User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Wątek: Komentarze do tematu "Najlepszy użytkownik 2016!"

  1. #1
    VIP Voltan's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Posty
    2 684
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Komentarze do tematu "Najlepszy użytkownik 2016!"

    Tylko tutaj można umieszczać komentarze do konkursu na najlepszego użytkownika forum 2016 roku.

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mój komentarz jest taki, że to wszystko jest ustawione. Koleżka głosuje na koleżkę, ten jeszcze na drugiego koleżkę i tak to się toczy w koło.
    Najśmieszniejsze jest to jak ludzie głosują na danego użytkownika, który prawie w ogóle nie udziela się na forum - również pisze to w swoim imieniu. Chodzi o moją osobę.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 27-12-2016 o 03:12

  3. #3
    Gaduła >>>AWESOME<<<'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Miasto
    ze Śląska
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #UP dlatego tez ja nie glosuje na uzytkownika roku bo tak jak wiekszosc bylbym zmuszony glosowac na ziomkow... zeby miec czyste sumienie to wole sobie to odpuscic. Pozdrawiam

  4. #4
    Średnio zaawansowany Yoren's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Posty
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Mój komentarz jest taki, że to wszystko jest ustawione. Koleżka głosuje na koleżkę, ten jeszcze na drugiego koleżkę i tak to się toczy w koło.
    Najśmieszniejsze jest to jak ludzie głosują na danego użytkownika, który prawie w ogóle nie udziela się na forum - również pisze to w swoim imieniu.
    Taaa, naprawdę? To czemu zaglłosowałeś na Nemiksa i Hakke? CO takiego zrobili? Więc nie pierdol i nie płacz, nie wygrasz

    Komentarz skomentowany _/

  5. #5
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Posty
    73
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Mój komentarz jest taki, że to wszystko jest ustawione. Koleżka głosuje na koleżkę, ten jeszcze na drugiego koleżkę i tak to się toczy w koło.
    Najśmieszniejsze jest to jak ludzie głosują na danego użytkownika, który prawie w ogóle nie udziela się na forum - również pisze to w swoim imieniu.
    Wyczywam, ze masz ogromne bóle bo nie masz "koleżków" w pixelach i nie ma kto na Ciebie głosować, gdyby było inaczej nie pisałbyś tego postu. To tyle w tym temacie.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Mój komentarz jest taki, że to wszystko jest ustawione. Koleżka głosuje na koleżkę, ten jeszcze na drugiego koleżkę i tak to się toczy w koło.
    Płacz musi być tak? Bo nikt na ciebie nie głosuje i nie wygrasz.
    jest za mało ludzi na forum żeby można było dobrze wybrać kogoś więc jest jak jest.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    a) Konkurs nie ma sensu z powodu malej ilosci uzytkownikow.
    b) Konkurs na uzytkownika roku jest do dupy.
    c) Sasha nie wygra.
    d) APO skonczylo sie na plycie S.P.O.R.T.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szczerze, nie interesuje mnie to co piszecie.

    Na miejscu Voltana to całą gildię Recon - Yoreny i inne dzieci bym zdyskwalifikował, ponieważ są powiązani z prywatnymi najazdami oraz DDoSami. Pozdrawiam.

    @down

    Ładny płacz, może smoczek Ci kupić dziubasku? Na dodatek wmawiasz sobie dzieciaku, że coś chce wygrać. Jesteś chory?
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 28-12-2016 o 19:52

  9. #9
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Ładny płacz, może smoczek Ci kupić dziubasku?
    Smoczek pulpeciku przydałby się tobie Jesteś największym hipokrytą na tym serwerze, najlepiej poczytaj swoje posty Może za którymś razem zrozumiesz Ciągle piszesz, że ktoś płacze, a nie zauważasz jednego - sam np. w tym momencie pokazałeś swój płacz, więc kolejny raz "hipokryzja"?

    Cytuje jeszcze raz co napisałeś(no raczej płakałeś):

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Szczerze, nie interesuje mnie to co piszecie.

    Na miejscu Voltana to całą gildię Recon - Yoreny i inne dzieci bym zdyskwalifikował, ponieważ są powiązani z prywatnymi najazdami oraz DDoSami. Pozdrawiam.
    Zrozumiałeś czy jeszcze nie udało się?


    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Na dodatek wmawiasz sobie dzieciaku, że coś chce wygrać.
    Chyba poszukam pewnych rozmów, jak płakałeś mi rok temu, że cie zdyskwalifikowali i o ile się nie mylę - byłeś pewien wygranej przed tym :c Nie pisz do kogoś dzieciaku, skoro jesteś największym przegranym życia, jakiego niestety muszę znać :/ Przypomnę ci, że to nie ja zachowuje się jak dziecko, które poza tibią nie widzi świata go otaczającego. Kolejny raz robisz z siebie błazna, próbujesz coś tutaj udowodnić, a tak naprawdę jesteś dalej dzieckiem, które spędziło swoje najlepsze lata życia, grając codziennie po 8, 10 czy nawet 16h dziennie od 10 lat i przede wszystkim - robi to dalej Masz 25 lat(mogę się mylić?), a rozwój u ciebie zatrzymał się na wieku gimnazjalnym, więc czemu próbujesz kogoś nazywać dzieckiem? Co w ogóle ktoś taki jak ty, może wiedzieć o życiu, skoro siedzi tak jak pisałem wyżej - od lat w czterech ścianach przed komputerem Jeżeli według ciebie to jest dorosłość, to żyj tak dalej w tym błędzie Może w końcu twoja osoba kiedyś to zrozumie
    Nie chce mi się z tobą więcej pisać w tym temacie - jesteś największym klaunem i hipokrytą na tym serwerze. Mam nadzieje, że kiedyś to zrozumiesz

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Szczerze, nie interesuje mnie to co piszecie.
    Czemu znów kłamiesz? Masz taki ból dupska, że za chwile piszesz:

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Na miejscu Voltana to całą gildię Recon - Yoreny i inne dzieci bym zdyskwalifikował, ponieważ są powiązani z prywatnymi najazdami oraz DDoSami. Pozdrawiam.
    Ciężko Ci się z tym pogodzić, że nikt na Ciebie nie głosuje? Najwidoczniej nie jesteś lubianą osobą na serwerze, a twoja grupa fikcyjnych koleżków siedzi cicho na dupie. Trzeba było nie pajacować przez prawie cały rok i udawać kogoś, kim nawet nie jesteś, może wtedy ktoś by oddał na twoją śmieszną osobę głos.

    Jeszcze jedno - na jakiej podstawie każesz dyskwalifikować "całą gildie Recon"? Wypraszam sobie, nie brałem udziału w prywatnych najazdach, z DDoSami również nie miałem styczności, więc twoje śmieszne oskarżenia są za przeproszeniem "chuja warte". Nie uda ci się wygrać, to zrobisz wszystko, żeby inni też nie wygrali. Może w końcu się z tym pogodzisz, że swoim śmiesznym zachowaniem przez cały rok, zasłużyłeś na miano klauna w tym apowskim cyrku?

    Cały czas za przeproszeniem "pierdolisz", że nie masz "bólu dupska", a czas pokazuje np. właśnie w tym momencie co innego.

    @t
    Już kolejny rok ten sam schemat - wygra osoba, która ma najwięcej "pixelowych ziomków".

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Sokol from West : 28-12-2016 o 22:03

  10. #10
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Posty
    73
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Szczerze, nie interesuje mnie to co piszecie.
    Czemu kłamiesz? gdyby tak było to nie pisałbys nic, wiec jednak cos Cie boli
    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Na miejscu Voltana to całą gildię Recon - Yoreny i inne dzieci bym zdyskwalifikował
    Taki jestes dorosły, a płaczesz i wylewasz swoje zale na forum.
    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    ponieważ są powiązani z prywatnymi najazdami oraz DDoSami. Pozdrawiam.
    Czemu oskarżasz Nas nie mając na to dowodów? Jak nie masz co robić to weż sie w końcu za robote, a nie wymyslasz niestworzone historie "DZIECIAKU"

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Miasto
    Tak
    Posty
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jak wiadomix ze ja to wygram pozdro wariaty elo

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sashowaty gupik nie będzie nawet w top 3

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •