednak Flac w danej chwili nie był online na postaci GMa.
    Nie chcę tutaj też niczego domniemywać, ale nie sądzę, żeby ktokolwiek obyty z grą, a tym bardziej znający aktualną sytuację i konflikty był idiotą do tego stopnia, żeby zostawiać postać na automatycznym leczeniu w City. A tym bardziej członek ekipy.

    Jednak mimo wszystko poproszę Flaca o wypowiedź w tym temacie, bo nie wiem, trudno mi to ocenić. Może miał bota, może Was trollował.

    Od tej pory zapewniam, że każda osoba z ekipy przyłapana na użyciu bota zostanie bezwzględnie zdegradowana.
    Fajnie wiedzieć, że sprawdziłeś czy dana osoba nie była na drugiej postaci. Fakt, masz rację, że mógł nas "trollować", ale również mógł ustawić bota i odejść od kompa(nie od dziś wiadomo, że inni go fragują).

    Najzabawniejsze jest tylko to, że przeanalizowałeś nagrania na temat botów z osobami mającymi posadę i są powiązane z normalnymi graczami z tej jednej gildii. Dla mnie jest to śmieszne, bo przecież nie od dziś wiadomo, że swój swojego broni na tym serwerze

    Wybacz, ale jak dla mnie osoba posiadająca posadę, nie powinna grać normalną postacią(chyba, że jedynie w celu sprawdzania różnych rzeczy i nic poza tym). Widzisz jakie akcje potem wychodzą i tym bardziej posadę nie powinny mieć, aż dwie osoby powiązane z jakąś gildią. Był sam Flac, było ok, nie było jakiś akcji - wrócił Bleyn i nagle tyle skarg i jakieś akcje co chwile, to chyba nie jest normalne?
    Ostatnio edytowane przez Sokol from West : 09-12-2015 o 02:34

  9. #9
    VIP
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1 022
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przeanalizowałem, bo wydało mi się dziwne, że przy bardzo małym czasie online średnia poziomów ostatnich czterech banów Ferruma wyniosła około 3,5k i uznałem, że decyzje mogą być zbyt pochopne.

    A co do drugiego - masz rację. Ale prawo nie działa wstecz i w sumie postaram się zatroszczyć, żeby kolejne osoby w ekipie nie posiadały prywatnych postaci.

    Ale postaw się też na naszym miejscu:
    - nikt nie banuje - "samowolka, jest źle",
    - są ludzie, którzy mało grali - "nie znają się, jest źle",
    - są ludzie, którzy dużo spędzili na APO - "faworyzują znajomych, jest źle",
    - regulamin jest przestrzegany bardzo restrykcyjnie - "nikt nie będzie grał, jest źle",
    - stosujemy dużo upomnień - "a ja go zgłosiłem i nie dostał bana, jest źle",
    - my, jako admini, zajmujemy się Update i nie pilnujemy za bardzo gry - "GMowie robią co chcą, jest źle",
    - my, jako admini, zaczynamy poświęcać czas na sprawdzanie, co robią GMowie i na ewentualne weryfikowanie ich decyzji, jak w tym przypadku - "faworyzujecie jakąś gildię, jest źle".

    Nic, tylko się powiesić.

  10. #10
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Przeanalizowałem, bo wydało mi się dziwne, że przy bardzo małym czasie online średnia poziomów ostatnich czterech banów Ferruma wyniosła około 3,5k i uznałem, że decyzje mogą być zbyt pochopne.
    Spoko, rozumiem. Tylko to wygląda niestety tak jak napisałem.

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    A co do drugiego - masz rację. Ale prawo nie działa wstecz i w sumie postaram się zatroszczyć, żeby kolejne osoby w ekipie nie posiadały prywatnych postaci.
    Mam taką nadzieję, że więcej taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Tak jak napisałem Ci wyżej - niech posiada jedną postać, ale może jej używać jedynie do testów i niczego więcej. Albo gra normalnie, albo zajmuję się serwerem

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Ale postaw się też na naszym miejscu:
    - nikt nie banuje - "samowolka, jest źle",
    - są ludzie, którzy mało grali - "nie znają się, jest źle",
    - są ludzie, którzy dużo spędzili na APO - "faworyzują znajomych, jest źle",
    - regulamin jest przestrzegany bardzo restrykcyjnie - "nikt nie będzie grał, jest źle",
    - stosujemy dużo upomnień - "a ja go zgłosiłem i nie dostał bana, jest źle",
    - my, jako admini, zajmujemy się Update i nie pilnujemy za bardzo gry - "GMowie robią co chcą, jest źle",
    - my, jako admini, zaczynamy poświęcać czas na sprawdzanie, co robią GMowie i na ewentualne weryfikowanie ich decyzji, jak w tym przypadku - "faworyzujecie jakąś gildię, jest źle".
    Nic, tylko się powiesić.
    Wiesz, akurat Flac świetnie się wywiązywał ze swoich obowiązków i świetnie sobie dawał radę samemu. Co do regulaminu - ile było sytuacji, że ktoś go interpretował inaczej? Bardzo dużo. Nie raz powstawał temat na forum. Co do upomnień - nie wiem jak to jest, nie otrzymuje takiego czegoś nawet, a jeśli się kogoś zgłasza, to trzeba mieć świadomość, że ta osoba nie zawsze otrzyma bana Jeśli chodzi o faworyzowanie już Ci to tłumaczyłem

  11. #11
    VIP
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1 022
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bleyn raz przegiął przy najeździe, nie powtórzyło się to, poza tym nie mam dowodów, żeby robił coś jeszcze.
    Nie wiem, kto jeszcze Wam przeszkadza.

    Skoro jest tyle domniemań, teorii spiskowych, itd., to dajcie jeden stuprocentowy dowód, na którego podstawie będę mógł stwierdzić, że ktoś, kto jest w ekipie się do tego nie nadaje.
    Zrobię czystki i będzie ok.

    Prywatny najazd? Tyle o tym mówicie.
    Napiszcie tylko kto i kiedy - wszystko bez problemu do sprawdzenia. Wtedy od razu ktoś poleci.

  12. #12
    Master Atom! Adasik's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 419
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hahahahha, wstałem do pracy i z uśmiechem wychodzę z domu!
    Wiedziałem, że będzie płacz!
    Kpiną jest fakt, że gość niedawno wrócił na posadę GMa po długiej przerwie, bo tak jak napisał w pożegnaniu-nie mial czasu na grę. Wrócił, nałożył bany i uciekł na parę dni, a ludzie nie mieli jak się odwołać-stracili 3 dni gry, w które mogli poexpic, wygrać event, zarobić trochę kasy itp. Teraz okazuje się, że bany były niesłuszne. Nie może skończyć się tak, że przeprosiby wystarczą! Jeśli rzekomo gracze bocili/oszukiwali-dostali bana. On oszukuje i banuje za darmo-też powinien zostać zdegradowany lub ponieść jakieś srogie konsekwencje. Kto graczom zrekompensuje stracony czas za niesłusznego bana? Jeszcze jedna kwestia banów. Zarex i Bart widzieli filmiki na siebie, bo je rozsyłano. Broz dostal bana za nie wiadomo co, bo zdaje się, że nie mógł się doprosić o dowody. My gramy tu tyle lat i wiemy jak to wszystko działa, że ludzie są banowani za popełnione przewinienia, ale teraz nasuwa się pytanie: co ma pomyśleć nowy gracz, który gra parę dni i dostaje bana za darmo? Pewnie nawet nie wie, że serwer posiada swoje forun i tam można się odwoływać. Ma czekać na unbana, tak? To jeżeli tak to ma działać to w życiu nie przytrzymacie tu graczy. Ja grając w cs jak dostałem bana na jakimś serwie to już automatycznie szukałem kolejnego. Takie bany nie mają mieć prawa przyznawania.

    #nowy GM
    Ja sprzedam postać i mogę zostać GMem, nie ma problemu.
    Drugą opcją jest danie GMa Zarexowi on też się z nikim nie lubi więc nie byłby stronniczy.
    Trzecią opcją jeat Sasha, bo on zna terminu updateów

    @down
    Niech sobie zbiera doświadczenie na innych serwerach-spoko. Jestem ciekaw, na których aerwerach jest taki sam/zbliżony system pvp jak tu.
    Nic nikomu się na ubzdurało. Ludzie mają ochotę pograć w wolnych chwilach i nikt bez powodu nie powinien im w tym przeszkadzać. Pewnie byłbyś zadowolony jakbyś od twojego ulubionego Bleyna dostał bana na parę dni, ten by znikł i nikt by ci nie wyjaśnił tej sprawy. Conajmniej śmieszne było wasze jaranie się tymi banami, rozsyłanie jaki to mikołajkowy prezent im załatwiliście, a teraz rozkręcacie płacz o unbany.

    Nie wiem o jakim stworzeniu tematu piszesz. Kto stworzył jakiś temat?
    W wolnych chwilach gram bez botów, nie płaczę o bany, bo nie jestem zbanowany z prostych przyczyn-jestem czysty i uczciwy.
    Ostatnio edytowane przez Adasik : 09-12-2015 o 06:53

  13. #13
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Nie wiem, kto jeszcze Wam przeszkadza.

    Skoro jest tyle domniemań, teorii spiskowych, itd., to dajcie jeden stuprocentowy dowód, na którego podstawie będę mógł stwierdzić, że ktoś, kto jest w ekipie się do tego nie nadaje.
    Zrobię czystki i będzie ok.
    Nam nikt nie przeszkadza, tylko niektóre osoby sobie za dużo pozwalają i uważają, że skoro nie było Ciebie i Mortiis'a, to mogły robić sobie co się im podoba...

    Cytat Napisał Adasik Zobacz post
    Hahahahha, wstałem do pracy i z uśmiechem wychodzę z domu!
    Wiedziałem, że będzie płacz!
    Kpiną jest fakt, że gość niedawno wrócił na posadę GMa po długiej przerwie, bo tak jak napisał w pożegnaniu-nie mial czasu na grę. Wrócił, nałożył bany i uciekł na parę dni, a ludzie nie mieli jak się odwołać-stracili 3 dni gry, w które mogli poexpic, wygrać event, zarobić trochę kasy itp. Teraz okazuje się, że bany były niesłuszne. Nie może skończyć się tak, że przeprosiby wystarczą! Jeśli rzekomo gracze bocili-dostali bana. On oszukuje i banije za darmo-też powinien zostać zdegradowany lub ponieść jakieś srogie.konsekwencje.
    To są Twoje teorie i tych śmiesznych osób z Zarexem na czele. Najwięcej to Wy płakaliście, że ktoś śmiał ich zbanować i zrobiła to osoba, która nie siedzi na serwerze tyle co Bleyn czy Flac. Kolejne wasze teorie, że bany niesłuszne, że jak to osoba z takim "doświadczeniem" na apo mogła Was zbanować. Zadam pytanie, czy Apo to jedyny serwer i czy tylko na nim ludzie używają botów? No chyba nie, więc doświadczenie i znajomość botów można nabyć również na innych serwerach. Skoro takie bany niesłuszne, to może wytłumaczysz to, że Bart dalej ma bana? :/ Ferrum nie ma za co przepraszać, to Wam się coś jak zawsze ubzdurało :/ Taka jest niestety prawda, a Wy nie możecie się z nią pogodzić Nie pisz o kimś, że ktoś oszukuje, skoro sam jesteś oszustem? Wybacz, ale te bany nie były za darmo, jak pisałem wyżej - poczuliście się urażeni, bo ktoś śmiał Was zbanować po takim długim czasie

    [Dementor]
    Wybacz, ale podczas naszej dzisiejszej rozmowy w grze sam stwierdziłeś, że mój ban był niesłuszny i wiedziałeś, że będzie unban.



    Cytat Napisał Adasik Zobacz post
    @down
    Niech sobie zbiera doświadczenie na innych serwerach-spoko. Jestem ciekaw, na których aerwerach jest taki sam/zbliżony system pvp jak tu.
    Nic nikomu się na ubzdurało. Ludzie mają ochotę pograć w wolnych chwilach i nikt bez powodu nie powinien im w tym przeszkadzać. Pewnie byłbyś zadowolony jakbyś od twojego ulubionego Bleyna dostał bana na parę dni, ten by znikł i nikt by ci nie wyjaśnił tej sprawy. Conajmniej śmieszne było wasze jaranie się tymi banami, rozsyłanie jaki to mikołajkowy prezent im załatwiliście, a teraz rozkręcacie płacz o unbany.
    Jesteś komiczny, serio Wiesz, nie wiem czy bym był, bo taka sytuacja nie miała(poza jedynym banem za obraźliwe) i nie będzie miała miejsca, kumasz? Sorry, ja nie jestem autorem tematu, napisałem "swoje zdanie", a nie tak jak piszesz "płacz". Sami stworzyliście temat po banach, też mogę go nazwać płaczem, dobrze? Jaranie? Typie, miałem taką z Was wszystkich masę śmiechu, tak bardzo, że sobie tego nie wyobrażasz nawet Nie wspomnę o tych wszystkich innych ludziach, bo chyba byliście bardzo zdziwieni, że ktoś śmiał Was zbanować? Skoro grasz w wolnych chwilach, to chociaż graj uczciwie, a nie logując się do gry masz włączone boty(a potem piszesz takie głupoty i "płaczesz", że Ty chcesz w wolnych chwilach pograć, a ktoś dał Ci bana) i nie wypominaj komuś, że ktoś jest oszustem, jak sam nim jesteś
    Ostatnio edytowane przez Dementor : 09-12-2015 o 15:53

  14. #14
    Gaduła Xayn : )'s Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Miasto
    Giżycko
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem dzieje sie jak w sejmie, "komercja" + znajomości robią swoje, jak tylko dowiedziałem się że dostali bany, od razu wiedziałem że maksymalnie po 74h przynajmniej 2 z 3 bedzię biegać po city i kontynuować swoje "dzieło".
    Traktujcie wszystkich jednakowo. Z tego co słyszałem ostatnio jakiś ~2.5k ed dostał delete za rzekomego wspomagacza zdobywania expa. z tego co wiem też jest to dosyć kontrowersyjna sytuacja, a mimo to nie zdejmiecie delete w zamian za bana na chociażby 30 dni...
    Ostatnią kwestią jest regulamin. Wydaje mi się że jest on za mało sprecyzowany - Ostatnia aktualizacja w 2010 i tyle w temacie ;]

    p.s Całkiem spoko że ruszyliście z aktualizacjami, nie grałem rok i muszę przyznać że przeżyłem szok, ale znajdźcie też czas na porządek na serwerze. Banowanie/upominanie itp to za mało.
    Voorlon 0- ??? (900)
    Nolia 696-702 Azeff 2065-2108 | 2222 - 2260 Xayn1589 - 1775 | 1933-1960 Nivelato 2985-3019 Darkrose 2939-2975

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Żałosne!
    gdy tylko odzyskam swoje eq które jest na postaci kumpla na której dostał bana za zabijanie Flaca to sprzedaje wszystko i uciekam z tego servera.

    mam nadzieje ze jak najwięcej osób postąpi tak jak ja żeby jihady i Santano grali sami dla siebie.
    Do Ciebie Santano nie docierają nawet żadne argumenty!
    miałem przygotowane nagrania na których Flac resował kolegę botem a w tym samym czasie odpisuje na raporty z gma...
    ale wiesz co? mam to daleko gdzieś, z Niemcem się sam rozliczę ;-)
    Rzeszów jest niebiezpieczny ;-(

  16. #16
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Pragnę również zauważyć, że to, że Ty nie potrafisz czegoś zrobić, nie znaczy, że jest to niemożliwe.
    +1

    #topic



    Marzenie, marzenie.



    Czas pozwolił na wejście, rozdanie 4 banów w ciągu kilku minut i braku odpowiedzi przez 2-3 dni. Każdy ban na chara 3,100 + lvl - wszyscy z Jihad. Dlaczego? Ma czas na zajmowanie się banowaniem osób, które łamią regulamin? Wybłagał przywrócenie pozycji tylko po to by nic nie robić?

    Ferrum - zbanował niesłusznie 4 chary/3 osoby, konsekwencje takiej decyzji muszą być.

    Cytat Napisał Xie-Nus Zobacz post
    postaci kumpla na której dostał bana za zabijanie Flaca
    Dostał bana za boty, nie za zabijanie Flaca - nie wprowadzaj ludzi w błąd.

    [06/12/2015 18:14] Yagami -> Discover was banished because of Uzywanie macro/botow itp.

    Cytat Napisał Xie-Nus Zobacz post
    sprzedaje wszystko i uciekam z tego servera.
    Kogo to obchodzi?

    Cytat Napisał Okey Zobacz post
    nie pomyliłem się w obliczeniach? Śmieszna sytuacja.

    ps. Ja od 3 dni czekam na przesłanie przez Yagamiego filmiku na podstawie którego dostałem bana (oczywiście zgodził się go pokazać komuś spoza swojego grona adoracji), naturalnie bana dostałem 5 minut po zabiciu go kilka razy. XD
    Bana dostałeś:

    [07/12/2015 22:54] Yagami -> Nemiks was banished because of Uzywanie macro/botow itp.

    Napisz mi jakiego wzoru użyłeś do obliczenia tych 3 dni.

    #Czysta Brudna Prawda

    Co o grze wie typ [ferrum], który na APO wbił 600~ knighta albo założyciel tego tematu, który ma najwięcej czasu online na APO, a grał na wyspie początkujących? Kupując postać - nie kupujesz w bonusie umiejętności i doświadczenia.

    Najgorsza wieść na dziś: WRÓCIŁEM.
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 09-12-2015 o 10:37

  17. #17
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #edit up
    wyczerpująca wypowiedź - nie zmęczyłeś się?




    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    dajcie jeden stuprocentowy dowód, na którego podstawie będę mógł stwierdzić, że ktoś, kto jest w ekipie się do tego nie nadaje.
    Zrobię czystki i będzie ok.
    Tylko jest jeden problem, mianowicie - dla was jedynym dowodem byłoby nagranie w którym ktoś się do tego otwarcie przyznaje. : D Oczywistym faktem jest, że masz do nich większe zaufanie aniżeli do graczy, bo z tego powodu to oni są gamemasterami a nie ktoś inny, ale nie przesadzajmy, bo ignorowanie całkowicie "klientów" jak to nazwałeś, jest nie fair w obecnej sytuacji.

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Ja podjąłem tą decyzję, bo mimo że sam się nie znam, przyjmuję statystyczną przewagę kilku osób nad jedną w kwestii obiektywności opinii.
    Czyżby? Nie wierzysz około 70% graczom którzy grają na serwerze na którym jesteś administratorem, czemu 70%? Bo na około 30% obliczyłem ludność Jihadu i ich kolegów (sam byłem w Jihadzie, baa byłem świadkiem wielu nadużyć przez wielu gamemasterów których obdarzałeś podobnym zaufaniem - nie myl świadka z kimś kto ma z tego jakieś korzyści, a wbrew nieścisłościom z Jihadu odszedłem sam hehe), więc może czas na przyjrzenie się wielu działaniom i przypadkowi, że od pierwszej rekrutacji osób do ekipy (mówię o tej z akcji z masą tutorów przy której wybrano np Magika) większość ekipy zawsze należało do Jihadu? Może w końcu czas otworzyć oczy i wziąć pod uwagę, że skoro gracze coś mówią to jednak jest trochę w tym prawdy? Napisałem, że trochę - czemu? Dużo osób fantazjuje odrobinę, a kilka nie ma zielonego pojęcia o czym mówi. No ale proszę cię Santano, zainteresuj się trochę tym co się dzieje.


    #temat
    No fajnie, że ich odbanowali, tylko sprawa wygląda w ten sposób, że zapewne brane były pod uwagę cztery głosy - Yagami, Bleyn, Rinson no i Ferrum który swoje zdanie pokazał banując ich, tylko jest problem, jaki? Yagami i Bleyn należą oficjalnie do gildii Zarexoholika, więc jak mogliby przyznać, że ich lider, wzór do naśladowania używa nieoficjalnych programów? No a Rinson, eh... nie mam na to żadnych dowodów, toteż nie ma sensu abym cokolwiek o tym pisał (chociaż info o tym dostałem od Bart'a), ale Rinson musi się liczyć ze zdaniem Yagami'ego. : D Więc analogicznie Ferrum został przegłosowany z tego a nie innego powodu i jeżeli bany mają tak wyglądać, to nigdy owe postacie ani inni gracze z gildii o której mówimy nie zostaną zbanowani, nie pomyliłem się w obliczeniach? Śmieszna sytuacja.


    ps. Ja od 3 dni czekam na przesłanie przez Yagamiego filmiku na podstawie którego dostałem bana (oczywiście zgodził się go pokazać komuś spoza swojego grona adoracji), naturalnie bana dostałem 5 minut po zabiciu go kilka razy. XD
    Ostatnio edytowane przez Okey : 09-12-2015 o 10:41
    nie ma bo ukradli -_-

  18. #18
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    141
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Santano otwórz oczy!!! To co robi yagami i bleyn to jest parodia! Może w ogóle zbanujcie wszystkich graczy, którzy nie są w jihadzie i wtedy będzie wszystko ok? Piszecie, że Ferrum miał przerwe i nie zna sytuacji ? Przecież sytuacja jest niezmienna od początków APO, gracze korzystają ze znajomości ludzi z ekipy i dokładnie tak jest w tym przypadku. Odbanowałeś ich bo zrobiliście głosowanie? To teraz prosze wypowiedz się kto brał w nim udział. Jak widzę Sasha napisał, że Ferrum nie był obecny podczas głosowania, a skoro on przyznał bana to chyba jest jedna z głównych postaci tego zamieszania i jego głos w tej sprawie powinien być jednym z ważniejszych skoro Ty "NIE ZNASZ SIĘ NA BOTACH"

  19. #19
    Veni, vidi, vici #2015 #2016 Arab's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 908
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Ferrum - zbanował niesłusznie 4 chary/3 osoby, konsekwencje takiej decyzji muszą być.


    nie wprowadzaj ludzi w błąd


    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Co o grze wie typ [ferrum], który na APO wbił 600~ knighta
    A skąd Ty wiesz co on wie a czego nie ?

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Najgorsza wieść na dziś: WRÓCIŁEM.
    Zacytuję ciebie:

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Kogo to obchodzi?
    co do odbanowania zarexa, to trochę beka, ale przecież to było bardziej niż pewne, że więcej niż 5 dni nie dostanie tak było jest i będzie dopóki nie przejrzycie na oczy i przestaniecie się z nim obchodzić jak z obrażonym dzieckiem
    Ostatnio edytowane przez Arab : 09-12-2015 o 11:19

  20. #20
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    617
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Od tej pory zapewniam, że każda osoba z ekipy przyłapana na użyciu bota zostanie bezwzględnie zdegradowana.
    Przeczytaj swój post sprzed 2-3 lat, kiedy nagrałem Bleyna jak lata na cave swoim Eprenem na wardach, napisałeś dokładnie to samo, ale jak widać będzie się to powtarzało przy każdym użyciu bota przez osobę z ekipy

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Bleyn raz przegiął przy najeździe, nie powtórzyło się to, poza tym nie mam dowodów, żeby robił coś jeszcze.
    Nie wiem, kto jeszcze Wam przeszkadza.
    Sory, ale według mnie powinien już wylecieć w momencie kiedy zrobił bota ze swoim kuzynem, który zresztą też był w ekipie
    A o używaniu cave na Eprenie już nie wspomnę.

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Prywatny najazd? Tyle o tym mówicie.
    Napiszcie tylko kto i kiedy - wszystko bez problemu do sprawdzenia. Wtedy od razu ktoś poleci.
    Week, 13 listopad 2013

Podobne wątki

  1. Równi i równiejsi?
    By scorpioon in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 07-09-2015, 12:47
  2. Równi i równiejsi
    By Adam First in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 18-10-2012, 16:04
  3. Równi i równiejsi?
    By .:Speed Fireman:. in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 22-01-2010, 19:28
  4. Kpina
    By PrZeMaS ZiOm 92 in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni Post / Autor: 10-11-2009, 12:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •