User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Wątek: Zapowiedź.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Zapowiedź.

    Witam, można wiedzieć co planujecie dodać w najbliższym czasie na serwer główny? Nad czym pracujecie, jak idą prace, mniej więcej czas, kiedy owe nowości dodacie na serwer.

    Minęło już tyle czasu bez jakiejkolwiek aktualizacji, że aż dziwne, że nadal nic nie ma, nawet głupiego Maratonu.
    Zapewne gracze są ciekawi, ponieważ dawno nic nie było. Mam nadzieje, że uzyskam odpowiedź od jakiegoś Administratora.


    Pozdrawiam,
    Sasha.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 11-05-2018 o 13:58

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post

    Minęło już tyle czasu bez jakiejkolwiek aktualizacji, że aż dziwne, że nadal nic nie ma, nawet głupiego Maratonu.
    Zapewne gracze są ciekawi, ponieważ dawno nic nie było. Mam nadzieje, że uzyskam odpowiedź od jakiegoś Administratora.

    Miło z twojej strony, że interesujesz się serwerem oraz graczami, którzy bardzo chcą wiedzieć co dzieje się z updetem...
    Pomimo tego że skończyłeś już swoją grę na apo, sprzedałeś konto za 5czy tam 20k dalej dbasz o gc w grze i piszesz na forum w imieniu graczy
    Naprawdę miło z twojej strony <3 hipopotamie/kryto



    @t
    Każdy wie (chyba każdy), że upy na apo to coś niesamowicie rzadkiego ale jak są... to są....
    Miło będzie jak pojawi się jakiś MINI up np. nowe respy

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jakaś poważniejsza aktualizacja miała ostatnio miejsce na serverze 23-05-2017 i było to najazdy ankaros, także może rok po ostatnim update będzie kolejny ewentualnie na dzień dziecka także można powiedzieć że na dniach, pozdrawiam.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post

    Zapewne gracze są ciekawi,

    Sasha.
    ja tam ciekawy nie jestem... a ty nadal po unbanie ( nie wiem jak dostałeś unban i od kogo ) nabijasz posty.

    NIby skończyłeś grać więc się nie interesuj

    Jak dodadza upa to będzie i tyle. Nic nie muszą pisać i powinien ktoś juz dawno zamknąć ten temat i dać ci warna.

  5. #5
    Zaawansowany C9 Fanboy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    rozumiem, ze martwisz sie o swoj bezwartosciowy dorobek zycia na tetniacym zyciem otsie, ale tu sie juz nic nie zmieni. XD

    gitara siema

  6. #6
    Średnio zaawansowany Herato's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ostatnia jakaś normalna aktualizacja miała miejsce rok temu, można zrozumieć że Mortiis ma rl życie i nie ma czasu zajmować się serverem ale to nie ma sensu i już lepiej było by go oddać Rinsonowi czy Voltanowi bo naprawdę szkoda marnować takiego otsa.

  7. #7
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    244
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #topic
    Pisał propozycje już Adam Czarodziej. Więc ja proponuję jego propozycje wprowadzić w życie serwera.
    http://www.forum.toproste.pl/showpos...59&postcount=1
    To powinno być już od x czasu.
    Propozycja Adama Czarodzieja, to wprowadzenie coś na wzór bugtracker'a. Postępu działań administracji w jakiejś sprawie związanej z update. Nie wiem czemu większość zagłosowała na NIE.

    #Administracja
    Dlaczego jest Was tylu, a dodatków do domków już nie prowadzicie ???
    Odpowiedź Nedina "nikt się tym nie zajmuje", to oczywiście wiadomo jak macie graczy w poszanowaniu.
    Ostatnio edytowane przez Sorc Kingow : 13-05-2018 o 17:17
    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Yagami we mnie wszedl
    To nieźle!

  8. #8
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sorc Kingow Zobacz post
    #topic
    Pisał propozycje już Adam Czarodziej. Więc ja proponuję jego propozycje wprowadzić w życie serwera.
    http://www.forum.toproste.pl/showpos...59&postcount=1
    To powinno być już od x czasu.
    Propozycja Adama Czarodzieja, to wprowadzenie coś na wzór bugtracker'a. Postępu działań administracji w jakiejś sprawie związanej z update. Nie wiem czemu większość zagłosowała na NIE.

    #Administracja
    Dlaczego jest Was tylu, a dodatków do domków już nie prowadzicie ???
    Odpowiedź Nedina "nikt się tym nie zajmuje", to oczywiście wiadomo jak macie graczy w poszanowaniu.

    Jakby ludzie zobaczyli że np 10% update po roku jest dopiero gotowe to by się raczej przerazili i dlatego to raczej nie wejdzie xD

    Co do dodatków to większość mogła by być za pacc runy, wtedy była by większa motywacja by je robili bo za uceki im się nie chce.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie



    Jak widać zapowiedz była napisana niedawno także nie ma co robić zbędnej paniki z update które zostanie wprowadzone zapewne niedługo

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goldenka Zobacz post


    Jak widać zapowiedz była napisana niedawno także nie ma co robić zbędnej paniki z update które zostanie wprowadzone zapewne niedługo

    Zgadza się, nie zauważyłem. Temat chyba jest zbędny, więc można go zamknąć. Dziękuje wszystkim za komentarze, dowiedziałem się niestety niewiele.

    PS. Jakby jednak ktoś z czerwonych miał chęć napisać cokolwiek w temacie to się nie obrażę, ale na dzień dzisiejszy możecie zamknąć temat.

Podobne wątki

  1. Knowing / Zapowied?
    By KaZeK in forum Film
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 08-03-2010, 02:58
  2. Zapowied? gry Gothic 4
    By Death in forum Gry komputerowe i konsole
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 22-01-2010, 15:25
  3. Update APO OTS 7.6 /2 - Zapowied?
    By Santano in forum Nowości
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni Post / Autor: 17-12-2009, 14:39
  4. Zapowied? UpDatu
    By ronida in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni Post / Autor: 08-10-2009, 21:54

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •