User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Wątek: Squid mówi Good Bye! :)

  1. #1
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Squid mówi Good Bye! :)

    Na każdego przychodzi kiedyś czas (sądzę, że sporo w ekipie się zmieni w najbliższych dniach), są różne powody - moim jest bezsilność. Bezsilność w stosunku do najważniejszej osoby w ekipie - niby rozumie problemy 'ok' 'ok' ale na tym zazwyczaj się kończy - na potwierdzeniu zrozumienia problemu... W sumie to popieram ruch Santano 'zostawić wszystko, niech inni się męczą'
    Od razu uprzedzam, że to co zacząłem a nie udało mi się skończyć (update, klienta) przekazuję Mortiisowi - być może kiedyś ktoś to dla Was dokończy.

    Chciałbym również podziękować wielu osobom, niektórych wymienię, niektórych może zdarzyć się, że pominąłem...
    Pierwszą osobą jak się pewnie spodziewacie będzie Mortiis - dzięki za współpracę, były chwile lepsze, były chwile gorsze. Masz ambitne plany tylko brak czasu na ich realizację Cieszy mnie to, że chociaż twierdziłeś, że zauważasz to co do Ciebie pisałem. Mimo wszystko porywasz się z motyką na słońce uważając, że wszystko zrobisz SAM. Czasem trzeba ustąpić, dawaliśmy Ci o tym znać już nie raz. No ale Twój wybór Wszyscy wystawialiśmy pomocną dłoń, jednakże żadnej nie chwyciłeś. Jeszcze raz - dzięki za tą odrobinę zaufania jaką mnie obdarzyłeś
    Drugą osobą jest nieobecny już Tygrys. Dobrze się z nim współpracowało, jednakże szybciej dał sobie spokój z APO.
    Kolejne podziękowania wędrują do Santano - przez jakiś czas mieliśmy możliwość współpracy, trochę mnie nauczył i poprawiał na początku Czasem spoglądając na jego skrypty podziwiam jego rozkminy. Szacun!
    Dziękuję również Mc Maćkowi który wspierał mnie w walce ze Scoopem gdy byłem jeszcze cleanerem.
    Dużo zawdzięczam również Rinsonowi - dzięki kontaktowi przez jego osobę rozpocząłem działania w sferze skryptowania na APO. W sumie on też mi trochę zawdzięczał na otsofcie ;p
    Przez ostatnie lata dość sporo czasu spędzone na rozmowach z Voltanem i Yagamim - dzięki za wsparcie.
    Chciałbym podziękować Aradowi - osobie która stworzyła trochę terenów zarówno pod moje update jak i wyspę piratów i bodajże QOTN. Dzięki niemu mieliście trochę rozrywki po odejściu Tygrysa.
    Jak zauważyliście ostatnio dość dużo działań podejmuje Apendor - podziwiam gościa, że mu się chce! Z tego co wiem to już szykuje Wam kolejne zmiany, więc powoli być może stanie się moim następcą
    Bardzo chciałbym podziękować również pierwszemu ownerowi Skocia - dzięki niemu odkryłem APO
    Dużo mogę zawdzięczać pewnej osobie z dawnego otsoftu - był nią BlizzardDavid. Jego kody zafascynowały mnie przez co poznawałem YurOTSa bardzo dogłębnie. W sumie to dzięki niemu rozpoczęła się moja przygoda z programowaniem =)
    Gorące podziękowania dla graczy Elity Rookgardu - bardzo przyjemnie się grało i dokonywało rzeczy uznawanych za 'niemożliwe'!
    W ostatnich dniach w pewnych kwestiach pomagał mi Harakiri za co mu również serdecznie dziękuję. #działobysię

    Dzięki również osobom które pełniły funkcje tutora/ST/GM podczas mojej obecności w ekipie a których nie wymieniłem wyżej. Nic za to nie ma a pomoc jest bardzo przydatna gdyż mogłem zajmować się update'ami a nie siedzieć w grze i banować.

    Przepraszam jeśli kogoś pominąłem...
    Na koniec chciałbym podziękować wszystkim graczom - za te miłe jak i niemiłe sytuacje jakie miały miejsce. Mam nadzieję, że będziecie mnie mimo wszystko miło wspominać...

    Będę tu czasem zaglądał co się dzieje

    Pozdrawiam wszystkich! Powodzenia!
    Squid.
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    84
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja myślę, że to fake i nie odchodzisz...

Podobne wątki

  1. Good _/
    By Pospek^^ in forum Humor
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 10-12-2011, 21:57
  2. Good Items
    By Los Bananos in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 08-01-2011, 12:51

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •