Witam, mała propozycja dotycząca strony.
Wyjaśniam o co chodzi.

---------------------------------------------------------------------------------------
Propozycja. 1

>> Kontakt <<
Na wielu stronach nie raz widziałem została dodana opcja dotycząca komunikacji z Administracją coś na zasadzie web gadu gadu dobrą opcją było by dodanie czegoś takiego z możliwością zobaczenia kto jest online i aby mógł poprzez zalogowanie się na stronie jako Tutor, Senior Tutor, Game Master itd..
Korzystać i odbierać ważne sprawy jak wiadomo nie od dziś osoba która zajmuje się tym jest to Santano który z tego co mi wiadomo jako jedyny wchodzi na tego email i sprawdza przeróżne wiadomości ale z drugiej strony jak wiadomo raz jest a raz go nie ma i też sam tego wszystkiego nie ogarnie np: sam jestem osobą która napisała do niego wiadomość i nie otrzymałem jeszcze przez 2-3 miesiące od napisania odpowiedzi w tej sprawie.
Jak wiadomo nie każdy siedzi 24/7 na serwerze i nie pisze rrv a taki dodatek na stronie był by dobry bo każdy może mieć cały czas otwartą stronę APO i co jakiś czas odświeżyć i sprawdzić czy ktoś jest.
---------------------------------------------------------------------------------------
Propozycja 2.

>> Logowanie <<
>> Rk <<
Mała zmiana dotycząca usuwanie starego zgubionego RK a wyrabianie nowego, skoro już na stronie jest możliwość zakupu skasowania RK oraz jego ponowne wyrobienie na pewno bardziej by zachęciła osoby do zrobienia takie rzeczy aby RK był usuwany i generowany od nowa po okresie 7 dni a nie 30 dniach jednak to dużo dni i nie każdy zapamięta 30 dni później że coś takiego zakupił ja osobiście zapomniał bym z 1000 razy o tym że wysłałem wniosek o usunięcie rk.
---------------------------------------------------------------------------------------
Propozycja 3.

Dotycząca postaci wiele osób posiada postać, jedna osoba ją kupi, druga osoba dostanie postać, trzecie osoba po długim czasie zapomniała jakie questy zostały wykonane, a więc proponuje dodać opcje taką że pod informacjami na temat postaci jest kolejna tabela z Questami która pokazuje jaką ilość oraz które questy wykonaliśmy a np w przypadku Questu w którym musimy wykonać dużo misji np po wykonaniu 5/10 misji na stronie pokazywało by np:
Ultimate Weapon Quest = Wykonany w 50%.

I to na tyle.