User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Dobry pomysł?

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    29 74.36%
  • Nie

    10 25.64%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 21

Wątek: Bossy z lotem dla all

  1. #1
    Średnio zaawansowany Herato's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Bossy z lotem dla all

    Witam, propozycja jest jasna i klarowana.

    Proponuje aby po kliknięciu ciała bossa z lotem dla all automatycznie otrzymywało się teleport do temple. Widziałem to już na innym ots i się sprawdzało, a jest to stosunkowo łatwe do zrobienia a dzięki temu uniknie się multum narzekania graczy.

  2. #2
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie, a moim pomysłem jest aby ciało nie gniło przez 20 min a żeby odebrac loota trzebaby ranić potwora chociaż raz. Wtedy nie będzie tez syfu z noob charami, a w 20 min to nawet najliczniejsza ekipa weźmie loot.



    Cytat Napisał Nedin Zobacz post
    Nie to, żeby coś, ale pomyślałeś trochę nad sensem sprowadzania pk do temple z pz? Blokujesz tym samym możliwość zabicie takiej osoby, a ta bez żadnych strat może sobie bezpiecznie wrócić. Dodatkowo na najeździe możesz w ten sposób wbić sobie red skulla i w bezpieczny sposób wrócić do temple również bez strat.

    #t
    Co do propozycji, kilka razy był omawiany ten temat między członkami Ekipy. Mamy jakiś tam pomysł na przerobienie tych bossów, ale musimy to jeszcze przemyśleć. Co z tego wyniknie? Ciężko stwierdzić
    Zaznaczam TAK

    A czemu nie chcecie zabrać możliwości odbierania loota przez noob chary, wysokopoziomowe postacie daja loga sekundę po odebraniu loota i pchają się kolejnymi charami wypychając tych którzy nie odebrali loota ani razu.




    Cytat Napisał MichaS Zobacz post
    Problem z odebraniem loota jest już od paru lat, ludzie się pchają i pchać się będą po loota x postaciami.

    Ja proponuję aby po kliknięciu w ciało bosa teleportowało nam postać 5-7sqm od ciała i to powinno wystarczyć żeby nie było już problemów z odbieraniem loota.

    Już widzę graczy w nie swoich domkach, ścianach, wodzie itd
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 07-01-2022 o 13:58

  3. #3
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zaznaczyłem na tak ! fajna propozycja , ułatwiła by wielu osobom zbieranie loota np. ci co z tyłu stoja , natomiast bym dodał by osoba z "Pk" nie mogła odebrać loota , jeśli zbierze z "Pk" loota to automatycznie pojawi się w temple .

  4. #4
    Senior Game Master Nedin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Silver City
    Posty
    857
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Soul_Edek Zobacz post
    Zaznaczyłem na tak ! fajna propozycja , ułatwiła by wielu osobom zbieranie loota np. ci co z tyłu stoja , natomiast bym dodał by osoba z "Pk" nie mogła odebrać loota , jeśli zbierze z "Pk" loota to automatycznie pojawi się w temple .
    Nie to, żeby coś, ale pomyślałeś trochę nad sensem sprowadzania pk do temple z pz? Blokujesz tym samym możliwość zabicie takiej osoby, a ta bez żadnych strat może sobie bezpiecznie wrócić. Dodatkowo na najeździe możesz w ten sposób wbić sobie red skulla i w bezpieczny sposób wrócić do temple również bez strat.

    #t
    Co do propozycji, kilka razy był omawiany ten temat między członkami Ekipy. Mamy jakiś tam pomysł na przerobienie tych bossów, ale musimy to jeszcze przemyśleć. Co z tego wyniknie? Ciężko stwierdzić
    Zaznaczam TAK

  5. #5
    Średnio zaawansowany Herato's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nedin Zobacz post
    Nie to, żeby coś, ale pomyślałeś trochę nad sensem sprowadzania pk do temple z pz? Blokujesz tym samym możliwość zabicie takiej osoby, a ta bez żadnych strat może sobie bezpiecznie wrócić. Dodatkowo na najeździe możesz w ten sposób wbić sobie red skulla i w bezpieczny sposób wrócić do temple również bez strat.

    #t
    Co do propozycji, kilka razy był omawiany ten temat między członkami Ekipy. Mamy jakiś tam pomysł na przerobienie tych bossów, ale musimy to jeszcze przemyśleć. Co z tego wyniknie? Ciężko stwierdzić
    Zaznaczam TAK

    Co do osoby z pk prosty temat, albo zablokować możliwość odbierania loota takiej osobie lub teleport po odebraniu loot był by nie do samego temple tylko przed nim (czyli do miejsca bez pz)

  6. #6
    Średnio zaawansowany Skała's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nedin Zobacz post
    Nie to, żeby coś, ale pomyślałeś trochę nad sensem sprowadzania pk do temple z pz? Blokujesz tym samym możliwość zabicie takiej osoby, a ta bez żadnych strat może sobie bezpiecznie wrócić.
    Ja proponuję aby loot po śmierci bossa pojawiał się automatycznie każdej osobie w backpacku, która spełnia 2 warunki:
    -jest online
    -zadała bossowi obrażenia

    Drugim rozwiązaniem jest teleportacja osoby odbierającej loota nie do temple, ale w to miejsce gdzie jesteśmy teleportowani po wygraniu eventu PVP (czyli przy temple).

    Pierwsze rozwiązanie moim zdaniem lepsze gdyż zmusza nas do używania MC jeśli chcemy odebrać loota kilkoma postaciami, a za to można już delikwentowi wypierdolić bana

  7. #7
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    Problem z odebraniem loota jest już od paru lat, ludzie się pchają i pchać się będą po loota x postaciami.

    Ja proponuję aby po kliknięciu w ciało bosa teleportowało nam postać 5-7sqm od ciała i to powinno wystarczyć żeby nie było już problemów z odbieraniem loota.


    #edit1
    W sumie to jest teren najazdowy na evul, wystarczy zrobić taki teren na rooku i w momencie odebrania loota na tym terenie z bosa wyrzuca nas przed drzwi tego terenu
    Ostatnio edytowane przez MichaS : 08-01-2022 o 15:39

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Jestem na nie, a moim pomysłem jest aby ciało nie gniło przez 20 min a żeby odebrac loota trzebaby ranić potwora chociaż raz. Wtedy nie będzie tez syfu z noob charami, a w 20 min to nawet najliczniejsza ekipa weźmie loot.
    Może nie 20 minut, a 5 minut. Dobry pomysł, jestem za.

    #temat
    Nie ułatwiajmy aż tak prostej gry.. To wasza i tylko wasza wina graczy, że ktoś nie odbierze zdobyczy. Zabijajcie moba na środku jakiegos terenu, a nie w rogu. :v

    Jestem na nie. Jedyna opcja to taka jaka Boonek zaproponował.

  9. #9
    Średnio zaawansowany Herato's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do odebrania loota na mc różnymi charami ja bym to widział tak.

    Zrobić specjalną arenę na bossy najazdowe z bossem dla all gdzie tylko jedna postać z konta z PACC mogła by wejść na tą arene.

    Mogło by to działać na zasadzie log na takowej arenie = tp do temple, po zabiciu bossa przestała by działać wajcha która by do takiej areny prowadziła. (Czyli niemożliwe było by postawić mc przy wejściu). Dodatkowo można by tam wyłączyć PVP oraz przy tym wydłużyć czas odebrania loota z ciała. Tylko czy @Squid był by w stanie coś takiego zrobić?

  10. #10
    Średnio zaawansowany Elemele's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Tak

    Zaznaczyłem tak.
    Musi to zostać zmienione, bo wczorajszy najazd trzech króli to był istny cyrk na kółkach. Po każdym królu Point pisał, że przy kolejnym każdy zdąży spokojnie loota zabrać. No i na pisaniu się skończyło. Drugi i trzeci król to znów był pokaz braku zgrania graczy oraz słabej organizacji przez Pointa.
    Takie najazdy mają przyciągać i zatrzymywać nowych graczy, ekipa apo robi wszystko, by obłowiły się hlvle, które stoją zaraz przy dedzie a nowi gracze z niskimi lvlami zostały co najwyżej z mniejszą ilością blessów na koncie. Ja 300+ lvlem padłem kilkanaście razy i ani razu loota nie odebrałem mimo, że biłem każdego Króla.
    Bella Ciao

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zaznaczyłem tak, tylko z tego względu, że to powinno być zmienione - system zadania przez gracza obrażenia dla Bossa odpada - bo każdy może sobie gfb, albo sd pacnąć (na nic takie zmiany).
    Wyobrażam to sobie tak, że albo auto tp do temple, albo ... Droga Administracjo- przyśpieszcie myślenie, bo to się dłuży już jak update na APO.
    @ Opcją jest też, aby ded zamieniał się w pomnik,
    1. Każdy kto kliknie pomnik dostaje wyrzutke do miejsca docelowego zameldowania.
    2. Wprowadzić miejsce w którym można rozpocząć bicie Bossa. Pkt. 1 Oddalony {element} poza najazd i klikamy na niego aby podjąć walkę z bossem, i pkt 2 to pomnik.
    Z pomnika wyrzucałoby nas do pkt 1. Voila!
    Chęci są bardziej potrzebne niż pomysły na dobrą sprawę
    Ostatnio edytowane przez Szalomek : 08-01-2022 o 06:11

  12. #12
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1st R. Boonek
    A czemu nie chcecie zabrać możliwości odbierania loota przez noob chary, wysokopoziomowe postacie daja loga sekundę po odebraniu loota i pchają się kolejnymi charami wypychając tych którzy nie odebrali loota ani razu.
    +1

    #topic

    Jestem przeciwnikiem socjala. Nie powinno być tak, że noobcharami ludzie próbują się dorobić kosztem tych, którzy biją danego bossa. Rozwiązaniem byłoby ustawienie, że dostęp do loota ma osoba, która zadała przynajmniej 1 obrażenie.

  13. #13
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nedin Zobacz post
    Nie to, żeby coś, ale pomyślałeś trochę nad sensem sprowadzania pk do temple z pz? Blokujesz tym samym możliwość zabicie takiej osoby, a ta bez żadnych strat może sobie bezpiecznie wrócić. Dodatkowo na najeździe możesz w ten sposób wbić sobie red skulla i w bezpieczny sposób wrócić do temple również bez strat.

    #t
    Co do propozycji, kilka razy był omawiany ten temat między członkami Ekipy. Mamy jakiś tam pomysł na przerobienie tych bossów, ale musimy to jeszcze przemyśleć. Co z tego wyniknie? Ciężko stwierdzić
    Zaznaczam TAK
    bardziej mi chodzilo o to ze by osoba z pk nie mogla odebrac loota i nie miala mozliwosci powrotu do temple ... bo gdyby w zycie zostalo wprowadzone ze po kliknieciu zostanie automatycznie przeniesiona postac to osoby z pk tez moglyby ...

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Propozycja trochę nieprzemyślana, ponieważ na Rookgardzie z tego co wiem jest wyspa Antic, gdzie z każdego bossa leci właśnie loot dla wszystkich. Byłoby to nie do pomyślenia, aby po każdym odebraniu loota wyrzucało Cię do temple.
    Aczkolwiek ciekawe jaki pomysł ma ekipa, o którym pisał wyżej Nedin.

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    232
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja mam taka propozycje, że ten który raz uderzy moba dostaje nagrode do plecaka.

  16. #16
    VIP Moon Red's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    886
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja proponuje zastosowanie które zostało zrobione na real tibii, dodać skrzynkę w temple w której będzie pojawiał się plecak z lootem z bossów które zaatakowalismy.

  17. #17
    Gaduła Ogrodnik's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moon Red Zobacz post
    Ja proponuje zastosowanie które zostało zrobione na real tibii, dodać skrzynkę w temple w której będzie pojawiał się plecak z lootem z bossów które zaatakowalismy.
    Duży plus do tego pomysłu. Jak najbardziej odpowiada i w tedy nie trzeba zmieniać trwałości ciała boosa.

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Posty
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie, tak jak napisał Nedin tym sposobem możesz bezpiecznie wrócić do temple mająć PK/RedSkulla albo po prostu odebrać loot wrócić do temple i przelogować na noobchara żeby wziać nim kolejny raz loot'a.

  19. #19
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Również jestem na TAK. Kiedyś padłem z 10x na crampusie a lota nie odebrałem bo ludzie stali i blokowali a w ogóle nikt z nich nie zadał mu ani 1 hita z czaru.
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  20. #20
    Średnio zaawansowany Herato's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ankieta mówi sama za siebie


    Podsumowując chyba najlepsza opcja było ze bossy dawały by po odebraniu loota tp przed temple. Od siebie dodał bym by pojawiał się efekt zapalenia ogniem na 30 -50 sekund aby nie można było się przelogowac na noob chary.

Podobne wątki

  1. Bossy!
    By _masja in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni Post / Autor: 23-11-2010, 14:11
  2. Po co s? bossy?
    By N-series in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni Post / Autor: 10-05-2010, 15:32
  3. bossy
    By daran loth in forum Questy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 16-05-2007, 16:43

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •