User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Jestem na ...

Głosujących
33. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    25 75.76%
  • Nie

    8 24.24%
Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Wątek: Event Pvp - Ogień

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Posty
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Event Pvp - Ogień

    Moja propozycja jest prosta i krótka, proponuje wprowadzić ogień na sqm startowy, albo na całą arenę, aby osoby pokroju wiecznego studenta nie mogły wylogować, gdy jest dla niego niekorzystna sytuacja i aby event nie był bugowany przez osob pokroju w/w.


    Cytat Napisał Mordeczka69 Zobacz post
    #topic
    problem rozwiązać trzeba. tylko potrzebna jest też opcja rezygnacji z event gdy widzimy nicki osób które nie będą walczyć tylko próbować przeżyć jak najdłużej. Nie każdy ma czas godzinę biegać za jakimś przegrywem z kutna
    To nie jest problem, bo ogień/potwór cokolwiek innego co nabija pz, ma być dopiero po przeniesieniu się na arene, a zrezygnować możesz jeszcze przed przerzuceniem, czekając w pomieszczeniu przed rozpoczęciem.
    Ostatnio edytowane przez Louis : 25-07-2022 o 18:22

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ogien, ewentualnie potwór za kratą już dawno powinien wejść w życie serwera. Dodatkowo proponowałbym, aby można było kilkukrotnie wchodzić na PvP event - nieraz już był przypadek, że ktoś dostał kicka w czasie czekania na walkę i nie mógł już wejść. Jestem na tak.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak najbardziej jestem na tak. Takie Mietki czesto buguja arene.

  4. #4
    Gaduła Mordeczka69's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Miasto
    Usa
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Ogien, ewentualnie potwór za kratą już dawno powinien wejść w życie serwera. Dodatkowo proponowałbym, aby można było kilkukrotnie wchodzić na PvP event - nieraz już był przypadek, że ktoś dostał kicka w czasie czekania na walkę i nie mógł już wejść. Jestem na tak.
    z drugiej strony log przed wejściem daje możliwość zrezygnowania z walki... jak np wchodzisz w event do 1k i widzisz zarexa na noobie 999ek który będzie się tylko uhac przez godzinę czekając aż się komuś znudzi.

    #topic
    problem rozwiązać trzeba. tylko potrzebna jest też opcja rezygnacji z event gdy widzimy nicki osób które nie będą walczyć tylko próbować przeżyć jak najdłużej. Nie każdy ma czas godzinę biegać za jakimś przegrywem z kutna

  5. #5
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mordeczka69 Zobacz post
    z drugiej strony log przed wejściem daje możliwość zrezygnowania z walki... jak np wchodzisz w event do 1k i widzisz zarexa na noobie 999ek który będzie się tylko uhac przez godzinę czekając aż się komuś znudzi.

    #topic
    problem rozwiązać trzeba. tylko potrzebna jest też opcja rezygnacji z event gdy widzimy nicki osób które nie będą walczyć tylko próbować przeżyć jak najdłużej. Nie każdy ma czas godzinę biegać za jakimś przegrywem z kutna
    Psychofan!!!!!!!!!!

    Wiesz jak mam na imię! Wiesz w jakim mieście się urodziłem! Masakra, prześladowca - świr!?

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Skoro już ze wszystkich graczy jesteś tu najdłużej (Czyt. Największy przegryw) to się nie dziw ze znają cię jacyś ludzie lol xD Jak spędzisz tu kolejne 10 lat to będziesz jeszcze bardziej wyjątkowy.
    Głowo, jesteś na forum OTSa, na którym podobno nie grasz. Nie potrafisz uwolnić się od forum, a piszesz o jakichś przegrywach. Idź dalej rozsyłać rozbierane fotki kepuczowej kompromitacjo. :V

    #topic

    Jestem na NIE. Ogień dodatkowo będzie odbierać hp ms/ed, którego i tak im brakuje na niższych poziomach.
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 26-07-2022 o 09:01

  6. #6
    Gaduła ZozolDeNoob's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Skąd jesteś?
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Jestem na NIE. Ogień dodatkowo będzie odbierać hp ms/ed, którego i tak im brakuje na niższych poziomach.
    Chyba źle to napisałeś "synu", chciałeś napisać "Jestem na NIE. Ponieważ jak wiem że przegram event to daje loga po zaczeciu sie eventu (jezeli sa 2 osoby) aby osoba nie miała satysfakcji z wygranej."

    #topic
    Jestem na TAK
    Szkoda że takie Zarexy, Szalomy wykorzystują ten błąd i dają loga po zaczęciu się eventu

    Lecz moim zdaniem zamiast ognia lepiej by było aby "nabijało pz" po wejściu na arenke
    Ostatnio edytowane przez ZozolDeNoob : 26-07-2022 o 22:16
    Farv 4968 - 5002
    Brox 4606 - 4620
    kicaii 4394 - 4417

  7. #7
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na Tak. Bardzo dobry pomysł, który nigdy nie zostanie zrealizowany przez administrację.

  8. #8
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Psychofan!!!!!!!!!!

    Wiesz jak mam na imię! Wiesz w jakim mieście się urodziłem! Masakra, prześladowca - świr!?

    #topic

    Jestem na NIE. Ogień dodatkowo będzie odbierać hp ms/ed, którego i tak im brakuje na niższych poziomach.


    Skoro już ze wszystkich graczy jesteś tu najdłużej (Czyt. Największy przegryw) to się nie dziw ze znają cię jacyś ludzie lol xD Super są te twoje opowiadania o tym jaki jesteś super, wiec może opowiedz o przegraniu połowy życia na ots i chwalić sie tym jak jakimś osiągnięciem XD



    #t na bank można zrobić tak ze nie będzie dało sie wylogować nawet nie mając pz i ja bym poszedł w te strone




    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Głowo, jesteś na forum OTSa, na którym podobno nie grasz. Nie potrafisz uwolnić się od forum, a piszesz o jakichś przegrywach. Idź dalej rozsyłać rozbierane fotki kepuczowej kompromitacjo. :V

    Wytykać komuś siedzenie na forum gdy się aktywnie gra od 15 lat? Kwintesencja hipokryzji. Chociaz z drugiej strony czytanie takich błaźnow jak ty całkowicie mnie uzależniło i nie moge sie od tego uwolnić wiec poza hipokryzja jest trochę twojej racji. Szkoda ze nie mam już tych zdjęć wysłanym
    Ci żebyś się mógł strzepac po zakończonym speedzie tibijski prawiczku XD

    Btw odpisałeś po minucie lub max 2 (tak apropo uzależnienia od forum) XD
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 26-07-2022 o 09:15

  9. #9
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wystarczyłoby dodać dźwignię kończącą event, której mógłby użyć ostatni zawodnik na arenie. Dodatkowo dodać maksymalny czas trwania eventu, np. 30 minut, żeby komuś przypadkiem nie przyszło do głowy blokować kolejne starcia.

    #edit
    Druga sprawa to samo tp na ogień nic nie da, bo żeby złapać pz trzeba się po nim przejść.
    Ostatnio edytowane przez Azielu$ : 31-07-2022 o 23:48
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie ponieważ
    ogień/pox/energia na ziemi i tak nic nie zmieni. Gdy przechodzisz np. przez drzwi masz ułamek sekundy w którym nie dostaniesz pz i możesz wylogować . Można to wykorzystać w wielu miejscach z mobami np. aby teleportować się do temple
    Potrzebne jest inne rozwiązanie z pvp eventami

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azielu$ Zobacz post
    #edit
    Druga sprawa to samo tp na ogień nic nie da, bo żeby złapać pz trzeba się po nim przejść.
    Ale można dać efekt podpalenia wszystkim osobom, którzy na event przyszli

    #Topic


    Jeśli ma to w czymś pomóc, to jestem na tak, aczkolwiek myślę, że byłoby lepsze rozwiązanie.

  12. #12
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na Tak!

    Ten problem już jest od dawna, administracja powinna coś zadziałać w tym kierunku już dawno.

  13. #13
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    to powinno być zrobione już na samym początku. Jestem na tak o ile coś zrobią w tym kierunku a nie jak z trainami koło temple xD
    Ostatnio edytowane przez Haron : 16-08-2022 o 01:09

Podobne wątki

  1. Event!
    By Sasha Rookslayer in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 03-03-2022, 19:55
  2. Event
    By Santano in forum Nowości
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni Post / Autor: 29-06-2013, 23:17
  3. Event
    By Ronter in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 24-06-2013, 13:16
  4. Event of springtime and Halloween event
    By VixenPasja in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni Post / Autor: 02-02-2013, 20:00
  5. Event
    By Lathus in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni Post / Autor: 14-03-2010, 10:54

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •