User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: Zapomniane/nieużytkowane tereny/nieopłacalne moby.

  1. #1
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Zapomniane/nieużytkowane tereny/nieopłacalne moby.

    Na wstępie nadmieniam, że wszystko co opiszę zostało przeze mnie przetestowane.

    APO posiada całą masę respów/mobów, które kiedyś były oblegane. Walki o respy i loot z tych mobów były nieodłącznym elementem tego serwera. Obecnie x osób płacze, że:

    1. serwer umarł
    2. administracja nic nie robi
    3. nie warto tutaj grać
    4. nie są dodawane żadne nowości
    5. gra jest monotonna


    Co do tego ostatniego nie mam kontrargumentu, bo taka jest prawda. Grając postacią powyżej 3000 poziomu gra staje się całkowicie monotonna, ponieważ możliwości expienia ograniczą się do kilku nudnych respów [tzw. pasek, wardy na COD, returnedy, cracki] oraz jednego żałosnego [Demented Dwarfy]. Ogólnie to można napisać, że obecnie gra na APO wygląda w ten sposób, że x osoba (która miała już styczność z APO) bije monotonnie te same moby na tych samych respach żeby się najszybciej wyexpić.

    Przykładowo: Zakładam chara, wychodzę na maina i zaczyna się bicie Dark Lordów, Monster Skeletony, Balle, Tiny/Omniby, Nile i mamy 3k poziom. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta, ponieważ moby, które opisałem dają najszybszą możliwość wbicia 3000 poziomu doświadczenia.

    Nikt nie chce chodzić na inne respy, bić inne moby ponieważ jest to nieopłacalne zarówno pod względem expa jak i loota.
    Po co mam iść bić Wise Mana skoro jest to nieopłacalne?
    Po co mam iść bić Fire Womana skoro jest to nieopłacalne?
    Mógłbym wymieniać tak jeszcze długo.

    Może warto edytować "przestarzałe" moby zarówno pod względem expa/hp jak i loota? Wtedy gracze mieliby opcję wyboru na jakie moby pójść, a nie ograniczali się tylko do tego co daje najlepszy exp (czyli respy eventowe).

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Choroszcz
    Posty
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powiem, tak jest garstka graczy co kreci ten serwer, SA gracze co dają jeszcze zapominany klimat co był 10 lat do tylu. Powiem tak trzymajmy się razem, pamiętajmy w modlitwie aby był up, przetrwamy!
    Ostatnio edytowane przez Dudo Wielki Ziomal : 19-09-2020 o 23:10

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście, że warto edytować przestarzałe moby pod wzglęgem hp/ expa/ loota. Powinni dodać nowe respy.. Przecież jest to kilka minut roboty, naprawdę nie rozumiem dlaczego przez rok czasu tego nie dodali. :v
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 20-09-2020 o 00:04

  4. #4
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gdyby dali pod wyższy protokół to by nie było że kilka minut roboty. Bo praktycznie wszystko zaczyna się sprowadzać do lua. XML powoli staje się być przestarzałe. Poza tym, gra tylko garstka ludzi i Apo jest totalnym grindem. W ogóle nie wiem co jeszcze można powiedzieć, ale na RL też masz ponad 1klvl. Nie wiem? Może więcej zaangażowania, a mniej pieprzenia trzy po trzy?

    @down
    Prędzej tylko Squid by ogarnął o co mi chodzi. Ale zgadza się, część ludzi nie zrozumie o co w ogóle biega.
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 21-09-2020 o 13:41
    Nie odpowiadam na bezsensowne PW

  5. #5
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    144
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artis Zobacz post
    Gdyby dali pod wyższy protokół to by nie było że kilka minut roboty. Bo praktycznie wszystko zaczyna się sprowadzać do lua. XML powoli staje się być przestarzałe. Poza tym, gra tylko garstka ludzi i Apo jest totalnym grindem. W ogóle nie wiem co jeszcze można powiedzieć, ale na RL też masz ponad 1klvl. Nie wiem? Może więcej zaangażowania, a mniej pieprzenia trzy po trzy?

    Mozesz pisac Grzesiek ile wlezie, 80% ekipy i tak nie zrozumie o co Ci chodzi, a Mortiis ma to gleboko :s

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 13-07-2017, 13:48
  2. "Odblokowanie" starych, zajętych, nieużywanych nicków.
    By Zarexoholik? in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 10-09-2015, 20:54
  3. Usuwanie nieu?ywanych postaci
    By oczko4124 in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 13-05-2010, 21:48
  4. Moby
    By Salik Shoter in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 24-01-2010, 18:01

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •