User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Wątek: Przyszła aktualizacja - zalegające przedmioty

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    106
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Przyszła aktualizacja - zalegające przedmioty

    Witam, mam pytanie szczere do Administracji. Będzie coś robione, dodawane na serwer w najbliższym czasie prócz śniegu oraz mikołaja?
    Sporo przedmiotów jest bezużytecznych, które powinniście jakoś wykorzystać, np.

    Przedmioty od Ahmeda:

    • blue robe of hardenery
    • forester's axe
    • podkarpackie piwo


    Różne przedmioty z bossów:

    • brooches of manadrain
    • brooches of wild nature
    • brooches of lifedrain
    • brooches of distance energy
    • boots of waterwalking


    Kryształy:

    • crystal of probability, cost, exhaustion, power, range.


    Strony pamiętnika:

    • destroyed xth sheet of Wolfgang's Diary.


    No i przede wszystkim stroje:

    • priestess costume
    • witch costume
    • troll costume
    • ghost costume
    • fire devil costume
    • ghoul costume
    • skeleton costume
    • red skeleton costume
    • necromancer costume



    Serio ciężko zrobić resp i potworka pod dany kostium? To 20 minut roboty.

    To nie płacz, a raczej pytanie czy coś zamierzacie robić z tymi przedmiotami i może dodać Diuqsa II? Będę wdzięczny za odpowiedź kogoś z Administracji.
    Ostatnio edytowane przez Ahsas : 08-12-2019 o 18:07

  2. #2
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja niestety nie jestem z administracji. Lecz tak szczerze to mogli by coś wprowadzić nowego przed świętami aby zimowi gracze pozostali tym czasem na dłużej.
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak to mawia ekipa oni pracuja, mortiis testuje update

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    "Na tym forum została i tak już garstka osób, więc mogą je wyłączyć na dobre oczywiście wraz z serwerem. Mortiisa dawno nie było, więc raczej jego opinii się nie doczekasz randomowy użytkowniku.
    Od kilkunastu miesięcy widać, że nic się nie dzieje na tym serwerze oraz forum i raczej dziać się nie będzie, więc to tylko kwestia czasu kiedy to wszystko padnie.
    #temat
    Myślę, że się zbliża koniec opłaty za hosting, dlatego forum co jakiś czas się wyłącza i wyświetlany jest taki komunikat.
    Pozdrawiam wszystkich graczy oraz administracje, którzy dalej biją potworki na tym upadłym serwerze. " https://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=137325



    Cytat Napisał Sashaa Zobacz post
    Nie wiem po co płaczesz.. Lagi przy zgonie są głównie na PvP evencie, normalnie zdarzają się one rzadko.

    Odnośnie aktualizacji, jak będą chcieli to się wypowiedzą.. Pewnie tylko sam Mortiis wie co się dzieje, dlatego taka cisza. Mogłeś się domyślić. :c

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Wystarczy zobaczyć, kiedy główna Ekipa logowała się do gry albo forum i po tym fakcie można stwierdzić, że mają całkowicie wywalone na serwer, tym bardziej na graczy, którzy dalej grają i łudzą się na jakiekolwiek nowości.

    Zrobić restart OTSa i niech to płynie dalej, ewentualnie wyrzucić wszystkich z Ekipy, ogarnąć mappera, skryptera i niech coś dodają co kilka miesięcy.


    Cytat Napisał Sasha King Zobacz post
    APO 7.6, 4/800. Piątek, godzina 20.

    Od dawna wiadome jest to że nic nie będzie robione na tym serwerze. Po odejściu Tygrysa i Santano kilka lat temu można było domyślić się, że wszystko idzie ku gorszemu. Oni jedyni trzymali poziom urozmaicając nam grę aktualizacjami czy eventami. To samo z Mortiisem, chłop nawet nie ma chwili, aby wejść na serwer to o czym tu mowa? Po napisaniu pożegnania przez Squida wiadome było, że nikt już nie będzie tutaj działał. Tym bardziej nowa ekipa, dzięki której większość osób przestało grać po tym, gdy się dowiedzieli kto ma posadę - w tym ja.

    Pisałem Wam niejednokrotnie, mogliście wszystko sprzedać tak jak ja to zrobiłem w ostatniej chwili i mieć wywalone po całości, a teraz robicie tematy, płaczecie i liczycie na cud, że coś ruszy.

    Co tu więcej pisać, szkoda że tak się to potoczyło, ale cóż.. Jedyna opcja na przywrócenie ilości graczy to całkowity restart OTSa. Wiem, że to się nie stanie, bo Mortiis pisał niejednokrotnie, że tego nie zrobi.. Lecz gdyby sprzedał komuś serwer, a ten ktoś wziąłby się za niego to jestem przekonany, że znowu ujrzelibyśmy po 100 osób zalogowanych na serwerze. Też bym pograł.
    XD sprzedac all za 1200zl



    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Restart przydałby się, na pewno grałoby więcej osób po restarcie niż teraz. Co do płaczu wyżej wymienionych osób, nie dziwie się, że taki Lucas dzieciak nie chce restartu, straciłby przecież złotóweczki, które przeznaczył na pixele.
    Odnośnie przyszłości OTSa - wystarczy zobaczyć na ostatnie logowania Mortiisa albo zobaczyć co robią ówcześni Gamemasterowie. Nie dziwie się, że dużo osób odeszło przez owym GMów.
    Serwer nie ma przyszłości, taka prawda.
    kupiłeś postać za 2200zl i po 3 dniach zakładasz taki temat żeby wylać na forum swoje żale i tłuszcze


    #topic


    wjelki sasha sam się wyjaśnił
    temat do zamknięcia

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po co taki temat? Update będzie już niedługo przecież to jest pewne administracja przecież bardzo rzetelnie podchodzi do tego tematu, dla potwierdzenia wrzucam ssa z chatboxa który zrobiłem trochę ponad 2 lata temu i udowadnia że nie ma powodu do paniki


  6. #6
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To się nazywa mieć zryty beret, xx czasu temu tworzył tematy wypowiadał się itp na temat restartu teraz kiedy kupił paczek postać za 2200pln (co najlepsze tłumaczac się że damballa mu kupił) zakłada tematy na temat aktualizacji nowości jakie mieli by wprowadzić

    I co Sasza grubslayerze już Ci się odwidzial restart xDDD idź kartofle zbieraj żeby odrobić ta postać i domek rook który kupiłeś za zł

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Miasto
    Giewont
    Posty
    396
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=136789 Tutaj napisałeś pożegnanie grubcio, po co te posty? Oczywiście jestem na nie z Twoją propozycją, przedmioty z amheda mogą ci posłużyć jako ozdoby do domku, bez pozdrowień. GG

  8. #8
    Gaduła Kamilosek55's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Miasto
    Kozienice
    Posty
    135
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał gwnstopro Zobacz post
    http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=136789 Tutaj napisałeś pożegnanie grubcio, po co te posty? Oczywiście jestem na nie z Twoją propozycją, przedmioty z amheda mogą ci posłużyć jako ozdoby do domku, bez pozdrowień. GG
    Michał napisał również ( "Czasami będę logował do gry porozmawiać z niektórymi graczami.. W przyszłości o ile dostanę od kogoś jakąś fajną postać to może jeszcze będę pogrywał od czasu do czasu ") więc może dlatego te posty .... ( Chyba nauka czytania ze zrozumieniem się kłania )
    EDIT : JESTEM NA TAK Michal jest najinteligentniejsza osobą na apo dlatego Tak ( ma bardzo fajne pomysły) Pokłony dla Michała
    Ostatnio edytowane przez Kamilosek55 : 10-12-2019 o 19:49

  9. #9
    Uzależniony rumun's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    hushushush
    Posty
    748
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Chyba sobie robisz jaja, każdy outfit ma mieć resp pod expa? Nie chcesz, nie rob outfitu i tyle. Znalazłyby się dużo ważniejsze rzeczy, które powinny być zmienione przy najbliższym upie.
    Avengo 3093-3201
    Rumun 1-1860

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niektóre przedmioty są tylko do ozdoby, nikt nie pisał że mają do czegoś służyć.
    Powinieneś się cieszyć że choinkę wprowadzili i śnieg.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 22
    Ostatni Post / Autor: 25-07-2017, 18:58

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •