User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 31

Wątek: Od jak dawna jesteście z APO (GRA / FORUM)

  1. #1
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    LA
    Posty
    774
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Od jak dawna jesteście z APO (GRA / FORUM)

    Siema, nurtuje mnie jedna rzecz.. Czy jest tu na forumku jeszcze ktoś aktywny ze starej gwardii Podkarpackiego? Pogrywacie coś jeszcze na tym OTS'ie? Śledzicie forum?

    Pierwsze konto na tym OTS'ie założyłem o ile dobrze pamiętam 25 września 2005 roku o nicku RoZpIeRdAlAcZ (nie wiem czy ktoś z Was będzie tutaj pamiętał, starzy wyjadacze z pewnością kojarzą)

    Screen ze starego forum :



    Czy jest w ogóle jakiś OTS, który stoi dłużej od APO? Niedługo stuknie mi z Wami 12 lat, jak ten czas leci, kto by się kiedyś spodziewał, że ten server tyle przetrwa..

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Google Zobacz post
    Siema, nurtuje mnie jedna rzecz.. Czy jest tu na forumku jeszcze ktoś aktywny ze starej gwardii Podkarpackiego? Pogrywacie coś jeszcze na tym OTS'ie? Śledzicie forum?
    Jestem od 2006 roku do tej pory. Pogrywam.

    Cytat Napisał Google Zobacz post
    Pierwsze konto na tym OTS'ie założyłem o ile dobrze pamiętam 25 września 2005 roku o nicku RoZpIeRdAlAcZ (nie wiem czy ktoś z Was będzie tutaj pamiętał, starzy wyjadacze z pewnością kojarzą)
    Nie pamiętam, lecz to konto z forum kojarzę.

    Cytat Napisał Google Zobacz post
    Czy jest w ogóle jakiś OTS, który stoi dłużej od APO? Niedługo stuknie mi z Wami 12 lat, jak ten czas leci, kto by się kiedyś spodziewał, że ten server tyle przetrwa..
    Nie ma, APO stoi najdłużej ze wszystkich serwerów, które są aktualnie aktywne. Pozdrawiam.

  3. #3
    VIP Ferrum's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    528
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Stare forum jak najbardziej pamiętam, lecz konta nie zakładałem. A na APO jestem od listopada 2006, czyli praktycznie 11 lat, również nie sądziłem, że tak długo ten OTS będzie istniał

  4. #4
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Banned Zobacz post
    Jestem od 2006 roku do tej pory. Pogrywam. ;.

    XDDDDDDDDDDDDDDD delikatnie powiedziane



    #t starego forum nie pamietam, jestem tu od bodajze 07? 08? Aktualnie juz nie gram, ale forum zawsze chetnie odwiedze

  5. #5
    Gaduła Colinovsky's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    XDDDDDDDDDDDDDDD delikatnie powiedziane
    Tak pogrywa, że ma top3 w godzinach online. XD

    #t
    Pierwszy raz na APO grałem sharując chara z 2 kolegami, bo mając po ~10 lat ciężko było w ogóle PACCa ogarnąć, ale fajnie się to przynajmniej wspomina. Z tego co pamiętam, to czasy, gdy top1 miał około 700 poziomu. Po latach postanowiłem sprawdzić czy serwer jeszcze stoi, no i o dziwo stoi do dziś. Nie gram, ale czasem się zaloguję, żeby dostać jakiegoś bana na 15 dni. ^^

    @down
    To w sumie jakby ktoś pograł tylko tydzień na początku i wrócił teraz, to nawet by różnicy nie zauważył.
    Ostatnio edytowane przez Colinovsky : 20-09-2017 o 12:21

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    255
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Od samego początku. Jak na servie grało po 30osob.

  7. #7
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    LA
    Posty
    774
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czasami się zastanawiam co kieruje Kamilem żeby trzymać jeszcze tego OTS'a, od czasu do czasu widzę na stronie, że wprowadzają jakieś zmiany / update'y / aktualizacje.
    Przecież pieniędzy z tego zapewne nie ma, z racji tego, że ludzie tutaj najzwyczajniej nie grają. Nie wiem, nie ogarniam zjawiska, z sentymentu te APO jeszcze stoi?

  8. #8
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem tutaj od 20 grudnia 2005 roku. Co prawda to prawda szok ze ots tyle lat wytrwał ciekawe ile wytrwa jeszcze. Tutaj są ciągle upadki po czym server na nowo ożywa co prawda to nie to samo co w 2005r ze gra po 500-800 osób ale jeszcze czasem dobija tą setkę osób online.

  9. #9
    Łowca postów Rastamanek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Nazeing
    Posty
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem tu bodajże od czasu jakoś 2-3 msc po powstaniu APO. Dziwię się, że dalej to stoi, a grałem tu tylko z sentymentu i nudów. Więcej chyba nie muszę pisać

    Ps. Pamiętam te czasy, gdy biegało się 100 lvlem i expiło na hydrach starej Tiquandy w podziemiach xd
    To be continued .....

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Grę na APO zacząłem jakoś w drugiej połowie 2009 roku. Pamiętam, że pograłem z dwa lata do 2011 roku po czym oddałem randomowej osobie swojego chara. Po 4 latach wróciłem dokładnie 06.04.2015 i tak siedzę do tej pory XD

  11. #11
    Gaduła Kiroshi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Poznań
    Posty
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gram tu od dziś, i moja przygoda na tym OTSie szybciej się skończyła niż zaczęła.

    Niech moc będzie z wami

  12. #12
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rastamanek Zobacz post
    Jestem tu bodajże od czasu jakoś 2-3 msc po powstaniu APO. Dziwię się, że dalej to stoi, a grałem tu tylko z sentymentu i nudów. Więcej chyba nie muszę pisać

    Ps. Pamiętam te czasy, gdy biegało się 100 lvlem i expiło na hydrach starej Tiquandy w podziemiach xd
    xD

    //
    ja jestem od wakacji 2006 a ciebie oprócz forum kojarzę z tego, że w tym samym dniu co włączyli pvp na apo, biegałeś i masakrowałeś wszystkich swoim 300 msem XD

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jestem od dawna od kiedy nie pamietam wiecej grzechow nie pamietam

  14. #14
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Tarnów
    Posty
    142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Z tego co pamietam to przygode na APO zaczalem od 2006 roku i z pewnymi przerwami gram do dzis.
    Moja pierwsza postac miala chyba nick Chir lock(?).
    Abuligorav 1 - ...

  15. #15
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dokładnego dnia nie pamiętam. Nie zanotowałem sobie nigdzie, ale dwa miesiące po włączeniu APO.

  16. #16
    Łowca postów Anonimowy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    299
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pierwsze konto założyłem jeszcze jak nie było pvp a większość osób expila na zamku obok city stare dzieje... Pamietam jak zadzwoniłem do Mortiisa na stacjonarny, ze zamówiłem pacc i go nie dostałem xD nie wiedziałem jak wypełnić przelew w banku to próbowałem go wyciulać pamietam jeszcze jak Ots Queen był najsilniejszy i puszczali go tylko na najazdach na murach.

  17. #17
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja jestem ze starej gwardii, pamietam jak miałem jeszcze znajomych na naszej klasie z APO, miałem wtedy z około 10-11 lat, jakie to było w ogóle wow jacyś wirtualni znajomi, m.in. Ciebie Geri miałem w znajomych też

    A teraz na fejsie tych z apo których mam i coś wstawiają jak Margoth, Sedan, Oxi, Gladeq, właśnie czy Geri, to jest wrażenie że mimo że ich spotkałeś raz w życiu albo wcale, to znasz ich lepiej niz swoich własnych znajomych, codziennie widzisz zdjęcia, co robią etc. To jest tym bardziej fascynujące że dzięki głupiemu serwerowi tibii na którym już nie gramy od X lat, poznalismy kogoś i np wiem że jak bym sie spotkał z tymi osobami dzis to bym nie musial o sobie w ogóle opowiadać bo po prostu je znam mimo ze ich nigdy na rlu nie widziałem Także może sobie niektórzy nie zdają sprawy że tu kawał historii za sobą ciagnie ten serwer i to forum i mam do niego wielki sentyment dlatego je jeszcze odwiedzam.

    Pozdrawiam wszystkich serdecznie starą pakę jeśli to przeczytacie Midq, Chojrak, GladeQ, Oxi i Sedan, Drah Master, Ave nithersson, Margoth, Joogi, Fifeks, jołek, Mały down, Crayon, Tre Cool
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  18. #18
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    LA
    Posty
    774
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maxiuu Zobacz post
    xD

    //
    ja jestem od wakacji 2006 a ciebie oprócz forum kojarzę z tego, że w tym samym dniu co włączyli pvp na apo, biegałeś i masakrowałeś wszystkich swoim 300 msem XD
    To Ci powiem szacunek za pamięć jak jeszcze pamiętasz jaki lvl miałem, nigdy bym się nie spodziewał, chyba byłem jedyną postacią, której nie dało rady wyexivować ze względu na przeplatane małe literki z dużymi w nazwie postaci. Śmieszne czasy, mega wspomnienia.

    Cytat Napisał Τettmeier Zobacz post
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie starą pakę jeśli to przeczytacie Midq, Chojrak, GladeQ, Oxi i Sedan, Drah Master, Ave nithersson, Margoth, Joogi, Fifeks, jołek, Mały down, Crayon, Tre Cool
    Pozdro Bartek, ile to już lat!
    Ostatnio edytowane przez Google : 01-10-2017 o 05:13

  19. #19
    Nabijacz postów Tumanbuga's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Kebab/Warszawa
    Posty
    560
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jakiś czas temu jeszcze zaglądałem tutaj regularnie, od dwóch lat sporadycznie mi się przypomni i wejdę na stare śmieci. Z tego co widzę to stały regres aktywności jeżeli chodzi o forum, w grze to chyba już od dawna pustki.

    Swoją przygodę z APO zacząłem bodajże w 6 klasie podstawówki (obecnie 22 lata), początkowo nie korzystałem z forum. To konto jest moim pierwszym i ostatnim - swoją drogą nie wiem co kierowało mną przy wyborze nicku. Pamiętam jeszcze jak zasuwałem na pocztę żeby kupić pierwszego PACCa, wtedy ten serwer rzeczywiście był kilka poziomów wyżej, ciężko było znaleźć wolne expowisko, trainera, no i w ogóle ciężko się zalogować. Pamiętam legendarnego Neko knighta i jakieś zdjęcia jak zasuwał do energy2000, potem ta postać miała z 12 ownerów i spadła z topki. Jeżeli chodzi o rl zdjęcia to szczególne pozdrowienia dla Draha, Ty to tam swojego rodzaju fotoblog prowadziłeś z tego co pamiętam . Pamiętam gildię KRS i domek pianki gdzie wiecznie stało z kilka osób i ktoś się bił. Szkoda, że to tak podupadło, przecież APO dalej jest na swój sposób unikatowym serwerem, 7.6, opór jakichś customowych itemów, questów, mobów itd.

    Nigdy jakoś nie angażowałem się w rozwijanie znajomości na tym serwerze, postowałem rzadko, nie siedziałem na czatboxie. Mimo to pamiętam większość ludzi wypowiadających się w temacie + wszystkie nicki, które podał Tettmeier. Pozdro dla Was chłopaki, mam nadzieję, że się wiedzie .
    We takin' bodies

  20. #20
    One of Top Users 2010 Joogi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Celle
    Posty
    1 874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Τettmeier Zobacz post
    Ja jestem ze starej gwardii, pamietam jak miałem jeszcze znajomych na naszej klasie z APO, miałem wtedy z około 10-11 lat, jakie to było w ogóle wow jacyś wirtualni znajomi, m.in. Ciebie Geri miałem w znajomych też

    A teraz na fejsie tych z apo których mam i coś wstawiają jak Margoth, Sedan, Oxi, Gladeq, właśnie czy Geri, to jest wrażenie że mimo że ich spotkałeś raz w życiu albo wcale, to znasz ich lepiej niz swoich własnych znajomych, codziennie widzisz zdjęcia, co robią etc. To jest tym bardziej fascynujące że dzięki głupiemu serwerowi tibii na którym już nie gramy od X lat, poznalismy kogoś i np wiem że jak bym sie spotkał z tymi osobami dzis to bym nie musial o sobie w ogóle opowiadać bo po prostu je znam mimo ze ich nigdy na rlu nie widziałem Także może sobie niektórzy nie zdają sprawy że tu kawał historii za sobą ciagnie ten serwer i to forum i mam do niego wielki sentyment dlatego je jeszcze odwiedzam.

    Pozdrawiam wszystkich serdecznie starą pakę jeśli to przeczytacie Midq, Chojrak, GladeQ, Oxi i Sedan, Drah Master, Ave nithersson, Margoth, Joogi, Fifeks, jołek, Mały down, Crayon, Tre Cool
    Dzieki Bartek i rowniez pozdrawiam!


    Tak w sumie dopiero teraz uswiadomilem sobie, ze minelo juz ponad 10 lat od poczatku mojej przygody na APO. A byl to kwiecien 2007, jeszcze 6-ta podstawowki a potem po wakacjach gimnazjum. Wtedy znalazlem kumpli ze szkoly ktorym pokazalem OTSa, z jednym nawet sharowalem prawie co weekend konto i expilismy nieprzerwanie przez 48h na zmiane na Joogolasie, a wszyscy sie dziwili dlaczego tak mi level skakal XD
    I takze jak i wiekszosc z was poznalem duzo ludzi przez neta, wiekszosci nickow nawet juz nie pamietam wiec wole nie pisac pozdro bo jeszcze kogos zapomne Przyznam Ci racje Tett ze dziwnym zjawiskiem jest ze znasz calkiem dobrze osobe ktorej nigdy nie widziales, no ale coz takie sa czasy, nawet niejedna para poznaje sie przez neta a potem zyja szczesliwie razem Te konferencje po nocach na skype, cisniecie beki z roznych ludzi, wielogodzinne pvp (jeszcze na pvp island na Evul <3 ) czy nawet opowiadanie historii ze swojego 'realnego' zycia bylo forma dobrego spedzania czasu. Juz sie nie dziwie czemu mam gleboko w sercu ukrytego gracza, mimo ze byla to glownie Tibia a teraz nie mam zadnej konsoli, dopiero teraz zaczynam grac w nowsze gry bo kupilem sobie zajebistego kompa. To sentyment do starej jak swiat gry 2D ktora jeszcze jakims cudem zyje i dalej pochlania wiele godzin czasu niektorych ludzi. Wiadomo ze nie ma nowych graczy bo teraz jest tyle gier z kozacka grafika, ze ledwo kto mlodszy sie tym zainteresuje, a tacy jak my ktorzy grali x lat temu to w wiekszosci z tego wyrosli i maja wlasne zycie bez czasu na tibie

    Jak zobaczylem Bartka temat z ss'ami w ktorym w dodatku sam jeszcze strone wczesniej cos dodawalem to az przez chwile zastanowilem sie nad powrotem, ale to juz nie to co kiedys, szkoda czasu Jak dla mnie to wieeele osob musialoby wrocic zeby znowu cos sie dzialo. Z drugiej strony jak APO bedzie stalo jeszcze 50 lat to zaczniemy wszyscy znowu napieprzac na emeryturze, pozdro!

Podobne wątki

  1. [Strona] Dawna strona głowna
    By Bern in forum Strona / Forum / Konto
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 30-09-2016, 02:05
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 15-05-2011, 13:47
  3. Dawna Postac .
    By Isi Kiler in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 02-01-2009, 22:44

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •