User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Wątek: Yagami - kasowanie tematów i sypanie warnami.

  1. #1
    Zaawansowany wonsik's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Miasto
    Lublin
    Posty
    82
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Wink Yagami - kasowanie tematów i sypanie warnami.

    Witam!
    Chciałbym przedstawić swoją opinię na temat Yagamiego.
    Zbanował mnie wczoraj za wysyłanie wiadomości z hotkeya lub skopiowanej myszką podczas resowania.
    Temat w którym mi odpisywał zamknął po stwierdzeniu, że coś kręcę.
    Poprosiłem o wypowiedz kogos kompetentnego, nie dał mi takiej możliwości - każdy temat jest zamykany (chociaż nie jest kierowany do niego) i otrzymuje puntky karne.

    Co do Yagamiego.
    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Pragnę również zauważyć, że to, że Ty nie potrafisz czegoś zrobić, nie znaczy, że jest to niemożliwe. Jeśli sądzisz, że nie jest możliwe prawie jednoczesne wykonanie dwóch akcji w grze, weź pod uwagę, że gdzieś po świecie chodzi Japończyk, który w tym samym czasie zrobi cztery takie akcje.
    Piszę ten temat, chyba trzeci raz, bo w wcześniejszych wprowadzałem według banującego ludzi w błąd.

    Domniemanie niewinności, wolność słowa i wypowiedzi, netykieta, prawo o wymianie usług oraz kilka innych.
    Nie jestem specjalistą wiec nie będę doprecyzować lecz takie informacje uzyskałem po konsultacji z ludzmi bardziej obytymi w tych tematach.
    Pozdrawiam, z łzami na policzkach - wonsik.

  2. #2
    VIP Yagami's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Miasto
    Sanok/Rzeszów
    Posty
    1 068
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pragnę przypomnieć, że to co pisałeś w odwołaniu nie zgadzało się z nagraniem.
    Dodatkowo nagle sobie przypomniałeś o ctrl + v, a wcześniej o tym nie pisałeś.
    Gdyby odwołanie zgadzało się z nagraniem to zdjąłbym bana, ale w takiej sytuacji nie mogę. Napisałem, że otrzymasz w odwołaniu odpowiedź innej osoby z ekipy więc skończ robić tu bezsensowne tematy.

    Zawsze możesz też napisać maila na: pomoc*********.pl

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •