User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z aplikacją IKO - telefon

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Problem z aplikacją IKO - telefon

    Witam, może ktoś mi pomóc odnośnie aplikacji bankowej IKO? Kupiłem drugi telefon i niestety nie chce mi się aktywować aplikacja.. Gdy klikam AKTYWUJ po sekundach wyskakuje komunikat: "NIE UDAŁO SIĘ WYKONAĆ OPERACJI - aktywacja na urządzeniu bez karty jest niemożliwa", a mam kartę. No i po czasie przychodzi komunikat, że jest zbyt długi czas oczekiwania i tak w kółko.. Dzwoniąc do tych tłumoków z bankowości, żadna z pięciu osób nie potrafiła mi pomóc.
    Odnośnie Waszych pytań - mój drugi telefon to Huawei P40 Lite E. Na pierwszym - Xiaomi normalnie działa.

    Wiecie co może być powodem tego, że nie chce mi się aktywować aplikacja? Jest to Android, jest to dual sim (przekładałem sloty), jest to polski numer, telefon nie ma Sklepu Play tylko AppGallery. Usuwałem również niejednokrotnie powiązanie na telefonie Xiaomi i nic nie pomogło. :<

    Ostatnia odpowiedź z banku:

     Click to show spoiler



    Cytat Napisał ZioMekCK Zobacz post
    Dałeś aplikacji uprawnienia do dzwonienia? Z tego co pamiętam, chyba jest to wymagane do potwierdzenia. Ewentualnie możesz spróbować jeszcze raz przeinstalować aplikację, wyczyścić cache albo ostatecznie cały telefon i próbować jeszcze raz
    Robiłem już to i dupa.

    Cytat Napisał Azielu$ Zobacz post
    Spróbuj pobrać apkę/sklep GSpace i z niego pobrać aplikację IKO. Ewentualnie sprawdź czy podczas próby aktywacji telefonu nie tworzy Ci się "robocza" wiadomość do aktywacji. Z tego co pamiętam czasem trzeba było ręcznie pomóc w wysłaniu.
    Próbowałem i nie da rady. Temat już nieaktualny, kupiłem nowy telefon. Czytałem, że w tym telefonie owa aplikacja jak i wiele innych po prostu nie działa. :<
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 14-09-2022 o 23:19

  2. #2
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City
    Posty
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dałeś aplikacji uprawnienia do dzwonienia? Z tego co pamiętam, chyba jest to wymagane do potwierdzenia. Ewentualnie możesz spróbować jeszcze raz przeinstalować aplikację, wyczyścić cache albo ostatecznie cały telefon i próbować jeszcze raz

  3. #3
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Spróbuj pobrać apkę/sklep GSpace i z niego pobrać aplikację IKO. Ewentualnie sprawdź czy podczas próby aktywacji telefonu nie tworzy Ci się "robocza" wiadomość do aktywacji. Z tego co pamiętam czasem trzeba było ręcznie pomóc w wysłaniu.
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

Podobne wątki

  1. GG na telefon (PROBLEM)
    By Li$ek Von Lid3n in forum Telefony komórkowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 10-01-2011, 22:57
  2. Gry na telefon >D
    By Kamilos xD in forum Telefony komórkowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni Post / Autor: 29-03-2010, 16:27
  3. Problem z aplikacj? Steam. :0
    By Mortalix in forum Problemy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 25-02-2010, 17:24
  4. Telefon
    By Kreweta in forum Pytania
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 09-01-2009, 11:07

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •