User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Zmiany, czy brak zmian?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Propozycja nr. 1 - TAK

    17 94.44%
  • Propozycja nr. 1 - NIE

    1 5.56%
  • Propozycja nr. 2 - TAK

    10 55.56%
  • Propozycja nr. 2 - NIE

    3 16.67%
Sonda z Wielokrotnym Wyborem
Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Wątek: Odblokowanie nicków oraz poprawa martwego przepisu regulaminu.

  1. #1
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Odblokowanie nicków oraz poprawa martwego przepisu regulaminu.

    1.

    Proponuję by można było założyć postać z nickiem, który nie widnieje na APO, ale baza go blokuje. Np. ktoś kiedyś wykupił namelocka na dany nick i używa innego, a nick nadal jest zablokowany i nie da się założyć postaci o takiej nazwie.

    2.

    Konta usuwane są po 2 miesiącach braku logowania na przynajmniej jedną postać na koncie.
    Serio? Mogę wrzucić tutaj całą listę postaci, które nie logowały x lat, a widnieją w wyszukiwaniach.

  2. #2
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zarówna jedna, jak i druga propozycja bardzo dobra. Jeśli chodzi o drugą - chciałem "odblokować" sobie nick Sokol from West jakieś 2 lata temu, to nie uzyskałem odpowiedzi. Oczywiście bym o to nie pisał, gdyby nie fakt, że postać:
    Sokol from West
    Ostatnie logowanie: 24/01/2011 16:39:47
    Ostatnie wylogowanie: 24/01/2011 16:40:40
    Powinni zrobić ogólny clean kont, na które nie logują się ludzie od kilku lat.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Szkoda zachodu na to, przecież jest tyle opcji na wymyślenie sobie nazwy postaci, że na pewno dasz radę. Po drugie, jeżeli chcesz taki nick, który blokuje "baza", to napisz bezpośrednio do Mortiisa w prywatnej wiadomości, aby usunął - zrobi to, mi to zrobił.

    2. Regulamin już dawno powinien ulec modernizacji, wiec nie wiem co się dziwisz. Po drugie, Administracja dostaje co jakiś czas maile z prośbą o odzyskanie kont, nawet takich, na które nie logowano się ponad 3 lat - potwierdzone info.

    Sorry, ale jestem na nie i nie.


    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Zachodu to szkoda na to, że Mortiis zajmował się chwilę czyimś problemem z osobna skoro tę sprawę można rozwiązać raz to po pierwsze. Po drugie - kogo obchodzi sytuacja z jakimiś opcjami na wymyślenie nazwy skoro może założyć sobie postać z nickiem, który nie jest używany od x lat?
    Serio myślisz, że co chwile ktoś do niego będzie pisał? No i czy to zajmuje dużo czasu?

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Regulamin został napisany po to, żeby się do niego stosować. Ile kont zostało usuniętych od czasu powstania tego zapisu? Skoro administracja nie przestrzega regulaminu to po co w ogóle on jest?
    Pytaj Administracje.
    Ostatnio edytowane przez Anmus : 08-11-2017 o 19:19

  4. #4
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anmus
    1. Szkoda zachodu na to, przecież jest tyle opcji na wymyślenie sobie nazwy postaci, że na pewno dasz radę. Po drugie, jeżeli chcesz taki nick, który blokuje "baza", to napisz bezpośrednio do Mortiisa w prywatnej wiadomości, aby usunął - zrobi to, mi to zrobił.
    Zachodu to szkoda na to, żeby Mortiis zajmował się chwilę czyimś problemem z osobna skoro tę sprawę można rozwiązać raz to po pierwsze. Po drugie - kogo obchodzi sytuacja z jakimiś opcjami na wymyślenie nazwy skoro może założyć sobie postać z nickiem, który nie jest używany od x lat?

    Cytat Napisał Anmus
    2. Regulamin już dawno powinien ulec modernizacji, wiec nie wiem co się dziwisz. Po drugie, Administracja dostaje co jakiś czas maile z prośbą o odzyskanie kont, nawet takich, na które nie logowano się ponad 3 lat - potwierdzone info.
    Regulamin został napisany po to, żeby się do niego stosować. Ile kont zostało usuniętych od czasu powstania tego zapisu? Skoro administracja nie przestrzega regulaminu to po co w ogóle on jest? Nie logujesz się na postać to albo powinna zostać usunięta, a nick zwolniony albo takie postacie powinny być wystawione na sprzedaż przez administrację w drodze licytacji. Myślę, że to by było świetne rozwiązanie dla serwera.

    Cytat Napisał Anmus
    Serio myślisz, że co chwile ktoś do niego będzie pisał? No i czy to zajmuje dużo czasu?
    Dla faceta, który ma rodzinę i pracę - tak. Kiedyś może zrozumiesz.
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 09-11-2017 o 17:13

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Miasto
    Glasgow.
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fakt z nickiem jest czasem problem, co do pierwszego jestem na tak.


    Co do drugiej propozycji, troche nie rozumiem, czy chodzi ci o to aby poprawic pkt w regulaminie (usunac go) czy tez o usuniecie zalegajacych na magazynie postaci?

    sory w nazwie tematu bylo... w 2 opcji tez jestem na tak, ale nie zaznaczylem nic

  6. #6
    VIP Voltan's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Posty
    2 684
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o zwolnienie nicków z bazy to owszem Mortiis może to zrobić, lecz weźmy pod uwagę, że często są zbanowane postacie z nickami, które są bardzo podobne do nicków GMów lub innych graczy w celu podszywania się, tego nie jesteśmy w stanie tak po prostu wyodrębnić. Są też zbanowane postacie z różnego typu obraźliwymi nickami, jednakże zastanowimy się nad tym.

    Regulamin jest do modyfikacji, ten punkt trzeba usunąć.

    Co do licytacji postaci, tak jak już ktoś wspomniał w tym temacie, to myśleliśmy, aby zrobić coś tego typu z postaciami usuniętymi za cave bota.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    255
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pierwsza opcja jest ok.
    Co do drugiej to jestem na nie. Sam po 5-6 latach napisałem maila z odzyskaniem postaci, gdyby mi jej nie oddali, to nawet bym tu nie logował.

  8. #8
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja po prostu napisałem na maila i usuneli z bazy nick którego ponownie nie dało się zrobić, w sumie postacie które nie logowały się kilka lat można spokojnie by usunąć na pewno odciążyło by to troszkę otsa.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    1.

    Proponuję by można było założyć postać z nickiem, który nie widnieje na APO, ale baza go blokuje. Np. ktoś kiedyś wykupił namelocka na dany nick i używa innego, a nick nadal jest zablokowany i nie da się założyć postaci o takiej nazwie.
    Tak, bo niepotrzebnie zapychają bazę danych, blokując przy tym fajne nicki.

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    2.

    Konta usuwane są po 2 miesiącach braku logowania na przynajmniej jedną postać na koncie.
    Serio? Mogę wrzucić tutaj całą listę postaci, które nie logowały x lat, a widnieją w wyszukiwaniach.
    Nie, tak jak napisał Daburian... Niektórzy ludzie wracają po latach na stare postacie... Ten punkt w regulaminie pasuje po prostu usunąć.

  10. #10
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @top
    1. Tak
    2. Tak, ale trzeba zwiększyć ten czas, bo przez takie coś serwer straci wielu graczy wracających po dłuższej przerwie. Imho 12-24 miesiące to już byłby duży postęp w porównaniu z obecną sytuacją.

    Cytat Napisał Voltan Zobacz post
    Co do licytacji postaci, tak jak już ktoś wspomniał w tym temacie, to myśleliśmy, aby zrobić coś tego typu z postaciami usuniętymi za cave bota.
    Kontrowersyjne, bo przecież taka postać została wyexpiona na bocie, ale z drugiej strony dosyć ciekawie może to wyglądać xD Ogólnie przydałby się system licytacji postaci
    Ostatnio edytowane przez Ero Senin : 09-11-2017 o 17:50

  11. #11
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    regulamin poprawiony, pewne nicki znów są dostępne.

Podobne wątki

  1. "Odblokowanie" starych, zajętych, nieużywanych nicków.
    By Zarexoholik? in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 10-09-2015, 20:54
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 17-07-2013, 23:10
  3. Poprawa balansu postaci oraz inne;]
    By mitsuhide v100 in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 02-12-2012, 20:09
  4. Tester nicków !
    By Eklerq in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni Post / Autor: 03-01-2010, 12:58
  5. obja?nianie nicków !
    By ~~~Shadows~~~ in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 188
    Ostatni Post / Autor: 08-03-2009, 13:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •