User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Wątek: Wyniki Eventu!

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Wyniki Eventu!


    Witajcie!

    Na wstępnie chciałbym wszystkim podziękować za wspólną zabawę przez te wszystkie 3 dni. Mam nadzieje, że chociaż co niektórzy oderwali się od tego monotonnego expienia i na chwile chociaż trochę się pobawili. Śmiechu naprawdę było sporo. Odnośnie wiedzy co niektórych to jestem aż w szoku!


    I miejsce zajął gracz Padsyud z wynikiem 90 punktów!
    II miejsce zajął gracz Louis Vittoun z wynikiem 71 punktów!
    III miejsce zajął gracz Karl z łącznym wynikiem 49 punktów!


    Nagrody zostaną przekazane w ciągu najbliższych dni.
    Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratuluje wiedzy o naszym serwerze oraz waleczności!


    Pozdrawiam!



  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Posty
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kod na 21 dni pacc otrzymałem, doładowałem i działa. Jak będzie z resztą zobaczymy.

    21:11 First Sasha: [58]: W ciagu najblizszych dni dam reszte rzeczy (nagrod). Osobiscie albo parcelem wysle, do uslyszenia i do zobaczenia. Jeszcze raz gratulacje!
    Jak dostanę nagrody, powiem czy było warto poświęcić na to 3 dni

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie



    Na wstępnie przepraszam, że tak to długo trwało. Powód był tylko jeden. To moja wina, nie przygotowałem się, nie spodziewałem, nie sądziłem że ktoś zdobędzie tyle punktów, a jak wiadomo.. Ile punktów tyle uc. Byłem przekonany, że nikt nawet nie zdobędzie 50 punktów z tej zabawy, a tu psikus. Cóż, zdarzają się takie sytuacje. Miałem przygotowane parę uc, przedmioty lecz nie starczyłoby to dla wszystkich zwycięzców. Owszem, mogłem rozdać przedmioty oraz pieniądze jednej osobie, ale nie chciałem tego robić, aby inni nie czuli się pokrzywdzeni. Dlatego, aby być fer wobec wszystkich, którzy zajęli miejsca od 1 do 3 uzbierałem całą sumę i dziś to Wam wysłałem. Rozumiem hejt w moją stronę - jestem do niego przyzwyczajony. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, że nie miałem przygotowanych przedmiotów/ pieniędzy, zdarza się.

    Sporo osób pisało mi, abym nie rozdawał tego, olał tych niewdzięcznych graczy na tym pustym serwerze.. Szczerze nie dziwie się ludziom, że tak piszą. Ja jako zwykły, szary gracz organizując Wam od kilku lat przeróżne innowacje (o ile tak to mogę nazwać) nie powinienem Wam tego robić, tym bardziej wykładając wszystko z własnej kieszeni.. Jednak sentyment jest do tego serwera i chce zawsze jakoś urozmaicić tą grę, przy tym się bawiąc.
    Niestety u mnie słowo jest droższe od pieniędzy, dlatego zawsze dotrzymuje słowa, ale cóż..
    Druga sprawa to nie gracz, a Administracja powinna robić takie rzeczy, więc również nie rozumiem tego całego płaczu skierowanego w moją osobę. Zrobić coś - źle. Nie zrobić - również źle. Niektórym tutaj niczym nie dogodzisz.

    Czy będę dalej organizował Wam jakieś zabawy? Nie wiem.. Na razie mnie nie stać, nie mam żadnych przedmiotów ani pieniędzy.

  4. #4
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tylko nie mów, ze wziąłeś pozyczke u bociana na te nagrody xD

  5. #5
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2020
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Od strony technicznej - nic do zarzucenia i wszystko przebiegało sprawnie. Pytania i zadania miały odpowiednią trudność i były względnie ciekawe. Raczej bez większej różnicy w porównaniu do konkursów organizowanych oficjalnie. Nagroda też przyzwoita.

    Co do komentarza wyżej, nie rozumiem tego typu zdań
    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Owszem, mogłem rozdać przedmioty oraz pieniądze jednej osobie, ale nie chciałem tego robić, aby inni nie czuli się pokrzywdzeni.
    Szukasz poklasku/aprobaty, że wywiązałeś się z deklaracji?
    Nie zrozum mnie źle, inicjatywa świetna, natomiast już podsumowanie trochę nie na miejscu.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Padsyud Zobacz post
    Od strony technicznej - nic do zarzucenia i wszystko przebiegało sprawnie. Pytania i zadania miały odpowiednią trudność i były względnie ciekawe. Raczej bez większej różnicy w porównaniu do konkursów organizowanych oficjalnie. Nagroda też przyzwoita.

    Co do komentarza wyżej, nie rozumiem tego typu zdań

    Szukasz poklasku/aprobaty, że wywiązałeś się z deklaracji?
    Nie zrozum mnie źle, inicjatywa świetna, natomiast już podsumowanie trochę nie na miejscu.
    Niczego nie szukam, wybacz. Po prostu tyle miałem wiadomości, że jestem oszustem itd. Dlatego postanowiłem napisać owy post. Ludzie nic nie doceniają, rozumiem.

  7. #7
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 547
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Tylko nie mów, ze wziąłeś pozyczke u bociana na te nagrody xD
    Hahahaha widziałeś dział handel? XDDDDD

    Chłopie weź się ogarnij w końcu! Kupujesz za zł pacc żeby jakieś nagrody komuś dawać haha jak dziecko. Po drugie powinieneś dawno mieć bana
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

Podobne wątki

  1. Wyniki eventu sierpniowego.
    By Yagami in forum Nowości
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni Post / Autor: 03-09-2014, 18:22
  2. potwory z eventu
    By Refresh in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 17-07-2013, 14:25
  3. Misje z eventu
    By Xayn : ) in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 24-06-2013, 12:02
  4. [8.42] [7.6] Ile wbi?e? lvl podczas eventu.
    By Moon Red in forum Inne
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni Post / Autor: 19-04-2011, 15:40

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •