User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz zmianę w regulaminie?

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    9 64.29%
  • Nie.

    5 35.71%
Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Wątek: Zmiana w regulaminie - przeklinanie.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Zmiana w regulaminie - przeklinanie.

    Czołem. Proponuję zmianę w regulaminie tego punktu:
    Obowiązuje całkowity zakaz przeklinania i obrażania innych graczy, a także cytowania obraźliwych wypowiedzi innych osób.
    Na:
    Obowiązuje całkowity zakaz obrażania innych graczy, a także cytowania obraźliwych wypowiedzi innych osób.
    Teraz dostawać kary za samo przeklinanie jest naprawdę udupianiem na siłę.

    PS. Nie płaczę o bana, ale bany dostawać za samo przeklinanie jest złym posunięciem przez administrację (Voltan aka Dementor).

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie ma mowy. Takie coś spowodowałoby na game-chat i nie tylko siedlisko chamstwa i prostactwa. Każdy używały tzw. przecinków aż nagminnie. Regulamin jest taki jaki jest i jest dobry. Wystarczy zastosować się do kilku zasad i nie ma problemu. Zobacz ile jest osób, które nie są banowane za obraźliwe wyrażanie się, a dlaczego? Dlatego, że potrafią wypowiadać się bez bluzgów. Wystarczy zobaczyć, że z całej masy tych banów, to banowane jest zaledwie parę osób, które łamią regulamin z głównych postaci i noob charów, jakby przeliczyć te bany na fizyczne osoby, to wyszłoby zaledwie 5-6 graczy.

    Jestem na nie.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wiadomo, że pisząc zdanie, w którym będzie przykładowo słowo "urwa", "spierdolony", czy też "chujowy" nie dostaniesz bana, ale jeżeli robisz to nagminnie, regularnie to miej to na uwadze, że takiego bana dostaniesz. Nie rozumiem również powodu tej propozycji, przecież za to rzadko dostaje się bany. Jeżeli nie jesteś w stanie nie używać wulgaryzmów, to niestety już nie nasza wina. Nie nadajesz się do tej gry, sorry ale jestem na nie.


    @down

    Jeżeli przeklinasz, a przy tym obrażasz inne osoby, to się nie dziw dzieciaku, ze ciągle bany dostajesz. Zrozum to w końcu, regulamin się nie zmieni. :v
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 30-10-2016 o 19:03

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Wiadomo, że pisząc zdanie, w którym będzie przykładowo słowo "urwa", "spierdolony", czy też "chujowy" nie dostaniesz bana, ale jeżeli robisz to nagminnie, regularnie to miej to na uwadze, że takiego bana dostaniesz. Nie rozumiem również powodu tej propozycji, przecież za to rzadko dostaje się bany. Jeżeli nie jesteś w stanie nie używać wulgaryzmów, to niestety już nie nasza wina. Nie nadajesz się do tej gry, sorry ale jestem na nie.
    Jak ty nie znasz realiów, za jedno przekleństwo dostać bana? Co to za polityka? Wybacz, ale zdanie hipokryty tutaj nie powinno się liczyć.

    Przeczytaj uważnie jeszcze raz tą propozycję za nim się wypowiesz.

    @Up:
    Przeczytaj najpierw propozycję, a potem dzieciaku gruby się wypowiadaj. Przeklinanie /= Obrażanie. Dla ciebie to wszystko obraza. To jest propozycja, a nie wyznawanie żalu.
    Ostatnio edytowane przez Haracz Jaracz : 30-10-2016 o 19:12

  5. #5
    Gaduła >>>AWESOME<<<'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Miasto
    ze Śląska
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ten regulamin w ogole jest do dupy... moze inaczej gracze i ekipa maja osobny regulamin ;/ rowniez skoro jest napisane ze calkowity zakaz wulgaryzmow to za kazde slowo przykladowo "ku**a" powinno byc mute lub ban wiec sugerowalbym zeby zmienic go w taki sposob zeby bylo jasno opisane kiedy mozna sobie pozwolic na wulgaryzmy chocby w zartach a kiedy nie zeby nie bylo takich sytuacji jak teraz..

  6. #6
    Łowca postów Natsu's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    212
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    pierwsza rzecz kiedy pisany byl ten regulamin większość z nas/was miała po 13/14 lat wiec co wy chcecie (sorry jak kogos obrazilem) wiec wtedy okey jak dla mnie proponuje od 22 na legalu przeklinać na game-chat i innych kanałach żeby dzieci się uspokoiły bo dopiero co 18lat skończyły i już chcą przeklinac w grze bo w domu nie moga XDD w grze XDDD
    wsumie ja i tak nigdy nie dostalem bana za przeklenstwo ale ok

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    jestem na nie.
    Wiadomo dlaczego;] Wtedy już nie było by sprzedawania i nabijania postów haha

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    przecież za to rzadko dostaje się bany.
    tak rzadko jak sprzedasz. Dla ciebie każde jedno przekleństwo to łamanie regulaminu


    #T
    Beka, że za przeklinanie w grze jest ban. Osobiście ostatnio dostałem bana za 1 przekleństwo i ono nie było kierowane do nikogo.
    Powinien dawać za takie coś co najwyżej mute a nie od razu bana!

    jestem na tak! Bo to przesada
    Ostatnio edytowane przez Hokage : 31-10-2016 o 00:01

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #up
    Ale weź też pod uwagę ilość swoich wcześniejszych banów, ok? Patrząc na gościa, który dostaje tyle banów za obraźliwe, to wystarczy faktycznie 1 przekleństwo i leci ban. A wystarczy się czasem opanować. Nikt nie będzie banował za 1 czy 2 słowa, które nie są kierowane w czyjąś stronę jeśli nie będzie się to co chwilę powtarzało. Nie popadajmy w paranoję.

    #t
    Tak jak pisałem wcześniej, jestem na nie. Jeśli policzyć fizyczne osoby, które zostały zbanowane za obraźliwe, to będzie to 5-7 osób, które nagminnie łamią ten punkt regulaminu i są banowane na główne postacie i noob chary. Wystarczy wyciągnąć jakieś wnioski z banów i nie będzie problemu.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anmael Zobacz post
    #up
    Ale weź też pod uwagę ilość swoich wcześniejszych banów, ok? Patrząc na gościa, który dostaje tyle banów za obraźliwe, to wystarczy faktycznie 1 przekleństwo i leci ban..
    Napisał to gościu, który przed momentem kupił 3k lvla i już się podnieca jaki on jest dumny z siebie, no i wojowniczy. Pewnie miałeś sporo banów i się mścisz na innych - czyżby trolling czy bliźniak grubego?

    #t
    Pochwalam słowa Arka, w sumie opisał rzeczywistość.
    Proszę pamiętać że przeklinanie, nie jest urażaniem i obrażaniem czyjeś osoby.
    Ostatnio edytowane przez Haracz Jaracz : 31-10-2016 o 03:13

  10. #10
    Średnio zaawansowany Notorious's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Wiadomo, że pisząc zdanie, w którym będzie przykładowo słowo "urwa", "spierdolony", czy też "chujowy" nie dostaniesz bana, ale jeżeli robisz to nagminnie, regularnie to miej to na uwadze, że takiego bana dostaniesz. Nie rozumiem również powodu tej propozycji, przecież za to rzadko dostaje się bany.
    Ostatnio większość banów jest za obraźliwe wyrażanie się, a właściwie to za przekleństwa. Ja ostatnio dostałem bana za napisanie "ja pierdole" i "*****", więc szanujmy się.

    Myślę, że coś w tej kwestii powinno się zmienić. Na serwerze nie grają małe dzieci, byśmy nie mogli sobie rzucić kurwą od czasu do czasu. A co do obrażania się, nawet jak robisz to dla zabawy z kumplem w temple, to i tak obaj dostaniecie bany. Wręcz żałosne, no ale co poradzić. Jaki serwer, taka administracja i takie bany.
    Notorious 2650-2777 (sprzedany)
    Azeff 3319-3339 (sprzedany)




    13:11 Dabros Knight: wymysl cos lepszego bo nie blysnoles intelogencja

  11. #11
    VIP Voltan's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Posty
    2 684
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Propozycja odrzucona.

    PS Uwierz, że jakieś delikatne wulgaryzmy nie dostaniesz bana.

Podobne wątki

  1. Zmiana w regulaminie forum!
    By Rinson in forum Nowości
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 07-10-2014, 07:19
  2. Zmiana w regulaminie forum.
    By Brain in forum Strona / Forum / Konto
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 11-04-2010, 09:57

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •