User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Jesteś na tak? Czy na Nie?

Głosujących
37. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    25 67.57%
  • Nie

    12 32.43%
Pokaż wyniki 1 do 15 z 15

Wątek: Dodanie przedmiotów do npc + Lot z Composera

  1. #1
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Dodanie przedmiotów do npc + Lot z Composera

    Tak jak w tytule proponuję aby przedmioty typu Cursed Cowl lub Rabbit Present dodać do Elfa lub Dwarfa, cena nie musi być taka jak u Talkative Tommi, ale żeby można było je na bieżąco sprzedawać, a nie jak Talkative Tommi łaskawie będzie miał pieniądze.



    + żeby z Main Composera leciały lepsze nutki, bo przecież to jest Boss, który jest raz kiedyś, a śmiechem jest to że z potworów ogólnodostępnych typu Converter lecą lepsze nutki.


    @Edit1
    Opcja którą podał Rumun z bosami też jest dobra
    Ostatnio edytowane przez MichaS : 27-03-2020 o 18:40

  2. #2
    Uzależniony rumun's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    hushushush
    Posty
    748
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A może zamiast dodawać do Elfa lub Dwarfa to może w znacznym stopniu osłabić wypadanie tych przedmiotów i np niech administracja zmieni, że wejście na nouna lub bonza będzie możliwa dzięki dwom przedmiotom noun: pink/rabbit present lub bonzo:e shield/rabbit present. A kaptur niech dotyczy shamana p armor/kapok, bo śmieszne że nagroda z questu od 1500lvl jest warta 3uc
    Avengo 3093-3201
    Rumun 1-1860

  3. #3
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Talkative Tommi - to od zawsze był niewypał. Ogólnie przedmioty, które możemy zdobyć z mobów powinny być możliwe do sprzedania u NPC. Tylko przedmioty dostępne z questów powinny być sprzedawane wśród graczy.

    Loot z bossów (wszystkich) na APO był niedopracowany - od zawsze.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Katowice
    Posty
    88
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadzam się z ta propozycja, sam mam w depo pare bezużytecznych przedmiotów które tylko trzymam bo może ktoś łaskawie na trade będzie potrzebował.
    @ZareX
    Dokładnie, nagroda z questa za 3 uc śmiech.
    Ostatnio edytowane przez Kowal’1.0 : 27-03-2020 o 18:54

  5. #5
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 545
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Z tymi itemami to może dobry pomysł ale z nutkami nie. Ja Ahmeda zrobiłem bez takich nut jak teraz sa. Maxymalne leciały z double 9% i później dodali resp szkieletów z których leciały 11%... Macie wystarczające ułatwienie z nutkami...

    Jestem na nie
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał rumun Zobacz post
    . A kaptur niech dotyczy shamana p armor/kapok, bo śmieszne że nagroda z questu od 1500lvl jest warta 3uc
    Patrząc na to że Cursed Cowl jest drugim, albo nawet najlepszym hełmem na serwerze (zależy od gustu), to fakt cena jest bardzo niska, ale niestety takie jest prawo popytu i podaży.


    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    Z tymi itemami to może dobry pomysł ale z nutkami nie. Ja Ahmeda zrobiłem bez takich nut jak teraz sa. Maxymalne leciały z double 9% i później dodali resp szkieletów z których leciały 11%... Macie wystarczające ułatwienie z nutkami...

    Jestem na nie
    Kiedyś to było... Myślę, że w tej propozycji chodzi o to żeby zachować jakąś proporcje aby z rare moba wypadały większe % niż z potworów do expa (Demented Dwarf).

    #temat
    Oczywiście jestem na tak.

  7. #7
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał rumun Zobacz post
    A może zamiast dodawać do Elfa lub Dwarfa to może w znacznym stopniu osłabić wypadanie tych przedmiotów i np niech administracja zmieni, że wejście na nouna lub bonza będzie możliwa dzięki dwom przedmiotom noun: pink/rabbit present lub bonzo:e shield/rabbit present. A kaptur niech dotyczy shamana p armor/kapok, bo śmieszne że nagroda z questu od 1500lvl jest warta 3uc
    Temat już kiedyś poruszałem: http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=135760

    Dawno temu już gdzieś była propozycja dotycząca przedmiotu rabbit present (dość mocno na tak przegłosowana), a komentarz administracji potwierdzał plany dodania przedmiotu do NPC.

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Talkative Tommi - to od zawsze był niewypał. Ogólnie przedmioty, które możemy zdobyć z mobów powinny być możliwe do sprzedania u NPC. Tylko przedmioty dostępne z questów powinny być sprzedawane wśród graczy.

    Loot z bossów (wszystkich) na APO był niedopracowany - od zawsze.
    Dokładnie.

    #t

    Z Main Composera aktualnie rozrzut nutek jest od 13% do 18%? Byłbym w stanie zgodzić się na zmianę wartości 18-20% (i tak za często się go nie ma okazji bić, a chodzi o sens bossa "nutkowego" wobec zwykłych, z których dropią te 19%).

    Co do przedmiotów na APO to można byłoby bardzo długie wypracowanie napisać. Co do kapoka - od zawsze był jednym z lepszych przedmiotów, dziś praktycznie zalega w depo/domkach, z kolei Pandemonium Armor poszło mocno do góry z racji możliwości stosowania. Jest wiele przedmiotów, które należałoby w jakiś sposób zmodyfikować (działanie/użycie/zbywanie), aby przywrócić jakąś normalność. Dużo się teraz dzieje, może ktoś znajdzie czas przyjrzeć się i tej sprawie.

    Ogólnie płytko opisane rozwiązanie bez pomysłu, ale jestem na tak.
    Ostatnio edytowane przez NoTricks : 27-03-2020 o 21:28
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  8. #8
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mimo tego że temat wałkowany xx razy jestem na tak. Tych przedmiotów jest od zaje**ania i nie wiadomo co z nimi robić. Talkative na mainie też ma kase raz do roku przed świętami jak czyszczą domki więc te kaptury nie schodzą.
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

  9. #9
    Zaawansowany Kiritsugu's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Talkative Tommi - to od zawsze był niewypał. Ogólnie przedmioty, które możemy zdobyć z mobów powinny być możliwe do sprzedania u NPC. Tylko przedmioty dostępne z questów powinny być sprzedawane wśród graczy.

    Loot z bossów (wszystkich) na APO był niedopracowany - od zawsze.
    Oto to to, prawda!
    Zgadzam się z Zarexoholik.

    #topic
    Niestety jestem na NIE.

  10. #10
    Gaduła Kamilosek55's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Miasto
    Kozienice
    Posty
    135
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak , tym bardziej że są blessy kasa i tak spier....... ( jest jej mniej )

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem Talkative Tommi jest dobrze zrobionym NPC. Chcesz sprzedać Rabbit Present? Kup od niego inny przedmiot, aby miał pieniądze.
    Uwierz, że NPC posiada bardzo dużo przedmiotów, które możesz od niego kupić tylko musisz dokładnie przekalkulować czy Ci się to opłaci.

    Odnośnie Rabbit Present - była propozycja już bardzo dawno temu, która miała zostać prawdopodobnie wprowadzona w życie.

    Co do przedmiotów, których nie da się sprzedać to temat był wałkowany xx razy i ciągle mówiono o tym, że wszystkich przedmiotów nigdy nie będzie dało się sprzedać u NPC.


    Zdobycz z Main Composera już dawno powinna ulec zmianie. Owy potwór został stworzony tylko i wyłącznie pod KlejNutki. Dla mnie jest to niezrozumiałe, że bos, który pojawia się raz na kilka dni ma gorszy loot niż potwory, które się wybija masowo. Coś nie halo.

  12. #12
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pozbywanie się kapturów jest w planie jednakże nie w tak łatwy sposób


    Co do nutek - jestem na nie. Inni jakoś dawali radę z obecnymi i byłoby to nie fair wobec tych, którzy questa wykonali.
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  13. #13
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Pozbywanie się kapturów jest w planie jednakże nie w tak łatwy sposób


    Co do nutek - jestem na nie. Inni jakoś dawali radę z obecnymi i byłoby to nie fair wobec tych, którzy questa wykonali.
    Idąc twoja logika nie powinny zostać dodane blessy bo inni nabili lvl padając za 1sc, oraz w sumie wszystkie nowości bo przed nimi było gorzej, nuty od 13-20% uczciwa nagroda z composera

  14. #14
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Pozbywanie się kapturów jest w planie jednakże nie w tak łatwy sposób


    Co do nutek - jestem na nie. Inni jakoś dawali radę z obecnymi i byłoby to nie fair wobec tych, którzy questa wykonali.
    I tak nie fair bylo to jak dodaliście 19% nute do convow 16% do omnib i 14 bodajze do umow, jak pare osob potrafilo wykonac ahmeda na nutkach 9% z double i 11% z cave to inni tez by dali
    Ostatnio edytowane przez Master Lucas ban : 31-03-2020 o 21:15

  15. #15
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Co do nutek - jestem na nie. Inni jakoś dawali radę z obecnymi i byłoby to nie fair wobec tych, którzy questa wykonali.
    Ty chyba źle mnie zrozumiałeś, skoro z Conv leci nutka 19%, a z bosa który jest raz kiedyś leci max 18% to jaki to ma sens? Z bosa powinna lecieć nutka większa niż z normalnie dostępnych potworów.

Podobne wątki

  1. [Rook] Najazdy Rook Composera i Antic Goda
    By Zark in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 24-01-2016, 22:19
  2. Ulepszanie przedmiotów
    By Santano in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni Post / Autor: 22-11-2011, 23:17

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •