User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Co o tym myślicie?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    7 23.33%
  • Nie - uzasadnij dlaczego nie

    17 56.67%
  • Mam swoja propozycje

    1 3.33%
  • Nie mam zdania

    5 16.67%
Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: Usunąć loot z potworów questowych

  1. #1
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Usunąć loot z potworów questowych

    Witam chciałbym wam zaproponować aby z potworów questowych nie było lota dlaczego? A no właśnie dlatego ze mało kto robi dzisiaj te questy tylko na nich zarabia oraz expi a nie wykonuje dany quest więc proponuje aby usunąć całkowicie lot z tych mobów i exp z tych zmniejszyć tutaj wasza propozycja jaki exp.

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Miasto
    Z Twoich koszmarów ;>
    Posty
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zablokować możliwość wejścia na Quest po jego wykonaniu . Jeśli chodzi o Quest of The Nine to zablokować możliwość przechodzenia przez bramki po "dotknięciu" pomnika.

  3. #3
    Nowicjusz Bedoem's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Miasto
    Stolica neonów i agentury
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Propozycja dobra, a jednak mam również jakąś sugestie na ten temat. Brak loota ok, zmniejszony exp powiedzmy o 60% - ok, ale przypuścmy, że nie każdemu się to może spodobać więc osoba, która wykona pomnik na danym roomie, ma np 30% mniej expa za danego moba
    Osoby, które wykonały quest na profesje mogą korzystać z wyspy bez ograniczeń

    PS. Najsłuszniej będzie, jak dodacie jakiś resp dla eków, by nie przepierdalac polowy update'u a żeby każdy był zadowolony

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jakbyś wymienił te wszystkie potwory, z których chcesz usunąć loot to byłoby super. Głównie o jakie Ci chodzi - może tak zapytam.
    Osobiście nie mam zdania, jest mi to obojętne, serio. Dla mnie jest dobrze, osobiście zmieniłbym tylko loota/ exp z Cave Skeletonów, Asian Hornetów, Cracków oraz Apocalypto.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Posty
    57
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Osobiscie twierdze iz tak powinno byc, dlaczego ma ktos czerpac profit , jezeli nie wykonal questa , a ktos wykonywal quest i nie ma ulatwienia na tych mobach zeby go mnie bili czy cokolwiek

  6. #6
    Veni, vidi, vici #2015 #2016 Arab's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 908
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Lepiej by było zmniejszyć exp z Asianów np. tyle co ma ward, dlaczego?
    bo to jest trochę śmieszne, że za jednego Asiana jest więcej expa bez speeda, niż za nila ze speedem. Wbijanie po 10 lvli na osach postacią z 3000 poziomem jest bez sensu, ale to tylko moje zdanie.

  7. #7
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Idąc twoim tokiem rozumowania 3/4 mobów na APO musiałoby nie mieć loota, ponieważ są to moby broniące dostępu do danego questa lub misji składającej się na questa. Wyspy, questy, respy nie są tworzone tylko po to byś raz z nich skorzystał. Jak Ty to sobie wyobrażasz, że wykonujesz questa i już się tam nie będziesz pojawiać? Czyli cała praca administracji [osoby, która zajmowała się tym questem] była tylko po to byś wykonał quest i o tym miejscu zapomniał? Po to masz loot z danego moba by móc sobie na nich expić/zarabiać i tak w nieskończoność [taki urok tej gry]. Rozumiem, że całą propozycję oparłeś na Quest of the Nine, tak? Tylko jeśli całkowicie zabiorą loota z mobów np. Energy Elementali, które blokują dostępu do tych wszystkich ołtarzy to ta wyspa po wykonaniu tego questa stanie się zapomniana jak Wardy na CoD, czy Fire Woman na Senji, a ta gra stanie się jeszcze bardziej nudna.

  8. #8
    VIP Voltan's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Posty
    2 684
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Propozycja została odrzucona przez graczy, pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. usun?/usun??
    By Demon in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 17-06-2014, 00:27
  2. Loot z niektórych potworów.
    By Refresh in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni Post / Autor: 04-10-2010, 18:11

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •