User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Wątek: Korzyści PACC

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Korzyści PACC

    Hejka.
    Logując się na konto na stronie APO i przechodząc do zakładki Konto Promocyjne występuje punkt:

    11. Gracze posiadający PACC mają więcej korzyści ze zmian w nadchodzących aktualizacjach.

    Doładowując enty raz Pacc, nie spotkałem się z tą korzyścią bo nie było aktualizacji na Main od kilku lat.
    Uważam, że to wprowadzanie w błąd ze strony Administratora serwera - @Mortiis
    Proszę o wyjaśnienie - wydaję pieniądze - więc wymagam, lub usuń ten punkt.

  2. #2
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgłoś reklamacje i nie graj, proste.

  3. #3
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Umysł Kosta
    Posty
    55
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgodnie z zapisem:

    11. Gracze posiadający PACC mają więcej korzyści ze zmian w nadchodzących aktualizacjach.
    interpretacja powyższego jest jednoznaczna. Aktualizacje mogą, ale nie muszą być wykonywane. Zapis traktuje, że w przypadku aktualizacji na terenach objętych PACC, użytkownik posiadający uprawnienie PACC, ma możliwość egzekwowania korzyści.

    Zgodnie z postem wcześniej, proponuję zgłosić reklamację, a najlepiej zakończyć grę, jeżeli zapis jest niezrozumiały. Aby rozbudować wypowiedź i opinię w temacie, swoją drogą absurdalnym, dodam, że gracz może pozostać na koncie FACC i nie oczekiwać nadchodzących aktualizacji.

    Przy okazji, jest to marna próba kolejnej prowokacji, tym razem w kierunku administracji. Skończyły się pomysły na prowokację graczy, to wypada spróbować z administracją. Zastanawiam się, czy są jeszcze obszary na serwerze, w których OP będzie doszukiwał się przysłowiowej "dziury w dupie".

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gracze posiadający PACC mają więcej korzyści ze zmian w nadchodzących aktualizacjach - wykonując quest na przedmiot, który działa tylko mając konto promocyjne, np. Perfect Amulet - tak to rozumuje.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2022
    Miasto
    Expgard
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kolejna marna prowokacja ze strony owego gracza, już zwykłych graczy nie dajesz radę prowokować to uderzasz w administracje - nie mądre.
    Po drugie może trzeba czytać ze zrozumieniem? Bo jest napisane, że mogą być ale nie muszą i nie ma w regulaminie czasu kiedy i co ile lat muszą być wprowadzane.
    Po trzecie, odpocznij albo wyloguj, bo widać bardzo się nudzisz "prowokując wszystkich"
    Ostatnio edytowane przez Dudo Wygnaniec Powrot : 09-05-2022 o 23:40

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dudo Wygnaniec Powrot Zobacz post
    Kolejna marna prowokacja ze strony owego gracza, już zwykłych graczy nie dajesz radę prowokować to uderzasz w administracje - nie mądre.
    Po drugie może trzeba czytać ze zrozumieniem? Bo jest napisane, że mogą być ale nie muszą i nie ma w regulaminie czasu kiedy i co ile lat muszą być wprowadzane.
    Po trzecie, odpocznij albo wyloguj, bo widać bardzo się nudzisz "prowokując wszystkich"
    Chorzy ludzie nie mają pełni praw obywatelskich, dlatego jak zapychasz się rentą (czyt. trollingiem) to zamilcz. Jesteś osobą, która lubi siać ferment - niczego nie zazdroszczę. Dla Ciebie delete powinni strzelić, za to co Ty robisz, ale niestety, Administracja jest bezsilna - dlatego zacytuje:

    "18:40 Dudo Wielki Ziomal: [333]: Nie ma na mnie kozaka i nigdy nie bedzie. Bo ja jestem wariatem i nikt nie ma na mnie, ku***, takiej ku***, wladzy zeby mi cokolwiek zrobic. Bo jesli jest koles swirem, i jest ku*** psychiczny tak jak ja, nie masz ku*** na mniebata ziomek. Zapamietaj to"

    Pacyficzny Dudo w pełnym wymiarze

    Jak nie delete to dożywotni muted jak na Christopherze ;]
    Nie ma jak to przez 10 lat nudzić się w trainerze na Expgard i trollować na GC. Jesteś żałosny Dudo

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Zgłoś reklamacje i nie graj, proste.
    Masz rację, znudziło mi się wydawanie pieniędzy na ten szajs.

    Cytat Napisał Master many Zobacz post
    Zgodnie z zapisem:



    interpretacja powyższego jest jednoznaczna. [...1]

    Zgodnie z postem wcześniej, proponuję zgłosić reklamację, a najlepiej zakończyć grę [...2]

    Przy okazji, jest to marna próba kolejnej prowokacji, tym razem w kierunku administracji. Skończyły się pomysły na prowokację graczy[...3]
    1. Nie pytałem Ciebie tylko @Mortiis. I dlaczego się wpierdzielasz ?
    2. Naprawdę, aż tak zachęcasz nowych graczy do gry? Noob i szkodnik.
    3. Udowodnij, a później płacz siej z kumpla konta z forum Poki co to Ty jesteś prowokującą stroną Ogarnij swoje konto noobie w końcu ;]
    Ostatnio edytowane przez Szalomek : 10-05-2022 o 03:28

  7. #7
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wcześniej też były ulepszenia i to tyczy się tego.
    Bez paccca nie możesz iść robić questa czy używając danego przedmiotu bo nie będzie działał.
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

Podobne wątki

  1. Zmiany na korzyść magów i paladyna
    By Zerbo in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 24-03-2018, 21:54
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 18-06-2012, 17:33
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 11-04-2012, 15:54
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 06-06-2010, 00:51
  5. Korzy?ci profesji!
    By Oxidosis! in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni Post / Autor: 08-09-2008, 07:27

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •