User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Wątek: [Zmiana cen w runach i manasach] - propozycje

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie [Zmiana cen w runach i manasach] - propozycje

    Cześć i czołem!

    Jako, że na całym świecie jest inflacja, to postanowiłem, że w świecie APO również powinny zajść zmiany. Po konsultacji z pewnym doświadczonym graczem doszliśmy do wniosku, że jest to odpowiedni moment i czas, aby napisać naszą opinie i przemyślenia dotyczącą podniesienia cen za runy UH, SD oraz MegaManasów.

    Nie oszukujmy się, na APO zarabia się szybko i łatwo pieniądze, więc nikt raczej nie powinien mieć problemów z kupnem wyżej wymienionych rzeczy, które są niezbędne do zdobywania punktów doświadczenia czy też walki z innymi graczami. Nawet najmniejsze poziomy i nowi gracze powinni dać sobie radę z kupnem niezbędnych rzeczy do polowań.

    Przejdźmy do sedna sprawy. Aktualnie na APO płacimy za następujące rzeczy:

    1 use UH - 60 GP (Gold Coins) - GBP UH x255 = 550 800 GP ~~ 56 CC (Crystal Coins)
    1 use SD - 80 GP (Gold Coins) - GBP SD x255 = 734 400 GP ~~ 73 CC (Crystal Coins)
    1 use MM - ~~ 150 GP (Gold Coins) - GBP MM x280 = 1512 000 GP ~~ 150 CC (Crystal Coins)

    Moja propozycja to zwiększenie ceny oraz zmniejszenie ilości użyć w danych runach i megamanasach do maksymalnie 50 użyć.

    Tak wyglądałoby to kupując owe rzeczy w sklepie:

    1 use UH - 300 GP (Gold Coins) - GBP UH x50 = 540 000 gp = 54 CC (Crystal Coins)
    1 use SD - 500 GP (Gold Coins) - GBP SD x50 = 900 000 GP = 90 CC (Crystal Coins)
    1 use MM - 1000 GP (Gold Coins) - GBP MM x50 = 1 800 000 GP = 180 CC (Crystal Coins)

    Co myślicie o takim rozwiązaniu? Aktualne ceny są śmiechu warte, więc trzeba coś z tym zrobić.. Co z większą ilością run/ manasów? Hmm, może zrobić jakiegoś dodatkowego NPC u Ahmeda, który sprzedawałby dalej runy x255 i manasy x280 oczywiście po większych cenach niż aktualnie. Jest sporo pomysłów.

    Czekam na Wasze sugestie i propozycje
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 03-02-2022 o 15:25

  2. #2
    Średnio zaawansowany Herato's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Posty
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Proszę cie a co z lov level??

    Ceny przesadzone, można zwiększyć lecz bez przesady. Jak już to predzęj dodać gbp blue manas za ileś tam sc i legalizacja go na otc/ dodatkowa komenda na to.

  3. #3
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    15 poziom który zaczyna przygodę od 0 nie kupi po takiej cenie uhów i manasów. Moim zdaniem ceny powinny być zależne od poziomu gracza, ale fakt, ceny są bardzo niskie i przydałoby się to zmienić

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Herato Zobacz post
    Proszę cie a co z lov level??

    Ceny przesadzone, można zwiększyć lecz bez przesady. Jak już to predzęj dodać gbp blue manas za ileś tam sc i legalizacja go na otc/ dodatkowa komenda na to.
    Cytat Napisał Alienista Zobacz post
    15 poziom który zaczyna przygodę od 0 nie kupi po takiej cenie uhów i manasów. Moim zdaniem ceny powinny być zależne od poziomu gracza, ale fakt, ceny są bardzo niskie i przydałoby się to zmienić

    Poprawiłem post, pomyliło mi się.. Proponuje takie zmiany, proszę zobaczyć.

    @edit

    Cytat Napisał Herato Zobacz post
    Jak już to predzęj dodać gbp blue manas za ileś tam sc i legalizacja go na otc/ dodatkowa komenda na to.
    Bez przesady, nie ułatwiajmy już tak gry..

    Cytat Napisał Alienista Zobacz post
    Moim zdaniem ceny powinny być zależne od poziomu gracza, ale fakt, ceny są bardzo niskie i przydałoby się to zmienić
    I co to da? Przykładowo ja mając 5000 poziom mogę płacić załóżmy 200sc za GBP UHÓW.. Przeloguje na noob konto z 15 poziomem i kupie to za 2sc.. I gdzie tu sens? Aby zrobić to odpowiednio, trzeba byłoby zrobić 4 rodzaje 1 przedmiotu zależne od poziomu, aby ominąć kupowanie z postaci na mniejszym lvlu dla większych lvli.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 03-02-2022 o 15:34

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszystko co wiąże się z wyparowaniem hajsu z APO jest dobrą propozycja.
    Moim zdaniem RADA POLITYKI APO powinna podnieść stopy procentowe tych produktów w dobie pandemii.

  6. #6
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po konsultacji z pewnym doświadczonym graczem


    To niezła rozkmina, spodziewałem się czegoś lepszego od zawodowców.

    Sasha napisał:
    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post

    I co to da? Przykładowo ja mając 5000 poziom mogę płacić załóżmy 200sc za GBP UHÓW.. Przeloguje na noob konto z 15 poziomem i kupie to za 2sc.. I gdzie tu sens? Aby zrobić to odpowiednio, trzeba byłoby zrobić 4 rodzaje 1 przedmiotu zależne od poziomu, aby ominąć kupowanie z postaci na mniejszym lvlu dla większych lvli.
    Ten sam Sasha w temacie zmian odnośnie MegaManas w dziale propozycje:
    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post


    Jedynie co bym zmienił to cenę kupna manasów w zależności od poziomu. Sorry, ale jestem na nie.
    Reasumując: mniej za więcej? Starczy cap'a na repot pod speeda Patrząc na moc runy SD to powinna być darmowa.

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Jest sporo pomysłów.
    Mimo to podałeś najbardziej trywialny.
    ------
    Podniesienie kosztów gry jest zdecydowanie potrzebne, ale niech za tym idą sensowne dodatkowe modyfikacje.
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  7. #7
    Nabijacz postów Delorian17's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    515
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak czy siak śmieszna cena wydaje mi się że lepszym rozwiązaniem było by wprowadzenie u delira manasow x1000 przynajmniej nie trzeba było by nosić po 20 GBP tylko jeden

  8. #8
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zmiana cen run/manasów to sprawa oczywista. Może wystarczyłoby wprowadzić runy/manasy pod przedziały poziomowe?

    500-1000
    1000-2000
    2000-3000

    itd.

  9. #9
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Odnosnie propozycji jestem na TAK, ale
    - LOW lvle nie maja tyle CC, wiec dam rozwiazanie
    od 1 do 1000 LVL XX cena
    od 1000 do 2000 XX cena
    od 2000 - 3000 XX
    od 3000 - xxx
    Tylko, ze jest problem bo ktos stworzy konto na np 4k lvlu i kupi za kwote co ten od 1 do 1000, wiec pomyslalem aby dodac cos takiego jak amulety perf, soft tak samo wygladaja ale inne atrybuty tak samo z manaskami ten sam wyglad, te same dzialanie ale te co sie kupi na 1 lvlu to bedzie mozna uzywac do 1k i wtedy osoba z 2k czy wiecej juz nie uzyje i np te od 2k bedzie mozna uzywac i 4k nie uzyje ani 1k

  10. #10
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Debilny pomysł. Dla ogółu niczego nie zmieni, a słabsze jednostki miałyby gorzej.





    #edit

    Pomysł nie byłby taki debilny gdyby:

    Cytat Napisał NoTricks Zobacz post
    .
    ale niech za tym idą sensowne dodatkowe modyfikacje.

  11. #11
    Łowca postów Pagon's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    242
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ceny jak najbardziej mogłyby ulec zmianie, jednak zmniejszenie użyć w runie/manasie to kompletny nonsens. Teraz taki EK z użyciami many i UH po x50 ile tego weźmie? No niedużo. Tutaj powinno pójść to w drugą stronę. Zwiększyć do około 500-600 użyć na runie/manasie.
    7.6
    Pagon 1 - ? [2202 lvl]
    Carving Master 1 - ? [3000+ lvl]
    8.42
    Pagon 1 - 137 lvl ----> Puni(7.6) [365 lvl]

Podobne wątki

  1. [Zmiana w runach paraliżujących] - propozycje
    By Sasha Rookslayer in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni Post / Autor: 03-02-2022, 17:52
  2. Opisy ilości na runach [Rook/Main]
    By Podszyfacz in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 14-10-2016, 19:18
  3. Odpowiedzi: 22
    Ostatni Post / Autor: 18-11-2009, 15:07

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •