User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Wątek: Opłaca się jeszcze tu wbić i grać od 0 ?

  1. #1
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Suwałki ^^
    Posty
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Opłaca się jeszcze tu wbić i grać od 0 ?

    Siema. Tak jak w temacie. Ostatnio grało mało ludzi, teraz na godzinę 22 jest aż 70 więc w miarę sporo . Więc tak, opłaca się jeszcze zacząć tu grać ? I jaką profesję byście polecili? Bo może coś się zmieniło

    /Scuv
    Myślę, że uzyskałeś już odpowiedź na pytanie więc zamykam temat
    Ostatnio edytowane przez Arab : 29-01-2017 o 20:42

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Opłaca się grać, jest masa questów i misji do zrobienia. Jeśli chodzi o profesję, to polecam paladyna. Jakbyś miał jakieś pytania, to pisz w grze, nick: Nemiks

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czy się opłaca grać? Zależy od Twoich chęci.. Jako nowy gracz na pewno się nie będziesz nudził, ponieważ jest masa różnych innowacyjnych misji do zrobienia, więc na pewno będziesz miał co do roboty.

    Profesja? Myślę, że balans jest tak wyrównany, że każda profesja jest ciekawa, ale jak użytkownik Anmael - polecam palladyna. Zresztą, popatrz sobie na stronę główną albo na forum i sobie sam odpowiedz czy Ci odpowiada.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anmael Zobacz post
    Opłaca się grać
    zacznijmy od tego, w jaką grę opłaca się grać typku??


    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    jest masa

    hehe

    #t

    Nigdy w grę nie opłaca się grać. Można jedynie pograć do zabicia czasu czy też z uzależnienia jak sasza. Ktoś napisze Ci, że np są misje u Ahmeda ale szkoda je robić gdy tracisz xxx godzin i uc i na koniec taka śmieszna nagroda. Możesz zrobić questy typu uw, shaman mask, shaman armor, skaman skirt, shaman boots czy inne ale to musisz wbic lvl co najmniej 1400 do uw i s skirtow i 2500 do reszty.
    Sasza pisze Ci, że balans jest równy itp a NIGDY W ŻYCIU nie grał inną profesją jak EK. poleca Ci palladyna a nigdy nim nie grał więc nawet nie czytaj jego posta. Wybierz druida bo najszybciej go wyexpisz. Chyba, że zamierzasz pograć dłużej to wybierz ek a najlepiej rp

    jeśli się nudzisz i masz sporo czasu możesz zacząć tu grać. Decyzja należy do Ciebie

    #Rasta
    expilem Lorelay na nilach i wiem w ile mialem lvl wiec mi nie wmawiaj ze nie mam pojecia
    Ostatnio edytowane przez Hokage : 26-01-2017 o 06:26

  5. #5
    Gaduła Novi's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    140
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja wrócilem po długiej przerwie i powiem Ci tak.
    Szybciutko sobie expisz bo jest dodatkowy exp bodajze do 500 lvl'a
    Potem lecą Questy zdobywasz sobie szybko EQ co sprawia Ci frajde bo kiedys trzeba bylo sie nameczyc zeby miec klapki a teraz to kwestia tygodnia ( zalezy jakim czasem dysponujesz )
    Ogolnie fajnie sie gra bo jak na 7.6 i nasze czasy to 70 czasem 80 osob to sporo.

    Wiec ogolnie polecam
    Novi 1-...

  6. #6
    Łowca postów Rastamanek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Nazeing
    Posty
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Wybierz druida bo najszybciej go wyexpisz. Chyba, że zamierzasz pograć dłużej to wybierz ek a najlepiej rp
    Nie powiedział bym, że druidem się szybciej expi od ek czy rp. Zwracając uwagę na częste zgony przez małą ilość HP takową profą czyt. MS/ED nie expi się szybciej. Nie masz pojęcia o minusach magicznych profesji, więc fajnie by było jak byś nie pisał takich głupot XD. Zgaduję, że mając taki lvl wydaję Ci się to zbyt proste. Magiczne maja trudniej na mniejszych poziomach i nie tylko. Co z tego, że bije więcej ? To nie ma żadnego znaczenia dlatego, że posiadają mało HP i to głównie przeszkadza. Dodam też tak od siebie - nie wprowadzaj nowych graczy w błąd.

    #temat

    A czy się opłaca tu grać? To już głównie zależy od Twoich chęci i czy masz na to czas. W Twoim przypadku wyglądało by to opłacalne ze względu na masę questów i misji, które miał byś do wykonania. Także miał byś co robić i jako fan druida polecam Ci grać druidem, a jak wybierzesz to już Twoja decyzja Jest też opcja wybrania drogi na skróty czyli kupienie postaci to już Twoja decyzja jak wybierzesz.

    #niżej

    Czekałem na to XD
    Ostatnio edytowane przez Rastamanek : 26-01-2017 o 10:57
    To be continued .....

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie opłaca się grać w żadne gry. Sprawdź dział Newsy, jeśli tak rzadkie aktualizacje Cię przekonują do gry tutaj, to wbijaj.

  8. #8
    Bywalec ..:KoMBoj:..'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Jedlicze
    Posty
    372
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jesli chcesz pograc 4fun to sie opłaca, co do profesji to bez wątpienia ek, czy do expa czy pvp, innymi profami juz sie trudniej gra, szczegolnie ms/ed
    Aktualnie Komboy / Komboy Rookslayer

  9. #9
    Skała Harakiri II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Wybierz druida bo najszybciej go wyexpisz. Chyba, że zamierzasz pograć dłużej to wybierz ek a najlepiej rp
    I przy tym duzo bedzie padal i sie denerwowal na samym poczatku i pozniej na tinach rowniez na samym poczatku.

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    expilem Lorelay na nilach i wiem w ile mialem lvl wiec mi nie wmawiaj ze nie mam pojecia
    Nie wiem czy wiesz ale na nilach z reguly sie szybko expi.

    #T
    Na sam poczatek jak chcesz pograc i cos wiecej wbic niz przykladowy 800lvl to zrob RP, malo padasz szybko expisz, w miare duzo sie leczysz i twoje hity rowniez sa zadowalajace

    Destruction 1-...
    Destruction Rook 1-...
    Poradnik dla poczatkujacych
    Moj Life

  10. #10
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Opłaca się czy nie. Wszytko zależy od Twojego wolnego czasu na grę i chęci
    Co do profesji to polecił bym rp, jak dla mnie ek trochę nudny. Przy ed moim zdaniem najlepsza zabawa tylko musisz mieć dobry refleks i odrobinę umiejętności bądź nerwy ze stali do częstego temple. Gdybym ja miał wracać na mian to ED(a nigdy nie byłem fanem magicznych postaci xd).

  11. #11
    Zaawansowany C9 Fanboy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    "Opłacać" się nie opłaca bo nic na tym nie zarobisz.
    Serwer swojego czasu był bardzo fajny, o zmianie na gorsze możesz sam się przekonać grając tu pare dni. Co do profesji wybrałbym RP - dobre pvm i pvp.

  12. #12
    Średnio zaawansowany First Mudzyn's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Miasto
    Mazury
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To kwestia chęci do gry, masz wolny czas i chęci to zapraszamy :>
    W żadną grę nie opłaca się grać chyba:>

  13. #13
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak już zauważyło to parę osób wyżej - masz złe podejście do gry! Pytanie czy opłaca się grać w grę jest dosyć bezsensowne. Zapytaj raczej siebie czy faktycznie chcesz tu sobie pograć? Gra powinna głównie uprzyjemniać Ci Twój wolny czas!
    Questów jest w zasadzie dużo, jest też do kogo się odezwać na game-chat, ale np. w moim przypadku expienie po tylu latach grania jest zbyt monotonne i ciężko mi przebrnąć przez granice 500 lvla Po co grać skoro taki kluczowy element jak zdobywanie kolejnych poziomów nie sprawia żadnej przyjemności tylko strasznie nudzi? Wtedy lepiej poszukać rozrywki w innym miejscu/grze.

Podobne wątki

  1. [Konto] Czy opłaca się tu jeszcze grać?
    By Tsu in forum Inne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 17-01-2015, 11:11
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 20-12-2014, 00:33
  3. Mo?e jeszcze exp x 500?
    By Osuz in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni Post / Autor: 25-12-2010, 11:37

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •