User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Zwiekszyc wymagany poziom magiczny na uzywanie paralyze rune?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    20 66.67%
  • Nie

    10 33.33%
Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Wątek: Paralyze rune

  1. #1
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Paralyze rune

    Siema, moim zdaniem rp nie powinien móc paralizowac innych graczy dlatego proponuje zwiekszyc wymagany poziom magiczny do 120 - dodatkowym plusem jest brak mozliwosci rzucania parali przez noob chary.


    #down 50mlv to dla ed/ms 5 minut roboty to dalej niczego nie zmienia jesli chodzi o noob chary, a kamilek wybral najlepsza profesje i czerpie z tego korzysci juz od
    pol zycia
    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    wszyscy moga
    Ek nie moze
    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    powinni tylko zrobic zeby use nie znikaly gdy nie trafimy gracza
    Trafna uwaga, koszt 1sc - 1use (tak samo jak wiekszosc amuletow) to idiotyzm - gracze poruszaja sie bardzo szybko i ciezko trafic paralem
    Cytat Napisał Scuv Zobacz post
    powinno się je ściągać utani hurem lub utani gran hurem, dlaczego nie exura vita? bo to tak jakby ek ściągał parala uhem.
    to tez bardzo dobra propozycja
    Ostatnio edytowane przez Dementor : 08-02-2016 o 02:24

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za, ale wystarczy 50 mlvl, niedługo Kamilek wbije taki mlvl na swoim rp, to dobrze byłoby, żeby miał jakieś przywileje za stracenie prawie pół życia na apo

    # Sorki, bo myslalem tylko o rp, zapomnialem o ed/ms

    Może wprowadzić ograniczenia z mlvl dla poszczególnych profesji?
    Ed/ms - 120/125
    Rp - 43/44
    Ek - 15
    Ostatnio edytowane przez Cinasek 2.0 : 07-02-2016 o 15:03

  3. #3
    VIP Dementor's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    622
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście w obecnej sytuacji jestem za. Rp raz, że może rzucać parale, dwa leczy się exurą vitą i od razu je z siebie ściąga, a chyba właśnie nie o to chodziło. Profki magiczne zazwyczaj leczą się exurą max/sio i w tym momencie bardziej im się obrywa niż rp, warto jeszcze wspomnieć o błędzie - ek ściąga sobie parale napisaniem "exura vita", chyba pasowałoby coś z tym zrobić.
    Misiaczek Zabijaka 2633-2752
    Dark Bartek 2213-2746 ; 2786-2796
    Lonkey 1467-1517
    Lee Shoter 702-... [815]

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    przzez pomylke dalem tak...

    wszyscy moga wiec czemu rp nie? powinni tylko zrobic zeby use nie znikaly gdy nie trafimy gracza

    [Dementor]
    Nie wprowadzaj ludzi w błąd - ek nie może.


    jestem na nie
    Ostatnio edytowane przez Dementor : 07-02-2016 o 14:59

  5. #5
    Veni, vidi, vici #2015 #2016 Arab's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 908
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak najbardziej jestem za tą propozycją, ponieważ parali powinny używać tylko profesje magiczne tzn. ED, MS.
    Rp+paral jest nieporozumieniem - powinno się je ściągać utani hurem lub utani gran hurem, dlaczego nie exura vita? bo to tak jakby ek ściągał parala uhem.

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    1. To od razu powinni zabrać knightowi 1/3 hitów z czarów, przecież ma on ponad 3x mniejszy poziom magiczny, więc dlaczego na równym poziomie bije tyle samo co rp?
    Zbyt dużo knightów składa cię w ostatnim czasie, że tak bardzo chcesz tej zmiany?
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    2. Dlaczego knight ze swoich broni [w tym UW bije na 2 sqm?] przecież powinien bić tylko w zwarciu... :v
    Dlaczego rp bije z uw o 1 sqm mniej od ed/ms, ale za to 2x więcej + praktycznie tyle samo z exori max erex co ed z exevo gran mas mort?
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    3. Ankieta ustawiona pod cały serwer. TOP 100 to to ponad 50 knightów. :v
    Sprzedaj palka i kup knighta jeśli tak narzekasz na swoją profesje.
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    4. Z tego co pamiętam to używanie tej runy na globalu możliwe jest od 18 poziomu magicznego. Tutaj powinno być od 2,500 poziomu oraz 45 poziomu magicznego minimum. - tak żeby tych run nie można było rzucać noobcharami.
    Na globalu używać jej mogą tylko druidzi, a co do mlvla - 45 to jest kwestia 10 minut profesją magiczną. (Apo)
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    6. Runa paraliż jest przydatna tylko do zabaw pvp, bo na APO nie ma możliwości paraliżowania mobów. Została stworzona dla palów/sorców/druidów żeby mieli szansę sparaliżować knighta, który od zawsze był uprzywilejowaną profesją [nadal jest]. Knight bije praktycznie tyle samo co paladyn, ma od niego więcej hp [na moim przedziale ma więcej ode mnie o jakieś 50k], bije na dystans [2 sqm z UW to i tak za dużo], jego czar obszarowy ma za duży zasięg, to profesja, którą można blokować/expić na 95% mobów na APO samodzielnie. Najwcześniej wykona każdego questa, leczy się z HOTKEYA, ma możliwość używania energy ringa.
    Paraliż runa ogólnie stworzona została dla Druidów, a co do uprzywilejowanej postaci, napisałem wyżej - kup knighta skoro rp ci nie odpowiada i skończ ciągle płakać.
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Oczywiście napisałeś ten temat po nocnych przemyśleniach, tak? Musiałeś się z tym przespać żeby przemyśleć co napiszesz w tym temacie, bo Zarexoholik w nocy zabił cię przy pomocy tej runy?
    Z tego co widziałem przegrałeś z Boonkiem 3:0 więc kto kogo tu zabił :>

    Co do tematu, podtrzymuję moją opinię - paral dla MS/ED

    #edit
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Zbyt dużo razy cię złożyłem, że chcesz tej zmiany?
    Ciekawe, pisz dalej
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Wprowadzasz ludzi w błąd synku - rp bije na tyle samo sqm. Skompromitowałeś się - który to już raz?
    No widzisz dawniej rp bił o 1 sqm mniej po skosie od magicznych, teraz tyle samo, wiec? kolejny + dla rp.
    Ps. synku to nie do mnie głowo.
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Fajnie, że obliczasz to na kalkulatorze, który był aktualizowany kilka lat temu <ok>
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Czary obszarowe też na 7.6 były stworzone dla Druidów/Sorców. Więc skoro ci nie odpowiada paraliż u pala to kup pala i skończ ciągle płakać
    To ty ciągle płaczesz jaki to RP jest bezsilny:
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Naucz się grać.
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    A co do boonka to wrzucił screena, na którym nie widać ile razy on padł.
    Niestety na Dead liscie było, że padłeś 3x on 1x (dał ci się zabić bo musiał wyjść) więc nie zabłysnąłeś gwiazdorze.

    #edit v3

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Nie masz pojęcia o czym piszesz kompromitacjo.
    Chyba jednak mam pojęcie o czym piszę. Kompromitacją było to, że pobił cię kolega i poszedłeś expić na pasek.
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Powtarzasz to "głowo", kopiujesz moje outfity, podlizywałeś się tyle czasu, że ktoś ci nawet dał inva na kilka dni do mojej gildii. Jesteś moim psychofanem synku.
    Powtarzam to 'głowo' bo mam z ciebie beke GŁOWO, kopiuje twoje outfity? haha fajnie wiedzieć, że uważasz to za swój outfit hipokryto, zresztą według ciebie każdy coś kopiuje. Jesteś moim klaunem głowo.
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Nie kłam.
    Ładna odpowiedź.
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Tak, oczywiście. Ja musiałem paść 3x, bo potrzebowałem zbić kilka użyć soft amuletu, żeby wyrobić perfect amulet kompromitacjo. :v
    Większej głupoty nigdy nie czytałem, właśnie sam siebie kompromitujesz.
    prawdy nie oszukasz:

    Clean zakończony pomyślnie.

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Nie, nie masz pojęcia. Twoje zdanie zmienia się w zależności od korzyści. Jak się podlizywałeś, żeby być w Jihad to było ok, jak cię z niej wyrzuciłem i zabijałem notorycznie to już jesteś zapłakany. Także jesteś jak chorągiewka. Znowu wymyślasz sobie historie, to chyba jedyne co ci pozostało.
    Ahh ty i te twoje tibijskie problemy ^^ chyba każdemu już to napisałeś, mógłbyś się bardziej postarać hipokryto
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    To widzę, że poziom "beki" masz strasznie wysoki. Jesteś moim psychofanem z tego co widzę, bo non stop coś do mnie/o mnie piszesz. Teraz biegasz w takim samym outficie jak ja. Jestem twoim guru! Także kompromitacja znowu ci się udała.
    Za to ty poziom beki masz strasznie niski. Biegam w takim outficie, ponieważ - UWAGA - lubię czarny kolor, rozwiałem twoje wątpliwości? btw. to nie jest "twój" outfit. Jesteś moim klaunem! Także znów ci się nie udało.
    Ostatnio edytowane przez Arab : 09-02-2016 o 10:40

  6. #6
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co ja tutaj widzę. :v

    1. To od razu powinni zabrać knightowi 1/3 hitów z czarów, przecież ma on ponad 3x mniejszy poziom magiczny, więc dlaczego na równym poziomie bije tyle samo co rp?
    2. Dlaczego knight ze swoich broni [w tym UW bije na 2 sqm?] przecież powinien bić tylko w zwarciu... :v
    3. Ankieta ustawiona pod cały serwer. TOP 100 to to ponad 50 knightów. :v
    4. Z tego co pamiętam to używanie tej runy na globalu możliwe jest od 18 poziomu magicznego. Tutaj powinno być od 2,500 poziomu oraz 45 poziomu magicznego minimum. - tak żeby tych run nie można było rzucać noobcharami.
    5. Tak samo powinno być z magic wallami, których byle pierwszy lepszy ek/noob nie powinien móc rzucać.
    6. Runa paraliż jest przydatna tylko do zabaw pvp, bo na APO nie ma możliwości paraliżowania mobów. Została stworzona dla palów/sorców/druidów żeby mieli szansę sparaliżować knighta, który od zawsze był uprzywilejowaną profesją [nadal jest]. Knight bije praktycznie tyle samo co paladyn, ma od niego więcej hp [na moim przedziale ma więcej ode mnie o jakieś 50k], bije na dystans [2 sqm z UW to i tak za dużo], jego czar obszarowy ma za duży zasięg, to profesja, którą można blokować/expić na 95% mobów na APO samodzielnie. Najwcześniej wykona każdego questa, leczy się z HOTKEYA, ma możliwość używania energy ringa.

    Także twój płacz o runę paraliż to nieporozumienie. Naucz się grać.

    To jedyna możliwość żeby paladyn mógł poradzić sobie w walce z knightem, a ty chcesz ją zabrać? [weź w ogóle traf w kogoś tą runą w walce pvp] Nie rozśmieszaj mnie nawet. Tak jak już wspomniałem, powinni tylko zwiększyć wymagania do jej używania.

    Oczywiście napisałeś ten temat po nocnych przemyśleniach, tak? Musiałeś się z tym przespać żeby przemyśleć co napiszesz w tym temacie, bo Zarexoholik w nocy zabił cię przy pomocy tej runy?

    Cytat Napisał 1st R. Boonek
    Ty swoim rp takze masz 3x mniejszy poziom magiczny niz ja druidem, to znaczy ze tobie tez powinni zmniejszyc hity o 1/3? beka XD
    Na rl tak to właśnie wygląda. Powinienem to nadrabiać hitami ze strzał/bełtów. Tylko, że jest to OTS, który ma swoje unikatowe pvp/pvm.

    Cytat Napisał 1st R. Boonek
    Paladyn takze powinien miec ograniczony zasieg broni (tymbardziej uw)
    Chyba tylko w twojej opinii. To chyba logiczne, że paladyn to profesja, która powinna mieć największy zasięg każdej broni - taki urok tej profesji. Mogłeś kupić chara z inną profesją.

    Cytat Napisał 1st R. Boonek
    Wszyscy sa zgodni, tylko tobie nie pasuje, nie chcesz balansu tylko dobra dla swojej profesji

    Jeśli masz problemy ze wzrokiem to powinieneś udać się do okulisty. W innym wypadku wprowadzasz ludzi w błąd. Jak widać nie wszyscy są zgodni.

    Cytat Napisał 1st R. Boonek
    zapomniales chyba ze rp bije pratycznie tyle samo co ed


    Znowu wprowadzasz ludzi w błąd.

    Cytat Napisał 1st R. Boonek
    graj ekiem
    Umrzyj

    Cytat Napisał 1st R. Boonek
    Juz dawno mialem to napisac, ale twoje rzucanie parali w przeciwnika biegnacego ppm na srodku respa dodalo swoje
    Just skills

    Cytat Napisał Scuv Zobacz post
    Zbyt dużo knightów składa cię w ostatnim czasie, że tak bardzo chcesz tej zmiany?
    Zbyt dużo razy cię złożyłem, że chcesz tej zmiany?

    Cytat Napisał Scuv Zobacz post
    Dlaczego rp bije z uw o 1 sqm mniej od ed/ms
    Wprowadzasz ludzi w błąd synku - rp bije na tyle samo sqm. Skompromitowałeś się - który to już raz?

    Cytat Napisał Scuv Zobacz post
    ale za to 2x więcej + praktycznie tyle samo z exori max erex co ed z exevo gran mas mort?


    Przestań kłamać.

    Cytat Napisał Scuv Zobacz post
    Sprzedaj palka i kup knighta jeśli tak narzekasz na swoją profesje.
    Sprzedaj knighta i kup palka jeśli tak narzekasz na swoją profesję.

    Cytat Napisał Scuv Zobacz post
    Paraliż runa ogólnie stworzona została dla Druidów, a co do uprzywilejowanej postaci, napisałem wyżej - kup knighta skoro rp ci nie odpowiada i skończ ciągle płakać.
    Czary obszarowe też na 7.6 były stworzone dla Druidów/Sorców. Więc skoro ci nie odpowiada paraliż u pala to kup pala i skończ ciągle płakać.

    Cytat Napisał Scuv Zobacz post
    Z tego co widziałem przegrałeś z Boonkiem 3:0 więc kto kogo tu zabił :>
    Z tego co widziałeś w temacie Jihad ty przegrałeś ze mną jeszcze więcej. :v A co do boonka to wrzucił screena, na którym nie widać ile razy on padł.

    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    Typie, ale o czym Ty piszesz skoro za kazdym razem, kazde nasze solo to bylo duszenie przez Ciebie uha kiedy Twoj pasek zycia zblizal sie ku yellow.







    Cytat Napisał Scuv
    No widzisz dawniej rp bił o 1 sqm mniej po skosie od magicznych, teraz tyle samo, wiec? kolejny + dla rp.
    Nie masz pojęcia o czym piszesz kompromitacjo.

    Cytat Napisał Scuv
    Ps. synku to nie do mnie głowo.
    Powtarzasz to "głowo", kopiujesz moje outfity, podlizywałeś się tyle czasu, że ktoś ci nawet dał inva na kilka dni do mojej gildii. Jesteś moim psychofanem synku.

    Cytat Napisał Scuv
    Fajnie, że obliczasz to na kalkulatorze, który był aktualizowany kilka lat temu <ok>
    A co było zmieniane w sile czarów? Jedynie brakuje w nim shaman seta kompromitacjo.

    Cytat Napisał Scuv
    To ty ciągle płaczesz jaki to RP jest bezsilny
    Nie kłam.

    Cytat Napisał Scuv
    Niestety na Dead liscie było, że padłeś 3x on 1x (dał ci się zabić bo musiał wyjść) więc nie zabłysnąłeś gwiazdorze.
    Tak, oczywiście. Ja musiałem paść 3x, bo potrzebowałem zbić kilka użyć soft amuletu, żeby wyrobić perfect amulet kompromitacjo. :v

    Cytat Napisał Scuv
    Chyba jednak mam pojęcie o czym piszę. Kompromitacją było to, że pobił cię kolega i poszedłeś expić na pasek.
    Nie, nie masz pojęcia. Twoje zdanie zmienia się w zależności od korzyści. Jak się podlizywałeś, żeby być w Jihad to było ok, jak cię z niej wyrzuciłem i zabijałem notorycznie to już jesteś zapłakany. Także jesteś jak chorągiewka. Znowu wymyślasz sobie historie, to chyba jedyne co ci pozostało.

    Cytat Napisał Scuv
    Powtarzam to 'głowo' bo mam z ciebie beke GŁOWO, kopiuje twoje outfity? haha fajnie wiedzieć, że uważasz to za swój outfit hipokryto, zresztą według ciebie każdy coś kopiuje. Jesteś moim klaunem głowo.
    To widzę, że poziom "beki" masz strasznie wysoki. Jesteś moim psychofanem z tego co widzę, bo non stop coś do mnie/o mnie piszesz. Teraz biegasz w takim samym outficie jak ja. Jestem twoim guru! Także kompromitacja znowu ci się udała.
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 09-02-2016 o 06:31

  7. #7
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    1. To od razu powinni zabrać knightowi 1/3 hitów z czarów, przecież ma on ponad 3x mniejszy poziom magiczny, więc dlaczego na równym poziomie bije tyle samo co rp?
    Ty swoim rp takze masz 3x mniejszy poziom magiczny niz ja druidem, to znaczy ze tobie tez powinni zmniejszyc hity o 1/3? beka XD
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    2. Dlaczego knight ze swoich broni [w tym UW bije na 2 sqm?] przecież powinien bić tylko w zwarciu... :v
    Paladyn takze powinien miec ograniczony zasieg broni (tymbardziej uw)
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    3. Ankieta ustawiona pod cały serwer. TOP 100 to to ponad 50 knightów. :v
    Wszyscy sa zgodni, tylko tobie nie pasuje, nie chcesz balansu tylko dobra dla swojej profesji
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    4. Z tego co pamiętam to używanie tej runy na globalu możliwe jest od 18 poziomu magicznego. Tutaj powinno być od 2,500 poziomu oraz 45 poziomu magicznego minimum. - tak żeby tych run nie można było rzucać noobcharami.
    oczywiscie ze jest mozliwe od 18 poziomu, ale tylko przez druidow do tego kolosalnym kosztem many
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    5. Tak samo powinno być z magic wallami, których byle pierwszy lepszy ek/noob nie powinien móc rzucać.
    to akurat prawda, ale m wale nie utrudniaja tak sprawy jak parale
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    6. Runa paraliż jest przydatna tylko do zabaw pvp, bo na APO nie ma możliwości paraliżowania mobów. Została stworzona dla palów/sorców/druidów żeby mieli szansę sparaliżować knighta, który od zawsze był uprzywilejowaną profesją [nadal jest]. Knight bije praktycznie tyle samo co paladyn, ma od niego więcej hp [na moim przedziale ma więcej ode mnie o jakieś 50k], bije na dystans [2 sqm z UW to i tak za dużo], jego czar obszarowy ma za duży zasięg, to profesja, którą można blokować/expić na 95% mobów na APO samodzielnie. Najwcześniej wykona każdego questa, leczy się z HOTKEYA, ma możliwość używania energy ringa.
    zapomniales chyba ze rp bije pratycznie tyle samo co ed pomine juz ze rp jest znacznie lepszy niz ek wiec nie wiem czym ty sie tu posilkujesz
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    To jedyna możliwość żeby paladyn mógł poradzić sobie w walce z knightem,
    graj ekiem
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Oczywiście napisałeś ten temat po nocnych przemyśleniach, tak? Musiałeś się z tym przespać żeby przemyśleć co napiszesz w tym temacie, bo Zarexoholik w nocy zabił cię przy pomocy tej runy?
    Juz dawno mialem to napisac, ale twoje rzucanie parali w przeciwnika biegnacego ppm na srodku respa dodalo swoje
    Ostatnio edytowane przez Dementor : 08-02-2016 o 02:24

  8. #8
    Średnio zaawansowany Shakur666's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Miasto
    Amsterdam
    Posty
    37
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post


    4. Z tego co pamiętam to używanie tej runy na globalu możliwe jest od 18 poziomu magicznego. Tutaj powinno być od 2,500 poziomu oraz 45 poziomu
    Masz rację tylko różnica polega na tym że na globalu używać mogą ją jedynie druidzi i ich tylko i wyłącznie to obowiązuję na apo korzysta z tego 3/4 profesji co jest lekką przesadą.

    Jestem za tym by możliwość używania tego mieli tylko ed i ms.
    Palladyn jest wpół magiczny więc w tym wypadku m. wall mu powinien starczyć z dodatków.

    Przy okazji tematu paralyze uważam że fajnie było by się zastanowić na wprowadzeniem parala do czaru niektórych bossów. Uwazam ze trochę by to fajnie uatrakcyjniło i utrudniło walkę
    Ostatnio edytowane przez Shakur666 : 08-02-2016 o 00:17

  9. #9
    Łowca postów Natsu's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    212
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    sprawa wyglada tak rp ma najlepiej z paralem xd
    rp moze uzywac parala sciaga go exura vita co pokazuje ze nawet nie ma sensu go paralizowac

    ed moze uzywac parala przewaznie wszyscy druidzi uzywaja exura sio/exura max nie widzialem by ktos uzywal teraz exura vita

    ms moze uzywac parala i leczy sie exura max tez nie widzialem zeby uzywal exura vita

    ek nie moze uzywac parala lecz moze uzyc buga zeby sciagnac go dzieki exura vita

    jak dla mnie niech i nawet sobie ek uzywa parala tylko niech sciagna sciaganie parala czarem leczacym xd

    #edit

    Cytat Napisał Hollow Zobacz post
    Dla twojej wiadomości parala ściągało się nawet haste.
    ja zrobił bym to wprowadzając 2 rodzaje run parala jedne dla ms/ed z ograniczeniem 120 mlvl druga dla RP 40mlvl.
    dzieki ze mi powiedziales
    albo paral znika poprzez heal lub przez haste proste
    Ostatnio edytowane przez Natsu : 08-02-2016 o 19:53

  10. #10
    Gaduła Hollow's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    185
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Natsu Zobacz post
    jak dla mnie niech i nawet sobie ek uzywa parala tylko niech sciagna sciaganie parala czarem leczacym xd
    Dla twojej wiadomości parala ściągało się nawet haste.
    ja zrobił bym to wprowadzając 2 rodzaje run parala jedne dla ms/ed z ograniczeniem 120 mlvl druga dla RP 40mlvl.
    #2
    Natsu nie wiem co tam wiesz, ale stwierdzam że mało xd
    Ostatnio edytowane przez Hollow : 08-02-2016 o 20:06
    Half Dead...

  11. #11
    VIP Voltan's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Posty
    2 684
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do możliwości rzucania owych run przez paladynów to jeszcze się zastanowimy, faktem jest, że trzeba ograniczyć rzucanie ich przez noob chary, pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. paralyze rune
    By djakon in forum Bugi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 25-11-2015, 07:00
  2. paralyze rune
    By djakon in forum Bugi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 18-10-2015, 23:09
  3. Paralyze i Unparalyze Rune!
    By Anonimowy in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni Post / Autor: 01-09-2013, 09:54
  4. Paralyze rune
    By Varbeerg in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 29-02-2012, 22:34

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •