User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: Wygasłe Ss`y poradników. dodanie działających do (...)

  1. #1
    Średnio zaawansowany Wielki Buch's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Miasto
    OleckO
    Posty
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Question Wygasłe Ss`y poradników. dodanie działających do (...)

    Witam wszystkich.
    Pytanie kieruje glownigłównie do Ekipyale być moze starzy forumowicze pomogą mi wyjść z opresji
    Wiec chciałbym dowiedzieć sie w jaki sposob moge wstawić świeże ssy do poradnika.
    istnieje mozliwosc dodania ich do 1# postu w temacie czy trzeba kombinować z cytowaniem. a moze wystarczy odesłać linki dla moda i to on podmieni je w 1#.
    czekam na odpowiedzi.
    Mijają Dni, Miesiące, Lata. Stale polecam ten serwer bo wciąż Wymiata. Doszło z czasem wiele Nowości, Tygrys Map wiele trzyma w gotowości. Programista już nowego up'a kompiluje, i jedynie Skrypter troche nudy czuje
    Wielki Buch : 0 - 912[*]
    Wielki Buch Elder : 0 - 124[*] RooK

  2. #2
    * Never Give Up * Ektoplazma's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    128
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Według mnie Twoje propozycje sa bardzo czasochłonne
    Jest dział "Odnowione poradniki" wiec najlepiej zrobic nowy temat z calym poradnikiem.

    Jesli posiadasz same ss, moze warto po prostu przekopiowac sam opis ze starego poradnika, wraz z umieszczeniem informacji ze owy tekst jest skopiowany od gracza XxX, z szacunku
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Ektoplazma : 03-09-2021 o 12:05

  3. #3
    Zaawansowany Sir Mastah's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    75
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cześć, jeśli posiadasz same screenshoty, to najłatwiej byłoby podmienić je w istniejącym poradniku przez moderatora. Obstawiam, że wtedy można byłoby go umieścić na liście jako "Odnowiony". Polecam imgur.com, do teraz sporo zdjęć utrzymuje się wiele miesięcy.

    Z drugiej strony, jeśli będą bardzo szczegółowe opisy do zdjęć, które wygasły, będziesz musiał dokonać pewnych edycji - mogą zająć sporo czasu. Do tego, tworząc poradnik samemu, nawet wzorując się na czyimś, masz szansę dodać własne przemyślenia czy komentarze, których wzorzec może nie posiadać.

  4. #4
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ektoplazma Zobacz post
    z szacunku i RODO
    Synu, jak nie wiesz czym jest RODO i go nie czytałeś to może się nie kompromituj w Internecie, tak będzie lepiej dla wszystkich. Uwierz mi.

    #topic

    Mapa się trochę pozmieniała, więc to zależy od tego jaki poradnik chciałbyś odnowić. Np. droga z dostępem na Wardy CoD się nie zmieniła, więc do takiego poradnika wystarczyłoby dodanie nowych (wygasłych ss'ów) - to tylko przykład, więc nawet nie wiem, czy taki poradnik jest.

    Skontaktuj się z jakimś moderatorem, najlepiej aktywnym i podpytaj jak to najlepiej rozwiązać.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2021
    Miasto
    profesjonalne mieszkanie
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Skontaktuj się z jakimś moderatorem, najlepiej aktywnym i podpytaj jak to najlepiej rozwiązać.
    Aktywnym XDDDDDDDD
    aktywnosc profesjonalistów kończy się na dziale ZGŁOSZENIA. Nie liczyłbym na ich pomoc. Obstawiam, że osoby, które nie potrafią zamknąć tematu, nie poradzą sobie z dodaniem ss do starego poradnika.


    Od dawna ludzie odnawiają poradniki w nowych tematach. W 90% są one kalką tych nieaktualnych. Nigdy nie było większego problemu z takimi tematami. Za taki temat dostaniesz milion reputu i tysiące adoracyjnych komentarzy. W przypadku podmiany ss nikt nie zwróci uwagi na Twój czas poświęcony na robienie tego ss i pisanie do profesjonalistów (a oczekiwanie na ich odpowiedź czasem jest dłuuuuuuuga).

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Miasto
    Ostatni dom po lewej.
    Posty
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niby kto ma odnawiać te poradniki? Z 10 osób które grają pewnie 10 leje na te screeny

  7. #7
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Siemka, polecam Ci zajrzeć do tego tematu Odnowione Poradniki
    Są tu zapisane poradniki, które działają lub ktoś jakiś odnowił.
    Osobiście polecam stronę https://imgur.com/ do wrzucania ss'ów.

    Najlepiej gdybyś skopiował treść danego poradnika i dodał własne ss'y bo w sumie tak będzie najłatwiej i najszybciej.

    W razie gdybyś miał jakieś jeszcze pytania to śmiało możesz pytać.

  8. #8
    Średnio zaawansowany Wielki Buch's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Miasto
    OleckO
    Posty
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.
    Ogólnie rzecz biorąc wróciłem na serv po 10-cio letniej przerwie, aktywność też jest niska z uwagi na obowiązki jakie spoczywają na "Głowie Rodziny". wbijam zazwyczqj wieczorami kiedy córka już śpi. I prawde mówiąc to biegam tylko po mapie, przypominam sobie jak to kiedys bylo. dotarlo do mnie ze czasem trzeba przebiec tysiace sqm aby odnaleźć wejscie, przejście, czy wyjście. Co prawda bardzo malo jest nowych graczy. ale sa. pojawiaja sie co jakis czas i braki w screenach oddychają ich od gry. wiec skoro i tak biegam niech bedzie z tego jakis pożytek. reputacja mnie malo interesuje. negowanie czy pisanie "po co?" "nikt tego nie potrzebuje" tez zbytnio mi zwisa. nie potrzebuje by moj Nick byl przyklejony do tych zdjec. sam kiedys byłem Newbie i wiem jak ciężko jest uzyskac.pomoc badz pozytwne odpowiedzi na game chacie. większość olewa a potem dziwi sie ze nikt nie gra.
    To tylko kropla w morzu potrzeb.
    to tyle ode mnie.
    Temat został rozwiązany w innym Temacie Hosting Zdjec z poradnikow
    Raz jeszcze dzięki za odpowiedzi.
    #Topic uważam za #Zamkniety
    Mijają Dni, Miesiące, Lata. Stale polecam ten serwer bo wciąż Wymiata. Doszło z czasem wiele Nowości, Tygrys Map wiele trzyma w gotowości. Programista już nowego up'a kompiluje, i jedynie Skrypter troche nudy czuje
    Wielki Buch : 0 - 912[*]
    Wielki Buch Elder : 0 - 124[*] RooK

Podobne wątki

  1. Odświeżenie Wygasłych Poradników
    By Sir Avengo in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 15-09-2015, 14:07
  2. Aktualizacja - poradników( wyspa pocz?tkuj?cych)
    By #*~Capitan#*~ in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 23-01-2013, 15:29
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 01-02-2009, 16:05

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •