User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Wątek: Słoń - Yeah Bwoy

  1. #1
    Łowca postów Rastamanek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Nazeing
    Posty
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Słoń - Yeah Bwoy

    "Nagle raperów więcej jest niż wdów po wojnie, każdy gada to samo brzmiąc do tego w chuj podobnie. "



    Sztosik ^^

    @edit1

    Cytat Napisał Lagga v3 Zobacz post
    Kompletne gówno, ale czego spodziewać się po kimś, kto nigdy nie stworzył dobrego kawałka?
    Skoro już pytasz czy ktoś stworzył dobry kawałek to proszę bardzo panie idealny, upublicznij swój kawałek o ile jakiś nagrałeś w co na prawdę wątpię, a wtedy szczekaj gębą
    Ps. Zgaduję, że jakieś no name jesteś jak to twierdzi słoń o większości i myślą, że coś stworzyli dobrego - nie rozumiesz tekstu to nie słuchaj, a o gustach się nie rozmawia

    @edit2
    Cytat Napisał Lagga v3 Zobacz post



    Twój gust muzyczny jest tak samo mierny jak Twoja umiejętność tworzenia zdań :|
    Hmm na prawdę myślisz, że mnie to zaboli? Nie fatyguj się, piszę jak mi się do żywnie podoba i nie zapominaj, że to Ty pierwszy zaatakowałeś hipokryto Chcesz się wywyższyć na przeglądarce internetowej? Tylko wielka szkoda muszę Ci uświadomić, że już możesz sobie kopać dół

    Cytat Napisał Lagga v3 Zobacz post
    Nie moje klimaty, może szczekaczy poszukaj w domu?

    W sumie nie dziwie się, że podobają Ci się tak kiepskie kawałki, pewnie jakiegoś Dudka też słuchasz, idealny rap dla patusów, którzy się ukrywają przed policją, więc są to Twoje klimaty, nie?
    Kompromitacja Tobie wyszła całkiem dobrze i tak zaczynasz kłapać dziobem, więc go po prostu zamknij. Jak Ci coś nie pasuje to nie musisz tego słuchać, ale nie przyczynia Cię do tego byś skakał ryjem przez internet i wylewał swoje żale jak by mnie Twoja opinia miała interesować. Kiepskie kawałki Ty chyba sobie ze mnie kpisz. Patusów i ukrywanie się? Raczej nie ma o czym rozmawiać z gościem, który ma gówno do powiedzenia i to wcale nie jest żadna nowość

    Ps. Zapomniał wół jak cielęciem był

    Cytat Napisał Lagga v3 Zobacz post
    BLA BLA BLA
    O to całe podsumowanie Twoich marnych rzygowin i Ty siebie nazywasz dorosłym człowiekiem? Bez odbioru.

    @edit 3
    Cytat Napisał Lagga v3 Zobacz post
    Niestety nie jestem (i nigdy nie byłem) osiedlowym gangsterem jak Ty

    Jesteś jeszcze głupszy niż myślałem, kompletnie nie rozumiem Twojego języka, a już nie wspomnę o tym, że odpowiadasz na co innego XD Zacząłeś najeżdżać na mnie czego ja słucham i jaki jestem, a nie opiniować kawałek. Więc się "debilu" zdecyduj w końcu co Tobie nie pasuje bo wieje od Ciebie pustakiem, pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Rastamanek : 17-05-2018 o 14:19
    To be continued .....

  2. #2
    Guru!
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    943
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kompletne gówno, ale czego spodziewać się po kimś, kto nigdy nie stworzył dobrego kawałka?

    Cytat Napisał Rastamanek Zobacz post
    Skoro już pytasz czy ktoś stworzył dobry kawałek to proszę bardzo panie idealny, upublicznij swój kawałek o ile jakiś nagrałeś w co na prawdę wątpię, a wtedy szczekaj gębą
    Nie muszę być piekarzem, żeby ocenić, że chleb jest po prostu niedobry. Nie muszę być raperem, by twierdzić, że dany kawałek jest po prostu chujowy. To jemu za to płacą, a jego chlebodawcami są słuchacze, którzy również muzyki nie tworzą, ludzie, którzy przychodzą na jego koncerty też nie.


    Cytat Napisał Rastamanek Zobacz post
    Ps. Zgaduję, że jakieś no name jesteś jak to twierdzi słoń o większości i myślą, że coś stworzyli dobrego - nie rozumiesz tekstu to nie słuchaj, a o gustach się nie rozmawia
    Twój gust muzyczny jest tak samo mierny jak Twoja umiejętność tworzenia zdań :|

    Cytat Napisał Rastamanek Zobacz post
    szczekaj gębą
    Nie moje klimaty, może szczekaczy poszukaj w domu?

    W sumie nie dziwie się, że podobają Ci się tak kiepskie kawałki, pewnie jakiegoś Dudka też słuchasz, idealny rap dla patusów, którzy się ukrywają przed policją, więc są to Twoje klimaty, nie?
    Cytat Napisał Rastamanek Zobacz post
    Hmm na prawdę myślisz, że mnie to zaboli?
    Szczerze to gówno mnie obchodzi czy to Cię boli czy nie, jedyne co mnie osobiście boli... to niestety to, że nie umiesz napisać słowa naprawdę.

    Cytat Napisał Rastamanek Zobacz post
    Kompromitacja
    Przecież to Ty się kompromitujesz tym, że nie umiesz poprawnie złożyć zdania (nie wspominając o ortografii).
    Cytat Napisał Rastamanek Zobacz post
    Jak Ci coś nie pasuje to nie musisz tego słuchać
    Skoro wrzucasz na forum takie gówno, to musisz liczyć się z krytyką, nie pasuje mi, więc to komentuję, proste?
    Cytat Napisał Rastamanek Zobacz post
    Ps. Zapomniał wół jak cielęciem był
    Niestety nie jestem (i nigdy nie byłem) osiedlowym gangsterem jak Ty

    Nie chce mi się już cytować tak marnej osoby, więc nie mam zamiaru Ci dłużej odpisywać i udowadniać tego jak głupi jesteś. Kompromituj się dalej.
    Ostatnio edytowane przez Lagga v3 : 17-05-2018 o 13:45

  3. #3
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przesłuchane 60% kawałka, więcej do niego nie wrócę. Tak jak do reszty jego kawałków. Męczący typ.

  4. #4
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    100
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przesłuchałem cały, jakoś takie se..

Podobne wątki

  1. yeah bunny amulet
    By lord max in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 13-06-2010, 20:53
  2. [7.6] yeah bunny?
    By DarthWawa* in forum Inne
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni Post / Autor: 27-08-2009, 21:32
  3. <Yeah>W drodze do 1k lv BY@ DON JA!!!<Yeah>
    By Haqumen in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni Post / Autor: 13-11-2008, 20:09
  4. Ani 1 !!! YeAh
    By Lily Rose in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 26-10-2008, 19:26

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •