User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 17 z 17

Wątek: Ho Ho Ho!

  1. #1
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Ho Ho Ho!

    W dniu dzisiejszym APO OTS odwiedził Mikołaj. W tym roku przygotował dla Was wielki wór wspaniałych przedmiotów. Co Wam przyniesie? O ile byliście grzeczni i będziecie mieli szczęście to możecie dostać dość cenne przedmioty, które wcześniej nigdy nie znajdowały się w zasobach świętego. Mikołaj odwiedził też wyspę Rookgard!
    Śpieszcie się w odbieraniu prezentów, ponieważ nasz gość musi jeszcze odwiedzić inne światy i nie będzie długo na was czekał.



    Pozdrawiamy i życzymy miłej gry,
    Zespół APO!

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja chyba byłem w tym roku niegrzeczny, ponieważ nic ciekawego nie dostałem.
    Lecz z tego co słyszałem, to można całkiem dobre prezenty zgarnąć.

    Elegancko.

  3. #3
    Łowca postów Natsu's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    212
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Heh choinki kiedy? Mam nadzieję że najazdy nie będą w nocy pozdrawiam

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1 sc, staff, a na drugiej postaci nic bo bp był pełny. Cudownie tutaj wracać po tylu latach

  5. #5
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    demon shield na rooku

  6. #6
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation Mikołaj Voltan i Mortiis

    Natsu był prawie "najazd" 3 moby utworzone przez Voltna który zrobił zabawę tylko dla H lvli i pacc graczy...

    Mortiis Weź swoje 4 litery w kroki i zacznij pracować nad otesem i administracja a nie bierzesz ludzi którzy ci wchodzili w 4 litery a gdy zwróci im się mniej grzecznie uwagę banuje.. brakuje takich ludzi jak squid adios magik itd bierzesz co raz mniej ogarniętych ludzi i co raz mniej tych ludzi na tym otsie. A pomysł o którym napisał Voltan lub zamierza ci napisać z pomysłem o Facebooku to był mój żebyś nie myślał że to on...

    a co do mikołaja był ujowy 98% graczy dostała śmieci 80% graczy weszła na grę tylko dla prezentów

    Voltan chciałeś by gracze wracali na tego otsa? z tego co wiem już kilka osób nie gra przez twoja osobę no i wiedziałeś ze chce kupić większy lvl do pvp zbanowałeś mi postać " Skadi" to teraz graj sam ja już nie będę ściągał ludzi z old apo by pograli ze mną. Zrobiłeś co chciałeś nie umiałeś pomóc gdy do ciebie mniej grzecznie się pisze jeszcze i zwrócono ci uwagę ze jesteś nie sprawiedliwy z najazdem i tyle w temacie

    Cytat Napisał Anmael Zobacz post
    #Skadi
    Są moby najazdowe, które stawia się na terenie niedostępnym dla "noob charów" i graczy z niskim poziomem ze względu na to, że wypadają z nich cenne przedmioty i ktoś mógłby sobie wziąć loot na 20 postaciach i zgarnąć przy tym xx kcc.

    Voltan jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku i nie wiem o co Ci chodzi. Co dla Ciebie znaczy "mniej grzecznie"? Jeśli łamiesz regulamin a do tego wulgarnie wypowiadasz się do GM'a to licz się z tym, że zostaniesz zbanowany- proste.

    Jeśli chodzi o osoby, które "przestały grać przez Voltana" to zakładam, że mowa o osobach, które w ostatnim czasie notorycznie łamały regulamin i były za to banowane, a potem twierdziły, że bany są za free. Nikt nie zmusza Cię do gry na APO ani też do zachęcania do tego znajomych, więc zostaw dla siebie takie żale.
    Kolego nie wiesz nic o innych graczach widać że jesteś świeżym graczem a na forum nabijaczem tematów poczytaj inne tematy o Voltanie popatrz na scereny i pogadaj z większości graczami którzy mieli nie przyjemne sytuacje a jeżeli coś ci nie pasuje to nie czytaj mam prawo wyrazić swoje zdanie Pozdro
    A co do przedmiotów pomyśl świeży graczu co z 9sc dla 4k lvla albo kilku przedmiotów wartych kilka Kcc to już lepiej posiedzieć 30 min na nilach ^^


    godz 23.23 Wchodzę na forum a tu :
    Witaj Skadi,

    Złamałeś(aś) regulamin forum ARMIA Podkarpacki OTS.

    Powód: Obraza Administracji
    -------

    -------

    Przyznane punkty karne: 3
    Ostatnio edytowane przez Skadi : 07-12-2016 o 23:25

  7. #7
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Rat Land
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Skadi Zobacz post
    Natsu był prawie "najazd" 3 moby utworzone przez Voltna który zrobił zabawę tylko dla H lvli i pacc graczy...

    Mortiis Weź swoje 4 litery w kroki i zacznij pracować nad otesem i administracja a nie bierzesz ludzi którzy ci wchodzili w 4 litery a gdy zwróci im się mniej grzecznie uwagę banuje.. brakuje takich ludzi jak squid adios magik itd bierzesz co raz mniej ogarniętych ludzi i co raz mniej tych ludzi na tym otsie. A pomysł o którym napisał Voltan lub zamierza ci napisać z pomysłem o Facebooku to był mój żebyś nie myślał że to on...

    a co do mikołaja był ujowy 98% graczy dostała śmieci 80% graczy weszła na grę tylko dla prezentów

    Voltan chciałeś by gracze wracali na tego otsa? z tego co wiem już kilka osób nie gra przez twoja osobę no i wiedziałeś ze chce kupić większy lvl do pvp zbanowałeś mi postać " Skadi" to teraz graj sam ja już nie będę ściągał ludzi z old apo by pograli ze mną. Zrobiłeś co chciałeś nie umiałeś pomóc gdy do ciebie mniej grzecznie się pisze jeszcze i zwrócono ci uwagę ze jesteś nie sprawiedliwy z najazdem i tyle w temacie
    Też niestety dostałem śmieci

    Szkoda, że nie ma wolnego handlu za SC postaciami na stronie. Mam też kilku kolegów co by pograli, ale nie chce im się zaczynać "od zera" a nie wiem czy oficjalnie można kupić postać za SC.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #Skadi
    Są moby najazdowe, które stawia się na terenie niedostępnym dla "noob charów" i graczy z niskim poziomem ze względu na to, że wypadają z nich cenne przedmioty i ktoś mógłby sobie wziąć loot na 20 postaciach i zgarnąć przy tym xx kcc.

    Voltan jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku i nie wiem o co Ci chodzi. Co dla Ciebie znaczy "mniej grzecznie"? Jeśli łamiesz regulamin a do tego wulgarnie wypowiadasz się do GM'a to licz się z tym, że zostaniesz zbanowany- proste.

    Jeśli chodzi o Santa Claus'a na Senji to co roku dostaje się tam "śmieci" i czasem coś wartego kilka kcc ale weź pod uwagę fakt, że odebrać prezent możesz setką postaci, więc nie ma co narzekać. Powinieneś cieszyć się z tego, że w ogóle coś dostajesz.

    Jeśli chodzi o osoby, które "przestały grać przez Voltana" to zakładam, że mowa o osobach, które w ostatnim czasie notorycznie łamały regulamin i były za to banowane, a potem twierdziły, że bany są za free. Nikt nie zmusza Cię do gry na APO ani też do zachęcania do tego znajomych, więc zostaw dla siebie takie żale.

    #Podszyfacz
    Handel postaciami jest dozwolony w specjalnie przeznaczonym do tego temacie na forum -> Klik.
    Natomiast w grze nie można ogłaszać kupna/sprzedaży kont i jest to karane banem.

    #T
    Miły element gry i wyraz pamięci o graczach w dniu Świętego Mikołaja. Pozdrawiam!

  9. #9
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Rat Land
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anmael
    #Podszyfacz
    Handel postaciami jest dozwolony w specjalnie przeznaczonym do tego temacie na forum -> [url=http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=132777
    Klik[/url].
    Natomiast w grze nie można ogłaszać kupna/sprzedaży kont i jest to karane banem.
    Fakt, zauważyłem to napisaniu posta i w sumie powiedziałem o tym paru osobom, ale dzięki za przypomnienie. Co do Voltana to jak dla mnie gość ma klasę i nie będę się w 10 temacie wypowiadał o tym samym stąd nic nie napisałem.

    Co do śmieci to szkoda, że daje śmieci, bo mogłaby być jakaś "dolna granica" tego co się otrzymuje. Np. na Rook minimum 10cc lub przedmiot warty minimum 10cc a na main 2sc lub przedmiot tyle warty. Nie piszę tutaj o jakichś wielkich nagrodach, ale jak się dostaje blue robe i 4 platyny to lekka przesada. Raz do roku można więcej :P

    A tak nawiasem to trochę się off top robi, więc proponuję zamknąć temat, bo Mikołaj sobie o północy już poszedł

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajnie, że administracja o nas pamięta. Tak jak i w tamtym roku tak i w tym nic ciekawego Mikołaj nie podarował ;/
    Czekam na choinkę

  11. #11
    Łowca postów Samuraj's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    190
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W tym roku były fajne prezenty ale tylko na Rooku na main niestety szczęście nie dopisało

  12. #12
    Veni, vidi, vici #2015 #2016 Arab's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 908
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kiedy będzie można sadzić choinki?

  13. #13
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla ciekawych co w tym roku rozdał Santa Claus zamieszczam excela z dwoma akruszami, jeden main, drugi rook

  14. #14
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 271
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Dla ciekawych co w tym roku rozdał Santa Claus zamieszczam excela z dwoma akruszami, jeden main, drugi rook
    woah, niespodziewany ruch administracji. gracze zszokowani!

    pzdr zając
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mortiis Zobacz post
    Dla ciekawych co w tym roku rozdał Santa Claus zamieszczam excela z dwoma akruszami, jeden main, drugi rook
    No ładnie, ładnie. How na Rook.
    Faktycznie, Święty w tym roku w swoim worze miał ciekawe przedmioty.

    #temat

    Czekamy na choinki, ewentualnie jakiś update.

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Może i niektóre przedmioty były przesadzone ale wątpię, że ktoś z graczy dostał te przedmioty. Dobrze, że nie spóźniliście się z Mikołajem na APO!

  17. #17
    Nowicjusz ~*Nalesniczek_Zla*~'s Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szkoda ze nie odwiedziłem swiętego. Licze na dobry prezent z pod choinki. Fajnie ze cos robicie droga administracjo ☺

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •