User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 27 z 27

Wątek: Dev onica - pierwszy Polak z 1000 poziomem doświadczenia!

  1. #21
    Gaduła Colinovsky's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kompletnie nie jestem w temacie, ale jak mówicie, że gość robi wszystko by tylko zarobić na tych pixelach, to ja to popieram. Zawsze znajdą się idioci, którzy sypną mu kasę za co tylko będzie chciał, więc niech wyciśnie z tego ile może, bo nic więcej mu z tej gry raczej nie pozostanie. Nie rozumiem o co się tak spinacie. Każdy z was też by próbował zarobić jak najwięcej, jakby miał tylko okazje, bo to tylko głupia gra komputerowa.

    @Squid
    Nie daj się podpuścić, nie warto. :v

  2. #22
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Wiesz...nie mam nic przeciwko zarobkowi, ale on kłamie i ogólnie prostytuuje(?) się dla dolarów...
    Co chwile zmienia zdanie odnośnie ilości kasy za pokazanie tego co jest za bramką zamiast zdecydować się raz a porządnie i dotrzymać słowa jak przystało na dobrego tibijczyka! ^^

  3. #23
    Łowca postów Sunarrem's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    190
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A moim zdaniem wbij 1k lvl na Rl Tibi. A potem sam sie zastanowisz czy pokazessz dla zarobku. Czy pokazesz zeby ludzie wiedzieli co tam jest.

    Jezeli mozna uzyskac korzysc majatkowa na glupich pixelach , czemu nie? To nic zlego. Jesli ktos chce zaplacic ,a ktos wie ze mozna na tym zarobic to cxemu nie

  4. #24
    Łowca postów Rastamanek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Nazeing
    Posty
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Generalnie to nie mam do gościa nic, nawet szacunku za to, że właśnie to ujawnił. Najpierw domaga się jakiejś kwoty za którą pokaże, a następnie się przełamuje i jednak ujawnia tajemnice bramki. Cóż szału tam nie ma za bramką, ale mimo wszystko powinien trzymać to w tajemnicy gość jest po prostu głupcem

    #edit
    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Gdybys wbil 1k na rl tez chcialbys na tym wyciagnac jak najwiecej hajsu tymbardziej ze w gre wchodza bardzo duze kwoty przeciez ktos tam gdzies pisal 5000 euro czy dolarow, toz to od chuja kasy i to za jakas smieszna bramke... Dodam, ze wg mnie jedynymi glupcami byli ci ktorzy to ogladali i wplacali mu hajs :>
    No fakt byli głupi, że mu wpłacali hajsy, ale tu nie chodzi o to bo skoro taki Kharsek nie chciał pokazać to ja się pytam na chuj on to robił. Mógł po prostu zostawić to w tajemnicy i tyle no chyba, że jest pazerny na hajs na tyle, że po prostu trudno się nie połasić. Niby 5k euro to dużo hajsu za pokazanie głupiej bramki czy to lvl czy to bramka tu chodzi o samo to, że to zrobił
    Ostatnio edytowane przez Rastamanek : 27-06-2017 o 14:42
    To be continued .....

  5. #25
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rastamanek Zobacz post
    Generalnie to nie mam do gościa nic, nawet szacunku za to, że właśnie to ujawnił. Najpierw domaga się jakiejś kwoty za którą pokaże, a następnie się przełamuje i jednak ujawnia tajemnice bramki. Cóż szału tam nie ma za bramką, ale mimo wszystko powinien trzymać to w tajemnicy gość jest po prostu głupcem
    Gdybys wbil 1k na rl tez chcialbys na tym wyciagnac jak najwiecej hajsu tymbardziej ze w gre wchodza bardzo duze kwoty przeciez ktos tam gdzies pisal 5000 euro czy dolarow, toz to od chuja kasy i to za jakas smieszna bramke... Dodam, ze wg mnie jedynymi glupcami byli ci ktorzy to ogladali i wplacali mu hajs :>

  6. #26
    Łowca postów Natsu's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    212
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    gdy dev wbijał 999 był cel na twichu ze po wpłaceniu 3000 dolarów pokaże co jest za bramka gdy widzowie uzbierali kwotę to dev wyzerował i dal 5000 dolarów za sekret banuty po wpłaceniu 5k dolców wyłączył stream i wszystko ucichło co do banuty 4 dni temu dobrze pamiętam dev z moonzinem postanowili ze pokażą co skrywa tajemniczy teleport kto oglądał wtedy stream to wie co się działo robienie z siebie idiotów 0 swojego pomysłu na ten niby quest co wyglądało ze ma done i 2h biegania od npc do npc pisząc hi i jakieś głupoty ciągle te same, wpadli na pomysł ze zadzwonią do kharska ale nie mieli numeru oczywiście chat podał numer pod który moonzin zadzwonił po 30 minutach zalogował się kharsek i mowil ze za iles tam tysiecy tibia coinsow im pomoze XD potem dev wpadł na pomysł żeby szukać poradnika na tibiopedia XDDDDDDDD
    gdy stream się skończył moonzin wyzywał cały chat ze jesteśmy pierdolonymi idiotami i polaczki cebulaczki i takie inne śmieszne od 4dni nie ma żadnego info co dalej z questem wniosek? ma done tak jak pisałem wczesniej nastepny w kolejce do wbicia 999vl pisal ze pokaże za darmo wszystko od początku coz trzeba czekac dalej

    #edit
    Wgl widzieliscie aukcje na allegro?
    http://allegro.pl/real-tibia-930-level-i6795349314.html
    co o tym myslicie? XD
    Ostatnio edytowane przez Natsu : 27-06-2017 o 17:05

  7. #27
    Łowca postów Rastamanek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Nazeing
    Posty
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Natsu Zobacz post
    potem dev wpadł na pomysł żeby szukać poradnika na tibiopedia XDDDDDDDD
    hahaha tam widzowie podobno mu pomogli poruszyć tego questa też z tego co wiem chciał wykombinowac kontakt do Kharska, żeby dowiedzieć się od niego co trzeba zrobić dodam, że nawet chciał do niego numer telefonu i zadzwonić. Quest za bramka na tibiopedii tego jeszcze nie grali XD.

    Cytat Napisał Natsu Zobacz post
    Ja pierdole jaka cena można by było ułożyć sobie życie za taką postać w tibii XD
    To be continued .....

Podobne wątki

  1. 1000 poziom do?wiadczenia. - First Venar
    By Venarek in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 16-08-2013, 20:52
  2. 1000 poziom do?wiadczenia ;-)
    By Only Sio in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 24-09-2011, 20:54
  3. 150 osoba z setnym poziomem do?wiadczenia
    By Kumpel Armii in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni Post / Autor: 07-06-2010, 15:49

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •