User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Wątek: Brak możliwości zaatakowania postaci, która bije sie z MOB'ami?

  1. #1
    Średnio zaawansowany who the fuck is that guy?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Miasto
    Poznań
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Brak możliwości zaatakowania postaci, która bije sie z MOB'ami?

    Witam,
    Dziś bijąc się na płatnych MS'ach zauważyłem pewien błąd mianowicie:
    Zaatakowałem postać (wbiłem PK), oponent próbował zlurować MS'y, żeby mnie zabić, a ja nie mogłem go zaznaczyć, gdyż walczył on z MOB'ami. Dodam, że on ciągle mógł mnie atakować z MOB'ami, gdyż miałem pk, on nie miał yellow skull'a, więc ja nie mogłem go zaznaczyć. Uważam, że jeżeli ktoś ma PZ (zaatakował PK) to powinienem móc go atakować mimo to, że bije się z MOB'ami.

  2. #2
    Gaduła Mordeczka69's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Miasto
    Usa
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    no ale gdzie tu jest błąd?
    @who the fuck is that guy?
    Jak nie potrafisz używać pk to go nie odpalaj, to że trafiłes na osobę bardziej ogarniętą niż ty nie oznacza że coś jest błędem.
    Ostatnio edytowane przez Mordeczka69 : 10-01-2022 o 14:21

  3. #3
    Średnio zaawansowany who the fuck is that guy?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Miasto
    Poznań
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mordeczka69 Zobacz post
    no ale gdzie tu jest błąd?
    serio pytasz? on mógł mnie atakować, bo miałem pk, a ja go nie mogłem, bo bił się z mobami

  4. #4
    * Never Give Up * Ektoplazma's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    128
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał who the fuck is that guy? Zobacz post
    serio pytasz? on mógł mnie atakować, bo miałem pk, a ja go nie mogłem, bo bił się z mobami
    No takie uroki pk ?

    Tak jest od czasów jak zaczałem tutaj gre, jest to raczej celowe ustawienie. Majac pk licz się na atak z kazdej strony...
    Tak samo jakbys zaznaczyl moba z autoattaku to nikt nie moze cie zabic, przydatne na najazdach albo gdy ty nie chcesz sie bic a jakis ziomal cie chce wkurzac wysylajac do temple.

    Ten temat to zgłoszenie bug'a czy gorzkie żale autora?
    #edytuj
    Ostatnio edytowane przez Ektoplazma : 10-01-2022 o 22:15

  5. #5
    Średnio zaawansowany who the fuck is that guy?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Miasto
    Poznań
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ektoplazma Zobacz post
    No takie uroki pk ?

    Tak jest od czasów jak zaczałem tutaj gre, jest to raczej celowe ustawienie. Majac pk licz się na atak z kazdej strony...
    Tak samo jakbys zaznaczyl moba z autoattaku to nikt nie moze cie zabic, przydatne na najazdach albo gdy ty nie chcesz sie bic a jakis ziomal cie chce wkurzac wysylajac do temple.
    moim zdaniem, jeżeli on mnie zaatakował to normalnie powinienem móc go bić, co innego jeżeli by mnie nie zaatakował.

  6. #6
    Zaawansowany Zbanowany Kowal's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No przecież możesz go atakować z czaru, tylko z broni nie możesz. Dopiero jak skończy bić moby to możesz go zaznaczyć

  7. #7
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbanowany Kowal Zobacz post
    No przecież możesz go atakować z czaru, tylko z broni nie możesz. Dopiero jak skończy bić moby to możesz go zaznaczyć
    Jak może bić go z czaru skoro wbił na nim pk i tamten nie miał yellow skulla ? Problemy z czytaniem widzę :/

    #t
    Jedyna opcja ubić moba którego atakuje z broni i go zaznaczyć. Czy to błąd? Raczej nie bo tak jest od początków serverze

    #down
    Fakt ale no to są uroki gry wątpię ze po tylu latach ktoś coś zmieni w tym
    Ostatnio edytowane przez Showtek : 10-01-2022 o 15:17

  8. #8
    Średnio zaawansowany who the fuck is that guy?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Miasto
    Poznań
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam Czarodziej Zobacz post
    Jak może bić go z czaru skoro wbił na nim pk i tamten nie miał yellow skulla ? Problemy z czytaniem widzę :/

    #t
    Jedyna opcja ubić moba którego atakuje z broni i go zaznaczyć. Czy to błąd? Raczej nie bo tak jest od początków serverze
    to prawda, ale jezeli gosc luruje potwory, zeby mnie zabic, a ja nie moge go wtedy bić to troche nie fair

  9. #9
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dopiero co wybudziłeś się ze śpiączki? - Masz konto na forum od 2017 roku... Wyjaśnię Ci to, a co mi tam...

    Dawno, dawno temu, w czasach gdy na APO rycerze expili z uhem rzuconym pod "dupsko" pewien gracz (według legend był to złoczyńca Zarex) podstępem, wykorzystywał fakt, że rycerz nie mógł uciec mapclickiem, ponieważ był otoczony przez np. Ots Queeny oraz summony tj. Ots Kingi, zaznaczał danego gracza - strzelał do niego z power boltów oraz dodatkowo wrzucał w niego runami SD. Lata minęły, pojawiły się Wardy i dalej to samo. Rycerze w trapach otaczali się Wardami, a Zarex nadal podstępem ich atakował.

    Administracja postanowiła przeciwdziałać temu procederowi i tak powstała blokada uderzenia gracza, który ma "zaznaczonego" moba. No chyba, że masz white/red skulla, wtedy możesz atakować gracza, ale tylko z run/czarów - nadal nie możesz zaznaczyć go z "ręki" jeśli tenże gracz wcześniej zaznaczył wybranego moba.

    *to samo było na bossach/najazdach

  10. #10
    Średnio zaawansowany who the fuck is that guy?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Miasto
    Poznań
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Dopiero co wybudziłeś się ze śpiączki? - Masz konto na forum od 2017 roku... Wyjaśnię Ci to, a co mi tam...

    Dawno, dawno temu, w czasach gdy na APO rycerze expili z uhem rzuconym pod "dupsko" pewien gracz (według legend był to złoczyńca Zarex) podstępem, wykorzystywał fakt, że rycerz nie mógł uciec mapclickiem, ponieważ był otoczony przez np. Ots Queeny oraz summony tj. Ots Kingi, zaznaczał danego gracza - strzelał do niego z power boltów oraz dodatkowo wrzucał w niego runami SD. Lata minęły, pojawiły się Wardy i dalej to samo. Rycerze w trapach otaczali się Wardami, a Zarex nadal podstępem ich atakował.

    Administracja postanowiła przeciwdziałać temu procederowi i tak powstała blokada uderzenia gracza, który ma "zaznaczonego" moba. No chyba, że masz white/red skulla, wtedy możesz atakować gracza, ale tylko z run/czarów - nadal nie możesz zaznaczyć go z "ręki" jeśli tenże gracz wcześniej zaznaczył wybranego moba.

    *to samo było na bossach/najazdach
    bardzo dobrze to rozumiem, jednakze mysle, ze jest to lekko dziwne, bo gosciu moze Ci nalurowac potworów i wtedy próbuje Cie zabic, a ty nie mozesz go zaatakowac dopoki nie zabijesz potworow

  11. #11
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Generalnie po zmianie regulaminu ta blokada powinna zostać usunięta. Skoro "Rywalizacja oraz system pvp są nieodzownym elementem gry." to uniemożliwienie zaatakowania postaci, która walczy z potworami jakoś tu nie pasuje.
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2021
    Posty
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Napierw Update potem dodatki. Ten system funkcjonuje od kilku dobrych lat niech tak pozostanie...

Podobne wątki

  1. Brak możliwości odwołania się od bana?
    By grzeczny in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 10-10-2021, 20:24
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 06-01-2021, 12:51
  3. Brak możliwości zalogowania
    By Qlass in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 22-06-2015, 22:41
  4. Brak mo?liwo?ci sprzeda?y swojego ekwipunku.
    By ARMEDIS in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni Post / Autor: 19-03-2011, 07:40

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •