User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 26 z 26

Wątek: Młodszy Specjalista Bosch Kamil aka Voltan

  1. #21
    Średnio zaawansowany Karmazynek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Nie wiem kim jesteś, nawet nie wiedziałem o twoim istnieniu, także wypowiem się jako osoba neutralna. Na każdej stronie listy zbanowanych osób licząc od strony 0 do 10 (tylko tyle chciało mi się sprawdzić przy pomocy ctrl + f) jest nick powiązany z Gwnstopro/Gwnstopro Rook. Wszystko związane z obraźliwym wyrażaniem się/destruktywnym zachowaniem. Kodeks karny/kodeks wykroczeń itd. mają setki (nawet tysiące jak wejdziemy szczegółowo) art., regulamin APO zamyka się w ~40 punktach. Skoro masz problem z przestrzeganiem podstawowych zasad jakie określił właściciel APO, dlaczego dziwisz się podjęciu wobec ciebie zdecydowanych środków? Już dawno posunąłeś się za daleko, więc dziwię się, że dopiero teraz przestano się z tobą bawić w tę nudną zabawę z krótkimi banami. Wyobraź sobie, że każdy z banów, które otrzymałeś były formą kary za to co robiłeś, a zarazem szansą dla ciebie, żebyś zmienił swoje zachowanie. Wybrałeś swoją drogę, więc nie rozumiem dlaczego napisałeś tego posta.

    Może zamiast rozpaczać nad zachowaniem Voltana pomyśl nad swoim

    Pozdrawiam,
    siebie.
    To nie ty przypadkiem brałeś udział w prywatnych najazdach i to nie ty okradałeś Voltanów? 8-) sam prosiłeś ich o odbanowanie więc nie pisz tak, jakbyś przestrzegał regulaminu

    #MuremZaGwn

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Skończ z pomówieniami, a zajmij się faktami. Fakty są takie:



    A dalej to już historia.
    Karmazyn nie ma nic wspólnego z forum od 3 lat (tak, niektórzy potrafią olać serwer/forum i zająć się swoim życiem), więc bez sensu powołujesz się na jakieś niezrozumiałe zdjęcia, bez odbioru.
    Ostatnio edytowane przez Karmazynek : 26-05-2020 o 19:25
    Karmazyn 432-4752
    23.01.2017 The End

  2. #22
    Nowicjusz Klaudysiaa :)'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Miasto
    Białystok
    Posty
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Albert Hoffman Zobacz post
    Idźcie grać na servie gdzie administracja śpi i ma w dupie łamanie regulaminu jak tu wam się nie podoba.
    A Ty idź nabijać posty gdzieś indziej, oki?

    Cytat Napisał C9 Fanboy Zobacz post
    Samowolka w jego wykonaniu jest już zwyczajnie nieprofesjonalna i śmieszna, zbudowaliście OTS na którym w czasie epidemii grało regularnie 150 osób, a osoba najwyższa przed Mortiisem pozwala sobie na psucie całej renomy otsa na którym wcale nie ma nowych graczy, tylko dba się o starych wyjadaczy którzy chcą jeszcze doładowywać pacca. Pierwszy raz od dawna waluta tibijska i postacie są cokolwiek warte w przeliczeniu na pln i nawet chciałoby się grać, tylko po co?
    100 % zgadzam się z Kubą.


    Ogólnie to nie lubię wypowiadać się publicznie o tym co myślę, ale to co tutaj się wyprawia od kilku dni to lekka przesada i ewidentny brak profesjonalizmu ze strony co poniektórych osób z administracji (you know who), który powoli wielu zniechęca do gry. Ja rozumiem, że wedle naszego przestarzałego regulaminu, który jak chodzą słuchy od dwóch miesięcy ma być zaktualizowany NA DNIACH:

    'GM/Tutor ma prawo podjąć akcję, jaką uzna za słuszną by wyegzekwować regulamin', co możemy czytać jako:

    'GM/Tutor ma prawo podjąć akcję kierując się negatywnymi emocjami i przykrymi wspomnieniami z przeszłości, a także personalnymi opiniamii na temat graczy by wyegzekwować regulamin' NO ALE BEZ PRZESADY, LOL.

    16. Domki na terenie facc usuwane są po 1 miesiącu braku logowania na przynajmniej jedną postać na koncie. - takie trochę nie fair, zabieranie domku po kilku godzinach pomimo tego, że inne postacie istnieja na koncie, nieprawdaż?


    Odbiegając trochę od tematu kto to widział, aby GM dawał mute graczom, a później biegał za nimi po respie jak dziecko pytając się co chwilę 'ooooo czemu nic nie piszesz?', dawał bany za destruktywne na 5 dni za rzucanie mwalli i zabierał ucki z konta?? ŻAŁOSNE

    Na tym zakończę swoją wypowiedź, fajnie byłoby, aby ktoś zainteresował się tą sprawą, życiem serwera i tym co tu się odwala bo jak jak dalej pójdzie to niedługo nie będziecie mieli kogo banować, nawet za boty.

    Także Panie V., zjedz snickersa bo gwiazdorzysz.

    Dziękuję, pozdrawiam

    [Nedin] - Czerwony tylko dla administracji.
    Ostatnio edytowane przez Klaudysiaa :) : 26-05-2020 o 17:35
    "The way I see it, if you want the rainbow, you gotta put up with the rain."

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Belmondo tez powinien dostać przynajmniej upomnienie za szkalowanie dobrego imienia Voltana, zresztą jak kilka innych tutaj osób. A co do gwn bardzo dobrze ze tak sie stało, karma wraca

  4. #24
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Voltan zrobił to co uważał za słuszne, jeżeli masz obiekcje zgłoś to w dziale Skargi - Odwołania - Zgłoszenia.

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2020
    Miasto
    Giewont
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Voltan skoro i tak nie przestrzegasz regulaminu to może najwyższa pora karać prowokatorów? prawnuk Adolfa Hitlera na każdym kroku prowokuje a potem macie pretensje, że ktoś jest jebany. Co do grubasa to brak słów, mógłby myjnie otworzyć swoją i lizać dupę ludziom za pieniądze. Pozdrawiam

    Ostatnio edytowane przez Gwnstopro. : 26-05-2020 o 21:35

  6. #26
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gwnstopro. Zobacz post
    @Voltan skoro i tak nie przestrzegasz regulaminu to może najwyższa pora karać prowokatorów? prawnuk Adolfa Hitlera na każdym kroku prowokuje a potem macie pretensje, że ktoś jest jebany. Co do grubasa to brak słów, mógłby myjnie otworzyć swoją i lizać dupę ludziom za pieniądze. Pozdrawiam



    Zostałeś właśnie zabity z własnej broni Smieszny jest ten twój płacz motywowany hipokryzja. 3 czy 4 gmow w jednej gildi i się widzę pojebalo od tego dobrobytu. Od początku byłeś tylko pieskiem który miał głośno szczekać gdy ktoś się zbliży i dostac bana gdy zajdzie taka potrzeba. Wykonałeś swoje zadanie celująco.


    Gdybys taki post wrzucił za czasów gdy ja walczyłem z administracja to już dawno miałbyś bana na forum i nikt by nawet z tobą nie dyskutował. Mało tego post byłby usunięty tak szybko ze nikt nie zauważyłby ze go napisałeś.



    Powodzenia na nowej drodze życia.



    #down

    Ładny masz ból dupy, chciałem dołączyć do tej gildi, bo osoba która lubie mi o tej gildi powiedziała, ledwo zacząłem gre wiec nie miałem pojęcia, ze gildia o której mowa to w 1/3 głowni debile servera. Oczywiście są tam ludzie których lubie i których nie znam, ale wy debile uniemożliwiliscie mi dojście do gildi nim sie rozmyśliłem, brawo wpiszesz w cv. Wszystko o czym piszesz to albo przeszlosc albo dopowiedziany szajs, przejdźmy może do teraźniejszości, czyli do tego, ze to ty jesteś takim pajacem, ze aż ci voltan domek zabrał XD brawo, naprawdę nikt wcześniej jeszcze nie osiągnął tego poziomu debilizmu. Gdy zobaczyłeś zabrany domek zapewne rzucałeś się przed tym komputerem jakbyś dostał padaczki XD hahaha


    Ty zrownales mnie z ziemia? Kogo ty chcesz oszukać, byłeś bliski wylizania mi wiadomo czego XD
    @Ferrum

    Nerwy na bok, a pana Gwnstopro żegnamy.
    Ostatnio edytowane przez Ferrum : 27-05-2020 o 19:45

Podobne wątki

  1. KonradW & M?odszy - Sweet Memories
    By Demon in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 29-08-2012, 14:47
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 15-02-2012, 17:37
  3. Kamil Steinbach
    By Kaziu Extreme in forum Humor
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 01-03-2011, 21:21
  4. Kamil Scheicht
    By `Carlosek in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 14-10-2009, 08:47

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •