User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Co zmienic?

Głosujących
33. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK - propozycja nr 1

    13 39.39%
  • TAK - propozycja nr 2

    18 54.55%
  • TAK - propozycja nr 3

    4 12.12%
  • TAK - propozycja nr 4

    7 21.21%
  • Wszystkie 4

    17 51.52%
  • Zadna

    1 3.03%
Sonda z Wielokrotnym Wyborem
Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Wątek: Paralyze rune - zmiany

  1. #1
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Paralyze rune - zmiany

    Ktoras z tych propozycji mogla juz byc na forum ale warto przypomniec. Moje propozycja to:

    1. Zmienic wymagany mlv do uzywania parali na 42-45 u rp 120-140 u ms/ed (poziom ofc do dogadania) zmiana ta ma zapobiec rzucania paralami przez 20lvle na bocie, taki ziomek dostanie bana ale I tak ma to w dupie xd

    2. Osoba ktora rzuci parala w osobe ktora ma pk z automatu doataje yellow skulla, wyrowna to rozgrywke a nie tak jak teraz ze 1k ms biega I paralizuje 4klv a ty nic mu nie zrobisz, 1sc za ladunek..

    3. 1 use parala kosztuje 1sc, to tyle samo co ladunek wiekszosci z amuletow, sugeruje zmniejszyc cene parala, lub zwiekszyc cene za ladunki amuletu

    4. Nawet dobrym graczom ciezko jest trafic kogos paralem, przy takiej szybkosci postaci trafisz moze za 5, moze za 10 razem albo i wcale, niestety w przypadku 10 nie trafien w przeciwnika stracimy 10 use runki mimo tego ze wlasciwie nie dala zadnego efektu, powinno zostac to zmienione. Przy obecnych cenach za amulety totalnie nie oplaca sie tego uzywac..


    w/w zmiany powinny zostac wprowadzone takze na rune magic wall
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 01-03-2017 o 13:17

  2. #2
    Łowca postów Rastamanek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Nazeing
    Posty
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Genialny pomysł to by rozwiązało problemy, które są dotychczas i utrudniło poniekąd grę co sprawi, że będzie bardziej sensownie niż jest obecnie.

    #
    Wszystko na tak
    To be continued .....

  3. #3
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Post napiszę w formie adnotacji, aby był czytelniejszy.

    1_
    To od razu powinno być w ten sposób zrobione... To co teraz się dzieje z tymi paralami to jakiś żart

    2_
    Wtedy ukróciłoby to niektórym smycz i by tyle nie pyskowali ;p Oczywiście jak najbardziej na tak - noob z botem + runka = umrzesz mając pk na 100%

    3_
    Może jest to mało opłacalne, ale ludziom wciąż nie przeszkadza to w rzucaniu parali z bota (gdzie ponad połowa jest pudłem, gdyż próbują ją rzucić na biegnącą postać). A co do użyć amuletu, to sprawa wygląda w ten sposób, że na apo już od dawna nie chodzi o to co ktoś straci - a o fakt od kogo umrze ;p

    4_
    No generalnie to w tym punkcie powtórzyłbym to samo co napisałem w adnotacji nr. 3


    Reasumując - jestem za pierwszym i drugim punktem propozycji.
    nie ma bo ukradli -_-

  4. #4
    Zaawansowany tigon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Miasto
    Przeworsk
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za 1 i 2 pkt, powinno być to dawno dodane, co do ceny parali jest ok bo wiadomo sporo się pudłuje a amulety to były wałkowane x razy i? no własnie :>

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Zgadzam się, paraliżujące runy powinni używać gracze z minimalnym 40 (rp), 130 (ms, ed) poziomem magicznym, ponieważ aktualnie sporo osób używa te runy za pomocą programu wykonującego pewne czynności w zastępstwie człowieka. Osoba dostanie bana na noob konto i nawet tego nie odczuje.

    2. To już dawno powinno wejść w życie. Dlaczego tego nie nadal nie ma? Nie mam pojęcia. Gracze powinni otrzymywać żółtą czaszkę rzucając paraliżującą runą w danego gracza, który ma białą czaszkę. Sporo osób rzuca te runy czując się bezkarnie, więc czas na zmiany.

    3. Ja to bym zwiększył cenę run oraz ładunków amuletów.

    4. No ceny powinny ulec zmianie.

    Bardzo dobre propozycje, które powinny wejść w życie. Oczywiście jestem na tak. Ciekawe czy ktoś to zrobi. Obawiam się, że nie.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    161
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo dobra propozycja.
    Wszystkie 4 na tak !

  7. #7
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 270
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Propozycja numer 2 jak dla mnie może wejść w życie nawet od jutra. Jak na moje najlepsze wyjście, paralując kogoś włączasz się aktywnie do pvp, a więc
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1 propozycja jak najbardziej na tak. Denerwuje mnie to jak bije się np z Karmazynem a Xelix z bota rzuca na mnie ciągle parale. Niech zwiększą m lvl albo ogolnie lvl do rzucania parali.

    2 propozycja też może być. Typ daje parala i ma ys. Nie było by czegoś takiego że stoi, da parala i ma tylko pz. Do tego jeszcze można by było usunąć to, że zaznaczają sobie trajnera pod temple i rzucają parale żeby nie można ich było fragować.

    jestem za tymi zmianami.

  9. #9
    VIP Voltan's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Posty
    2 684
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przynajmniej cześć propozycji zostanie wprowadzona, przedyskutujemy tą sprawę, pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Paralyze rune
    By 1st R. Boonek in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 13-07-2017, 15:44
  2. paralyze rune
    By djakon in forum Bugi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 25-11-2015, 07:00
  3. paralyze rune
    By djakon in forum Bugi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 18-10-2015, 23:09
  4. Paralyze rune
    By Varbeerg in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 29-02-2012, 22:34

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •