User Tag List

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 48

Wątek: Elew life

  1. #21
    Gaduła True & Blue's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    158
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajnie się ogląda screeny kiedy są tak podpisane. Gratulacje i powodzenia
    REBELEK

    REEBEL 1-(850)

  2. #22
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jak zwykle fajnie opisane ssy, gratulacje i powodzenia w dalszej grze!

  3. #23
    Nowicjusz .Kenkz's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Posty
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Talking

    Fajnie się ogląda twojego lajfa na apo, czekam na więcej. Pozdro

  4. #24
    Średnio zaawansowany Elew's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie



    Witam wszystkich ponownie i dziękuję za miłe komentarze, kolejna porcja zdjęć


    Będąc na upalnym Ankaros wybrałem się pod siedzisko minotaurów na potworne szkielety i udało mi się wbić trochę poziomów doświadczenia.



    Jak wiemy jedna miejscówka może się znudzić także potem spróbowałem pójść na królów otsa, niestety te lepsze miejscówki były zajęte i poszedłem na eventowe, punkty doświadczenia szły kiepsko lecz udało mi się zdobyć trochę przedmiotów które mogłem sprzedać npc.



    Tym razem Ahmed chciał abym zabił dla niego trochę władców ciemności, udało mi się wykonać to zadanie bez problemu.



    W nagrodę dostawałem dostęp do pewnego npc, może mi się kiedyś przyda lecz nie wiem gdzie on się dokładnie znajduje...



    Kolejną zadaniem u tego nieumarlaka było wypicie przezemie krwi bezbronnych dziewic, choć czułem się zniesmaczony wykonałem powierzoną mi misje.



    Mój wysiłek się opłacił, w nagrodę dostałem runę która tworzy magiczne ściany.



    Będąc na tropikalnym Volcano, udałem się do labiryntu Orshabaali, okazało się iż pilnują skrzynki z której można wyciągnąć drogocenne przedmioty, bez żadnych skrupułów postanowiłem okraść te potworne stworzenia.



    Pewien starzec w głębinach Kanionu posiada swój własny młyn, postanowiłem go użyć co prawda bez jego zgody lecz dzięki temu wykonałem powierzone mi zadanie.




    Pozdrawiam wszystkich, niedługo kolejne zdjęcia z przygód mojej postaci





  5. #25
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    619
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    [20-01, 20:44] Elew Pls comment
    Nie gratuluję.

  6. #26
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gratulacje, bardzo fajnie patrzy się na taki lajf od 0 oby tak dalej

  7. #27
    Średnio zaawansowany Elew's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie



    Witam ponownie


    Zawitałem na potworne szkielety a po zabiciu ich 700 sztuk, udałem się do Popiego a ten dał mi za wykonane zadanie punkty doświadczenia, dzięki którym dobiłem 600 poziom.



    Ahmed chciał żebym uzbierał dla niego trochę łososia do worka, udałem się wiec na władców ciemności i szybko uzbierałem wymaganą ich ilość, w nagrodę dostałem klejnutke która na pewno mi się przyda.



    Kolejnym zadaniem było zabijanie dracul, udałem więc się na upalne Ankaros i spełniłem swoje zadanie, w nagrodę dostałem magiczny płyn z niebieskiego motyla.



    W międzyczasie udałem się Na Expgaard i zmierzyłem się z bossami na arenie, szło mi całkiem nieźle sporo z nich udało mi się pokonać choć zdaję sobie sprawę że aby sięgnąć po broń ostateczną będę musiał zmierzyć się z samym mistrzem wojny...



    Oddając ofiarę starożytnym bogom wykonałem kolejną misję.



    Będąc na Kanionie udałem się odwiedzić Wise Mana, zmierzyłem z nim równy pojedynek ostatecznie go pokonując, uznałem więc że jestem godzien dotknąć jego tronu i wykonać kolejną misję.




    Pozdrawiam wszystkich, niedługo kolejne zdjęcia





  8. #28
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak zwykle bardzo ładnie opisane ssy gratulacje, czekam na 666 i klapy!

  9. #29
    Zaawansowany Thor Razar's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    95
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo ładnie panie wylew, ale weś leć szybko tom pande rób i sellaj mi oki pozderki

  10. #30
    Średnio zaawansowany Elew's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie



    Witam ponownie, dziękuję za miłe komentarze.


    Standardowo zawitałem na potworne szkielety, wbiłem tam ten oto poziom doświadczenia.



    Niestety nie mogłem znaleźć czyściciela na klapy dlatego wybrałem się na pandemke, podziękowania dla gracza Baczeq za to iż chciał się pofatygować i wybrać ze mną na to zadanie.



    W podziemiach Ankaros mieszka królowa otsa, postanowiłem że zmierzę z nią pojedynek i zdobędę szafirową zbroję.



    W międzyczasie świat zaatakował pewien okropny ghoul oraz szatan oto zdobycze które udało mi się z nich uzyskać.



    Tym razem Ahmed chciał abym zjadł trochę krewetek, były nawet smaczne a w nagrodę zdobyłem niebieskiego motylka.



    Kolejną moją misja było sprzedawanie przedmiotów madowi, bardzo fajna misja zajęła mi 2 min i nie użyłem żadnej klejnuty, w nagrodę dostałem drogocenny klucz do piekła.



    Zaklinając punktami duszy pomnik w city wykonałem kolejne powierzone mi zadanie.



    Zaraz po tym pobiegłem na nieumarlaki po pochodnię i dzięki temu podpaliłem barak na cyc



    Będąc w skarbcu na pustyni sięgnąłem ręką między kraty i ukradłem smoczą lance.







    Pozdrawiam wszystkich przeglądających, niedługo kolejne zdjęcia






  11. #31
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Miło, że ktoś ze 'Starej Gwardii' gra od nowa, powodzenia

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gratulacje, mój ulubiony life czekam na więcej

  13. #33
    Nowicjusz kajet's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gratki, fajna przygoda śledzić Twoją historię!

  14. #34
    Średnio zaawansowany Elew's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie


    Dziękuję wszystkim za miłe komentarze oraz za 1000 wyświetleń w moim temacie


    Potworne szkielety mogą się znudzić także ten poziom doświadczenia dobiłem na najeździe ank



    Szybko znalazłem szefa najazdu i razem z babkiem rozprawiliśmy się z nim szybko, niestety mieliśmy pecha i zostało wtedy mniej niż minuta do restartu i babek nie odebrał loota z noobów



    Wykonując kolejne zadanie u Popiego dostałem cenne punkty doświadczenia oraz dobiłem ten okrągły poziom.



    Po zebraniu pewnych elementów oraz teleportacji na pewną wyspę, udało mi się złożyć kryształowy klucz dzięki temu mogłem zrobić zadanie na magiczne klapki zapomnienia, dziękuje Astonkowi że zmierzył się zamiast mnie z potwornym Apocalypto



    Tym razem Ahmed poprosił mnie o zabicie trochę Meshy, prędko wybrałem się na ich cmentarz i się z nimi rozprawiłem, w nagrodę dostałem zaklęcie dzięki którym mogę łączyć pewne pierścienie.



    Ponownie odwiedziłem Wise mana na Kanionie i kolejny raz wykonałem powierzoną mi misje, kto wie może jeszcze go kiedyś odwiedzę.



    Zaraz po tym pobiegłem w góry Kanionu i używając naturalnego włókna pokonałem pewien zepsuty most, mogłem zwiedzić do tej pory nieodkryte dla mnie zakamarki wyspy!




    Pozdrawiam, niedługo kolejne zdjęcia









  15. #35
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gz, wbijaj 1000 poziom i się nie obijaj.

  16. #36
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Standardowo gz, trzymaj się oby tak dalej liczę na 1k

  17. #37
    Średnio zaawansowany Elew's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie


    Witam ponownie i pozdrawiam wszystkich

    W podziemiach starożytnego Ankaros mieszkają zło wrogie faraony, postanowiłem wybrać na jedne z nich i dobić 750 poziom doświadczenia.



    Uzyskałem 100 punktów u Popiego, dzięki temu mogłem zdobyć swój własny krzyż który przybliżył mnie do broni ostatecznej, przy okazji zmierzyłem się ze złym czarnoksiężnikiem Erdo ratując przy tym słoneczne Soran.



    Standardowo wybrałem się do pewnego terrorysty, tym razem moja misja polegała na gaszeniu ogniska elfów, także wziąłem wiadro wody i wziąłem się do roboty, w nagrodę dostałem elficką zbroję.



    Kolejnym moim zadaniem było zbieranie małpiego futra do worka, dostałem do tej misji specjalny nóż dzięki którym mogłem je zdobyć, udałem się na przyjazne Volcano i szybko wykonałem powierzoną mi misję, w nagrodę dostałem misia którego mogę przytulić w łóżku.



    W upalnym Ankaros znajduję się zagadkowa piramida z pochodniami, po żmudnych próbach udało mi się zapalić je wszystkie i wykonałem powierzone mi zadanie.



    Kolejnym moim zadaniem było zdobycie 8 poziomów doświadczenia oraz zabicie króla otsa, jak nic wziąłem się za expienie i szybko wykonałem misję.










  18. #38
    Nowicjusz Wii's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gz miszczu, czekam na więcej i lecisz do 1k.

    PS.
    Kiedy robimy tego ss'a ? (=

  19. #39
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gratuluję, fajny temat. ( :

  20. #40
    Nowicjusz kajet's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gratulacje, road 1000!
    Pozdro!

Podobne wątki

  1. Life Logan & Anonymous life
    By Logan711 in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 23-01-2013, 10:09
  2. |LIFE| Boski Mariusz [RIRIX], Mrowka Skufka |LIFE|
    By Boski Mariusz in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 128
    Ostatni Post / Autor: 16-09-2011, 22:21
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 30-04-2011, 20:03

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •