User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Wątek: Usunięcie R-Keya problem

  1. #1
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation Usunięcie R-Keya problem

    Witam.
    Gram na koncie o nicku Pudge, zarejestrowany na e-mail w serwisie onet.pl (shalby1@op.pl) i mam poważny problem ponieważ miesiąc temu zgłosiłem wniosek o usunięcie R-Keya bo spalił mi się komputer i wszystkie dane w tym głównie mam na myśli wygenerowany screenshot z aktualnym R-Keyem do konta też został zniszczony.
    Problem również polega na tym, że usunąłem konto e-mail na które zarejestrowane jest moje konto w grze a zdecydowałem, że gmail jest lepszą pocztą niż onet zrobiłem to zapominając o zmianie e-maila z poczty onet na gmail i teraz jestem z ręką w nocniku bo nie mam ani dostępu do konta e-mail ani do r-keya.
    To samo dotyczyło konta w grze League of Legends ale administracja już mi zmieniła e-mail na nowy.
    Minął miesiąc czasu od złożenia wniosku i na ten moment mogę wygenerować R-Key ale niestety musi zostać przesłany link aktywujący na e-mail na który nie mam dostępu i jest problem dlatego chcę żebyście mi zmienili sami e-mail na mój aktualny na poczcie gmail i żebym mógł na nowo wygenerować R-Keya bo jeżeli będzie jakaś akcja, że zmienicie wszystkim hasła bo "będzie jakiś włam" a kiedyś taka sytuacja chyba była to ja już niestety nie pogram na koncie.
    Screenshoty ze strony Apo.



    Proszę o odpowiedź.

  2. #2
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Spróbuj założyć e-mail na Onet o tej nazwie a jeśli się nie uda to daj zmianę adresu e-mail i po 2 tygodniach będziesz mógł śmiało wygenerować recovery key.

  3. #3
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    // ODŚWIEŻAM

    Zmieniłem e-mail na swój natomiast nie mogę wygenerować nowego R-Keya bo kod SMS sprzed dwóch tygodni jest już nieważny.

    Niech któryś z obsługi się odezwie.

  4. #4
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kod RK nie posiada terminu ważności, a adres e-mail na koncie można zawsze zmienić, nie trzeba posiadać dostępu do aktualnego maila.

Podobne wątki

  1. Zmiana R keya (PROBLEM)
    By Jankulowski in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 08-07-2010, 14:00
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 14-02-2010, 16:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •